Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Nick

Nick w serwisie randkowym jest dość ważnym elementem profilu, bo kobieta widzi go zaraz po zdjęciu kiedy szuka faceta w wynikach wyszukiwania lub gdy czyta od ciebie wiadomość.

Dobry nick nie sprawi, że dziewczyna poczuje nagle niesamowitą chemię i będzie chciała się z tobą żenić czy iść od razu do łóżka. Jest to jednak szczegół w twoim profilu, na który warto zwrócić uwagę, bo zwiększy prawdopodobieństwo, że kobieta ci odpisze lub wejdzie na twój profil.

Zły nick jak na przykład SamotnySzukaZony czy Bartek69 może odstraszyć kobietę do tego stopnia, że nie będzie chciała nawet czytać tego, co masz o sobie do powiedzenia. Dlatego postaraj się, żeby twój nick przynajmniej dziewczyn nie zniechęcał, a najlepiej, żeby zatrzymywał uwagę.

Z tego rozdziału dowiesz się:

  • 5 typów Nicków, przez które możesz skreślić szansę na poznanie kobiety. Jeśli masz jeden z nich to najlepiej od razu go zmień. Dowiesz się czego po prostu w Nicku nie pisać.
  • Jak wybrać i napisać dobry dla ciebie nick. Nick który będzie dobry dla jednej osoby może niekoniecznie być dobry dla Ciebie. Wybranie takiego pseudonimu nie jest aż tak skomplikowane, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach.
  • Gotowe sprawdzone nicki, które możesz wykorzystać do swojej randkowej wizytówki.
  • Co zrobić, kiedy dany nick jest już zajęty. Na niektórych portalach randkowych jak np. sympatia.pl nie może być dwóch takich samych, dowiesz się co w takiej sytuacji zrobić.

Żeby przeczytać całość:

Ten artykuł jest częścią kursu „Znajdź dziewczynę przez internet”, w którym znajdziesz dokładne porady co zrobić, żeby na randkach internetowych znaleźć dziewczynę lub kochankę.

Żeby przeczytać ten artykuł i mieć dostęp do pozostałych części dowiedz się więcej o kursie Znajdź dziewczynę przez internet i zamów dostęp.