Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Pułapka przy płatnościach za Kredyty i Supermożliwości Badoo

Płacąc na badoo.pl, trzeba uważać na pewną pułapkę przez którą nieświadomie możemy stracić kasę. Ich płatności są bardzo dobrze przemyśle, żeby ściągnąć z naszego konta bankowego jak najwięcej pieniędzy, często bez naszej wiedzy.

 O co chodzi?

Na Badoo możesz zapłacić za Kredyty i Supermożliwości, które ułatwią ci poznawanie nowych ludzi. Nie informuje jednak w jasny sposób, jakie zrobienie płatności ma dla ciebie konsekwencje...

A płacąc im zgadzasz się na to, że co określony czas z twojego konta w banku automatycznie będą pobierane pieniądze.

Jeśli kupisz kredyty...

Kupując kredyty z twojego konta bankowego będzie ściągana kasa, kiedy ilość twoich kredytów spadnie poniżej 200.

Czyli załóżmy, że kupiłeś 550 kredytów za 29,99zł.

Wykupiłeś światło reflektorów za 100 kredytów,

następnego dnia znowu wykupisz tą usługę, za kolejne 100 kredytów, 

trzeciego dnia zapłacisz 100 za to, żeby częściej pojawiać się w Chybił-Trafił i zdecydujesz się jeszcze podnieść na 1 miejsce w wynikach wyszukiwania za kolejne 100 kredytów.

No i po tych 3 dniach na twoim koncie zostanie 150 kredytów, więc badoo ściągnie z ciebie 29,99 zł za kolejne 550 kredytów.

Czyli po 3 dniach zapłaciłeś już prawie 60 zł.

Teraz masz 700 kredytów.

Załóżmy jednak, że jesteś zupełnym laikiem, jeśli chodzi o Internet i takie portale i nie czytałeś dokładnie regulaminu i cennika.

No i nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoje kredyty są automatycznie doładowywane. Wydaje ci się, że możesz płacić dopóki nie skończą ci się kredyty, za które zapłaciłeś. Nie wiesz, że będą one stale dokupowane, kiedy ich ilość spadnie poniżej 200.

W ten sposób możesz stracić nawet kilkaset złotych.

Jeśli kupisz supermożlwości...

Płacąc za supermożłiwości nie jest już tak źle, ale cały czas trzeba uważać...

Jeśli wykupisz usługę na 1 miesiąc za33,99 zł to, to co miesiąc z twojego konta będą ściągane  33,99 zł. Jeśli wykupisz usługę na 3 miesiące za 79,99 zł to co trzy miesiące będą od ciebie pobierane 79,99 zł.

 

Badoo stara się to przed tobą ukryć

Zobacz na zrzut ekranu z ich strony płatności:

Na dole wyblakłym kolorem napisane jest, że z twojego konta zostanie pobrane 29,99 zł, jednak ważna informacja została schowana w linku „Warunki usługi”

 

 

Po kliknięciu w link Warunki Usługi, pojawia się nam informacja napisana wyblakłymi literami. Widać, że jest to celowo zrobione, żeby tekst było trudniej przeczytać.

Tu znowu ważna informacja został ukryta w mało mówiącym zdaniu:

„W każdym momencie możesz zrezygnować z automatycznego doładowania w Ustawieniach płatności”:

 

Pięknie... tylko co to znaczy dla ciebie?

Co to znaczy, że w każdej chwili możesz zmienić opcje automatycznego doładowania?

No i co to jest automatyczne doładowanie?

Żeby dowiedzieć się co to jest automatyczne doładowanie i jakie ma to dla ciebie konsekwencje finansowe. Trzeba przeczytać zasady użytkowania na stronie badoo.com/terms/ i zajrzeć do centrum pomocy, do części kredyty na stronie badoo.com/help/?section=25:

W Centrum pomocy, w części Kredyty, w punkcie co to jest automatyczne doładowanie płatności dowiemy się, że nasze kredyty zostaną automatycznie doładowane kiedy ich poziom spadnie poniżej 200:

Dzięki automatycznemu doładowaniu zakup kredytów jest prostszy - kredyty Badoo są dodawane automatycznie, gdy ich poziom spadnie poniżej 200. Będziesz miał/miała więcej czasu na poznawanie nowych znajomych Badoo.

To zostało wyjaśnione dopiero w „zasadach użytkowania” w punkcie: Jak mogę odnowić usługę premium na badoo na stronie:

Subskrypcja na usługi Premium Badoo będzie odnawiana automatycznie, aż zdecydujesz się ją anulować. Jeśli korzystasz z opcji automatycznego doładowania, odpowiednia kwota za daną usługę będzie pobierana z twojego konta automatycznie do czasu, aż wyłączysz tę opcję.

Jak zrezygnować z automatycznego doładowania?

Najlepiej od razu po dokonaniu zrezygnować z automatycznego doładowania. Dlaczego? Główny powód jest taki, że jeśli zablokują ci w międzyczasie konto to trudno będzie ci to zrobić i pieniądze z twojego konta będą pobierane mimo tego, że nie możesz z badoo.com korzystać.

Oto kroki...

1.  Najedź myszką w prawym górnym rogu na strzałkę obok zdjęcia profilowego.


2. Kliknij w Ustawienia


3. W kolumnie po lewej stronie na samym dole wybierz Usuń profil

 

 

4. W polu Kredyty lub Supermożliwości, obok doładuj automatycznie ustaw wyłączone

Automatyczne doładowanie jest wyłączone.

 

5. Zablokuj kartę kredytową

Po wyłączeniu automatycznego doładowania część, ludzi skarży się, że kasa z ich konta jest dalej pobierana, dlatego jeśli chcesz mieć, pewność, że nie wezmę ci z konta więcej pieniędzy to najbezpieczniej zablokować kartę kredytową.

 

Dalej ściągają ci pieniądze?

Zrezygnowałeś z automatycznego doładowania a oni dalej ściągają od ciebie kasę.

W takiej sytuacji:

  • Zablokuj swoją kartę kredytową, żeby nie mogli ci więcej kasy pobrać
  • Idź do swojego banku i złóż reklamację płątności, tzw. "chargeback", na infolinii mogę udawać, że nie wiedzą o co chodzi, ale nie daj się zbyć. Powiedz, że chcesz tą płatność zareklamować bo nielegalnie pobrali ci z konta pieniądze.
  • Złóż skargę w Europejskim Centrum Konsumenta www.konsument.gov.pl/pl/kontakt/skarga-do-eck.html Nie zostawiaj tego obojętnie bo będą myśleć, że są bezkarni. Jeśli więcej ludzi złoży na nich skargi to może zmienią swoją politykę wobec użytkowników.

 

Jeśli płaciłeś przez komórkę

Jeśli zapłaciłeś przez telefon komórkowy, musisz zrezygnować wysyłając płatny sms.  Zobacz jak wyłączyć doładowania sms (instrukcja znajduje się na końcu artykułu).

 

Przeczytaj też:

Ukryte pułapki w czasie rejestracji i logowania na badoo

Jak mieć supermożliwości za darmo

Czy miałeś problemy z płatnościami?

Jakie są Twoje doświadczenia z płaceniem na Badoo?  Podziel się swoimi swoją opinią, żeby pomóc innym uniknąć problemów. Jeśli masz jakieś problemy z tym serwisem, z którymi nie możesz sobie poradzić to napisz mi o tym, to ci pomogę.

Napisz komentarz...

Komentarze   

# Iwona 2018-02-25 11:06
Pobrali mi dwa razy kasę za możliwość widzenia polubien a polubien dalej nie widać,co robić??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# werra 2018-02-12 19:28
nie kupowałam nigdy super możliwości na badoo, jak rownież nigdy nie podawałam tam numeru konta czy karty i zostały mi pobierane pieniążki, 15 zł co tydzień, co robić w takiej sytuacji ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-02-12 20:36
Pieniądze zostały pobrane z konta bankowego czy z konta na telefonie komórkowym? Proszę o więcej szczegółów.

Wysyłałaś sms do badoo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2018-02-12 23:15
ja na początku,gdy założyłam badoo miałam przez parę dni supermożliwosci ,potem zosały mi one wyłączone,przez długi czas nie uzywałam badoo , ostatnio weszłam i zobaczyłam,że mam włączone supermożliwości o 0 kredytów choć nic nie aktywowałam. Usunęłam konto..co z tym zrobić? żadne smsy na razie mi nie przychodzą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2018-01-05 16:33
Ja sypnę z innej beczki . Znudziło mi się Badoo więc postanowiłem skasować profil . Dobre 100 razy wpisywałem odczytane litery po to by potwierdzić iż nie jestem botem lecz za każdym razem dostawałem wiadomość ,że są błędne :/ Aż tak głupi nie jestem ,żeby tyle razy źle wpisać . Jak wiadomo kasa wciąż była pobierana 6,15 / tydzień . Zadzwoniłem więc do operatora mojej sieci ( Plus ) i zablokowałem wszystkie przychodzące smsy . Działa , choć pusty profil (bez zdjęć i innych info ) nadal istnieje ale to już nie moja broszka . Pozdrawiam .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz 2018-01-02 21:56
Nie używałem Badoo bardzo długi może z rok i zobaczyłem dziś przypadkiem że ściągają automatycznie pieniądze, myślałem że wyjdę z siebie. Nikt nie lubi płacić za coś czego nie używa. Dramat jakiś, samo automatycznie kupowało te śmieszne kredyty. Mam nadzieję że instrukcje które są na stronie pomogą i usunąłem też konto, zobaczymy za miesiąc jaki będzie efekt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piotr 2017-12-28 16:34
Mnie też oszukiwali wiele razy na szczęście w porę się orientowałem i wysylalem im maila z reklamacja. zwracali.mi.pie niadze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marek 2017-11-26 11:53
witam czy wyłączenie tej usługi w apple jest skuteczne ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam 2017-11-20 16:58
mnie tez okradli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adminka 2017-11-16 20:38
Witam.
Moje pytanie jest następujące.
Co sie dzieje gdy przekroczy się limit pisania z 10 osobami dziennie? Zamiast 10 pisało się z 15-20 osobami w ciągu dnia?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2017-11-08 16:52
Ja też już dawno usunąłem konto na badoo a te chu.. zabierają mi z konta bankowego po50zł. Też jestem za tym żeby im nie popuścić. Jak coś chcecie robić żeby odzyskać pieniądze to ja się dołączam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-11-21 18:07
Odezwij się na meila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jacek 2018-01-01 17:03
Mnie na 200 zl okradli.... dzis wchodze na konto bankowe a tu przelewik do Baddo do Irlandi na 200 zl w sobote byl. Ustawili mi ze mam supermozliwosci dozywotnio wlaczone.... zablokowalem karte i zamowilem nowa, ale kasa poszla....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2018-02-12 15:09
Hej mi też pobieraja kase mimo że usunełam profil w listopadzie! jak zmienie nr karty do płatności w APP Store to nadal będa mnie okradać???
juz nie mam możliwości zmiany w ustawieniach bo profil nie istnije ! ściągaja mi 10 zł tygodniowo, oczywiście zorientowałam sie w grudniu i wyłączyłam karte , jednak chciałam kupic płyte i zalogowałam sie na 2 min i gnojki znowu mi buchneli kase!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-10-20 20:31
Mi pobrali kasę po 14 dniowym darmowym okresie supermożliwości mimo iż usunąłem dane karty kredytowej z konta. próbowałem do nich pisać ale mnie zlali. Nie wiem czy w ogóle jest szansa odzyskać kasę, w sumie to chodzi bardziej o zasadę, pieniądze przeboleję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-11-01 19:38
Zgadajmy się i zróbmy pozew zbiorowy. Nie można odpuścić takiej kradzieży. Odezwij się do mnie na maila Rengar192o2.pl
Ja też zadzwonię do uwaga tvn opowiedzieć co oni wyprawiają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-11-01 19:39
Zróbmy pozew zbiorowy. Odezwij się do mnie na meila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-10-11 06:06
Też badoo mnie okradło. Bo to jest kradzież i nie są nietykalni w tej sprawie. A ja jestem zawzięty skur.. i nie odpuszczę. Zapraszam do kontaktu, razem możemy więcej i nagłośnimy sprawę. Dojdziemy że pieniądze odzyskamy ale też i honor i nie można sobie pozwolić by w taki chamski sposób nas okradano.
Kto chce się dołączyć by poruszyć sprawę proszę o kontakt na meil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Majki37Aa 2017-10-16 12:09
Witam ja również mam problem chcą odemnie 200 e za posrane kredyty nie swiadomie klikałem a kredyty automatycznie zostały odnawiane teraz nie wiem co mam robić bo muszę zapłacić pay palowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2017-10-26 13:03
Witaj mi dziabneli wczoraj 50 zl nie wiem jak wyrobie nowa karte kredytowa przestana sciagac ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemek 2017-09-23 20:49
WITAM . Mam problem z Badoo , w ustawieniach płatności pokazuje że nie mam zadnej subskrypcji ani żadnego autodoladowania żetonów, sprawdzałem przez tel jak i przez laptop na pełnej stronie serwisu, a nadal ściągają mi kasę przez PayPal jak sie tego pozbyć???? KTOS POMOŻE? DZIĘKUJĘ Ż GÓRY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mariusz 2017-08-30 05:24
Witam. Posiadałem profil na badoo jednak po jakimś czasie zorientowałem się, że pobierają mi pieniądze z konta za usługi, których nie zamawiałem zatem w ustawieniach na badoo zlikwidowałem płatności za pomocą karty a następnie usunąłem wszystkie składniki profilu a następnie usunąłem trwale profil. Jednak pieniądze nadal pobierali z mojego konta.
Zastrzegłem więc kartę jednak pobrali mi nielegalnie 23 EURO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2017-10-26 13:10
Czesc mnie tak samo pobrali wczoraj jeszcze co prawda nie zastrzeglem karty ale skoro piszesz ze tobie pobierali pomimo blokady karty to co tu zrobic zeby wiecej nie pobierali ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Natalia 2017-02-23 18:40
Witam, jakiś czas temu ściągnęłam aplikacje Badoo na telefon założyłam konto. Jakiś czas później pojawiło mi się że mam aktywne Supermożliwości , nic nie płaciłam, nie wysyłałam żadnego smsa, czy możliwe że aplikacja nalicza mi kasę na rachunek telefonu? niestety nie mam możliwość teraz sprawdzić, telefon mam na abonament.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2017-04-06 19:46
hej , mam taki sam problem . jak zakończyła sie u cb ta sprawa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Justyna 2017-09-03 22:03
Hej mam ten sam problem z badoo . Czy u Ciebie sprawa się rozwiązała?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Justyna 2017-09-03 22:04
Jak ta sprawa z badoo się rozwiązała. Mam podobny problem???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2017-04-07 14:30
hej , mam podobny problem , jak zakończyła się sytuacja???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-01-08 22:18
Witam, czy pakiet supermożliwości trwa 12 miesięcy ? Czy jest na zawsze ? Czy w supermożliwości ach mogę pisać do dowolnej liczby użytkowników jednego dnia czy jest jakieś ograniczenie ? Czy oplata 239,99 zł jest jednorazowa czy będzie mi pobierana z konta jakaś oplata c jakiś czas jeśli place przele2ami 24 ? Pozdrawiam Michał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alex 2016-11-07 22:34
Witam trochę tego nie rozumiem założyłam konto na badoo parę dni temu i dziś zauważyłam że posiadam aktywne supermozliwosci pomimo że nie potwierdziłam i nie dokonałam żadnych płatności. Nie mogę również ich dezaktywowac... nie rozumiem ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2016-12-03 09:58
Tez tak mam. I co zrobiłaś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Martysia 2016-12-15 23:44
Ja mam podobnie, a w ustawieniach dotyczących płatności jest wszystko zblokowane nic nie da się kliknąć. Co zrobić aby zdeaktywować tę usługę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominika 2016-12-17 00:58
Mam tą samą sytuację 3 dni temu same aktywowały mi supermożliwości i miałam komunikat w aplikacji że mam supermożliwości za darmo, nie mogę tego w żaden sposób wyłączyć, a miałam zweryfikowany profil za pomocą nr telefonu i obawiam się teraz czy nie będą mi jakiś opłat pobierać w związku z tym. Wie ktoś o co tu chodzi i jak się tego pozbyć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# emka 2017-04-05 12:33
Dokładnie to co u mnie i równiez jestem zdezorientowana . Dostałam w prezencie 100kredytów. Po pewnym czasie logując się kredyty znikneły i teraz mam aktywne zupermożliwości na zawsze. Z tego co zauważylam raczej nie pobiera mi żadnych opłat, ale też chciałabym wiedzieć o co chodzi. Nigdy nie kupowałam niczego na tym portalu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia 2016-04-27 02:06
niestety zapłacilam na badoo 7 zł ok , i nie moge nadal aktywować super mozliwości o co tu chodzi ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# luk 2016-04-17 05:30
patent z wylaczeniem tej nielegalnej subskrybcji przez ipada i itunes jest rewelacyjny, prosty i skuteczny, brawo apple
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hubert 2016-11-30 21:51
Witam
Moze mi ktos zdradzić jak wyłączyć te supermozliwosci bo ściagają mi kase przez iTunes prosze????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# krzysiek 2016-04-06 22:45
Witam
mam fikcyjny email
przez niego sie zalogowałem na na badoo
i założyłem konto
jezeli chciałem pisać z kims było wykup i postanowiłem kupic poprzez płatnoć z ich strony zalogowałem sie na stronie banku swojego i czekałem na dokonczenie tranzakcji gdy przyszedł mi sms z nr kodu do dokonanaia przelewu w banku w ipko to nacisnołem anuluj i wylogowałem sie z konta
czy mi tez bedą pobierać pieniązki jezeli nie wpisałem kodu z sms i nie dokonczyłem tranzakcji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewelina 2016-01-02 16:25
Witam, Ja zamówiłam sobie 100 kredytów i supermożliwośći na tydzień po 6,15 zł. Przyszły mi smsy jeden z nr 7555 i drugi bez nr od "PRENUMERATA" o treści "Twój PIN do aktywacji prenumeraty to .... Wpisz Pin na stonie www. Koszt Subskrypcji 6,15zł za każdy otrzymany sms/mms. Nie jest podana żadna konkretna strona www ani nr. Chciałabym od razu wyłączyć tą subskrypcje ponieważ chciałam tylko jednorazowo aktywować sobie te możliwości. Jak by tego mało i tak nie działają nie mam żadnych kredytów ani supermożliwości na profilu a otrzymałam już dwa smsy. Bardzo mi zależy na wyłączeniu ponieważ mam telefon w abonamencie i nie chciałabym dostać kosmicznego rachunku ;( Proszę o pomoc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin 2016-10-27 23:11
mam identycznie,nie wiem co zrobic tez
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin 2015-11-01 20:03
witam wykupilem na badoo. pakiet supermozliwosci .na jeden miesiac a oni mi wzieli z kata 200zl placilem karta co moge teraz zrobic zeby odzyskac kase ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# grzesiek 2015-10-28 09:21
ja swoja anulowalem na ipadzie:

https://support.apple.com/pl-pl/HT202039
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dksaodkp 2017-08-09 01:16
SKUTECZNA METODA !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michal 2015-09-29 03:37
A ja mam inny problem...kupił em super opcje i zapłaciłem kartą...jednak odhaczyłem od razu to doładowanie samoczynne...a i tak ciągle się odświeżało i pobiera co tydzień 5zl lub 9!!!! Konto usunięte a kasę zabiera.... Błagam pomoże ktoś co zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-09-29 15:12
Proponuję iść do placówki banku i powiedzieć im jaka jest sytuacja i żeby zablokowali możliwość ściągania kasy z Twojego konta.

Albo możesz zablokować swoją kartę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# monikam 2015-12-20 18:15
hei, mam ta sama sytauacje. znalazles jakies wyjscie?pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Darek 2015-06-15 08:59
Witam
Właśnie chciałem usunąć konto i nie mogę. Po wejściu na" usuń profil" są pytania i na dole "anuluj" nie ma usuń:( Nie mam możliwości usunięcia konta.

Może ktoś wie jak to zrobić?

Ściągnęli mi bezprawnie z karty 239 zł mimo, że nie aktywowałem przedłużenia. Miałem wyłączoną subskrypcje..
Rozwiązanie :to chyba zablokować kartę kredytową co uczyniłem i zgłosić do banku nielegalne pobranie kwoty.
Pozdrawiam
Darek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-06-15 09:56
Powinien tam być mało widoczny link "Kontynuuj":
http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/badoo/231-jak-usunac-konto-na-badoo

Tylko, że usunięcie konta nic Ci nie da, jeśli chodzi o pobieranie pieniędzy. Najlepiej to po prostu zablokować kartę.
Zrezygnuj z automatycznego doładowania tak jak jest opisane w punkcie tego artykułu:
Jak zrezygnować z automatycznego doładowania?

Jeśli ściągnęli ci pieniądze, to złóż reklamację w banku tzw. chargeback.

I koniecznie złóż skargę w Europejskim Centrum Konsumenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-01-13 15:39
Witam, czy pakiet supermożliwości trwa 12 miesięcy ? Czy jest na zawsze ? Czy w supermożliwości ach mogę pisać do dowolnej liczby użytkowników jednego dnia czy jest jakieś ograniczenie ? Czy oplata 239,99 zł jest jednorazowa czy będzie mi pobierana z konta jakaś oplata za jakiś czas jeśli place przelewami 24 ? Pozdrawiam Michał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-01-09 10:59
Darek pakiet supermożliwości trwa 12 miesięcy ? Czy jest na zawsze ? Czy w supermożliwości ach mogę pisać do dowolnej liczby użytkowników jednego dnia czy jest jakieś ograniczenie ? Czy oplata 239,99 zł jest jednorazowa czy będzie mi pobierana z konta jakaś oplata c jakiś czas jeśli place przele2ami 24 ? Jest wiele znakw zapytania...dzi eki z apomoc :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-01-09 11:00
Czy pakiet supermożliwości trwa 12 miesięcy ? Czy jest na zawsze ? Czy w supermożliwości ach mogę pisać do dowolnej liczby użytkowników jednego dnia czy jest jakieś ograniczenie ? Czy oplata 239,99 zł jest jednorazowa czy będzie mi pobierana z konta jakaś oplata c jakiś czas jeśli place przelewami 24 ? jest wiele znakow zapytania.....d zieki z apomoc :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MAciej 2015-05-22 13:09
I ja mam właśnie podobny problem. Ściągają mi od kilku tygodni po 12 zł karty kredytowej mimo anulowania subskrybcji, wysłania sms STOP Badoo, napisania do nich żeby mi to wyłączyli... zgłaszam sprawę na policję i blokuję kartę kredytową - mam nadzieje, że to wystarczy.... Złodzieje i tyle, a ja głupi że w ogóle się zarejestrowałem ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# DOROTA 2015-05-16 20:17
Usunelam konto na badoo i twoo a nadal pobieraja mi z konta pieniadze i to codzien po 32-34 e kilkakrotnie. bylam w banku i dowiedzialam sie ze nie moga zablokowac tej uslugi bo i tak beda sciagac...nie rozumiem tego jak mam rozwiazac ten problem...prosz e o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-16 22:48
Płaciłaś przez sms, kartą kredytową czy płatność przez transfer bankowy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2015-03-05 17:35
Ja aktywowałem "supermożliwośc i" na miesiąc, po czym po kilku dniach subskrypcja wygasła. Po wysłaniu maila otrzymałem odpowiedź:

"Uprzejmie informujemy, iż Pana subskrypcja została anulowana ze względu na błąd techniczny, który również zablokował dokończenie transakcji. W rezultacie opłata za uruchomienie usługi nie została pobrana, a Supermożliwości zostały błędnie aktywowane. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o ponowienie aktywacji usługi. W razie wątpliwości prosimy o kontakt."

Przy czym z konta ubyło mi 33,99zł, a przelew został zrealizowany prawidłowo - potwierdzenie z banku. Kiedy do nich piszę, za każdym razem otrzymuję taką samą wiadomość, jak ta powyżej.

Na nic zdają się tłumaczenia czy prośba o wyjaśnienia. Wygląda na to, że będą tak kopiować, aż się odczepię. Czy ktoś wie jak mogę to rozwiązać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-16 22:53
W przypadku płatności sms trzeba zablokować płatności sms premium. Można to zrobić w biurze obsługi klienta lub naszym koncie internetowym.

W przypadku płatności kartą kredytową trzeba zblokować kartę kredytową i wyrobić nową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# konrad 2015-01-27 11:17
Założyłem konto na badoo. Pobierają mi 2 co tydzień. Już jakiś czas byłem w banku, żeby wytrzymać zlecenie stałej transakcji, ale widzę że dalej nic z tego.

Najgorsze jest to, że nie potrafię dalej tego usunąć bo korzystam ze smartphona. A tam te opcje działają jakoś dziwnie bo nic nie można zrobić a na komputerze nie mogę się zalogować. pomocy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Czarno 2015-12-10 06:40
Wystarczy, że wbijesz na maila, którego wpisałeś rejestrując się na badoo. Następnie wejdź w jakąś wiadomość od tego portalu i kliknij na odnośnik znajdujący się wewnątrz. On skieruje Cię automatycznie do serwisu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbyszek 2014-12-06 07:19
Ja usunąłem konto Twoo, i o dziwo widzę, że z mojego konta znów pobrano 7 funtów. Usunąłem też aplikację Badoo z Facebooka. Zobaczę co teraz będzie się działo. Jeżeli to nie pomoże, zablokuję płatność przez dyspozycję w banku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek 2014-10-10 23:28
Osobiście to streściłbym ten artykuł do tego, że badoo automatycznie robi kolejne doładowania tak jak edarling. I powiedziałbym co zrobić, żeby badoo nie ściągał pieniędzy z naszego konta. Wzmianki o regulaminie już nie są potrzebne.

Ja niestety dałem się kiedyś na e-darling naciąć i teraz już uważam, i czytam opnie ludzi zanim się na jakimś portalu randkowym zarejestruję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-01-13 15:37
Witam, czy pakiet supermożliwości trwa 12 miesięcy ? Czy jest na zawsze ? Czy w supermożliwości ach mogę pisać do dowolnej liczby użytkowników jednego dnia czy jest jakieś ograniczenie ? Czy oplata 239,99 zł jest jednorazowa czy będzie mi pobierana z konta jakaś oplata za jakiś czas jeśli place przelewami 24 ? Pozdrawiam Michał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież