Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Czego nie pisać w polu "O mnie"


Opisanie siebie w ciekawy sposób ułatwi ci znalezienie dziewczyny na portalu randkowym. Jednak ważne jest nie tylko to, co napiszesz, ale również to, czego nie napiszesz.

Z tej części dowiesz się:

  • 8 zdań, po usunięciu, których więcej kobiet odpisze na twoje wiadomości. Dużo facetów ma w opisie zdania, które działają odstraszająco na kobiety. Przez co taki facet dostaje dużo mniej odpowiedzi i poznaje dużo mniej kobiet niż by gdyby te zdania usunął. A co jeśli dziewczyna, która pasowałaby do Ciebie na partnerkę do szczęśliwego związku wejdzie na Twój profil i wyjdzie lub ci nie odpisze, bo napisałeś coś, co ją zniechęciło. Usunięcie jednego czy dwóch zdań z pola „o mnie” może zrobić dla ciebie dużą różnicę.
  • 4 rodzaje opisów, które zmniejszają szansę na poznanie dziewczyny. Jeśli to czytasz to duża szansa, że Twój opis jest jednym z nich i to utrudnia ci szukanie dziewczyny.To jak opiszesz siebie będzie miało wpływ na to, jakie kobieta będzie mieć o tobie wyobrażenie i co o tobie będzie myśleć. Czy jesteś ciekawy czy nudny? Czy warto cię poznać czy nie warto? Czy pasujecie do siebie czy nie? Czy nie pasujecie, ale mimo wszystko warto zaryzykować?

Usuniecie zdań i niepisanie czegoś w opisie to jedne pamiętaj, że teraz w to miejsce warto wstawić coś ciekawego, o czym dowiesz się z kolejnych rozdziałów.

Żeby przeczytać całość

Dowiedz się więcej o kursie znajdź dziewczynę przez internet i zamów dostęp, żeby mieć dostęp do tej i pozostałych części kursu. Będziesz wiedział wszystko, co zrobić, żeby poznać na portalu randkowym fajną i ładną dziewczynę, nawet, jeśli do tej pory ci się to nie udawało.