Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Wypełnij pole wymarzony partner


Wypełniając to pole kobieta zobaczy, że wiesz czego szukasz. I jeśli ona będzie choć trochę pasować do twojego wyobrażenia o wymarzonej partnerce, to więĸsza szansa, że do ciebie napisze.
Zostawiając to pole puste sugerujesz kobiecie, że jesteś gotowy wziąć co popadnie. A to nie jest dla niej dobra inforamcja. I nawet jeśli kierujesz się zasadą jak się nie ma co się lubi to się bierze co jest, to nie pokazuj tego swoim opisem.
A tak w skrócie...
Facet, który wie czego chce jest dla kobiety po prostu atrakcyjnijeszy od tego, któremu wszystko obojętne.
Teraz pytanie...
Jak opisać wymarzoną partnerkę?
Może wstawić wiersz albo jakąś poezję?
Nie o tym nawet nie myśl, bo wiersze i poezja w opisie zrobią na niej odwrotne wrażenie od tego zamierzonego.
Czy wystarczy napisać od serca co nam do głowy przyjdzie?
Sugeruję szczerość, ale nie można pisać czegokolwiek. Na przykład pisanie o swoich negatywnych doświadczeniach z kobietami w życiu lub na tym portalu niemal natychmiast skreśli twoje szanse na odpowiedź od dziewczyny.
Na przykład:
Szukam dziewczyny, która mnie pokocha i nie będzie zdradzać.
Jak zostanie to przez dziewczynę odczytane?
Po takim tekście w głowie dziewczyny podświadomie lub nie pojawią się pytania:
Czyli żadna kobieta go nie kochała?
Czyli poprzednie partnerki go zdradzały?
Ciekawe dlaczego?
Może to nie jest najlepszy materiał na mojego chłopaka?
Pamiętaj, że twój profil to twoje pierwsze wrażenie na kobiecie, a nie ma się okazji na zrobienie drugiego dobrego pierwszeg wrażenia. Kiedy poznajesz gdzieś dziewczynę nie zaczynasz chyba od narzekania na inne dziewczyny, prawda? Jeśli tak robisz to wiesz przynajmniej dlaczego dobrze się to nie kończy.
...ale dosyć o tym, bo opisywanie wymaroznej partnerki nie ogranicza się do tego czego pisać nie warto...

Z tej części kursu dowiesz się:

  • Jakich jeszcze tekstów nie pisać w opisie wymarzonej dziewczyny, żeby nie zniechęcać kobiet oglądających nasz profil. Jeśłi znajdziesz któryś z nich w swoim opisie to od razu go usuń i zobaczysz, że więcej kobiet się tobą zainteresuje.
  • Co dokładnie napisać w polu „wymarozny partner/ka“. O czym wspomnieć i jak opisać kobietę, którą chcemy poznać, żeby dziewczyna odwiedzająca twój profil odpisała na wiadomość lub nawet napisała do ciebie pierwsza.
  • Gotowe przykłady, które będziesz mógł wykorzystać w swoim opisie. Niektóre z nich możesz skopiować, ale napisałem też jak zrobić taki dobry opis samemu na podstawie pewnych zasad.

Żeby przeczytać całość
Kup dostęp do całego kursu i znajdź sobie na portalu randkowym dziewczynę, i dowiedz, się jak napisać ciekawy opis wymarzonej partnerki, żeby zwrócić jej uwagę. W kursie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żeby w serwisie randkowym poderwać dziewczynę.
Jeśli szukasz na razie darmowych porad i wskazówek odnośnie pisania opisu to przeczytaj:
Interesujący opis na sympatia.pl
Profil i opis na portal randkowy