Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

4 zasady pisania wiadomości

Z tymi 4 zasadami będziesz pisać wiadomości, na które więcej kobiet będzie odpisywać. Jeśli nauczysz się ich stosować to nie będziesz musiał korzystać z gotowych tekstów i pisanie dobrych wiadomości na portalach randkowych przyjdzie ci z łatwością.

Zasady te opisałem pod kątem randek internetowych, ale możesz je z powodzeniem stosować, na co dzień we wszystkich związkach, relacjach i kontaktach z kobietami.

Jeśli nie urodziłeś się z talentem do pisania, to nie przejmuj się, ja też nie. Pisania można się nauczyć i nie jest to wcale trudne, nawet, jeśli zawsze miałeś z polskiego dostateczny. Te zasady w tym właśnie ci pomogą. Bo trzeba po prostu wiedzieć jak pisać.

Zasady te stworzyłem na własnych doświadczeniach, rozmowach z kobietami i ankiecie, jaką kiedyś prowadziłem na portalu sympatia.pl, za co usunięto mi konto. W ankiecie, pytałem o to, jakie wiadomości są dla kobiet najbardziej interesujące i na jakie emaile i listy najczęściej odpisują. Tutaj poznasz odpowiedzi na te pytania i opinie kobiet na ten temat.

Do każdej zasady jest przykład dobrej wiadomości i złej wiadomości...

Przykłady dobrych wiadomości możesz samemu wykorzystać pisząc do kobiet z randek internetowych. Jeśli trafisz na profil pewnej kobiety i uznasz, że list pasuje do jej opisu to możesz jej taką wiadomość po prostu wysłać.

Przykłady złych wiadomości wziąłem ze skrzynek odbiorczych moich koleżanek. Pytałem na jakie wiadomości nie odpisały i nie miały zamiaru odpisać. Możesz, więc przy okazji zobaczyć, jakich tekstów się wystrzegać i co kobiety o nich sądzą.

Żeby przeczytać całość

Żeby przeczytać cały rozdział i pozostałe części kursu Znajdź dziewczynę przez internet dowiedz się więcej o kursie i znajdź dziewczynę na portalu randkowym.