Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Pierwsza wiadomość, na którą kobieta odpisze

Zobacz jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym, żeby odpisała i umówiła się z tobą na randkę.

Jeśli nie potrafisz pisać wiadomości, na które kobiety odpowiedzą, nie umówisz się na randkę, i nie masz szansy, na znajomość, która może zamienić się w trwały związek.

Co gorsze twoje wiadomości będą lądowały w koszu, w ty będziesz się tylko wkurzał i zastanawiał: „dlaczego one nie odpisują?”

Nie ma sensu tracić kolejnych dni, w których mógłbyś znaleźć dziewczynę. Pisanie wiadomości, na które kobiety będą odpisywać może być proste. Łatwo też możesz umówić się na randkę z kobietą z internetu. Musisz tylko wiedzieć jak to zrobić.

Co więcej jeśli będziesz wiedział jak pisać dobre wiadomości. To oprócz spotkań z dziewczynami na randkach internetowych jak np. Sympatia.pl, wykorzystasz to na Facebooku, Naszej Klasie (nk), gg czy pisząc do kobiet smsy.

Na jaką wiadomość kobieta odpisze?

Z moich doświadczeń i rozmów z kobietami wynika, że najlepsza wiadomość:

 • Przykuje jej uwagę

 • Pokazuje, że przeczytałeś jej profil

 • Da jej powód, żeby na nią odpisała

A dokładnie?

Przykuj jej uwagę

Dlaczego to takie ważne? Kobieta dostaje od kilku do kilkunastu wiadomości dziennie. Wyobraź sobie, że 20 ludzi naraz krzyczy do Ciebie z odległości stu metrów. Zrozumiałbyś co mówi każdy z nich? Tak właśnie czuje się kobieta na serwisach randkowych.

Trzeba zwrócić jej uwagę, żeby się Tobą zainteresowała.

Jak to zrobić?

Możesz ją rozbawić, zaskoczyć lub zaintrygować. Chodzi o to, żeby była ciekawa: kim jest ten facet po drugiej stronie.

Przykład?

Załóżmy, że kobieta jest bardzo atrakcyjna. Ma super zdjęcia i ma ciało modelki.

Co przykuje uwagę takiej kobiety?

Przykład wiadomości, która ją rozbawi i zaskoczy:

Kiedy zobaczyłem Twoje zdjęcie pomyślałem sobie, że to niesamowite co photoshop może zdziałać w dzisiejszych czasach.

Wydaje Ci się, że to zabrzmi arogancko? Nic z tych rzeczy, jeśli napiszesz do atrakcyjnej kobiety, która pierwszy raz dostała taką wiadomość na pewno się zaśmieje.

Najczęstsze odpowiedzi jakie dostawałem na tą wiadomość brzmiały tak:

Photoshop? Nie... , naprawdę tak wyglądam aż tak trudno w to uwierzyć?

Dlaczego kobieta będzie zaskoczona?

Bo większość facetów wysyła jej nudne wiadomości, których ona ma dosyć. Faceci są wręcz formalni w swoich emailach:

Hejo piekna nieznajoma.
Pozwól że się przedstawię Jestem Bartek mieszkam pracuje i studiuje we Wrocławiu. Bardzo bym chciał poznać Cię lepiej i popisać...
Jeśli wyrazisz chęć to zapraszam do odpowiedzi na moja wiadomość

Na tle takich wiadomości, sugerowanie kobiecie, że wygląda ślicznie bo obrabiała swoje zdjęcia w photoshopie będzie dla niej zabawnym zaskoczeniem.

A jeśli przez internet uda Ci się kobietę rozbawić, to jesteś o krok od poznania jej osobiście.

Pokaż w wiadomości, że przeczytałeś jej profil

To jest kluczowa sprawa, żeby kobieta odpisała na wiadomość. Ona musi wiedzieć, że obejrzałeś jej profil, bo to oznacza, że zainteresowałeś się jej osobą a nie tylko jej wyglądem. Kobieta chce widzieć, że faceta zainteresowało coś więcej niż tylko jej ciało i ładna twarz.

Jeśli z Twojej wiadomości, nie będzie wynikało, że przeczytałeś jej profil to pomyśli, że spojrzałeś na jej zdjęcia i zainteresowały Cię tylko jej cycki i na pewno chcesz się z nią przespać i zaraz potem zostawić.

Niestety patrząc na wiadomości jakie dostają kobiety 95% wygląda tak jakby faceci w ogóle nie czytali opisów. Wiem, że tak nie jest bo zwykle mężczyźni czytają opis kobiety, niestety ich maile brzmią jakby było dokładnie na odwrót. I kobieta świadomie lub nie, zinterpretuje, że chodzi im tylko o seks.

Tak, po przeczytaniu takiej wiadomości kobieta może pomyśleć, że facetowi chodzi tylko o seks:

Jestem bardzo miłym i sympatycznym chłopakiem , który chciałby lepiej poznać taka uroczą dziewczynę jaką uważam że jesteś

Z tej wiadomości w ogóle nie wynika, że facet obejrzał profil kobiety. Wygląda to tak jakby zobaczył jej zdjęcie i do niej napisał.

A jak kobieta zobaczy, że to jest wiadomość, którą facet kopiuje i wysyła innym kobietom, to ją po prostu wyrzuci.

Są gotowe wiadomości, które możesz kopiować i wysyłać, ale nawet do nich musisz dodać choćby jeden wyraz, który pokaże, że przeczytałeś jej opis.

Co zrobić?

Odnieś się w swojej wiadomości do czegoś z jej profilu. Skomentuj lub zapytaj o coś co tam znalazłeś. O jej zdjęcie, zainteresowania czy cokolwiek o czym napisała.

Jeśli napisała w opisie lub wymieniła w zainteresowaniach, że lubi fotografować, napisz:

Zauważyłem, że interesujesz się fotografią. Robisz dobre zdjęcia?

Zadając pytanie o jej zainteresowania nie tylko wyróżniasz się spośród innych kolesi, ale jeszcze dajesz jej powód, żeby naturalnie na Twoją wiadomość odpisała.

Daj jej powód, żeby odpowiedziała na Twoją wiadomość

Dla kobiety odpowiedź na Twoją wiadomość ma być czymś naturalnym. Ona nie może myśleć „czy i co” napisać bo jeśli zacznie się zastanawiać to duża szansa, że odłoży tą wiadomość na później i o niej zapomni. Pomimo, że była Tobą zainteresowana.

Co najlepiej zrobić?

Zadaj jej pytanie...

Jeśli zadajemy pytanie to odpowiedź jest czymś naturalnym. Tym bardziej, że od razu subtelnie pokazujesz, że zainteresowało Cię w niej coś więcej niż jej ciało. Kobiety uwielbiają mówić o sobie i lubią jak ty chcesz o nich rozmawiać.

Pytaj ją o rzeczy, które znalazłeś w jej profilu. Może to być:

 • Coś co przeczytałeś w profilu, że np. gra w siatkówkę.

Możesz wtedy zapytać: Od jak dawna grasz?

 • Coś co zobaczyłeś na jej zdjęciach, np. że dużo podróżuje.

Możesz zapytać: Do jakiego kraju najbardziej chciałabyś wrócić?

 • Coś co wywnioskowałeś na podstawie całego jej profilu.

Możesz zapytać: Po sposobie w jaki piszesz i po zdjęciach wyglądasz na bardzo energiczną kobietę, uprawiasz jakiś sport lub masz jakieś artystyczne zamiłowania?

Czy możesz pytać o wszystko?

Nie, są pytania, których powinieneś unikać.

Tych pytań nie zadawaj:

Co u ciebie?

Jak mija dzień?

Czy pójdziesz ze mną na kawę?

Co robisz na co dzień?

Czym się interesujesz?

To są pytania zbyt ogóle i nie pokazują, że się nią interesujesz, tylko, że nie wiedziałeś co powiedzieć.

Jeśli będziesz się kierował tymi 3 podstawowymi zasadami i będziesz miał w miarę dobry profil to uwodzenie kobiet przez internet stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsze. Zobaczysz, że więcej kobiet będzie odpisywać i więcej z nich spotkasz w realnym świecie.

Jak teraz napisać wiadomość na podstawie tych zasad?

 Przykład pierwszej wiadomości

Nosisz tipsy... czy to prawdziwe paznokcie?

Zauważyłem, że w ciekawy sposób potrafisz ująć chwile w obiektywie aparatu. Podoba mi się to zdjęcie z zachodem słońca nad morzem. Od dawna fotografujesz?

Pierwsze zdanie zaskoczy kobietę i rozbawi:

Nosisz tipsy... czy to prawdziwe paznokcie?

Druga część pokaże, że zainteresowało Cię coś więcej niż jej zdjęcia i zobaczy, że przeczytałeś jej profil.

Zauważyłem, że w ciekawy sposób potrafisz ująć chwile w obiektywie aparatu. Podoba mi się to zdjęcie z zachodem słońca nad morzem.

 Pytanie pomoże kobiecie naturalnie odpowiedzieć.

Od dawna fotografujesz?

Czy każdej kobiecie możesz wysłać dokładnie taką wiadomość?

Nie do końca. Zauważ, że była ona pisana pod profil pewnej kobiety, która interesowała się fotografią i umieściła w albumie zrobione przez siebie fotografie.

Miała też zadbane dłonie stąd pytanie o tipsy idealnie pasowało.

Dodatkowo ja mam w swoim profilu napisane, że szukam kobiety z artystyczną duszą. Przez co ona mogła zobaczyć, że coś nas łączy.

Jeśli jednak znajdziesz kobietę, która interesuje się fotografią i cię zainteresuje. Możesz do niej spokojnie taką wiadomość wysłać.

Możesz też zmienić tą wiadomość, zastępując fotografię czymś czym kobieta, do której chcesz napisać się interesuje.

Jeśli napisała, że gra w tenisa. Możesz napisać:

Zauważyłem, że grasz w tenisa. Od dawna trenujesz?

PS

Nosisz tipsy... czy to Twoje prawdziwe paznokcie?

Jak umówić się z nią na randkę?

Jeśli kobieta odpowie Ci krótko w jednym zdaniu na Twoje pytanie, to znaczy, że jest wstępnie Tobą zainteresowana, kontynuuj rozmowę i nie popełniaj podstawowych błędów to poznasz ją osobiście.

Jeśli wysłała Ci dłuższą wiadomość, odpowiada na Twoje pytanie, dodatkowo zadaje Tobie pytania i wstawia emoticony z uśmiechami. To znaczy, że ją zainteresowałeś na tyle, że możesz się z nią umówić. Jeśli masz dobrze zrobiony profil i opis to takie wiadomości będziesz dostawał często.

Jeśli żadna ci nie odpisze, znaczy, że musisz napisać lepszy opis i dopracować swój profil.

Co dalej?

Jeśli poważnie myślisz o znalezieniu dziewczyny, lub po prostu chcesz zacząć umawiać się na randki z kobietami z internetu lub chcesz zwalczyć nieśmiałość. Zamów dostęp do mojego skryptu o uwodzeniu kobiet przez internet.

Dowiesz się między innymi:

 • Jak kontynuować rozmowę z dziewczynę z internetu, żeby poznać ją osobiście po tym jak odpisała na twoją pierwszą wiadomość,

 • Po czym poznać, że kobieta che się już z tobą zobaczyć osobiście. Jeśli będziesz to wiedział to zawsze będziesz wiedział kiedy zaproponować dziewczynie randkę, żeby nie być dla dziewczyny nachalnym.

 • Gotowe przykłady wiadomości, żeby umówić się na randkę.

 • Ponad 50 gotowych tekstów na pierwszą wiadomość do dziewczyny z portalu randkowego. Będziesz miał pewność, że ci odpisze

 • Jak zrobić ciekawy opis w 30 minut

 • Oraz wiele innych rzeczy o uwodzeniu kobiet przez internet

Jeśli masz konto na portalu randkowym to jestem pewien, że ten skrypt ci się przyda. tym bardziej jeśli kobiety rzadko lub wcale odpisują na twoje wiadomości. Jeśli nie zdecydujesz się teraz to będziesz dalej sfrustrowany tym, że kobieta z którą chciałbyś się umówić nie zwraca na Ciebie uwagi i po prostu będziesz tracił możliwość poznania fajnej dziewczyny.

Chcę mieć dostęp już teraz i już dzisiaj umawiać się z dziewczynami

Jakie są Twoje doświadczenia?

Napisz w komentarzu o swoich doświadczeniach z  pisaniem do kobiet na portalach randkowych.

Jeśli  jesteś kobietą i akurat dotarłaś do końca tego artykułu, napisz co faceci do Ciebie najczęściej piszą, komu najczęściej odpisujesz. A jakie wiadomości ignorujesz.

Komentarze   

# Valentine 2018-03-20 14:12
Cześć Panowie, czy jest tu ktoś? szukałam portalu na który m można doradzić się Panów w pewnych sprawach sercowych, czy można na Was liczyć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2018-02-24 09:20
Panowie, coś wam podpowiem nie szukajcie kobiet lecz dobrej pracy i zarobków, kobiety szczęścia nie dają tylko pieniądze odpowiednio wydane.Waszym celem nie powinny być kobiety lecz kasa , a reszta przyjdzie już sama.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kaśka86 2018-02-22 09:23
Wychodzę z założenia że miłości trzeba szukać wszędzie. Ja znalazłam partnera na portalu Randki24 i jestem szczęśliwa. Polecam zakładanie kont na takich portalach. Można poznać sporo osób i wybrać idealnego partnera ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan 2018-01-17 17:27
Najlepiej sie nie wiele starac o kobiete.Jesli ma sie poczucie wlasnej wartosci nie nalezy sie zbytnio wysilac na kreowanie siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2018-01-13 14:12
czesc jestem lukasz szukam milosc do 35 lat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sławek 2018-02-10 15:02
Powodzenia!!! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemas 2017-11-22 01:16
Tak czytam te wasze wypowiedzi i w***ia mnie fakt ze kobiety to takie niby anioły co to szulają facetów ktorzy nie myslą o seksie...to przepraszam bardzo ale jaką role ma prowadzic facet w zwiazku?zmywac gary,kupywac ciuchy i robic obiadki?ze niby seks dla kobiety to na drugim miejscu?a niby o czym Wy gadacie swoim przyjaciolkom o facetach?ze jest seksi?a na jakiej podstawie niby seksi?w dupach wam sie poprzewracalo i zapomniałyscie o fakcie ze seks jest istotną(chociaz nie najwazniejszą)r olą w związku. Prawda jest taka ze facet zaczyna kochacpo stosunku i tak sprawdza swoją partnerke a Wy kobiety przed.I nie chrzańcie mi tu głupot o zasłudze na seks bo jak nie umiecie cieszyć sie z życia i być wieczną dziewicą w piszukiwaniu tego jedynego to zostaniecie starymi pannami...i dalej faceta nie bedziecie miały.Ja mam partnerke od 4 lat z którą jestem zadowolony i ze wzgledu na życie,dzieci ktoreamy i seks a byłem żonaty przez 7 lat i możecie mi wierzyć albo nie-nie ma nic gorszego jak 'nagroda' w postaci łóżkowego doznania.Co to k***a sie poroboło z wami teraz że my mamy wam skakać do szyji i spełniać wasze zachcianki? A potem zadajecie sobie pytanie 'co ja zrobiłam źle' kiedy facet idzie do innej...same sobie winne jestescie bo traktujecie seks jak świątynie a prawda jest taka że nie jestescie pępkami świata! Nie chcesz-ok kto inny zechce.Fovhy strzelasz?prosz e bardxo kto inny fochów nie bedzie strzelał. Szukacie ideału faceta i dziwicie sie ze faceci chcą na portalach spotykać sie z wami dla seksu tak? Tp na cholere wpychacie zdjęcia w bikini lub seksownych pozycjach?same siebie iszukujecie.Chc ecie faceta do pogaduszek to nie wiem po co wpiep***cie kuszące zdjęcia rodem z porno filmu..ale nawiazując do tematu..
Nie ma dobrego tekstu na podryw na związek na dłuższą metę.Aby byc szczesliwym z kims trzeba przyslowiowy 'worek soli'z nim zjesc...a jak ktos nie umie zagadać do kobiety...no cóż...pierwotni ludzie jakoś nie zagadywali do siebie a kopulowali :P wszystko jest kwestią checi i zainteresowania ....w ogole nie lumam kwestii dlaczego niby to my faceci msmy pierwsi zagadywac? Sorki za błedy ale mam spier**ną klawiature w komórce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek 2018-01-11 23:31
Polać Przemasowi gość dobrze gada. Dzisiejszym kobitkom to sie już całkiem w głowach popier..liło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greg 2018-02-04 22:15
Cytuję Przemas:
Tak czytam te wasze wypowiedzi i w***ia mnie fakt ze kobiety to takie niby anioły co to szulają facetów ktorzy nie myslą o seksie...

To co pisze i mówi kobieta jest nieważne. Poczytaj więcej nt. podwójnych standardów kobiet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sławek 2018-02-10 15:18
To nie tyle kobiety są winne, co natura (że je tak stworzyła). PRAWDA jest taka, że mężczyzna (samiec) ma przez naturę zakodowany popęd sexualny - dla rozwoju gatunku. Kobieta INACZEJ! - natura ją wyposażyła nie w "popęd" ale w "WYRACHOWANIE" -też ku chwale rozwoju gatunku! ;) Ona ma za zadanie wybrać mężczyznę, który NAJWIĘCEJ JEJ DA! Z założenia miały to być najlepsze, najmocniejsze geny i siła do ochrony rodziny. Obecnie W DALSZYM CIĄGU kobietra za sex chce "COŚ" dostać: albo miłość i uczucie, albo kasę i dobrobyt! Nic się od wieków w tej materii nie zmieniło!- zasady te same, różnice wynikajhą jedynie ze zmiany warunków życia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dd 2017-11-19 18:46
Napisałem o tym photoshopie. Dziewczyna odpisała że nikt gorzej do tej pory nie rozpoczął z nią rozmowy. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-12-15 20:54
Cytuję dd:
Napisałem o tym photoshopie. Dziewczyna odpisała że nikt gorzej do tej pory nie rozpoczął z nią rozmowy. :D


No ale odpisała ;))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anonim 2017-11-18 13:50
Poswiece swoj drogocenny czas by napisac swoje poglady na ten temat.
Caly artykul jest zgodny z prawda. Oczywiscie celem autora nie jest tylko i wylacznie pomoc ale tez korzysci. Szczerze powiem ze nie jestem przekonany by zainwestowac te rady. Wytykanie podstawowych bledow jakie mozna popelnic nie jest trudne. Kazdy ma tego swiadomosc. Z drugiej strony " poprawny przyklad" pierwszej wiadomosci jest tylko jeden i tez dupy nie urywa.

Ja wam dam rade...
Roznice miedzy facetami i kobietami nie sa tak ogromne jakby sie moglo wydawac.
Kazdy szuka kogos kto jest wesoly, samowystarczaln y,przedewszystk im atrakcyjny, mieszka blisko, ma wystarczajaco duzo czasu wolnego. Wiele osob mowi ze chce mila i grzeczna(nudna) osobe. To nie jest prawda, najwyzej w teorii. Bo pociaga nas jednak to co dzikie. Najlepszym wyborem bedzie ktos pomiedzy.

To co nas rozni...
Kobietcy instynkt szuka bezpieczenstwa.
Mezczyzny umysl szuka mozliwosci reprodukcji.
Wykozystajcie to!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jacek 2017-10-02 06:48
Poszukuję Ciebie w celu spędzania miłych chwil nie tylko w łóżku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2017-10-14 00:53
witaj jak masz ochote na dyskretne spotkanie to dzwon na Kom-885267403
lubGG63053686
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 08:49
niby rady interesujące, ale tak nie działa
kobiety patrzą tylko i wyłącznie na wygląd oraz cyferki, tzn. wzrost przede wszystkim, wiek, odlegóść...
jeżeli coś nie pasuje, możecie pisać nawet piękny poemat, i tak pójdzie od razu do kosza
a jeżeli jej się podobają foteczki i numerki, możesz pisać najgorsze bzdury z błedami ortograficznimy , i tak będzie się rozstopiła jak sorbet na słońcu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bozena 2017-07-02 20:47
Troche jest w tym prawdy... Jesli wszystko gra z "cyferkami" szansa jest wieksza ale jesli bedziesz pisal notorycznie z bledami albo bzdury to nawet "cyferki" nie pomoga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2017-03-12 08:06
Treść wiadomości tak naprawdę nie ma znaczenia. Jak koleś wygląda jak jakiś Cristiano Ronaldo a do tego wrzuci fotkę z porządną furą czy konkretnych wakacji to na tekst: "cześć co słychać" 90% lasek odpisze podajac numer telefonu;)

Śmieszy mnie jednak jak widzę wymagania niektórych pań. Ich ego jest niewyobrażalne a uroda taka że trzeba się chyba upić zeby osiągnąć erekcję.

Trzeci problem to desperaci. Dlugo sa mili ale niechby udalo im się kogoś nabrać na związek i poczują się pewniej cała prawda wychodzi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 09:14
nie sądzę żeby alkohol zadziałało, raczey trzeba Viagrę oraz klapa na oczy żeby na nią nie patrzeć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Konrad 2017-02-06 22:48
Jakoś nie zadziałało :)
Trzeba czytać od DOŁU:
-Mam Cię na swojej czarnej liście i nie chcę z Tobą pisać.
-zreszta tak serio chce Ci sie piep**yć takie głupoty ? Nie podobają Ci sie moje zdj ? spoko, szanuje to ...ale nie zawracaj mi głowy
-Bywa xd

Ja:
-Troszeczkę oszukałaś swój opis siebie :)
-Na skromność to już nie działa :)

Ona
-ale pociesza mnie fakt że kazdy mowi mi że jestem łądniejsza na zywo niż na zdj :)
-Też sie ciesze :)

Ja
-Kiedy zobaczyłem Twoje zdjęcie pomyślałem sobie, że to niesamowite co photoshop może zdziałać w dzisiejszych czasach :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kriss 2018-02-01 13:25
Zadziałało, odpisała "Też sie ciesze :)" z uśmieszkiem, wieć z oznaką zainteresowania . Ale potem źle to pociągnąłeś sugerując, że jest oszustką i do tego nie potrafi być skromna (czyli, że niby ma przerośnięte mniemanie o sobie). o takim czymś pomyślała, że jesteś hamem skoro ją obrażasz. Jak widać z tego przykładu, sztuka uwodzenia kobiet nie polega na nauczeniu się tekstów na pamięć. Trzeba rozumieć ich znaczenie, kontekst i wiedzieć jakie emocje mogą wywołać w kobiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Milka 2017-02-03 18:53
Hejo,chciałam się dowiedzieć coś niecoś na temat portali, bo nigdy nie korzystałam z żadnego a widzę że tu nieźle działa "biuro matrymonialne" w komentarzach ;) No więc spróbuję i ja... "Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije" :P Coś o mnie: wysoka blondynka- 1.75m,z dłońmi zimnymi lecz z sercem gorącym ;)z dużym poczuciem humoru. Kogo szukam? Pewnie tego jedynego,który będzie miał siłe mnie ogarnąć :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ernest 2017-02-07 07:17
Hm...Zimne dłonie. A paznokcie? "Nosisz tipsy..." :D
Zadziałał podryw na "tipsy"?

Wysoki brunet - 1.83, z zarostem od wczoraj (skończyły się żyletki, a "Biedronkę" otwierają, gdy już jestem w pracy ;-) )
To jak z tą temperaturą rąk i serca?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-02-07 17:53
Szampan we dwoje smakuje zdecydowanie lepiej;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-07-11 18:31
Cześć może chciała byś się poznać jeżeli w ogóle szukasz kogoś na poważnie do związku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wojtek 2017-09-17 08:20
I jak Milka, ogarnął już jakiś ? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-01-21 20:58
NIESAMOWITE!- nieśmiała dziewczyna, nie chcąc się rejestrować w portalu, w KOMENTARZACH DO ARTYKUŁU pisze o sobie parę słów, a faceci już są gotowi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greg 2017-02-02 20:45
Wiecie panowie że manualna skrzynia biegów jest najlepsza ? Nie psuje się i sam kontrolujesz biegi.. :lol: :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piotr 2018-02-14 20:11
Automat jest lepszy..
Tak sobie jeżdżę.
Albo gaz i do przodu, albo hamowanie ????
Wrzucam P lub N i nie muszę się martwić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greg 2017-02-02 20:37
Zdecydowałem się że jednak pojadę na ręcznym do końca życia :roll:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# janusz z internetu 2017-06-13 11:05
No a ja mam coedzienne wezwanie do przetkania komina ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-08 00:49
Milo z Twojej strony hahaha
Pozdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# blondynka 2017-11-18 08:27
Oby była dobra jazda ;-) Bezpicznej podróży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wieslaw 2017-01-04 12:15
Czy jest tu jakaś wolna dziewczyna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2017-11-26 10:34
Szukam kobiety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamila 2017-01-03 15:28
hej co robicie? jak się czujecie bo ja doskonale, jestem w humorze :lol:
ok to co napisałam trochę mnie zemdliło jestem poważna na co dzień , ale czasem zwariowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zawiedziona 2016-11-22 10:54
Ja mam jeden bardzo poważny zarzut do niektórych panów: piszecie niechlujnie! Nie chodzi nawet o błędy ortograficzne czy przecinki, ale czasem trudno zrozumieć sens zdania! Czy tak trudno jest najpierw przeczytać wiadomość zanim się ją wyśle? Nie mówię, że to dotyczy wszystkich, ale miałam kilka przypadków, kiedy profil był uzupełniony normalnie, ciekawie, mogłoby się wydawać, że facet jest na poziomie, a wiadomości pisał byle jak. Niestety, dla mnie to świadczy o braku szacunku i olewczym stosunku do kobiety...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nie opisano problemu 2016-09-09 13:25
Co zrobić jak się jakiejś nie podoba że jest daleko :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2016-07-14 09:31
no z wlasnego doswiadczenia wiem ze plusy opisane w tym artykule dzialaja a minusy nie dzialaja ale napawa mnie to obawa ze proste schematy daja efekty poniewarz przypomina mi to pendzenie na pastwisko albo rzez bydla a konkretnie baranow jak by czlowiek nie mogl by czasem logicznie pomyslec albo selekcjonowac partnerow po atutach i cechach ktore sa u nich mocne przeciesz selekcja naturalna zawsze tak dzialala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kuba 2016-07-04 11:36
co robisz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kuba 2016-07-04 11:36
hej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ryszard 2016-06-28 21:16
szukam kobiety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2016-06-04 17:19
No dobra a jak zagadać do dziewczyny, która ma praktycznie pusty profil albo kilka wypełnionych pół i bez opisu? Co mam niby jej napisać? To trochę głupie bo większość oczekuje, że dostanie nie wiadomo jaką wiadomość, a nie napisze nic w profilu, zero punktu zaczepienia ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 09:17
nic kompletnie, takick kobiet trzeba unikać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marysia 2016-06-03 08:44
Bardzo trafne spostrzeżenia dotyczące wiadomości do kobiet.
W punkt, gratuluję!
Jestem kobietą w średnim wieku, byłam wiele lat na portalach randkowych, Sympatia, Badoo (totalna porażka, portal do szybkiego seksu), inne.
Ogólnie - faceci nie potrafią pisać, co jest w sumie normalne, większość facetów nie potrafi.
Miałam dobry opis, nieseksowne zdjęcia, ale ciekawe, przykuwające uwagę - większość panów boi się takich profili, bo widać, że kobieta jest zainteresowana związkiem, a nie szybkim numerkiem.
Miałam albo propozycje seksu, albo wiadomości od zagranicznych naciągaczy (generałowie i te sprawy), albo prośby o pomoc (mieszkam za granicą) w znalezieniu pracy, w zamian za seks... No proszę... I pewnie jeszcze mieszkanie i stołowanie się u mnie...
Faceta ostatecznie znalazłam w realu, w gronie przyjaciół rodziny.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2017-01-03 18:24
hej mam na imię Rafał poznamy się skąd jesteś odpisz pierwsza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Barbara Sarat 2016-05-24 11:52
jestem prostą kobietą i pierwszy raz będę pisać list do facetów z portalu. żeby ich zainteresować swoją osobą jestem szczera wesoła samotna uczuciowa i bardzo nie śmiała byłam wzwiąsku bardzo długo dopóki mój mąż zmarł to teraz czuję się samotna i chciałabym poznać drugą połówkę na dobre i na złe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Czy jesteś pewna 2016-09-08 23:12
że jest odpowiedni :P ?Ja myślę że nie :P .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemysław 2016-09-28 08:11
Mysle ze powinnas napisac co ciebie interesuje, jakie masz oczekiwania wobec mezczyzn,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piotr 2016-10-09 05:30
Chej ja jeste piotr jeste niesmialy mialem rzone ale ona mnie zdradzala.prosz e odpisz namejla dzici kocham
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Barbara Sarat 2016-05-24 11:37
bardzo bym prosiła o pomoc napisanie listu do faceta którego bym chciała poznać na portalu niggdy nie pisałam listów ani komentarzy.napi sałam trzy razy i nie otrzymałam odpowiedzi widocznie nie takiego opisywania oczekiwał jestem prostą kobietą i nie wiem czego facecji oczekują jak się do nich pisze proszę was o pomoc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2017-01-16 15:40
to że jesteś nieśmiała Basiu...to nic strasznego,chęt nie z tobą popiszę,i wcale nie musisz starać się na jakieś poetyckie listy ;-)Pozdrawiam :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 09:19
chyba trzy wiadomości wystarczą żeby zrozumieć że mu się nie podobasz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aneta 2016-04-23 20:07
Racja.
Mi najczęsciej piszą to co niepowinni i czego nienawidzę typu:
Co u ciebie?
Jak mija dzień?
Czy pójdziesz ze mną na kawę?
Co robisz?
Jak tam?
jesteś?
poznamy sie bliżej?
Hej! lub czesc!
albo wiadomości zarywające z podtekstem seksualnym lub bajery typu mam dużą furę.
Szlak mnie trafia na te bezsensowne zapytania i wieje nudą bez koncepcji a co gorsze wiadomiści namawiające od razu na seks lub w tym stylu "robie ci miejsce w łużku" uznaje że to jakiś erotoman a kobiety uznają że osoba jest no nie wiem... puszczalska że da tyłka pierwszemu lepszemu. Trochę kultury panowie i szacunku do cudzego ciała! Tym bardziej jeśli ma się zbudować związek lub głębszą relację to calej dupy się nie pokazuje od razu na pierwszej randce a stopniowo na ktorejś tam jesli wogóle ktoś będzie warty tego i podchodził pod gust. Ja traktuje seks uczuciowo i bardzo poważnie a nie przedmiotowo. Jesli bym miała się zdecydowac to muszę z tą osobą być. Moralność i szacunek dla siebie samego przedewszystkim czego brakuje 80% społeczeństwu. Dużo osób leci na piersi,tipsy i tyłek, samą szczucznośc... niski poziom umysłu szczerze mówiąc. Najważniejszą wartością jest wnętrze osoby i charakter bo z tym zbudujemy porozumienie i wspólne życie. Uroda ważna ale tylko do momentu kiedy mają być dzieci i przyjemności ale nie na całe życie. Bo kiedy brak porozumienia i ciągle kłótnie i afery to uroda nie pomoże niestety.
Jesli komuś tylko na tym zależty a zależe większości to są zapewne portale erotyczne lub dz**ki w burdelu.
Na takie zaczepki i pytania jak opisałam wyżej nie odpowiadam nawet i facet nie ma szans nawiązac dialog :/
Niektórym się może wydawać z zalożenia, że od razu po pierwszej wiadomości jakiejkolwiek nawet takiej super po zaiteresowaniu umówię się następnego dnia.
Nie mam tego zwyczaju powieważ wolę osobe lepiej poznać pisząc żeby wgl się umówić i zastanowić czy warto. Więc najpierw pisanie i poznawanie a osobiście później.

Podsumowując.
Najlepsze są wiadomości konktetne i do rzeczy/śmieszne /chwalące/ itp... chociaz by typu "Witaj, wydajesz się intersującą i ciekawą osobą, czy możemy nawiązać kontakt i porozmawiać?".. . Przykuwające jakieś nawet minimalne zainteresowanie.

Tak jak opisała to osoba w tym artykule to szczera prawda i pokłon za to. Ale żeby nie było, że tylko do kobiet... do facetów też trzeba tak dodchodzić umiejętnie i z wyczuciem bo zechciał porozmawiać i coś odpisał. ;)
To moja opinia i moje zdanie a ten temat jak uważam i co mi sie podoba. Każdy jest inny i niech dobiera do siebie taktyki działania. Wiadomo, że wszystko nie pasuje do każdego z racji na poglądy.
Pzdr,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2016-05-29 16:22
Przede wszystkim to ty wez i sie naucz poprawniej pisac moze bo robisz okropne hah no a dopiero potem cokolwiek komentuj na tej stronie haha kogos poprawia a sama nielepsza ahah dobre tak tak tak i swieta prawda,taka prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2016-07-27 08:43
Witam cię Aneto mam na imię Tomek i mam 34 lata i szukam kobiety do popisania ja z miłą chęcią popiszę z tobą jeśli to nie problem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 09:24
do facetów nic nie trzeba, jeśli mu się podobasz wystarczy jedna emotikonka i od razu dostajesz jego namiary i nawet numer buta...hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joker 2017-06-03 18:56
witaj anetko niezwracaj uwagi na glupie gadanie w stylu pisz poprawna polszczyzna bo to nie lekcja jezyka polskiego spodobalo mi sie co napisalas widac ze sposrud wielu kobiet masz wiecej oleju w glowie i wydajesz sie bardzo interesujaca osoba wybacz ze tak bezposrednio ale wole byc szczery niz ubierac ostre slowa w ladne ciuszki jak to sie muwi jakbys chciala nawiazac jakis dalszy kontakt chociazby do rozmuw zapraszam serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-07 18:13
Chyba gdzies te Twoje teorie polegly skoro tu jestes ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-08 00:55
Kurcze co to jest łużko? I ile tam osob siedzi, ze trzeba zaklepywac miejsce? hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# selemka 2016-04-19 16:15
Komentarze do kobiet - proszę bardzo.
Jak Cię spało... ja jestem w delegacji..

gdy odpisałam, że to nie jest pierwsze pytanie, którego oczekuję , i że nie szukam seksu to Pan odpisał, że jestem snobka , i że czegoś mi tam życzy ... nie pamiętam oraz, że szuka kobiety na stałe. Nie wiem może i szuka ale ja mimo, że mam krótkie doświadczenie na portalach randkowych po długoletnim związku jestem zniechęcona do internetowego poznawania się. Właściwie to tylko jeden mężczyzna był inny niż pozostali. Nie było moich zdjęć jakichś wymyślnych. A inny Pan zapytał czy to moje zdjęcia? Sorry ale to już nie jest kwestia randkowania przez internet właścicielu tej strony tylko wychowania i braku inteligencji emocjonalnej albo przyzwyczajenia do tego, że w internecie można wszystko i ja nie mam uczuć, jestem robotem. Dziękuję za porady o emailu i tym, że mogłam to przeczytać. Przynajmniej nie zostaną kolejną naiwną, która umówi się na kawę a potem usłyszy, że po 1 spotkaniu on oczekuje seksu a wcześniej będzie pisał dobre teksty bo się wyedukuje na tej stronie. Nauczył mnie Pan jednak ważnej rzeczy. Nie być naiwną po długim związku w świecie, który coraz bardziej robi się chamski przynajmniej ten internetowy. I za jeszcze jedno Panu dziękuję. Wyrzucałam sobie, że byłam zbyt obcesowa dla Pani, który napisał o delgeacji ale widzę, że Panowi po prostu nadepnęłam na męską dumę bo zobaczył, że najprawdopodobn iej nie dałam się nabrać skoro po delegacji dokończył swoje wywody w kolejnej wiadomości , że jestem snobka. Widzę, że będę musiała przejrzeć na oczy i być twardą jeśli chodzi o internet. Serdecznie dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# łukasz 2016-04-19 13:53
jak masz na imie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# selemka 2016-04-20 16:42
Cześć, Żart na początek. Pytasz bo chcesz tutaj założyć konkurencyjny portal randkowy czy koleżeński. :)
Jeśli ci odpowiem to spełnię warunki udanego zadawania pytań jak w powyższym tekście. :) Zrobię tak by wilk był syty i owca cała: Na drugie mam Monika. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-07-11 18:34
Cześć może chciałabyś się poznać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-08 00:57
Ona ze soba juz sie zna ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greg 2018-02-04 22:31
Cytuję Greq:
Ona ze soba juz sie zna ;)

Ale nie z tego wymiaru :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# łukasz 2016-03-17 15:31
No śiemka laska odp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ricardo 2016-03-08 08:20
Szanowna pani ! która radzi jakiej treści napisać pierwszą widomość do dziewczyny ,kobiety użytkowniczek wielu portali randkowych by zwróciła uwagę ,otóż nie ma takich słów i tekstów choćby były nawet wierszem i złotymi literami pisane ponieważ kobieta to takie dziwne stworzenie że dla niej najważniejsza liczy się powierzchowność tj. największą uwagę oraz kryterium jakie stosuje przy takim wyborze skupia wyłącznie na zdjęciu randkowicza a nie na tym co pisze lub napisze .
Tak że podsumowując drodzy panowie nie musicie być specjalnie inteligętni ,nie musicie nawet ani słowa napisać wystarczy że macie urodę odpowiednią do oczekiwań przyszłej partnerki i sukces gwarantowany ,kobieta jest wasza .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2017-03-31 09:27
bardzo mądre słowa, zgadzam się w 100%, gratuluję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# michał 2016-02-04 15:01
cześ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# trololo 2016-01-08 12:06
Dlatego ja biorę rzeczy takimi jakie są. Mówi nie to nie, nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie mam zamiaru później mieć problemów i perypetii z tytułu o napaść seksualną. A już jak jest akcja w własnym mieszkaniu to jeszcze powie że ją zaciągnąłem. Stróże prawa prędzej uwierzą kobiecie. A to że sama już dała to nie istotne. Takie mamy równouprawnieni e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamil1990 2015-11-12 22:59
Cześć. Coś w tym artykule jest interesującego, ale nie zmienia to faktu, że dzisiejszego kobiety nie wiedzą jakiego faceta chcą.
Mam kilka seksownych koleżanek, nawet dwie można nazwać przyjaciółkami, ale przeraża mnie w nich: "brak odporności na bajery i patrzą na wygląd". A po 2-3 tygodniach jest stwierdzenie, że jest: "Niemorowany, delikatny i co gorsza chodzi do kosmetyczki dla pięknych brwi...".

Sam nie mogę znaleźć dziewczyny,ale co druga widzi we mnie kumpla i odpuściłem z szukaniem. Jeśli ma coś wyjść, to musi zależeć obojgu i bajery nie mają tutaj nic do gadania.


Zatem życzę wszystkim szukającym, powodzenia:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:17
Szczera prawda:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# juli 2016-01-25 22:05
Prawda ....niby to tamto lubia tego niechca w tekstach itd....a i tak wiekszosc szczegolnie tychmlodych uotpornila sie tera z to juz sam niewiem co trzeba robic aby bylo w miare normalnie ..same niewiedza czega chca ...ciapa nie ale tez nie huligan chudy spoko ale fajnie jak by mial nieco miesnia..kasy nie musi duzo miec ale fajnie gdy moze zapewnic tagze moja przyszlosc i byt ;) !!))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kaliii 2016-03-10 16:38
Cytuję juli:
Prawda ....niby to tamto lubia tego niechca w tekstach itd....a i tak wiekszosc szczegolnie tychmlodych uotpornila sie tera z to juz sam niewiem co trzeba robic aby bylo w miare normalnie ..same niewiedza czega chca ...ciapa nie ale tez nie huligan chudy spoko ale fajnie jak by mial nieco miesnia..kasy nie musi duzo miec ale fajnie gdy moze zapewnic tagze :-) moja przyszlosc i byt ;) !!))

:-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mike 2016-04-25 21:45
Trafiłeś w samo sedno.
Powiem ci że i te starsze jest trudno wyrwać :P, mam 25 lat to jak nie są zajęte to im nie pasuje różnica wiekowa xD ja p***ole i jak tu do ch***ery nie być samotnym jak kobiety same sobie stwarzają problemy a potem gdy już dojdzie do desperacji u kobiety to "bierą" pierwszego lepszego koksa z BMW xD, albo jakiegoś kasiastego buroka :P co ma prace w biurze po znajomości ;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Shona 2016-04-26 08:53
Cytuję Mike:
Trafiłeś w samo sedno.
Powiem ci że i te starsze jest trudno wyrwać :P, mam 25 lat to jak nie są zajęte to im nie pasuje różnica wiekowa xD ja p***ole i jak tu do ch***ery nie być samotnym jak kobiety same sobie stwarzają problemy a potem gdy już dojdzie do desperacji u kobiety to "bierą" pierwszego lepszego koksa z BMW xD, albo jakiegoś kasiastego buroka :P co ma prace w biurze po znajomości ;p


Ja mam 28 lat jestem samotna i nie mogę nikogo wyrwać bo wszystkim co do mnie piszą chce się kochać bez zobowiązań a nie myślą o niczym poważnym. I weź tu załóż rodzinę lub miej kogoś na stałe. Na ulicy się nie da bo nikt nie zaczepi i ty nie wyrwiesz bo kazdy ucieka ze strachu a w internecie jest jeszcze gorzej co kazdy twierdzi że o poznanie bardzo łatwo :/ Świat schodzi na psy i mnie to wszystko już wnerwia. Kiedyś było prościej 50 lat temu jak słyszę opowieści od rodziców czy dziadków. A takiego aby brabć pierwszego lepszego to nigdy w życiu. To juz wole nikogo ;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2016-05-12 15:03
Witam

Jestem Jarek.
Bardzo chętnie poznam Ciebie w realu.
Mam 29 lat, pochodzę z okolic Łodzi.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Licho 2016-11-04 10:26
Większość kobiet to pustaki po 35 mające dwójkę dzieci i szukające frajera.. Odpicowane do zdjęć a mało co dające.. Są po prostu stare i tak jak odzież w seconhandzie tylko tego nie potrafią zrozumieć..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-08 00:58
No bo jak chcesz kogos od razu wyrywac... ja bym sie bal ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# olo 2015-06-20 05:01
Witam panowie. Tekst całkiem dobry, ale mam lepszy.

Ja zawsze zaczynam rozmowę tym tekstem:

"hej tu Tomek kilka miłych słów dla Ciebie, super fotki i ciekawy profil. Mam też dla Ciebie komplement w wersji wesołej.
Gotowa???"

(Odpisze na 100%): "tak"

"Gdybyś miała na sobie przycisk "LUBIE TO" to bym go od razu kliknął."

Działa za każdym razem i od razu mam plusa za humor:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2015-10-15 20:14
Moi drodzy Panowie, ja przyjąłem następującą strategię:
Zagaduję i jestem słodki .
Zakładam drugi mail i proszę o sex fotki , oferując pieniądze.
Jak się zgodzi to ... wiadomo , po brzytwie spuszczam !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewona 2015-03-06 22:34
...ale tego , czyli seksu oczekują od kobiet mężczyźni.

Od zwykłych nr telefonów, po próby umówienia się na kawę już w pierwszym mailu, z całkowicie pustym profilem, po pierwsze wiadomości mówiące o " preferencjach ' pana; nawet było paru panów, którzy wymienili z kilka maili, umówili się, z dwoma nawet może by i zaiskrzyło- tzn, randka była na tyle fajna, że chciałoby się poznać druga osobę; i co?

I jeden z panów na następna randkę zaprasza do swojego mieszkania, bo , tu cytat" czujem do ciebie mientę", a drugi pyta czy mam coś przeciw, gdy pan spotyka się z innymi kobietami , gdy jest w relacji z kobietą.

Byłam na sympatii rok, nie miałam epatującego seksapilem zdjęcia i miałam , poza ewidentnie chamskimi , tylko takie wiadomości.

NIKT, choć deklarował ochotę na związek, nie traktował mnie inaczej jak OBIEKU, mięsa do seksu. Tak, niestety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-06-05 07:20
Mięso do seksu ? ; żałosne i proszę mnie w to nie mieszać. Nie każdy mężczyzna posiada mózg i serce na wysokości krocza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Henieck 2015-07-27 11:37
A teraz pomyśl o tych wszystkich kolesiach, których sama zlałaś, bo np. słabo wypadli na zdjęciu i nigdy przez to nie mieli szansy na spotkanie w realu ani nawet na pogawędkę.

Pomyśl ilu wśród nich jest wartościowych ludzi. Ale ty musisz jak mucha lecieć tam gdzie jest lep- czyli na profil z dobrą fotą modela. Taki koleś zbiera 80% ruchu na portalu i w sumie nic dziwnego, że przy takim braniu jest całkowicie zdemoralizowany m typem.

W takim układzie nie ma szans na poznanie kogoś ciekawego, kto dramatycznie zyskuje przy dalszym poznaniu, ale niekoniecznie od razu super wygląda na zdjęciu.

Także twój własny kobiecy mózg blokuje ci dostęp do wartościowych facetów i ciągle skazuje na spotykanie się z nieodpowiednim typem, którego seksualno-przyg odowe życie kwitnie dzięki portalom randkowym i dzięki naiwności lasek, że złapały miłość życia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2015-08-18 16:04
Dokładnie lepiej bym tego nie ujął. Poza tym większość kobiet nie wypełnia w ogóle swojego profilu albo pisze tam ze dwa maksymalnie czerstwe zdania i liczy że fotka załatwi resztę.

Odnoszę wrażenie, że kobiety siedzące na portalach typu sympatia czy zaadoptuj faceta siedzą tam tylko po to żeby się dowartościować nie szukają przy tym niczego więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:27
Potwierdzam, widzę że wiecie o czym piszecie. Z badań wynika, ze dziewczyny lecą na modeli z pieniędzmi, a nie na normalnych chłopaków. A potem narzekają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:30
Czy uważacie, ze dziewczyn która np. na Sympatii pokazuje zdjęcia w bikini, czy w pozach erotycznych i pokazuje to wszystkim nadaje się na związek? Bo ja uważam, że nie. Ona tylko takie zdjęcia pokazuje własnie po to, żeby faceci się ślinili i myśleli o seksie oraz żeby się właśnie dowartościować ale na pewno nie dla znalezienia poważnego związku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mike 2016-04-25 21:51
To ja wam nie polecam nawet rejestrować się na fotka.pl bo tam to większość kobiet wystawia swoje profile by dostawać oceny jak najwyższe od facetów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# paweł 2016-09-21 15:53
Zgadzam się z Henieck. ktoś może napisać szczerą prawdę o sobie , może nie atrakcyjną, ale prawdę. Fakt każdy mężczyzna , każda kobieta chce dla siebie jak najlepiej, ale moja sugestia taka... zapytaj czego oczekujesz, i odpowiedz na pytanie tak jak myślisz a nie żeby się spodobać.Oszczę dzi to Wszyskim czas..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# cbr 2017-08-15 12:26
Henieck-dokładn ie tak jest!Lecą na bawidamka/żigol aka,na fejsbukowe fotki wypakowanego gogusia!Na prawdę nie wiedzą że interesuje go tylko zaliczanie? A zwykły facet który chodzi do pracy zamiast na imprezy,który chce się ożenić i mieć dzieci,jest dla nich tylko nudnym,śmieszny m,frajerem!Nie ma u nich najmniejszych szans!Choćby nie wiem jak się starał,choćby nie wiadomo co robił,pomagał,k ochał,pisał...S zkoda gadać.
Potem narzekają.Same sobie wybrały taki los!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:20
Tak jest, ja też już nie jestem na Sympatii. Nie da się porozmawiać z dziewczynami:) Chyba tylko o modzie i pieniądzach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:25
Wiele takich osób jest. Zarówno kobiety jak i mężczyźni są niedojrzali emocjonalnie, a szczególnie ci poniżej 34 roku życia. Też byłem na Sympatii. Bylem także na Sympatii, e-darlingu, IQ-elite i Randkologii, ale zrezygnowałem, bo niestety z dziewczynami nie można o niczym porozmawiać, ich horyzonty myślowe są ograniczone do imprez, pieniędzy i mody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-07 18:18
Moze Ty za ladna jestes ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2014-11-03 14:12
Witam. Powyższy temat jest ciekawy, ale tez zdaje się być kontrowersyjny. Niby wszystko na pierwszy rzut oka się zgadza, ale autor tego tekstu powyższymi formułkami wskazuje jednoznacznie, że kobieta jest obiektem na który można jedynie patrzeć, ale nie wolno już dotknąć.

Może jestem niedoświadczony w tych sprawach, mimo to uważam że to jest lekka przesada która stawia kobiety w świetle zarozumiałości.

Od lat mężczyzna zabiegał o względy kobiety, starał się ją poderwać, oczarować by zdobyć jej zaufanie oraz serce.

Chciałbym jednak podkreślić, że nikt nie jest nieomylny, nawet kobiety. Dodam jeszcze, że są kobiety które nudzi tekst składający się z kilku zdań, a nawet powiem więcej, autor nawiązał do tego, że facet piszący w pierwszej wiadomości tekst: Cześć piękna, masz ochotę na kawe? czy: Hej Malenka, co powiesz na spotkanie u mnie? ...zmierza rzekomo do seksu.

Czy faceci zawsze muszą być uważani za podmiot przejawiający seksizm itp.? Podkreślmy, że są mężczyźni którzy mają klasę i nie muszą sugerować kobiecie, że chodzi od razu o łóżko, ale np. o miły wieczór przy kolacji przy świecach.

A jeśli kobiecie od razu nasuwa się taka myśl to znakiem tego sama ma ochotę na seks, tylko zgrywa wielce ważną i niedostępną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2015-12-08 09:33
Ale zauważ, że nawet ja- facet jak czytam "Hej Malenka, co powiesz na spotkanie u mnie?", dla mnie to jest jednoznaczne i chodzi o seks. Wbrew pozorom wiele dziewczyn poleci na taki seks. Dziewczyn nigdy nie zrozumiesz. One nawet jak mówią nie to nie znaczy wcale nie, ale może oznaczać, nie, tak, nie wiem albo zastanowię się:). Taka natura kobiety:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greg 2018-02-04 22:46
Bo jesteś erotomanem.
Spotkanie w domu nie musi oznaczać seksu.
Może oznaczać np. dobrą zabawę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież