Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet Profil - Opis

Dobry profil dzieli Cię od okazjonalnych randek lub w ogóle braku okazji, do umawiania się na randki z najatrakcyjniejszymi kobietami.

Z dobrym profilem na portalu randkowym:

  • więcej kobiet będzie odpisywać na Twoje wiadomości i więcej kobiet będzie dawać Ci swoje numery telefonów
  • kobiety same będą Cię podrywać pisząc do Ciebie
  • kiedy będziesz się umawiał z dziewczyną na spotkanie, możliwe, że przełoży inne sprawy, żeby umówić się z Tobą

Zaczynamy...

Celem profilu jest zakomunikowanie Twoich pozytywnych cech. Na szczęście język pisany daje Ci ku temu nieskończone możliwości.

Musisz tylko pamiętać o jednej rzeczy. Twój opis nie może brzmieć jakbyś próbował coś zakomunikować. Chodzi o to, żeby swoje cechy przedstawiać w sposób niebezpośredni. Wtedy to co powiesz będzie brzmiało autentyczniej.

Jeżeli powiesz o sobie wszystko wprost zabrzmisz nudno i nieszczerze.

Dlaczego nieszczerze?

Każdy może napisać, że ma poczucie humoru, ale nie każdy jest wstanie to pokazać.  Jeżeli jesteś w stanie pokazać jej w swoim profilu, że jesteś pewny siebie i masz poczucie humoru inne pozytywne cechy. Będzie to dla niej dużo więcej warte niż zdjęcie Twojego samochodu czy to jak przystojny jesteś. ( swoją drogą nie umieszczaj zdjęcia samochodu bo będą do Ciebie pisać kobiety, które lecą tylko na kasę).

To jak ciekawie i autentycznie pokażesz swoją osobowość dzieli Cię od znalezienia w internecie kobiety marzeń lub bycia rozchwytywanym przez kobiety, niemogące doczekać się poznania Ciebie w realnym świecie.

To tyczy się nie tylko uwodzenia przez internet, ale także randek i związków z kobietami w rzeczywistości. Pamiętaj o tym pisząc opis, pisząc wiadomości, rozmawiając z dziewczyną przez telefon i będąc na spotkaniu.

A teraz czego wystrzegać się w swoim profilu, żeby nie być źle odebranym przez kobietę.

Rozmawiałem do tej pory z setkami kobiet o randkach internetowych i to co piszę poniżej to najczęstsze opinie dziewczyn na temat opisów facetów z internetu.

Komentarze kobiet do tego co myślą o najczęściej powtarzających się opisach mężczyzn:

Zaczynanie profilu od słów- „Jestem normalnym facetem...”- lub pisanie „ Szukam normalnej kobiety...”

Normalny znaczy przeciętny, zapamiętaj to! Jeśli chcesz poderwać dziewczynę przez internet, nie opisuj się jako przeciętny facet bo skreślasz się już na wstępie. Nie pisz też, że szukasz normalnej (przeciętnej) kobiety, bo żadna kobieta nie chce być postrzegana jako przeciętna.

Kobieta chce wyjątkowego faceta nie normalnego. I chce żebyś widział w niej kogoś wyjątkowego, a nie tylko normalną dziewczynę. Opisz swoje życie w ciekawy sposób, to zostaniesz przez kobiety zauważony. Nie musisz uprawiać sportów ekstremalnych ani być znanym aktorem, żeby kobietę zainteresować. Musisz napisać o sobie tak, żeby kobieta poczuła: muszę tego faceta poznać.

Pisanie: „Mam swoje cele, wiem, czego chcę od życia i cały czas do tego dążę...” Kobiety pociągają faceci, którzy mają swoją misję w życiu, ale czy powyższe zdanie na pewno brzmi jakby jego autor wiedział, czego chce od życia?

Jeśli naprawdę wiesz, chcesz od życia, jeśli masz cele do których dążysz to o tym napisz!

Napisz czego dokładnie chcesz. Do czego konkretnie dążysz i jak to robisz.  Opisz to tak, żeby kobieta chciała stać się częścią Twojego świata.

Pozostawianie pustego pola „wymarzony partner”

Jeżeli w tym polu wpisujesz trzy kropki albo jakiś banał: „szukam miłej i sympatycznej kobiety” to dajesz kobiecie do zrozumienia, że jesteś gotów spotkać się z każdą kobietą, która się tylko odezwie.

Tak wiem, nie chcesz zawężać sobie wyboru, żeby jakaś kobieta nie poczuła się urażona i żebyś przypadkiem nie stracił u niej szans. Ale uwodzenie dziewczyn nie polega na byciu dostępnym dla każdej z nich.

Właśnie będąc selektywnym w stosunku do kobiet, z którymi się widujesz, stajesz się bardziej atrakcyjnym facetem.
Ludzie pragną tego czego nie mogą mieć, ta prawda działa szczególnie w związkach z kobietami. Jeżeli chcesz, żeby chciała Ciebie bardziej, musisz być odrobinę niedostępny.

Wtedy kobieta bardziej chce się przekonać kim jest mężczyzna po drugiej stronie i zacznie myśleć : „Kim jest ten facet, jak może pisać, że umawia się tylko z brunetkami. Umówi się ze mną i zobaczy, że blondynki są słodsze niż wszystkie inne!” 

Kobiety uwielbiają wyzwania.

Wyróżnienie profilu na pomarańczowo- niektóre serwisy dają możliwość odpłatnie wyróżnienia Twojego profilu (kiedyś np. sympatia.pl)

Nigdy z tej opcji nie korzystaj. Zapalasz bowiem zamiast pomarańczowego, czerwone światło w głowie kobiety- desperat za wszelką cenę chce przyciągnąć do siebie uwagę. Pewnie żadna kobieta go nie chce...

Ta jedna rzecz świadomie lub nie może pociągnąć za sobą ten właśnie ciąg myśli.

Używanie słów- może, chyba, raczej, wydaje mi się- te wszystkie słówka świadczą o Twoim niezdecydowaniu.

Jak odbierzesz ten tekst- „Wydaje mi się, że jestem pewny siebie”. Mało przekonujące, prawda? Po pierwsze słówko „wydaje mi się” nie nadaje pewnego siebie tonu, po drugie osoba pewna siebie nie musi tego pisać. Kobieta odczyta to bardziej jako facet, któremu wydaje się, że jest pewny siebie.

Ze sposobu w jaki piszesz, z tego w jaki sposób opisujesz swoje dążenia, oczekiwania, patrząc na mowę ciała na zdjęciach, kobieta ocenia twoją pewność siebie. W moim skrypcie znajdziesz wszystkie informacje od tego jak ustawić swoją twarz na zdjęciach do tego jak pisać, żeby kobieta zobaczyła Cię jako pewnego siebie i zdecydowanego mężczyznę.

Pisanie: mam poczucie humoru

Kobiety cenią mężczyzn, którzy mają poczucie humoru. Ale czy pisząc, że masz poczucie humoru, dziewczyna na pewno tak to odczyta? Pewnie domyślasz się, nie bardzo! Jeżeli po przeczytaniu Twojego profilu rozbawisz ją, wtedy uzna, że masz poczucie humoru. A jeśli potrafisz sprawić, że kobieta zacznie się śmiać to jest już prawie Twoja...

Jak zwrócić uwagę kobiet swoim opisem?

Nie wymieniaj tylko pokaż. Jeśli chcesz coś dobrego o sobie powiedzieć pomyśl jak możesz to pokazać. Im bardziej subtelnie to zrobisz tym bardziej wiarygodnie i atrakcyjnie zostaniesz odebrany. Od tej pory nie wymieniaj po myślnikach tylko stwórz przekonujący opis!

 

 

Komentarze   

# Marcin 2018-02-25 18:40
Jeżeli jesteś konkretną kobietą która jest gotowa na romans z odrobiną romantyzmu kończącą seksem na najwyższym poziomie zadzwoń pod numer 691612572
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2018-02-25 18:28
Jeżeli istnieje jakaś odważna kobieta do romansu z odrobiną romantyzmu a kończąc na seksie na najwyższym poziomie proszę dzwoń pod numer 691612572
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2017-10-14 00:57
witaj jak masz ochote na dyskretne spotkanie to dzwon na Kom-885267403
lubGG63053686
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jozef 2017-07-25 18:58
Szukam kobiety na poważnie /wolny,sam,Krak .50;168/70 kulturalny,nami ętny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# greg 2017-08-14 13:01
Cytuję Jozef:
Szukam kobiety na poważnie /wolny,sam,Krak.50;168/70 kulturalny,namiętny

Jeśli masz kasę, to tylko escort.
Jeśli jej nie masz, to zostanie ci ręka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Greq 2017-10-08 00:38
Prosze nie mylic mnie z tym panem powyzej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krystian 2017-03-04 01:16
Hej poznamy się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piotr 2016-05-31 23:17
Hej;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-07-14 12:30
Słuszna uwaga, poprawione ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz 2015-07-11 19:15
Na samej górze obok zdjęcia ja napisałbym braku okazji a nie braku randek, jakoś nieskładnie to wyszło :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież