Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Badoo

Wszystko o portalu badoo.com . Jak korzystać z Badoo by poderwać dziewczynę i na co uważać by nie stracić kasy, nerwów i prywatnych danych osobowych.

Jak bezpiecznie korzystać z badoo

Badoo niestety, ma kilka nieczystych zagrywek wobec użytkowników, przez które możemy wpaść w kłopoty. Z drugiej strony mają dużo użytkowników, więc warto spróbować kogoś tam poznać.

Pokaże ci co zrobić, żeby nie mieć przez badoo niepotrzebnych nieprzyjemności i nie stracić pieniędzy.

Czytaj więcej...

Sposób na darmowe "Supermożliwości"

Jak mieć supermożliwości na badoo za darmo, nie rozsyłając znajomym uciążliwych „zaproszeń".

Na badoo możesz korzystać z darmowych supermożliwości, jeśli podasz im twoje hasło do poczty i wyślesz do 30 ludzi zaproszenia. Niestety robiąc to możesz wkurzyć znajomych lub narobić sobie kłopotów.

Czytaj więcej...

Pułapka przy płatnościach za Kredyty i Supermożliwości Badoo

Płacąc na badoo.pl, trzeba uważać na pewną pułapkę przez którą nieświadomie możemy stracić kasę. Ich płatności są bardzo dobrze przemyśle, żeby ściągnąć z naszego konta bankowego jak najwięcej pieniędzy, często bez naszej wiedzy.

Czytaj więcej...

Rejestracja i logowanie na Badoo- ukryte pułapki...

W czasie rejestracji i logowania na badoo czeka cię kilka ukrytych pułapek. Nie wiedząc o nich możesz ponieść duże konsekwencje.

Przeczytaj o nich i dowiedz się jak ich uniknąć...

Czytaj więcej...

Uważaj płacąc przez Sms za "Supermożliwości"

Co musisz wiedzieć płacąc za „Supermożliwości” Badoo przez sms, jeśli nie chcesz stracić nerwów i kasy?

Na Badoo.pl możesz wypróbować supermożliwości, płacąc tylko za tydzień a nie za cały miesiąc przy płatnościach sms. Nie informuje jednak w jasny sposób o dwóch istotnych rzeczach, przez które możesz stracić pieniądze i nerwy.

Czytaj więcej...

Jak założyć konto na Badoo

Niby założenie profilu w ich serwisie to prosta sprawa, jednak jest kilka, rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby przez rejestrację na badoo nie narobić sobie problemów.

Czytaj więcej...

Jak usunąć konto na badoo?

Chcesz zlikwidować profil na badoo? Na ich stronie instrukcja o tym jak usunąć profil jest mało dokładna (pewnie nie chcą, żeby ktoś rezygnował z bycia na ich serwisie), więc podaję tu dokładną instrukcję. Oto kroki jak to zrobić:

Czytaj więcej...

Częste pytania o korzystanie z Badoo

Znajdziesz tu odpowiedzi na częste pytania o czat i wiadomości, profil, konto, zdjęcia, logowanie, rejestrację i kontakt.

Nie jestem administratorem portalu badoo.com i nie mam z nimi powiązań, ale bardzo dobrze znam ten portal jak i inne portale randkowe i postanowiłem odpowiedzieć tu na częste pytania ludzi o to jak korzystać z badoo.

Czytaj więcej...