Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Do jakich kobiet nie warto pisać, żeby nie tracić czasu


Czasem dziewczyna nie odpisuje, bo twoja wiadomość i profil nie zainteresowały jej wystarczająco, ale są też kobiety, które nikomu nie odpisują. Pisząc do nich będziesz nie tylko tracił czas, ale też będziesz niepotrzebnie się frustrował zastanawiając się, dlaczego one nie chcą ci nic odpisać.

Po co niektóre dziewczyny zakładają sobie na portalu randkowym konto? Najczęściej po to, żeby się dowartościować, nic tak nie podbija kobiecego ego, jak skrzynka pełna wiadomości z komplementami i propozycjami kawy i spotkań. I do tego masa oczek, uśmiechów i buziaków. Tak dziewczyna loguje się na portal randkowy przegląda ilość wiadomości, czasem je czyta i wylosowuje się pełna satysfakcji.

Na szczęście można poznać, które dziewczyny mają konto dla dowartościowania się, a które kogoś szukają.

Z tej części dowiesz się:

  • Jak poznać, że dziewczyna loguje się na portal randkowych tylko dla zabawy.
  • Na jakie elementy profilu kobiety zwrócić uwagę, żeby poznać, czy ona chce kogoś poznać czy tylko się bawi.
  • Co możesz napisać do takiej dziewczyny, żeby mimo wszystko ci odpisała. Mała szansa, że taka znajomość wyjdzie poza internet, ale jeśli ty chcesz się pobawić, lub naprawdę chcesz taką bawiącą się dziewczynę poznać, to są gotowe teksty, które zmuszą ją do odpowiedzi.

Przeczytaj całość

Żeby dowiedzieć się, które dziewczyny najczęściej nie odpisują i mieć dostęp do pozostałych części, zamów dostęp do kursu Znajdź dziewczynę przez internet.