Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

eDarling

Cennik eDarling różni się w zależności od podanych zarobków

Opłaty konta Premium na eDarling różnią się w zależności od rocznych zarobków jakie podamy przy wypełnianiu testu osobowości.

Czytaj więcej...

eDarling - częste pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na częste pytania odnośnie serwisu randkowego www.edarling.pl . Nie mamy jednak absolutnie żadnego powiązania z tym portalem, więc nie jesteśmy w stanie osobiście rozwiązać za Ciebie problemów jakie z nim masz. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi w tekście napisz pytanie w komentarzu to postaramy się pomóc.

Czytaj więcej...

Jak zrezygnować z Premium na eDarling

Zakładasz konto na eDarling z nadzieją, że w końcu znajdziesz kogoś sensownego, przedzierasz się przez długi i wymagający skupienia test osobowości, w końcu udaje się Tobie stworzyć kompletny profil. Jednak coś zdecydowanie jest nie tak, wersja podstawowa serwisu daje tak mało możliwości, że nie sposób poznać tam kogokolwiek…

Czytaj więcej...

Jak usunąć konto na eDarling

W poniższym artykule dowiesz się, jak szybko i sprawnie usunąć swoje konto na portalu eDarling. Skoro tutaj trafiłeś to zapewne zauważyłeś już, że nie jest to taka prosta sprawa. Oczywiście, portal stara się nam to zadanie nieco utrudnić. Uwaga! Nie usuwaj konta jeśli chcesz zrezygnować z konta Premium, gdyż trudniej będzie Ci zrezygnować z automatycznego przedłużenia członkostwa.

Czytaj więcej...

Jak założyć konto na eDarling

Planujesz zacząć swoją przygodę z eDarling? Tutaj znajdziesz dokładne i łatwe instrukcje, jak założyć sobie konto na tym portalu. Przygotuj się jednak, że spędzisz nad tym trochę czasu, ponieważ czeka Ciebie wypełnianie długiego kwestionariusza, czy raczej "testu psychologicznego", który ma do Ciebie dopasować najlepsze/ych kandydatki/datów.

Czytaj więcej...