Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Badoo

Jak korzystać z badoo by nie stracić kasy, uniknąć kradzieży danych osobowych i poznać fajną dziewczynę...

Co to jest Badoo?

Jest to portal społecznościowy do poznawania nowych ludzi, działający jak zwykły portal randkowy. Czyli ludzie którzy się tam poznają, umawiają na spotkania i randki poza internetem.

Kilka wskazówek jak bezpiecznie korzystać z tego serwisu randkowego...

Ważne! Zanim założysz konto na Badoo.pl, przeczytaj...

Zanim się zarejestrujesz:

 • Załóż osobny adres email do korzystania z tego portalu, żeby nie przechwycili twojej listy kontaktów

 • Nie korzystaj z aplikacji Badoo na facebooku, bo twój profil wraz z twoimi danymi osobowymi z Facebooka i zdjęciami znajdzie się na www.Badoo.pl bez twojej wiedzy

Po zalogowaniu:

 • Nie dodawaj z Facebooka zdjęć i listy znajomych. Bo jak podasz im hasło do konta na Facebooku. Badoo wyśle wiadomości do twoich znajomych z zaproszeniem od ciebie. Umieszczą też na ich tablicy link do aplikacji Badoo.com.pl. Nie chcesz chyba dręczyć znajomych niechcianymi mailami.

 • Nie podawaj hasła do skrzynki pocztowej. Jeśli będziesz chciał sprawdzić, kto ze znajomych też się tu rejestrował i podasz im hasło do swojej poczty. To również ściągną twoją listę kontaktów i będą rozsyłać niechciane wiadomości, z informacją, że Ty jesteś już na tym portalu randkowym i ich zapraszasz.

 • Nie instaluj ich aplikacji na pulpicie pokazującą odległość od znajomych.

 • Nie ściągaj ich aplikacji na telefon komórkowy bo udostępnisz innym ludziom informacje o swojej lokalizacji być może niechciane osoby będą mogły cię namierzyć. Po co zdradzać gdzie i kiedy jesteś?

Czy warto zakładać konto na randkach Badoo w Polsce?

Czy logowanie na tam ma sens?

Jest kilka powodów, dla których warto wypróbować ten serwis randkowy. Zachowując oczywiście ostrożność z udostępnianiem danych osobowych i dokonywaniem płatności.

Zobacz wady i zalety:

Zalety:

 • Dużo ludzi, im więcej ludzi tym większa możliwość, że będzie tam ktoś, kto do ciebie pasuje. Z drugiej strony nie wszystkie profile są aktywne, część ludzi, którzy skorzystali z ich aplikacji na facebooku nawet nie wie, że ma konto na badoo.

 • Możesz za darmo poznawać ludzi. Badoo.com/pl nie jest bezpłatnym portalem randkowym, ale możesz pisać od 10 osób dziennie z darmowym kontem.

 • Czat randkowy, możesz rozmawiać z ludźmi jak przez gg, za pomocą chatu randkowego.

Wady:

 • Wykradanie list kontaktowych z naszej poczty i wysalanie do znajomych zaproszeń do www.Badoo.pl w naszym imieniu, jeśli podamy im hasło. A jesteśmy o nie często pytani, więc może się zdarzyć, że podamy je z rozpędu lub przez przypadek.

 • Nachalne zachęcanie do dokonania płatności i skorzystania z „super możliwości”

 • Jeśli mamy do nich pytanie lub chcemy złożyć reklamacje, kontakt jest bardzo trudny. Ludzie skarżą się, że często w ogóle nie dostają odpowiedzi na pytania i wiadomości.

 • Firma znajduje się poza granicami Polski, więc w razie jakichkolwiek problemów finansowych, trzeba sądzić się poza naszym krajem.

Opinie o Badoo

W Internecie, na blogach i forum, krążą inne opinie. Jedni mówią, że to bardzo dobry serwis, inni skarżą się na wykradanie danych osobowych i wysyłanie niechcianych wiadomości. Prawda jest pewnie po środku. Jeśli nie będziesz udostępniał im swoich danych uda Ci się tam kogoś poznać i nie będziesz miał problemów.

Popularność i liczba użytkowników

Na swojej stronie podają, że mają ponad 159 milionów członków na całym świecie. Nie podają ile z nich jest w Polsce, ale pewnie mały procent. No i część z nich nawet nie wie, że mają tam profil, bo został on założony po tym jak skorzystali z aplikacji Badoo.com na Facebooku.

Mimo wszystko jest to portal bardzo popularny w Polsce. Świadczy o tym liczba ludzi, która szuka go w Google.

Miesięcznie w Google słowo badoo jest wpisywane około 1 500 000 razy.

Dla porównania:

Badoo - 1 500 000 wyszukań miesięcznie w Google (Polska)

Sympatia - 1830 000 wyszukań miesięcznie w Google (Polska)

E Darling - 368 000 wyszukań miesięcznie w Google (Polska)

(wyszukanie- wpisanie danego słowo do wyszukiwarki)

Znaczy to, że wiele ludzi korzysta z tego portalu albo szuka na jego temat informacji.

Badoo.pl to serwis darmowy czy płatny?

Ten portal randkowy ma funkcje darmowe jak i płatne. Poznawać dziewczyny możesz już z bezpłatnym kontem.

Funkcje darmowego konta:

 • Możliwość pisania wiadomości i korzystania z chatu. Możesz rozmawiać z 10 nowymi osobami dziennie.

 • Możesz zobaczyć, kto oglądał twój profil

 • Możliwość dodawania zdjęć i wypełniania profilu

Płatne funkcje „super możliwości”:

Logując się, prawie na każdym kroku będziesz mniej lub bardziej nachalnie zachęcany do skorzystania z płatnych funkcji portalu. Wymienię tu tylko kilka z nich

 • Funkcja „chcą Cię poznać”. Możesz odezwać się do ludzi, którzy chcą cię poznać. Choć wygląda to bardziej na wabik, żeby im zapłacić.

 • Korzystanie z wyszukiwarki. Jeśli chcesz znaleźć dziewczynę według własnych kryteriów, musisz wykupić taką opcję. Możesz, co prawda wyszukiwać, ale nie możesz wejść na profil znalezionej kobiety.

 • Pierwsze miejsce w wyszukiwarce

 • Możliwość umieszczenia swojego zdjęcia na górze strony

 • Częstsze wyświetlanie twojego zdjęcia innym użytkownikom

Zanim jednak wydasz pieniądze...

Płatności na Badoo i automatyczne pobieranie pieniędzy z twojego konta

Dokonując płatności pojawia się na pierwszy rzut oka mało widoczne, odhaczone okienko z informacją, że zgadzasz się na automatycznie pobieranie pieniędzy z twojego konta:

Doładuj moje kredyty Badoo automatycznie, gdy balans spadnie poniżej 200 kredytów. Jeśli nie chcesz włączyć automatycznego doładowania proszę odhaczyć okienko.

(napis na ich stronie jest na szaro, pewnie, żeby był mniej widoczny)

Koniecznie odznacz to pole, jeśli nie chcesz, żeby z twojego konta były automatycznie pobierane pieniądze.

Jeśli go nie odhaczysz pieniądze z Twojej karty będą pobierane, gdy twój balans kredytów spadnie poniżej 200 pkt., Czyli wykupując pierwsze miejsce w wyszukiwarce pieniądze z Twojego konta mogą być pobierane nawet codziennie.

Jeśli korzystałeś lub masz pewne doświadczenia z tym portalem napisz twoją opinie. A uwzględnię ją w tym lub innym artykule. Jeśli masz pytanie o randki Badoo lub inne portale randkowe, również napisz. Wiadomość wyślij na grzegorzm@randkiprzezinternet.pl.

Jeśli szukasz dziewczyny lub kochanki na portalu randkowym. Na pewno zainteresuje cię mój skrypt o tym jak umówić się na randkę z kobietą z Internetu.

Opinie

Napisz w komentarzu Twoją opinię o portalu badoo. Kogo można tam poznać. Jakie są dziewczyny i ludzi którzy się tam logują. I czy miałeś jakieś problemy z tym portalem.

 

 

Komentarze   

 
# zyta 2014-09-08 19:17
Można poznać kogoś naprawdę sympatycznego :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Bad 2014-08-28 21:02
Na Badoo można poznać człowieka, który w rzeczywistości nie istnieje. Tak - można z tą osobą tygodniami pisać, dzwonić, ale to zawsze będzie ktoś podstawiony. Na spotkanie nikt nie przyjdzie i nagle ta osoba zupełnie zniknie z internetu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# badoo to dno 2014-08-02 19:56
Moje życie też się zmieniło, jak zrozumiałem, że głupi ludzie tak łatwo dają się manipulować i dymać z kasy, prywatności i wszystkiego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Oliwka 2014-07-08 11:57
Moje życie także zmieniło, ale nie pozytywnie, poznałam bardzo toksycznego gościa, z którym męczyłam się emocjonalnie przez pół roku, potem na szczęście zarejestrowałam się już na sympatiiplus i dzięki wypełnionemu testowi dopasowania znalazłam Mirka, łączą tas te same pasje - góry i manga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Zbigniew 2014-05-24 07:06
Badoo zmieniło moje życie, to tu spotkałem partnerkę mojego życia. Tworzymy razem świetny związek i rodzinę od czterech lat.Osunąłem Konto ponieważ znalazłem kobietę swego życia. Pozdrawiam wszystkich na tym portalu i życzę tego samego :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# karina 2014-03-02 22:50
Mam na badoo konto ponad 3lata. Poznałam wielu fajnych ludzi , przez te lata nie zapłaciłam ani grosza, nie podaje hasła meila, a fb mam od dawna połączone z badoo. Nie narzekam na ten portal randkowy. Nikt nikogo nie zmusza do opłat, ja nie mam supermożliwości a poznaje fajnych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# krysiek 2014-02-17 16:04
i odpowiedź badoo na mój problem....

"Drogi użytkowniku,
Dziękujemy za email. Supermożliwości to usługa subskrypcyjna. W momencie zakupu usługi warunki jej zakupu są podane na stronie płatności i w Warunkach Usługi. W każdej chwili możesz anulować swoją subskrypcję klikając na "Ustawienia" w prawym górnym rogu", a następnie na "Ustawienia płatności", w menu po lewej stronie. Kliknij na "Wyłącz w sekcji Super możliwości.

Usług Supermożliwości pozostanie aktywna na Twoim profilu do końca opłaconej subskrypcji.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o kontakt jeśli masz dalsze pytania. "

Postąpiłem godnie ze wskazówkami, zobaczymy co z tego będzie. Trzeba zwracać uwagę na wygląd okienek, bo wydaje mi się, że się zmienia. I jak wcześniej musiało być odznaczone tylko "nie pobieraj automatycznie" i nie pobierało kasy tak w drugim przypadku musiało być jeszcze odznaczone "wyłącz w sekcji supermożliwości ".

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# krysiek 2014-02-17 15:51
Moja historia....

Konto założyłem ponad rok temu, raz aktywowałem "supermożliwośc i", za które zapłaciłem kartą. W domyśle było odznaczone doładuj automatycznie, na co nie zwróciłem uwagi i pobrało mi znowu. Szukając dlaczego tak się stało znalazłem, że miałem właśnie odznaczone doładuj automatycznie. Wyłączyłem tą opcję i było ok, serwis nie pobierał kasy.

Ponad 3 miesiące temu znowu aktywowałem supermożliwości i zapłaciłem kartą. Oczywiście pamiętając o wcześniejszym błędzie pamiętałem żeby opcja "doładuj automatycznie" była wyłączona.

Po upływie 3 miesięcy tj 25.01.2014r oplata została przez Badoo pobrana z karty pomimo, że opcja "doładuj automatycznie" była wyłączona.

Serwis pisze też że za 3 miesiące znowu mi ściągną opłatę, pomimo że odznaczone jest żeby nie pobierać. W zakładce "ustawienia płatności" nic więcej nie można zrobić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# barbara 2013-12-19 13:13
Po prostu tu można kogoś poznać ciekawego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież