Portale Randkowe

Jak wybrać najlepszy portal randkowy? Dlaczego randki internetowe to najlepsze miejsce na ziemi dla faceta, żeby znaleźć dziewczynę...

Przeczytaj, jeśli szukasz serwisu randkowego za darmo.

Dowiesz się, jakie są najlepsze bezpłatne portale randkowe, które z nich są całkowicie darmowe. I który z nich najlepiej wybrać.

Czytaj więcej...

Wybór dobrego portalu randkowego jest kluczowy, jeśli chcemy na nim znaleźć dziewczynę. Jeżeli zarejestrujesz się na stronie gdzie jest tylko kilka kobiet z twojego miasta lub są tam same fikcyjne profile. To dziewczyny tam nie znajdziesz. Jeśli do tego portal ma niekorzystne zapisy w regulaminie, przez które będzie nas straszył sądem i firmą windykacyjną to też lepiej sobie taki serwis odpuścić, lub przynajmniej widzieć, co nam grozi.

Czytaj więcej...

Sympatia to portal randkowy, który z czystym sumieniem mogę polecić jako najlepszy portal randkowy w Polsce. Dlaczego? Głównie za największą liczbę użytkowników tego portalu. Sympatia podaje, że mają ponad 4,7 mln. założonych kont.

Czytaj więcej...

Jak znaleźć dziewczynę lub kochankę na randkach o2. Zobacz jak zrobić profil, napisać opis i wiadomości, żeby poznać kobietę na o2. Przeczytaj, kiedy warto zakładać tu konto i jakie są wady i zalety tego portalu i na co uważać by nie wpakować się w kłopoty.

 

Czytaj więcej...

Regulamin e Darling został napisany, żeby wymusić od użytkowników dodatkowe opłaty.

Jeden z punktów tego regulaminu mówi, że członkostwo premium zostanie automatycznie przedłużone, jeśli w określony przez nich sposób nie wypowiemy umowy 14 dni przed końcem naszego członkostwa.

O tym czy to oszustwo czy nie pisała gazeta prawna i toczyła się długa dyskusja na forum prawnym.

Wykorzystują fakt, że wielu ludziom nie chce się czytać ponad 10 stronicowego regulaminu.

Czytaj więcej...

Jak korzystać z badoo by nie stracić kasy, uniknąć kradzieży danych osobowych i poznać fajną dziewczynę...

Czytaj więcej...

Zobacz czy warto zakładać konto na Twoo czy da się tam kogoś poznać. Na co uważać przy logowaniu i jak usunąć stamtąd profil...

Czytaj więcej...

C-date.pl reklamuje się, jako serwis gdzie możesz znaleźć kochankę i niezobowiązujący seks. Czy faktycznie poznamy tam dziewczynę na randki bez zobowiązań? Założyłem tam konto, żeby zobaczyć jak działa ten ich casual dating...

Czytaj więcej...

Cafe.pl jest dobrym serwisem jeśli chodzi o bezpłatne portale randkowe. Ma w miarę dużo użytkowników, nieporównywalnie mniej niż sympatia, ale porównując do pozostałych bezpłatnych serwisów randkowych cały czas dużo.

Czytaj więcej...

Oto lista portali randkowych przy których należy zachować ostrożność, bo możemy stracić kasę przez niekorzystne zapisy w ich regulaminach lub sposobu, w jaki portal traktują swoich klientów.

Ktoś może powiedzieć wystarczy czytać regulaminy i nie będziemy mieli kłopotów. Nie zgadzam się z tym. Uczciwy serwis nie zrobi regulaminu, żeby wyłudzić od nas pieniądze lub dane osobowe. A jeśli serwis próbuje to zrobić to trzeba się zastanowić czy na pewno chcemy z jego usług korzystać.

Czytaj więcej...


Jeśli nigdy nie korzystałeś z portali randkowych przeczytaj ten artykuł, dowiesz się z niego dlaczego warto


Czytaj więcej...

Portale randkowe nie dążą do tego, żebyś znalazł dla siebie dziewczynę, niestety to prawda. Ale ma to też swoje dobre strony...

Czytaj więcej...


Możesz wykorzystać randki w sieci, żeby przezwyciężyć nieśmiałość i brak pewności siebie, zanim rozpoczniesz poszukiwanie partnerki w rzeczywistym świecie.

Czytaj więcej...

Jeśli napisała do dziewczyna Rosji na portalu randkowym to koniecznie przeczytaj, bo to może być oszustwo, przez które stracić dużo pieniędzy i nerwów.

Przeczytaj, jeśli:

  • Napisała do ciebie Rosjanka

  • Korespondujesz z dziewczyną ze wschodu.

  • Jakaś dziewczyna z Internetu poprosiła cię o pieniądze

  • Korzystasz z portali randkowych

Czytaj więcej...

 

Przeczytaj porównania różnych portali randkowych, zobacz na co warto zwrócić w nich uwagę.


Czytaj więcej...