Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Sympatia

Sympatia to portal randkowy, który z czystym sumieniem mogę polecić jako najlepszy portal randkowy w Polsce. Dlaczego? Głównie za największą liczbę użytkowników tego portalu. Sympatia podaje, że mają ponad 4,7 mln. założonych kont.

 

Nie wiem, czy jest ich na pewno aż tak dużo (w końcu część kont może już dawno być nie aktualnych), ale na pewno jest tam najwięcej ludzi spośród portali randkowych w Polsce. 

 

Zalety portalu randkowego sympatia:

  • największa liczba użytkowników w Polsce w porównaniu z innymi portalami randkowymi (na stronie www.sympatia.onet.pl podają, że ponad 4,7 mln)
  • możliwość zobaczenia, kto oglądał nasz profil
  • stosunkowo tani w porównaniu z innymi płatnymi randkami internetowymi
  • możliwość zapisywania różnych kryteriów wyszukiwania

 

Funkcje serwisu randkowego SYMPATIA, z których nie warto korzystać:

Oczka, testy do pary - kobiety widzą to jako brak kreatywności i jeśli im je wyślesz uznają Cię za nudziarza. Poza tym mało, która kobieta w ogóle je czyta.

Niedyskretne pytania - podobnie jak oczka i testy z tą różnicą, że jeśli kobieta nie dostała od miesiąca żadnej wiadomości od faceta to może Ci odpisze ale pewnie jest mało atrakcyjna.

 

Jak napisać opis na sympatii, żeby kobiety chciały Cię poznać:

Dobry opis jak na każdym zresztą portalu nie tylko zbuduje w oczach kobiet Twój wizerunek jako mężczyzny z interesującą osobowością ale również to kobiety będą pisać wiadomości do Ciebie, że chciałyby Cię poznać.

W serwisie sympatia masz do wypełnienia dwa pola: "O mnie" oraz "Wymarzony partner"

Szczegółowy i prosty sposób jak napisać taki opis znajdziesz w moim skrypcie Znajdź dziewczynę przez internet.

 

Pole "wymarzony partner"

Nie zostawiaj nigdy tego pola pustego ani nie pisz, że jest Ci to obojętne. Bo w oczach kobiety to wygląda jakby nigdy Cię żadna kobieta nie chciała i jesteś gotowy związać się z każdą, która łaskawie zniży się do Twojego poziomu i pokaże Ci odrobinę zainteresowania. Desperacją nikogo nie zainteresujesz, więc po prostu napisz jakiej kobiety szukasz i czego od niej oczekujesz. Nie bój się, że skreślisz część kobiet, jest ich tam kilkaset tysięcy, więc i  tak do wszystkich nie napiszesz. Lepiej skreślić od razu te, którymi po prostu się nie zainteresujesz.

 

Pole "O mnie"

Nie zaczynaj czasem od jestem miłym i normalnym facetem jak robi to wiele osób na portalach randkowych. Skup się raczej na tym dlaczego kobieta miałaby chcieć Cię poznać i co by ją w Tobie zainteresowało, co wyróżnia Cię spośród innych mężczyzn.

 

Konto bezpłatne na sympatii:

Posiadając konto bezpłatne możesz przeglądać konta innych użytkowników, możesz wysyłać oczka i masz dostęp do większości opcji serwisu.

Obecnie możesz wysyłać 1 wiadomość dziennie za darmo. Jest to wystarczająco ilość, żeby wypróbować ten serwis randkowy. Jednak jeśli myślisz, żeby poznać dziewczynę na sympatii, będzie Ci potrzebne konto płatne. Bo jeśli jesteś facetem to jest dla Ciebie jedyna forma kontaktu. Kobieta może wysłać oczko facetowi i on jej odpowie kobieta jednak na Twoje oczka nie będzie odpowiadać.

 

Z konta bezpłatnego możesz skorzystać jedynie żeby zobaczyć czy ten portal randkowy Ci odpowiada.

 

Cena płatnego konta w sympatia.pl:

1 miesiąc- 11 zł

3 miesiące- 25 zł

Nie jest to dużo w porównaniu do pozostałych płatnych serwisów randkowych, ale najlepiej jak założysz sobie bezpłatne konto i zobaczysz, czy ten portal randkowy Ci odpowiada.

 

Konto VIP:

Jest droższe i mimo kilku dodatkowych opcji raczej nie warto zawracać sobie nim głowy.

Dodatkowe funkcje:

Czarna Lista, Wyróżnienie, Poczta otwarta, Profil przymknięty, Priorytetowa obsługa

 

Jeśli już się na nie zdecydujesz to pamiętaj:

 

Podsumowanie serwisu randkowego sympatia:

  • nie wyróżniaj nigdy swojego profilu na pomarańczowo
  • jeśli chcesz umawiać się z kobietami musisz mieć płatne konto
  • jeśli dostałeś oczko od dziewczyny to w wiadomości do niej koniecznie podaj jej swojego emaila, żeby mogła Ci odpisać bo prawdopodobnie nie ma aktywnego kotna (jak odpowiadać na oczka, żeby zachęcić ją do dalszej rozmowy i spotkania znajdziesz w moim skrypcie Sekrety randek internetowych)
  • nie wysyłaj kobiecie kwiatków, testów do pary ani niedyskretnych pytań
  • nie zostawiaj pola wymarzony partner pustego
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież