Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Sympatia

Sympatia.pl to portal, który mogę polecić, jako najlepszy portal randkowy w Polsce. Ma bardzo dużo użytkowników, uczciwy regulamin i jest w miarę tani.

 Czy warto korzystać?

Jeśli szukamy drugiej połówki i nie przerażają nas opłaty rzędu 13 zł za miesiąc, to uważam, że sympatia jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o portale randkowe i warto założyć tu konto.

Zalety:

Największy portal randkowy w Polsce (na swojej stronie www.sympatia.onet.pl podają, że mają ponad 4,7 mln użytkowników) biorąc pod uwagę, że ludzie mają po kilk profili i duża część ludzi dawno już z sympatii nie korzysta to jest ich na pewno dużo mniej. Mimo wszystko logując się tam widać, że użytkowników jest tam dużo i rejestrują się nowi.

Uczciwy regulamin- nie ma w nim nieuczciwych zapisów, wiec możemy być pewni, że nikt nie będzie nas straszył sądem, co ma miejsce na wielu zagranicznych portalach randkowych. Jedyna rzecz, do której mam zastrzeżenia to automatyczne przedłużanie abonamentu przy płatnościach kartą kredytową

Przydatne funkcje- możemy zobaczyć, kto oglądał nasz profil, kto przeczytał naszą wiadomość. Możemy zapisać wyniki wyszukiwania.

Niska cena- fakt, że sympatia to płatny portal, może być wadą jednak cena 13 zł za miesiąc a 25 zł za 3 miesiące to nie dużo porównując to innych stron randkowych

Sympatia nie jest portalem idealnym i też ma swoje wady, z których warto zdawać sobie sprawę...

Wady:

Fikcyjne profile- sympatia to bardzo duży portal i zdarzają się tam fikcyjne profile, oszustów, „dowcipnisiów” i Rosjanek oszustek, i dlatego część kobiet po prostu nam nie odpisze. Takie profile najłatwiej poznać po jednym zdjęciu i bardzo krótkim opisie. Na szczęście to mały procent wszystkich profili.

Opłaty- mimo, ze abonament nie kosztuje dużo to mimo wszystko dla niektórych fakt, że trzeba płacić za korzystanie może być wadą...

Sympatia to portal płatny

Jeśli chcemy korzystać z wszystkich funkcji i pisać bez ograniczeń wiadomości musimy wykupić abonament. W porównaniu z innymi serwisami randkowym opłaty nie są wysokie, i portal jest wart swojej ceny. Kobiety mogą próbować korzystać z niego bezpłatnie. Jednak, jeśli jesteś facetem to z darmowym kontem bardzo trudno będzie ci poznawać dziewczyny.

Z sympatii możemy korzystać za darmo, jednak będziemy bardzo ograniczeni, bo przede wszystkim możemy pisać tylko jedną wiadomość dziennie i nie będziemy mieli dostępu do większości przydatnych funkcji jak sprawdzanie, kto oglądał lub właśnie ogląda nasz profil lub zapisywanie wielu wyników wyszukiwania.

Cennik:

1 miesiąc- 13, 50 zł

3 miesiące- 31,50 zł

6 miesięcy- 49,50 zł

12 miesięcy- 79,50 zł

Czy na sympatii da się znaleźć dziewczynę?

Tak...

Sympatia to typowy portal randkowy i kobiety szukają tu głównie związku, mniejsza część szuka kochanka i niezobowiązującego seksu.

Trzeba zdawać sobie tez sprawę z tego, że nie wszystkie dziewczyny z sympatii zarejestrowały się, żeby kogoś znaleźć...

Niektóre szukają tylko przyjaciela lub kogoś, z kim mogłyby pogadać. Są też dziewczyny, które nie chcą nikogo poznać i logują się tylko po to, żeby dowartościować się liczbą wiadomości, oczek i odwiedzin profilu. Te należą jednak do zdecydowanej mniejszości.

Czy kobiety ci odpisują?

Częste opinie o sympatii są takie, że kobiety nie odpisują na wiadomości. Nie jest tak, dlatego, że dziewczyny na sympatii są niekulturalne lub mają wygórowane wymagania. Po prostu sposób, w jaki faceci do nich zagadują i opisują siebie w profilach często kobiety odstrasza.

Jeśli za mało kobiet odpowiada na twoje wiadomości i nie udało ci się znaleźć dziewczyny to zajrzyj do mojego kursu, który na pewno pomoże ci znaleźć dziewczynę na sympatii i innych portalach randkowych. Opisałem w nim między innymi jak zagadywać do dziewczyn w zależności od tego, co napisały w sowim profilu, jakie zdjęcia wstawiły, czym się interesują... no i wiele przykładów i gotowych pierwszych wiadomości. Więc nie będziesz musiał się martwić, że dziewczyna ci nie odpisze. Ten kurs, to najszybsza droga, żeby poderwać dziewczynę na portalu randkowym.

Jeśli masz profil na sympatii to przeczytaj również:

Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny z portalu randkowego

Czemu dziewczyny z sympatia.pl nie odpisują facetom na wiadomości

Opinie o portalu sympatia.pl

Jakie są Twoje doświadczenia z korzystania z sympatii? Udało ci się tam kogoś poznać? Uważasz, że to dobry portal? Co ci się podobało a co nie podobało? Napisz o tym w komentarzu...

 

 

 

Komentarze   

 
# Karol 2014-10-10 23:39
Ja też randki na sympatii mogę śmiało polecić, chociaż z dziewczynami bywa tam różnie. Mam wrażenie, że część z nich w ogóle nie jest zainteresowana poznaniem kogokolwiek. Oczywiście część z dziewczyn na sympatii taka jest. Nie mówię, że wszystkie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Wera 2014-09-29 11:37
Sympatia to bardzo fajny portal, poznałam tam wielu ciekawych ludzi. W tym mojego byłego, z którym niestety nie wyszło :( ale tu akurat miejsce gdzie się poznaliśmy nie miało znaczenia. Jeśli ktoś szuka partnera i szuka dobrego portalu randkowego to z sympatii warto korzystać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Grzegorz M admin 2014-09-14 23:25
Jeśli masz płatne konto (zapłaciłeś za abonament) to limitu nie ma, możesz pisać do tylu dziewczyn dziennie ilu chcesz.

Jeśli masz konto darmowe, to możesz wysyłać 1 wiadomość dziennie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Marcin 2014-09-14 23:21
Czy na sympatii jest limit wiadomości jakie mogę dziennie do dziewczyn wysyłać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież