Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Uważaj na c-date!

C-date.pl reklamuje się, jako serwis gdzie możesz znaleźć kochankę i niezobowiązujący seks. Czy faktycznie poznamy tam dziewczynę na randki bez zobowiązań? Założyłem tam konto, żeby zobaczyć jak działa ten ich casual dating...

Czy warto korzystać z C-Date?

Moim zdaniem nie ma to sensu, bo portal c-date.com został tak zrobiony, żeby wyciągnąć z nas kasę, a nie pomóc w znalezieniu kochanki na sex. Świadczą o tym 3 rzeczy:

  • regulamin, który jest dla nas bardzo niekorzystny

  • cennik wprowadzający w błąd i spore opłaty

  • fałszywe profile i wiadomości automatycznie wygenerowane przez portal, żeby skusić nas do zapłacenia (moje opinie)

Logowanie na c-date.pl i pierwsze wrażenia

Założyłem konto i już pierwszego dnia dostaję wiadomość od kobiety, która podobno szuka seksu. Jej zdjęcie jest rozmyte, bo z darmowym kontem nie da się ich zobaczyć, ale widzę, że ma zgrabne ciało i przynajmniej na tych fotkach jest ładna.

Brzmi kusząco prawda?

Niestety, żeby przeczytać jej wiadomość lub napisać do innej dziewczyny muszę zapłacić za członkowstwo premium. Czy jej profil jest prawdziwy? Czy po prostu ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, żeby „skusić” mnie do zapłacenia za możliwość pisania wiadomości?

W moim odczuciu jej profil jest fałszywy. Dlaczego?

Bo niby, po co ona miałaby do mnie sama pisać? Mój profil był kompletnie pusty. Nie miałem zdjęcia, nie miałem opisu. Co niby miałoby ją zainteresować. Nawet gdyby ona była prawdziwa, to kobiet na takim portalu jest zdecydowanie mniej niż facetów i nie muszą nikogo same zaczepiać. A już na pewno nie pisałaby do kogoś z pustym profilem. Mam duże doświadczenie z randkami internetowymi i wiem, że żadna dziewczyna, nie napisze sama do faceta, który zupełnie nic o sobie nie napisał i nie ma żadnego zdjęcia.

Moje przypuszczenia potwierdza regulamin na ich stronie...

Jak możemy stracić kasę na c-date?

Ich regulamin jest dla nas bardzo niekorzystny i widać, że skonstruowano go tak, żeby ściągnąć z nas pieniądze:

  • Automatycznie przedłużą nasze członkowstwo, jeśli w odpowiednim terminie nie zrezygnujemy z płatnego konta i ściągną od nas pieniądze za następny okres.

  • Utrudniają rezygnację, bo można to zrobić tylko wysyłając faks do Luksemburga.

  • Jeśli w jakiś sposób nasze pieniądze nie znajdą się na ich koncie, za automatycznie przedłużone przez nich członkowstwo (bo np. zablokujesz kartę) to oni wynajmą firmę windykacyjną, żeby je od nas zdobyć.

1) Automatyczne przedłużenie członkowstwa i pobranie opłaty na następny okres.

Ich regulamin mówi, że automatycznie przedłużają członkowstwo, jeżeli nie zrezygnujesz 14 dni przed końcem twojego członkostwa Premium:

Wykupiony przez klienta zdefiniowany okres czasu przedłuża się automatycznie zgodnie z pkt. 7 (4) (np. o 6 miesięcy). Klient nawiązuje płatny stosunek umowny poprzez podanie informacji płatniczych i dokonanie zakupu poprzez naciśniecie pola "Wykonaj płatność”.

(4) Dostęp do płatnego nawiązywania kontaktów i odpowiedni stosunek umowny, o którym mowa w pkt. 2 (2), przedłużają się automatycznie po upływie wykupionego określonego okresu dostępu o wybrany lub podany okres czasu (np. 3 lub 6 miesięcy), jeżeli klient nie złoży wypowiedzenia w terminie czternastu dni przed upływem wykupionego okresu czasu lub - jeśli w momencie zakupu płatnego dostępu podany został inny termin - to w tym podanym terminie, podając przy tym swoją pełną nazwę (nazwisko) i pseudonim.

 

Źródło:http://www.c-date.pl/info/regulamin-serwisu.html

Co to dla ciebie oznacza? Że jeśli nie zrezygnujesz w odpowiednim terminie to oni pobiorą z twojego konta pieniądze za następny okres. Czyli jeśli zapłaciłeś 269 zł za pół roku to wezmą od ciebie następne 269 zł za kolejne pół roku.

 

2) Zrezygnować możesz tylko wysyłając faks do Luksembura 14 dni przed końcem abonamentu

Żądanie wysłania rezygnacji faksem I to jeszcze do Luksembura to w mojej opinii gruba przesada. I jeżeli ten portal, tak traktuje użytkowników to wygląda to na jawne naciąganie.

(2) Klient może wypowiedzieć płatny stosunek umowny, który nawiązał zgodnie z pkt. 2 (2), z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego przynajmniej czternaście dni przed upływem wykupionego okresu dostępu lub - jeżeli przy zakupie płatnego dostępu podany został inny termin - w tym podanym terminie. Wypowiedzenie płatnego stosunku umownego jest tylko wtedy skuteczne, gdy nastąpi poprzez złożenie wyraźnego pisemnego oświadczenia. W przypadku gdy będzie istniała techniczna możliwość przeprowadzenia "procesu wypowiedzenia online", wypowiedzenie będzie można przeprowadzić również poprzez odpowiedni link na stronie internetowej C-date. W celu jednoznacznego przyporządkowania i ochrony przed nadużyciami jest koniecznie wymagane w każdym przypadku, aby klient podał w piśmie zawierającym wypowiedzenie w czytelny sposób (LITERAMI DRUKOWANYMI) przynajmniej następujące dane: pełna nazwa (nazwisko), kraj, serwis C-date, z którego się korzysta, adres e-mailowy zarejestrowany w C-date i nazwa użytkownika (alternatywnie: przydzielone ID kontaktu).

Wypowiedzenie należy skierować na poniższy adres:

Interdate S.A.

C-date Dział Obsługi Klienta / Wypowiedzenie

291, Route d'Arlon

L-1150 Luksemburg

Luksemburg

Fax: 00 352 26 30 26 97

Źródło:http://www.c-date.pl/info/regulamin-serwisu.html

 3) Wynajmą firmę windykacyjną, jeśli automatycznie przedłużą Twoje członkowstwo, ale pieniądze nie znajdą się na ich koncie.

Nie jestem prawnikiem, ale poniższe zapisy wyglądają jakby chcieli zabezpieczyć się przed tym, że ktoś postanowi zablokować kartę:

(4) C-date zastrzega sobie prawo - w przypadku niedokonania płatności przez klienta lub zwłoki w płatności - do wynajęcia firmy windykacyjnej w celu ściągnięcia niezapłaconych kosztów od klienta. Ponadto C-date zastrzega sobie prawo do pobrania odsetek za zwłokę, których wysokość określają odpowiednie przepisy ustawowe.

(5) C-date zastrzega sobie prawo do ściągnięcia od klienta - w ramach prawnych możliwości - kosztów powstałych wskutek nieuprawnionego anulowania płatności kartą kredytową lub nieuprawnionego sprzeciwu wobec polecenia zapłaty.

 

Źródło:http://www.c-date.pl/info/regulamin-serwisu.html

Mimo wszystko nie przejmowałbym się tymi zapisami i jeśli pobierają pieniądze z twojego konta to koniecznie zablokuj kartę. Kontaktowanie się z nimi jest mało skuteczne.

 

4) Wprowadzający w błąd cennik

Patrząc na ceny wygląda to jakby 6 miesięcy randek na c-date kosztowało 44,9 zł, ale pod spodem małym druczkiem napisane jest, że są to ceny za jeden miesiąc. Czyli w rzeczywistości pobiorą z naszej karty 269,4 zł.

Rzeczywiste ceny wynoszą:

  • 224,7 zł za 3 miesiące

  • 269,4 zł za 6 miesięcy

  • 418,8 zł za 12 miesięcy

I jeśli nie zrezygnujemy w odpowiednim czasie to automatycznie doliczą tyle samo za następne miesiące.

Czy warto tyle im zapłacić? Ja uważam, że nie. Jest wiele innych bardziej wiarygodnych serwisów randkowych, które nie maja takich zapisów w swoich regulaminach i gdzie można poznać prawdziwą dziewczynę.

 

Opinie

Oto opinie jakie dostałem o tym portalu od użytkowników

c-date to całkowite oszustwo

Potwierdzam!
To jest totalne oszustwo. Należałoby to zgłosić gdzieś, jako próbę wyłudzenia pieniędzy, ale pewnie sprawa jest tak ustawiona, że nikt nie wygra w sądzie.
Jeżeli na tym serwisie jest nawet parę realnych osób to zniechęcają się po pewnym czasie tym ze dostają tylko i wyłącznie informacje z automatów. Ja dostaję tylko maile od rzekomych kobiet z Australii :) mimo ze mam zaznaczone preferencje co do kilku województw w Polsce rzecz jasna. W dodatku jest to tłumaczone translatorem, a treści są bezsensowne.

 

Sama edycja profilu jest tak pomyślana, że nie ma możliwości napisania niczego osobistego. To powoduje, że realne profile są nie do odróżnienia od fikcyjnych. Pisanie do jakichkolwiek "kobiet" od razu na starcie traci sens. Co można napisać komuś, kogo nawet nie widać i brak informacji na jego temat. Zupełny absurd. A dowiadujemy się o tym dopiero po wpłaceniu kasy. Kartę będę musiał zablokować, na wszelki wypadek.

 

Generalnie całe to doświadczenie jest cenne samo w sobie, bo już się nie nabiorę na podobne oszustwa :) Na kilkadziesiąt kontaktów trafia się jedna realna osoba. Tematem rozmowy z tą kobietą była właśnie irytacja poziomem tego serwisu.

 

 

Dorzucę jeszcze przykładowy mail jaki dostałem na c-date od "kobiety pochodzącej z województwa świętokrzyskiego"

 

Hello,

Jak się czujesz dzisiaj .. i był szok, gdy czytam swój profil w C Data bo naprawdę mi zaimponować i zrobić mój funt serce tak szybko .. Myślę, że z tobą będzie najlepiej i nigdy doświadczyć .. Patrzę na swój profil i to naprawdę miły i lubię się przytulać z tobą ... spanie w tym samym łóżku i przytulać się nawzajem .... I dołączyć zrobić przyjemność i przygoda lub małżeństwo, aby być uczciwym i otwartym umyśle człowiek .. i będzie jak cię poznać .. mieć jakiś styl erotyczny lubisz 69 styl, styl pieski oraz prosty seks .. Kocham cię i chcę być obok ciebie. śnię o tobie cały czas. Chcę, aby być pierwszą osobą, i zobaczyć, kiedy budzę się rano i ostatnia osoba, mówię dobranoc też przed i spać. Jestem Belinda martin mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii, z moim przyjacielem ... Chciałbym przyjść i spędzić weekend z wami jak się bawić i przyjemność razem do siebie zadowolony .. Jestem zaledwie 26 lat jedno i nigdy się nie ożenił .. nadzieję poznać Państwa opinię
względzie
Belinda.

 

Witaj,

 

Moje doświadczenie z C-date jest na minimalnym poziomie (tylko rejestracja) dzięki Wam. Za co chciałem podziękować.

 

Gdy założyłem tam konto, przeczytałem regulamin i od razu przyszło mi wspomnienie portalu o takim samym założeniu, a mianowicie sexkontakty.pl. Nie wiem czy dalej istnieje, nie mniej jednak kosztował mnie trochę pieniędzy i dużo nerwów.

 

Wtedy nie znalazłem takiej strony jak Twoja, dzięki której mógłbym zaoszczędzić sobie tych nieprzyjemności. Dlatego tym bardziej popieram ideę znajdowania i dzielenia się informacjami na temat pseudo-randkowych stron internetowych.

Pozdrawiam

 

Właśnie jestem świeżo po przeczytaniu waszego artykułu na temat portalu C-date i czego mogę żałować, to tego,że wcześniej nie zasięgnąłem na temat jego opinii od was.

Kontakty, które otrzymuję od wyżej wymienionego portalu są fałszywe i otrzymywane głównie z Nigerii, na dodatek tłumaczone translatorem. Najgorszym problemem jest całkowity brak kontaktu z obsługą klienta, który oficjalnie istnieje, a nieoficjalnie na próżno się trudzić, gdyż brak jakiegokolwiek odzewu z ich strony.

Zaczynam się zastanawiać czy kiedykolwiek będę mógł usunąć profil, gdyż abonament mam do października, a gdy niedawno wysłałem do nich fax to nadal mam konto premium.

 

Mała prośba. Dodaj proszę link do tego artykułu jeśli natrafisz w internecie na dyskusję na temat  c-date lub casual dating. Żeby ludzie wiedzieli czego się spodziewać zanim wydadzą na niego pieniądze.

 

Co zrobić jeśli grożą nam firmą windykacyjną?

Jeśli straszą nas firmą windykacyjną, komornikiem lub sądem. Przede wszystkim zgłośmy tą stronę do Europejskiego Centrum Konsumenta https://konsument.gov.pl/ I opiszmy im swoją sprawę w jaki sposób zostaliśmy wprowadzeni w błąd i czy grożenie nam w takiej sytuacji jest na pewno zgodne z prawem.

 

Twoje opinie o C Date

Jeśli masz jakieś doświadczenia z tym portalem to napisz o nich w komentarzu. Możesz w ten sposób pomóc innym ludziom uniknąć kłopotów i przykrych doświadczeń.

 

 

 

 

Komentarze   

# Łukasz 2018-04-18 17:28
Witam. czy ktoś z was miął list z windykacji od c-date i jak to się skończyło ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2018-04-19 03:33
I jak z tego konta zrezygnować jak jest przez nich zablokowane i domagają się zapłaty tym listem ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2018-04-18 07:25
cześć,
założyłem grupę mailingową w której opisuję swoją walkę z tym serwisem, zapraszam do dołączenia do tej grupy i wymianą informacji. Może w grupie uda się coś wywalczyć.

Czy ktoś dostał wezwanie do zapłaty?


Otrzymujesz tę wiadomość, bo subskrybujesz grupę „cdate” w Grupach dyskusyjnych Google.
Aby anulować subskrypcję tej grupy i przestać otrzymywać od niej wiadomości, wyślij e-maila na cdate+.
Aby opublikować wpis w tej grupie, wyślij e-maila na .
Otwórz tę grupę na https://groups.google.com/group/cdate.
Aby wyświetlić tę dyskusję w internecie, otwórz https://groups.google.com/d/msgid/cdate/18ade912-1416-4572-83b5-45c69ea8aa1f%40googlegroups.com.
Więcej opcji znajdziesz na https://groups.google.com/d/optout.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dimitri 2018-04-16 16:38
Proszę o pomóc jak zrezygnować z tej strony! Dziś dostałem kopertę od nich. Żeby zapłaciłem 118euro. Już tyle razy próbowałem zrezygnować z tego portalu. Nie mam tyle kasy. Proszę o pomóc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Matt 2018-04-17 06:01
Kilka osób wkleilo tutaj formułki rezygnacji dzięki której uda Ci się zrezygnować, mi się udało w dwa dni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dimitri 2018-04-17 10:04
Matt, napisz mi na maila i wklej też tą formułkę. Bo tutaj nie widzę tych formułek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Matt 2018-04-17 19:56
Oświadczam ze z dniem .....2017 odstępuje od umowy z
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
zawartej zdalnie na odległość dnia ....2017 roku,
Jednocześnie proszę o usuniecie mojego konta dnia ......2017r mam prawo wysłać wypowiedzenie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których Państwo sie znaleźli...
Konsument, który zawarł umowę na odległość , może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 14 dniowym przed jej upływem.
W meritum proszę państwa o rozpatrzenie mojego potwierdzenia rozwiązania umowy skasowania konta i dojścia do konsensusu .Członkostwo Premium wygasa jak wspominałem ....2017r to nie będzie żadnego problemu jeśli mój profil Państwo usuną ......2017r .
Pozdrawiam z pełnym szacunkiem i poważaniem ......

W miejsce kropek wpisz to co trzeba ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2018-04-14 00:44
wlasnie sie zalogowalem i mam to premium ale nie wiem co robic bo kasy mi nie pobieraja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Max 2018-04-13 20:25
Cześć mam pytanie, czy jeżeli dokonało się tylko rejestracji bez żadnych przelewów etc. to jest się bezpiecznym ?, pytam gdyż po przeczytaniu tych opinii nie chcę mieć nic wspólnego z tą stroną, mało tego pytanie drugie czy u jak można zlikwidować profil ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2018-04-04 08:32
cześć,
dziś złożyłem zażalenie do Rzecznika Praw Klienta. Dowiedziałem się też że przy większej liczbie osób można złożyć wniosek do UOKIK'u o ukaranie tej firmy. Możliwe że będzie możliwość odzyskania pieniędzy.
Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany kontaktem zapraszam do wymiany maili na sam początek.
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2018-04-12 10:16
Cytuję Marcin:
cześć,
dziś złożyłem zażalenie do Rzecznika Praw Klienta. Dowiedziałem się też że przy większej liczbie osób można złożyć wniosek do UOKIK'u o ukaranie tej firmy. Możliwe że będzie możliwość odzyskania pieniędzy.
Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany kontaktem zapraszam do wymiany maili na sam początek.
Pozdrawiam
Marcin


Aktualizacja:
należy złożyć wniosek do Europejskiego Centrum Konsumenckiego.

Czy komuś też już grozili komornikiem? Jak to się skończyło? Czy komuś się rozwinęła sytuacja tak że doszło do rozprawy sądowej lub też skutecznej egzekucji?

Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# patryk 2018-04-03 08:03
prosze o pomoc. patryk19936@WP. pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2018-03-31 09:29
Moje Uszanowanie

Ja również prosiłbym o pomoc jak zrezygnować z tego konta, z góry dziękuję.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2018-03-30 12:09
Cześć, wyślę mi ktoś na maila.

Co po kolei mam zrobić żeby z tego konta zrezygnować?
Pomocy, z góry dziękuję bardzo za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2018-04-14 00:45
wyslac kartke do luksemburga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2018-03-29 11:43
Ja przepycham się pismami z nimi od 22.03.2018r. kiedy to 21.03.2018r. pobrali mi z konta 179.70zł nie informując o tym i nawet nie mam pojęcia na jaki okres mam niby ważne konto Premium. Piszę i wysyłam im oświadczenie o rezygnacji to dostaje na przemiennie różne odpowiedzi ale nie jest to przyjęcie mojej rezygnacji tylko pouczenie że mam wysłać im formularz z moimi danymi osobowymi z własnoręcznym podpisem na 4 tygodnie przed upływem ważności konta Premium. Ale nigdzie nie mam nawet informacji do kiedy to konto Premium jest ważne. Czyli w przypadku opłacenia miesięcznego konta Premium nie ma możliwości rezygnacji .
Piszę tak jak podawał Silvo, ale jak na razie bez powodzenia.
Jak skutecznie sobie z nimi poradzić by uznali e-mail z moim oświadczeniem?
Proszę o wskazówki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maiki 2018-03-19 10:39
Witam,
mam bardzo duży problem ponieważ skasowali mnie dwa razy na kwotę około 700pln.
Bardzo proszę o pomoc i podpowiedz na jaki adres mailowy mam wysłać swoje wypowiedzenie i proszę o przysłanie wzoru jak ma wyglądać treść rezygnacji z umowy. moj adres
dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-03-20 19:43
Oprócz rezygnacji warto zablokować kartę kredytową, żeby mieć pewność, że nie pobiorą ponownie.

email:

Wzór odstąpienia od umowy:

https://www.c-date.pl/info/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy.html

Do Interdate S.A., Obsługa klienta/Odstąpi enie, 13 rue du Commerce, L-1351 Luksemburg, Luksemburg:

Niniejszym odstępuję/odstę pujemy (*) od zawartej przeze mnie/nas (*) umowy zakupu następujących towarów (*)/ świadczenia następującej usługi (*)

Sporządzono dnia (*)/otrzymano dnia (*): __________________________

Imię i nazwisko konsumenta(ów): __________________________

Adres konsumenta(ów): __________________________

Podpis konsumenta(ów) (wyłącznie w przypadku informacji na piśmie): __________________________

Data: __________________________

___________________________________________________________________________________

(*) niepotrzebne skreślić

Opcjonalna specyfikacja:

Twój adres email wykorzystany podczas rejestracji:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Norbert 2018-03-19 10:04
Witam,
mam chyba najwiekszy problem z Was wszystkich a mianowicie dlatego bo skasowali mnie dwa razy po około 700 pln z mojego konta.
Bardzo proszę o wskazówkę na jaki adres należy wysłać swoją rezygnację.
I bardzo proszę o wzór mailowej rezygnacji bo tu widzę kilka rodzai.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# eksterminator 2018-03-19 09:18
Cześć
udało się i zrezygnować i odzyskać pieniądze . Piszcie na maila to podpowiem jak mi sie udało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mark 2018-03-19 12:41
Część włąsnie dzisiaj przysłali mi pismo do zapłaty w euro co robić ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2018-03-20 07:37
Witam, jak Ci się udało zakończyć płatności w c- datę ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maiki 2018-03-20 14:29
Witam
czy możesz mi podać adres mailowy na który trzeba wysłać odstąpienie od umowy.
i bardzo bym prosił o wzór rezygnacji jaki trzeba tym oszustom wysłać.
jedyne czego nie wiem to daty kiedy zarejestrowałem się i wykupiłem premiuum.
do tej pory skasowali mnie w dwóch ratach po 700pln czyli jakieś 1400pln.
bardzo proszę o pomoc.
to mój mail
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marin 2018-03-20 18:20
Cytuję eksterminator:
Cześć
udało się i zrezygnować i odzyskać pieniądze . Piszcie na maila to podpowiem jak mi sie udałopodaj maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# patryk 2018-03-31 13:34
witam prosze o email
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymon 2018-04-02 04:05
Prosze o pomoc jak zrezygnowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan 2018-03-20 19:37
Cytuję eksterminator:
Cześć
udało się i zrezygnować i odzyskać pieniądze . Piszcie na maila to podpowiem jak mi sie udało


Cześć ja też chcę zrezygnować z tego portalu ale nie moge znależc do nich meila możesz podpowiedzieć gdzie jest albo mi go podesłac na mojego meila . Z góry dziękuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# patryk 2018-03-31 14:10
prosze o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pawel 2018-04-08 16:29
Daj znać jak udało Ci się zrezygnować z konta catering.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam 2018-04-12 10:58
Witam,

Od miesięcy usiłuję zrezygnować: wysłałem im fax zgodnie z wymogami.
Dostałem nawet odpowiedź z POK:

From: TheCasualLounge [mailto:]
Sent: Friday, January 12, 2018 7:57 AM
To:
Subject: Re: [Ticket#2018011 110001415] Rezygnacja z konta VIP, rezygnacja z konta

Dzień dobry,

rezygnacja z konta VIP została przyjęta.

Pozdrawiamy,
The Casual Lounge

--
© 2016 The Casual Lounge |
iMedia888 GmbH, Schlossstr. 19, 82031 Gruenwald, Niemcy
Dyrektor Generalny: Elisabeth Knevel
Rejestr Handlowy w Monachium HRB 207479 | VAT: DE292167897

Ale nadal nie mogę zrezygnować. To bandytyzm w biały dzień.

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam,

Adam Rejczak
500310136
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# TOMASZ STEFANIAK 2018-04-14 07:57
hej jak ci się udało odejść od tych naciągaczy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marin 2018-03-18 19:45
a i moj mail

dzieki za wsazowki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marin 2018-03-18 19:36
niech ktos mi na maila wysle wskazowki jak zrezygnowac z tego c-date, wykupilem za 10zl na miesiac i po miesiacu mi sie to odnowi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marin 2018-03-17 19:00
jak im wyslalem maila
Oświadczam że z dniem 16 marca018 odstępuje od umowy z Interdate S.A., 13 rue du Commerce, L-1351 Luxemburg, Luxemburg, Rejestr Handlowy: B158 156 zawartej zdalnie na odległość dnia 17 marca 2018, jednocześnie proszę o usunięcie mojego konta, usług premium oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których państwo się znaleźli.

to wystarczy i dadza mi spokoj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Matt 2018-03-19 08:23
Musisz to pisać do nich do skutku a przy okazji postraszyć policja sądem i skarga w europejskim centrum konsumenta. Mi się udało w 2 dni załatwić sprawę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Matt 2018-03-17 17:56
Tez bylem glupi i wpadlem ale dzieki #gżegżółka udalo mi sie skasowac premium i konto, sprawcie jego sposob, mi sie udalo ale stracilem 200 zl..

AAAAAAaaaa i jeszcze jedno.. sa darmowe portale randkowe a poza tym.. zagadac do dziwczyny gdzie kolwiek tez mozna za darmo i cdate nauczyl mnie to ze z tego wlasnie sposobu skorzystam :D Pozdrawiam!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S 2018-04-05 21:34
Na jakiego maila to wysłałeś i co dokładnie napisałeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# damian polak 2018-03-14 16:06
Witam proszę i pomoc w sprawie anulowania konta premium na c-date mój email
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# damian polak 2018-03-14 10:53
Prosze o pomoc z kontem premium moj email
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2018-03-09 20:47
Hej, dzisiaj nierozważnie założyłem konto premium na portalu c-date. Teraz dowiedziałem się o ich praktykach. Dopiero dzisiaj dokonałem płatności i wykupiłem premium, co mogę zrobić aby jak najszybciej zrezygnować z konta premium i aby nie były pobierane z mojego konta następne płatności? Ludziom dobrej woli z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-03-09 14:20
Witam, odstąpiłem od umowy C-Date, nie pobrali mi z karty żadnych pieniędzy, czy należy się bać groźby windykacji ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof 2018-03-03 21:58
Witam. A jesli nie pamietam danych swego konta to jak mam umowe z nimi wypowiedziec?
I czy ktos mial jakies problemy z takim portalem randkowym jak "randkiznimfami "?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bobby 2018-02-28 14:36
Witam wszystkich. Niestety i ja dałem się nabrać serwisowi C-Date zakupując konto Premium. Po jakimś czasie poznałem się na ich sposobach (niestety trochę za późno). Trafiłem na tę stronę i napisałem do nich maila tak jak zasugerował #Zagadkowy.

Oświadczam że z dniem 28 lutego 2018 odstępuje od umowy z Interdate S.A., 13 rue du Commerce, L-1351 Luxemburg, Luxemburg, Rejestr Handlowy: B158 156 zawartej zdalnie na odległość dnia 26 lutego 2018, jednocześnie proszę o usunięcie mojego konta, usług premium oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których państwo się znaleźli.

Po czym odpisali mi tak:

Wymagamy podpisu rezygnacji by mieć dowód na autentyczność klienta, który chce jej dokonać. Rezygnacja, tak jak zamówienie, jest umownym zobowiązaniem.

W procesie płatności podczas dokonywania zakupu wymagane są dane klienta. Jest to dowód na to, że klient dokonał zakupu. A zatem podpis na rezygnacji jest dowodem na to, że klient rzeczywiście chce jej dokonać. Wiadomość e-mail może być wysłana przez kogokolwiek, a zatem nie stanowi bezpiecznego dowodu rezygnacji.

Wysłać skan tego wypełnionego formularza mailem? Czy jak? Jak myślicie, jak dalej postąpic aby się od tego uwolnić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Prawnik 2018-02-20 15:59
Witam serdecznie, jeżeli ktoś ma problemy z nieuczciwymi praktykami tego typu portali a szczególnie jeżeli straszą Państwa firmą windykacyjną proszę o maila na adres : - skontaktuje się telefocznicznie i wyjasnie co robic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan 2018-02-15 17:46


Czy to na ten adres wysyłaliście rezygnację z C-Date
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-02-12 20:24
Oto co znalazłam na temat jutrzejszego wykładu:
13 lutego o godz. 17.30-18.00 przeprowadzone zostanie internetowe spotkanie z prawnikiem ECK nt. pułapek subskrypcji w e-randkownaiu i nie tylko. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertowi centrum na czacie. Udział jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę:
konsument.gov.pl/wydarzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc 2018-02-13 14:07
Wlasnie rozmawiałem z tym Panem ktory bedzie prowadził ten wykład na temat pułapek. Ogolnie od 2008 roku sa ciagle skargi na temat tych portali i dobra wiadomość to taka ze nic nam nie mogą zrobic. Zła to taka ze kazdy z nas regulamin zaakceptował i ciach bajera. Jedynie mozna do nich napisać, ze maja obowiązek poinformowania nas o przedłużenia konta czego nie zrobili. I tutaj jest ich wina ale nie idą z tym do sądu bo otworzyli by puszkę pandory i nie ryzykują. Po prostu szukają dalej jeleni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2018-03-10 10:22
Witam.Niestety po czterech dniach rzekomo nieudanej płatności z karty pobrano mi uwaga 179zl wiec trochę mogą zrobić. Karte natychmiast zablokowałem ale podobno to widykuja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-02-09 20:36
Na stronie Europejskiego Centrum Konsumenta 13 lutego masie odbyć multimedialny wykład na temat portali randkowych takich jak Be2, akademia singli, c-date, jak przed nimi sie ustrzec. Informacje posiadam po rozmowie z ECK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc 2018-02-10 14:09
Ja ciagle z nimi walczę. Przesyłają mi ze musze uregulować należność na co ja w druga stronę kopiuj/wklej rezygnacje. I tak sie ciagle bawimy w kółko. Moze wkoncu zniechęca sie i uznają rezygnacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-11 19:06
hej uda ci sie ja 7 dni walczylem i sie udalo a mialem 2 portale randkowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2018-03-09 21:05
Cześć andrzej, mógłbyś mi wytłumaczyć krok po kroku jak udało Ci się z nimi zerwać? Ja dzisiaj popełniłem straszny błąd i wykupiłem tam konto premium, zależy mi na tym żeby jak najszybciej zerwać umowę i nie płacić nic więcej niż te 9,99... Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-08 17:49
Szanowny Użytkowniku be2,

Niniejszym, potwierdzamy Twoją rezygnację.

Twój abonament zakończy się w dniu 01.05.2018 i po tej dacie nie będzie dalszych płatności.

Twoje konto Premium nie zostanie przedłużone.


W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu.

Z wyrazami szacunku
Serwis klienta be2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-08 17:41
dostalem taka wiadomosc moze wiecie albo poradzicie co mam zrobic dalej co npisac do nich

Szanowny Użytkowniku be2,


Informujemy, że automatyczne przedłużanie Twojego konta Premium w serwisie be2 zostało zatrzymane, Twój abonament w serwisie Academic Singles zostanie odnowiony w dniu 01.05.2018.

W przypadku braku chęci przedłużenia umowy, prosimy o przesłanie nam odpowiedniej rezygnacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-06 21:43
dobra znalazlem ale teraz niech mi ktos dokladnie powie gdzie sie to sprawdza do kiedy mam wykupione konto premium dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gżegżółka 2018-02-07 21:19
Napisz do nich kolejno krok po kroku tak jak to opisałem we wcześniejszym poście, w innych postach też są dokładne wskazówki. To działa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-08 17:55
dzieki stary za rade pomoglo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-05 14:22
Witam wszystkich mnie tez oszukali C-date i ściągnęli 2 x po 179 zl bylem dziś na policji wysiali mnie i tyle gość z policji powiedział mi ino tyle ze trzeba czytać regulaminy i koniec rozmowy

chce zlikwidować konto nie mogę bo mam premium co tam napisać do nich żeby się odczepili proszę o pomoc mój meyl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gżegżółka 2018-02-05 11:42
Witam, też wpadłem w sidła tych naciągaczy, dzięki Wam i tej stronie postąpiłem wdg wskazówek i pragnę się z tym podzielić, ku przestrodze. Zrobiłem identycznie jak zasugerował #WOLNY a mianowicie Oświadczam ze z dniem .....2017 odstępuje od umowy z
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
zawartej zdalnie na odległość dnia ....2017 roku,
Jednocześnie proszę o usuniecie mojego konta dnia ......2017r mam prawo wysłać wypowiedzenie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których Państwo sie znaleźli...
Konsument, który zawarł umowę na odległość , może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 14 dniowym przed jej upływem.
W meritum proszę państwa o rozpatrzenie mojego potwierdzenia rozwiązania umowy skasowania konta i dojścia do konsensusu .Członkostwo Premium wygasa jak wspominałem ....2017r to nie będzie żadnego problemu jeśli mój profil Państwo usuną ......2017r .
Pozdrawiam z pełnym szacunkiem i poważaniem ......
Okazało się to bardzo skuteczne za 3 mailem jednego dnia, jedna z odpowiedzi była taka:"Niestety, otrzymaliśmy Twoje odstąpienie od umowy zbyt późno, powyżej regulaminowych 14 dni.

Możesz zrezygnować z automatycznego przedłużania Twojego Członkostwa Premium poprzez faks, wiadomość e-mail bądź listownie.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, prosimy użyć formularza rezygnacji, dzięki czemu Twój profil będzie mógł zostać poprawnie zlokalizowany.
Formularz zawiera już Twój numer ID i adres e-mail. Znajdziesz go, w swoim profilu pod „Mój profil” > „Ustawienia”. Kliknij na „Twoje członkostwo”, a następnie na przycisk „Zmień”.

Rezygnacja poprzez faks:
Wyślij wypełniony i podpisany formularz na podany numer: 00 48 224 85 35 08

Rezygnacja poprzez list:
Wyślij wypełniony i podpisany formularz na poniższy adres:
Interdate S.A.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg

Rezygnacja poprzez e-mail:
Wyślij skan wypełnionego i podpisanego formularza w formacie pdf, jpg lub gif, jako załącznik wiadomości e-mail.

WAŻNE:
Twoja rezygnacja musi do nas dotrzeć najpóźniej na 7 dni przed kolejnym przedłużeniem Konta Premium."
a w ostatnim mailu od nich dostałem taką odpowiedź: "Widzimy, że napotkałeś pewne trudności chcąc pobrać formularz rezygnacji. W geście dobrej woli, zdecydowaliśmy zatem o zaakceptowaniu Twojego niestandardoweg o formularza wypowiedzenia, aby pomóc Ci zakończyć usługę.

Twoje konto Premium zakończy się w dniu 21.02.2018.


Dziękujemy za korzystanie z naszej strony. Mamy nadzieję, że miło spędziłeś z nami czas."
Wcześniej profilaktycznie zlikwidowałem kartę i zamówiłem nową, zaznaczę jeszcze, że w jednym z maili do nich napisałem że zgłoszę sprawę do odpowiednich instytucji (policja, uokik, prokuratura). Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc 2018-02-05 12:59
Wlasnie napisalem to tak jak wczesniej pisał #zagadkowy. Napisalem kolejnego maila do nich. Bo zdarzyli odpisać, ze usuną konto gdy ureguluje płatność. Czekam dalej na odp od nich. Nie wysyłałem żadnych faksów itp pierdół. Jesli u innych działa to tutaj tez zadziała. Pozdro wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MAt 2018-02-08 10:51
A na jakiego maila wysyłaliście te rezygnacje??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-08 14:51
ja wysyłam na ten i na 2 serwis na ten proszę mi podpowiedzieć co ja źle robię
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2018-04-12 14:27
Cześć. Mam straszny problem z c-date. Jak mogę prosić to skontaktuj się ze mną mailowo (). Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość 2018-02-04 17:14
Witajcie, ja właśnie probuje się z nimi uporac. Pobrali ode mnie oplate ale zastrzegłem karte i zlozylem reklamacje która została rozpatrzona na moja korzyść oddali mi pieniądze, ale straszan windykacja z niemiec. Napisałem maila na ECK i czekam na odpowiedz. Również wyslalem maila do c-date o rezygnacji i dodałem ze jeśli nie usuna to skieruje sprawę na Policje lub do sadu. Oby się udało bo mam ich dość już...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-02-03 22:31
Witajcie, Widzę że nie tylko ja jestem oszukana przez portal randkowy - tylko że mnie oszukało Be2.pl, który należny do tej samej firmy co C-date. Trzecim ich dzieckiem jest także Akademia Singla więc uważajcie na te dwa portale randkowe.
O to adres forum gdzie znajduje się wypowiedź osoby po rozmowie z prawnikiem w sprawie windykacji z Niemiec.

https://f.kafeteria.pl/temat/f1/nieznajomosc-prawa-szkodzi-p_4722887
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-01-24 12:43
To się NIE MIEŚCI W GŁOWIE!!! :( W jakim my Świecie żyjemy? To juz nawet nie o "eleganckie prawa ochrony konsumenta" chodzi, ale o OCHRONĘ I PRZESTRZEGANIE PODSTAWOWYCH PRAW CZŁOWIEKA! Jakie my mamy Prawo i kto takie ustalił??? - zarówno u nas w Polsce, jak i w "cywilizowanej" (podobno;) Europie. Skoro można (i istnieją dziesiątki na to sposobów) oszukiwać (i to jawnie, bezczelnie) ZGODNIE z takim "Prawem", to to prawo jest do dupy! :( PS: mi kiedyś automatycznie przedłużyli umowę na telefon (Orange) po skończonych 2 promocyjnych latach, na INNYCH, dużo gorszych warunkach, bo... na czas nie zrezygnowałem. A więc UWAGA! - jest to więc na tyle zgodne z Prawem, że nawet taka firma jak Orange nie wacha się tego wykorzystywać!! ! :(((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janosz 2018-01-21 13:03
Siema, na szczęście coś mnie odciągnęło od zakupu tego "premium". Jak tak czytam to przypomniała mi si się sprawa pobieraczka- też podobny regulamin i straszenie windykacją (dostałem kilka emaili właśnie z takimi treściami). najgorsze jest, że sam portal reklamował się... w Eurosporcie w przerwach turniejów skoków narciarskich, więc pewnie sporo osób dokonało tam niekorzystnych zakupów. Ogólnie to chyba warto olać ich ciepłym- wysłać rezygnację faksem/ mailem konto usunąć kartę zablokować i zapomnieć. pozdro i żelaznych nerwów- nie dajcię się zastraszać oszustom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-20 08:14
Agnieszko jak mnie słyszysz to nie płać 65$, oni ciebie tylko tak straszą, poza tym chyba im nie podałaś adresu, a karte zlikwiduj i e-maila tez. Załóż nowe konto na poczcie i wyrób nową kartę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2018-01-23 18:59
Nie płaciłam karta tylko przelewem wiec mają moje dane. Przysłali mi list z poleceniem zaplaty. Dziś dostałam meila z windykacji. Trzeciego meila musze dodać. Nazywa się przed sądowe wezwanie do zapłaty. Co robić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-01-23 20:54
Przede wszystkim skontaktować się z Europejskim Centrum Konsumenta https://konsument.gov.pl/, opisać swoją sprawę i zapytać czy to co robi wobec Pani C-date jest zgodne z prawem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 01:25
Agnieszko po prostu przetrzymaj ich i nie odpowiadaj, dopóki nie będzie gorąco, a nie będzie na pewno. Komornik musi mieć nakaz sadowy, a umowę c-date potraktuj jako papier toaletowy. Nie opłaci im się do byle płotki wynajmować komornika.Wolą straszyć sądami. Umowa musi być podpisana czarno na białym. Chyba że była nagrywana rozmowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2018-02-05 09:17
Ok. Dziękuję za pomoc. Nie będę nic płacić. Napisze do ECK. Nie dam się oszustą !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jadwiga 2018-01-11 11:27
Witam, ja również mam problem z c-date. założyłam konto w maju, chciałam do paru osób napisać, więc te 9,90 zapłaciłam kartą. zobaczyłam, że tam jest jakaś lipa, nie ma nikogo sensownego, więc usunęłam konto i nie zaglądałam na skrzynkę w tym celu założoną. ostatnio zerknęłam tam a tam straszenie windykacją, to korzystając z podpowiedzi powyżej wysyłałam przez prawie dwa dni po kilkanaście maili treści


Oświadczam ze z dniem 10 stycznia 2018 odstępuje od umowy z
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
zawartej zdalnie na odległość dnia 25 maja 2017 roku.

Jednocześnie proszę o usuniecie mojego konta w jak najszybszym terminie. Mam prawo wysłać wypowiedzenie odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których Państwo się znaleźli...
Konsument, który zawarł umowę na odległość , może od niej odstąpić bez podania przyczyn.

Nie mówimy o wycofaniu się od umowy tylko o odstąpienia od umowy zawartej na odległość do czego mam prawo zgodnie z polskim prawem .

W meritum proszę państwa o rozpatrzenie mojego potwierdzenia rozwiązania umowy skasowania konta i dojścia do konsensusu.

Proszę o pilne potwierdzenie faktu rozwiązania umowy.

Pozdrawiam


no i dzisiaj dostałam odpowiedź


Szanowny Użytkowniku C-date,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety nie możemy przyjąć Twojej rezygnacji z konta Premium, ponieważ ostatnia opłata za jego przedłużenie nie mogła zostać pobrana z Twojego konta.

Wycofanie się z umowy z C-Date oraz anulowanie opłat nie jest możliwe, ponieważ regulanim serwisu został zaakceptowany przez Ciebe podczas rejestracji, a my nie otrzymaliśmy wcześniej od Ciebie rezygnacji z automatycznego przedłużania umowy.

Możesz zaktualizować dane dotyczcące Twojej karty kredytowej na stronie dostępnej po zalogowaniu. W przeciwnym razie prosimy o wpłacenie 179,7 PLN + 49,00 PLN (opłata administracyjna ) w ciągu najbliższych 7 dni roboczych na następujące konto:no i teraz - co kurde dalej robić.

konto usunięte , ale nie usunięta płatna subskrybcja. myślałam, że skoro konta już nie mam tam, to usunęłam wszelkie maile jakie tego serwisu dotyczyły, ze swojego konta mailowego, a tu...WAŻNE: Należy podać swój numer ID oraz adres e-mail w tytule przelewu (znak”@” prosimy zastąpić literami „ ‘at’ „)!

W przeciwnym razie będziemy zmuszeni przeprowadzić rozliczenia inkasowe.i co teraz?

POMOCY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-14 15:13
Nie płać tym oszustom i złodziejom, a to co ci piszą i straszą windykacją to tylko pic na wodę
bo przecież to nie jest takie proste żeby ci komornika przysłali. Nic ci nie zrobią, obiecuje ci to , bez obawy Jadwigo. Jak podałaś dane karty to szybko ją zastrzeż. Ja nie podałam danych karty i mam to gdzieś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-14 15:17
Jadwigo wszystko jest możliwe i w każdej chwili możeszę wycofać a umowy konta premium , tylko że mozesz z tego powodu ponieść konsekwencje czyli zapłacić kare za nie dotrzymanie umowy, ale to jest zbyd długi proces i nie wiem czy c-date się to opłaca. Najlepiej postraszyć, pokłamać i już.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2018-01-17 09:36
Ja też się dałam "nabrać". Nigdy wczesniej nie dałam się wrobić w takie sytuacje, ale niestety mnie przyćmiło. 3 dni wysyłałam im treść maila, że chcę odstąpić od umowy. Dostawałam zwrotkę o treści:

****Wlaśnie otrzymałeś automatyczną odpowiedż na Twoje pytanie.****
****Jeśli ta odpowiedź nie była pomocna, prosimy odpowiedzieć bezpośrednio na ten e-mail.****

Możesz skontaktować się z Twoimi polecanymi partnerami klikając na znajdujący się obok nazwy partnera przycisk "Napisz wiadomość" LUB poprzez otwarcie profilu użytkownika i wybraniu tej samej opcji.
Jeśli nie posiadasz Konta Premium, możliwość wysyłania przez Ciebie wiadomości jest ograniczona. Jeśli chcesz poznać kogoś wyjątkowego, zapraszamy do wypróbowania naszej usługi Konta Premium. Więcej informacji znajdziesz po wejściu na naszą stronę w dziale "Pomoc" lub kontaktując się mailowo z naszym serwisem klienta.
Powodzenia w zawieraniu znajomości!

****Wlaśnie otrzymałeś automatyczną odpowiedż na Twoje pytanie.****
****Jeśli ta odpowiedź nie była pomocna, prosimy odpowiedzieć bezpośrednio na ten e-mail.****be2 S.à.r.l. 13 rue du Commerce, L-1351 Luxembourg
Commercial Register Luxembourg, B 123206
Authorisation 118042/A
Managing Director: Laetitia Pateau

Na co odpisywałam, że odpowiedź NIE DOTYCZY mojego pytania i przeklejałam jeszcze raz treść maila o odstąpieniu umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Niestety te maile zostawały bez odpowiedzi, aczkolwiek rano znowu zaczynałam procedurę wysyłania maili od nowa.

Po 3 dniach dostałam wreszcie odpowiedź:

Szanowny Użytkowniku,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety, wycofanie się z umowy nie jest możliwe, ponieważ korzystałeś już z płatnych usług serwisu.

W geście dobrej woli zatrzymaliśmy automatyczne przedłużenie Twojego Konto Premium, aby uniknąć dalszych odnowień. Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 11.02.2018 i po tej dacie nie zostanie ponownie przedłużone.


W przypadku dalszych pytań, prosimy się z nami skontaktować.

Na wszelki wypadek zostawiłam sobie wszystkie maile, gdyby jednak postanowił mnie system męczyć o płatności lub straszył windykacją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-20 08:33
To proste Jadwigo. Zeby zlikwidować konto premium po prostu zastrzesz sobie kartę. Najlepiej zlikwiduj e-maila i załóż nowego. Usuń konto na c-date, a jak się nie da to po prostu już tam nie wchodz. Nie znając maila, ani numeru karty, możesz im naskakać. Sami ci napisali że nie mogą ci ściągnąc opłaty, a konto premium mozesz zostawić. nie bój się nic. I tak cię nie namierzą, bo chcą tylko wyłudzić od ciebie pieniążki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-20 08:36
Zrób dokładnie tak jak napisałam Jadwidze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Damian 2018-01-06 01:41
Ale z Was dziwaki. Był już kiedyś taki portal jak ten. Nazywał się sponsorka.pl. Od pewnego czasu nie działa. Był również okres, w którym tego typu strony nie funkcjonowały. Tutaj czytam o podobnym rodzaju działania. Wystarczy złożyć pozew zbiorowy z powództwa cywilnego przeciwko administratorom strony. Powinni zostać oskarżeni o oszustwo, malwersacje oraz próby wyłudzenia sporej ilości pieniędzy.

To, że jest mnóstwo idiotów szukających łatwego seksu to inna sprawa, druga to taka, gdzie tacy idioci okazują sie jeszcze głupsi, bo wierzą w reklamy w TV. Ja nikogo nie oceniam. Głupota wciąż pozostaje głupotą. A seks znajdziecie na każdym innym darmowym portalu, tylko trzeba trochę bardziej się postarać. Mam w tym pewne doświadczenie tak jak i z ww portalem. Generalnie Nie pierdolcie się z rezygnacją tylko idźcie na psy.

Albo traćcie kasę dalej. Nie ma to jak dać się wyruchać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-20 08:21
Racja Damian.Jak głupi i debil to da się wyruchać, bo to tylko dają się tak wyruchać maniacy seksualni. Zasada jest prosta że nigdy nie podpisuj konta premium, a już za nic jak żądają za to opłaty. Masz racje pozew zbiorowy na tych oszustów, złodziei i gnoi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej K 2018-01-05 20:11
Witajcie!
Zrobiłem tak jak napisał Silvio, napisałem mejla z krótką treścia jaką radził napisać Silvio, dodam, że konto założyłem 3.01.2018 a mejla z rezygnacją napisałem dzisiaj 5.01.2018, usunąłem również konto na stronie. Mam nadzieję, że poskutkuje i szybko zatwierdzą moją rezygnacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2018-01-05 08:38
CZEŚĆ
DOSTAŁAM LIST PO NIEMIECKU. DOMYŚLAMI SIĘ ZE CHODZIŁO O WEZWANIE DO ZAPŁATY NA KWOTĘ 65€ . NIE ZAPŁACIŁAM. PO 3 TYG. DOSTAŁAM MEILA OD WINDYKATORA ZE MAM ZAPŁACIĆ KWOTĘ 65€ . PORADŹCIE CO ROBIĆ!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-01-20 08:23
Posłałam ci wiadomość Agnieszko, poszukaj na forum tutaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2018-01-23 18:55
Niestety dostałam dziś 3 meila z windykacji tym razem nazwą meila brzmi przedsądowe wezwanie do zapłaty i tym razem mnie strasznie sądem. Niestety mają mój adres domowy i mogą mi nasłac jakiegoś komornika?? Proszę o radę ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 01:36
po prostu ignoruj ich i bierz ich na przetrzymanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Case 2017-12-31 00:45
Dzisiaj o zgrozo bylo w TV reklamowane, nie zwrocilem uwagi czy ogolna czy CP bo Padre pstrykal po kanalach ;] ale az sarknalem ze takie scierwo juz w tv reklamuja, omijac, juz lepiej na symce sie pomeczyc, efekt lepszy a i tez popukasz swoje ;]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Silvo 2017-12-13 12:23
Witajcie oszukani,nie wysyłajcie rezygnacji żadnym faxem,róbcie to za pomocą adresu mailowego,zwykł a formułka że od dnia tego rezygnujesz z konta premium oraz z dostępu do konta podstawowego o numerze ID......
i to tyle,dostanieci e kilka razy odpowiedź że niestety jest to niemożliwe i poproszą was żebyście własnoręcznie napisali rezygnację podali swoje dane,podpisali się zrobili skan i wysłali im to faxem lub mailem,NIGDY TEGO NIE RÓBCIE!!!!Wysył ajcie po każdej odpowiedzi tylko tą formułkę którą napisałem na początku aż do chwili kiedy dostaniecie maila że z końcem ważności konta premium twoje konto zostanie usunięte i nie będą pobierane żadne pieniądze,u mnie wystarczyły cztery maile.Najlepiej po drugiej negatywnej odpowiedzi dopisać że sprawę skierujecie na policję i na drogę sądową.Druga sprawa jeśli zabrali wam kasę z rachunku zastrzeżcie kartę w moim przypadku miałem nową po tygodniu bez żadnych kosztów oraz złóżcie reklamację na tą płatność kartą tzw. chargeback,tuta j raczej banki nie są przychylne klientom i wnioski rozpatrzone są na naszą niekorzyść ale warto to zrobić by mieć taki rozpatrzony wniosek dla prawników z ECK.Kolejny krok to wypełnienie i wysłanie wniosku ze strony ECK,wypełniacie po kolei rubryki,podajec ie dane firmy która was oszukała,podaje cie kwoty jakie straciliście i opisujecie w skrócie jak wasza sprawa wyglądała,pisze cie ile zapłaciliście za pierwszy miesiąc ile pobrali sami z karty za automatyczne odnowienie konta,że koszty konta premium były ukryte,że macie problem z usunięciem konta na portalu i dlaczego,wklejc ie też link tej strony forum by osoby które będą się zajmowały tą sprawą miały jakiś pogląd na tą sprawę że nie są to jakieś pojedyncze przypadki tylko jest to oszustwo na większą skalę,możecie załączyć do formularza kopie lub screeny wiadomości od c-date oraz,screen pobranych pieniędzy z waszej karty.U mnie sprawa zakończyła się po 4 miesiącach pozytywnie pieniądze zostały zwrócone czego i wam życzę i jeszcze jedno przez cały okres trwania sprawy mimo ważnego konta premium nigdy się na nie nie logowałem z wiadomych przyczyn,pozdra wiam i życzę powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej K 2018-01-05 19:53
Silvio na jaki mejl mam to napisać bo nie potrafię znaleść do nich mejla... i czy po takim wysłanym mejlu do nich sam mam usunąc sobie konto ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej K 2018-01-05 20:05
Silvio! wysłałem mejla tak jak napisałeś! i zobaczymy co się wydarzy, mam nadzieję ze za pierwszym razem uznają moją rezygnacje! konto założyłem 3.01.2018 a mejla z rezygnacją napisałem już dzisiaj czyli 5.01.2018, Konto również usunąłem na stronie. Mam nadzieję, że ten krótki mejl który radzisz napisać poskutkuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bobby 2018-02-28 15:36
Cytuję Maciej K:
Silvio! wysłałem mejla tak jak napisałeś! i zobaczymy co się wydarzy, mam nadzieję ze za pierwszym razem uznają moją rezygnacje! konto założyłem 3.01.2018 a mejla z rezygnacją napisałem już dzisiaj czyli 5.01.2018, Konto również usunąłem na stronie. Mam nadzieję, że ten krótki mejl który radzisz napisać poskutkuje


#Maciej K jak potoczyła się dalej twoja sprawa? Udało Ci się od nich uwolnić?
Interesuje mnie to ponieważ także jestem w podobnej sytuacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# adam 2018-01-07 20:29
na jaki email wysyłałeś rezygnacje? też Ci skroili 200 prawie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# adam 2018-01-07 20:32
na jaki adres wysłać wypowiedzenie? też Cię skroili z kasy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2018-03-23 09:33
Witaj Silvo. Czy mógłbyś mi pomóc w wypełnieniu tej rezygnacji z premium i konta całkowicie na tym portalu? Zastrzegłem już kartę i zgłosiłem reklamację płatności. Proszę o pomoc. e-mail
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Silvo 2017-12-01 23:29
Wypełniajcie i wysyłajcie formularze na stronie ECK,zastrzegajc ie karty,u mnie mimo negatywnego rozpatrzenia chargeback przez bank dzięki ECK zwrócili mi całą kasę a też mi pobrali sami z karty a później straszyli windykacją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# CiekawskIW 2017-12-07 19:40
Właśnie napisałem maila i złożyłem skarge w ECK. Możesz opisać jak załatwiłeś tą sprawę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aro 2017-12-09 19:05
Możecie podpowiedzieć co napisać we wniosku do ECK?
Z góry dziękuję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aro 2017-12-09 19:09
Możecie podpowiedzieć co napisać we wniosku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jay 2017-11-24 15:57
Ludzie nie wysyłajcie im zadnych pism z waszymi danymi osobowymi!!!! To jest bezprawne wyłudzenie danych osobowych,bloko wać karte i tyle!!
Klauzule które znajduja się ich "regulaminie" są nie zgodne z prawem Polski,konsulto walem sie z prawnikiem, wiec informacje mam z pierwszej reki. Nie mogą tez naslac zadnego windykatora ,tylko straszą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-01-03 11:32
Witaj Mam pytanie Bo te barany grorzą mi windykacją A już dawno nie mam u nich profilu Piszę do nich ale zero odzewu Karte zablokowałem I cały czas mi przysyłają ponaglenia do zapłaty Czy oni mogą mnie znaleść skoro nie podawałem żadnych danych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# to ja 2017-11-22 09:22
Witam dostałem wczoraj e-mail o zaległości płatności z informają, że nie mogli pobrać pieniazków z mojej karty bo były błędne dane. Sprawa wygląda tak , że nigdy nie podawałem danych karty. Nie klikałem premium. Co teraz zrobic olać to ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# WOLNY 2017-11-12 18:54
Hej Jaro wyłączenie konta premium to nie jest skasowanie konta z serwera .Nie dajcie się uśpić bo nadal będziecie widnieli w systemie bo to jedynie wyłączenie abonentu premium.
Piszemy nadal o osunięciu konta z serwera wysyłając im e-maile.

Oświadczam ze z dniem .....2017 odstępuje od umowy z
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
zawartej zdalnie na odległość dnia ....2017 roku,
Jednocześnie proszę o usuniecie mojego konta dnia ......2017r mam prawo wysłać wypowiedzenie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których Państwo sie znaleźli...
Konsument, który zawarł umowę na odległość , może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 14 dniowym przed jej upływem.
W meritum proszę państwa o rozpatrzenie mojego potwierdzenia rozwiązania umowy skasowania konta i dojścia do konsensusu .Członkostwo Premium wygasa jak wspominałem ....2017r to nie będzie żadnego problemu jeśli mój profil Państwo usuną ......2017r .
Pozdrawiam z pełnym szacunkiem i poważaniem ......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cezary 2017-11-12 16:59
ja też się złapałem napisałem rezygnacje i odpisali ze Premium zostanie usunięte z końcem abonamentu i nie będą pobierane żadne opłaty.zastrzeg łem karte i napisałem do uokik zobaczymy co z tym wyjdzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-11-19 21:09
Ale to jak ma brzmieć DOKŁADNY faks do tego Luksemburga? Co mam w nim zawrzeć? Słowo w słowo?
I co zrobić po tym faksie jeszcze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-11-09 09:02
Jedyna rada to taka. Jak nie wiesz co to za WITRYNA to nigdy się nie posyła danych karty, bo tylko komornik może wejśc na twoje konto bez twojej zgody, no i sprytny haker. ZAWSZE CZYTAJ REGULAMIN I NIGDY NIE PŁAĆ ZA KONTO PREMIUM, BO TO POWINNO BYĆ DARMOWE. Wtedy są wymagane dane karty. A jak byłeś naiwny to stracisz tylko pieniądze. Jak ci zależy to możesz się wykłucać tracąc kolejne pieniądze - NIE WARTO. MOJA RADA - NATYCHMIAST ZASTRZEZ KARTĘ, A POTEM ZLIKWIDUJ JĄ I KONTO C-DATE. Powiadamiaj innych o tych oszustach i wyłudzeniu. Nie ufaj regulaminowi, chociaż sprawa wygrana w sądzie ale za adwokata zapłacisz dużo wicej , niewarto. Byłeś głupi i niedoświadczony , naiwny i łatwowierny, więc spotkała cię kara, ale z drugiej strony serwis C-DATE postępuje inaczej niż inne witryny. Po prostu wyjątkowo te chamy są nie wiarygodne i nie uczciwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karo 2017-11-09 08:28
Cześć pomoże mi ktoś jak się z tego zlodziejskiego portalu uwolnić ostatnio mi pobrali z konta 2x po 179.70zl wysłałem do nich 3 e-maile i nic to zwykłe okradnie ludzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marek 2017-11-09 13:43
Ludzie ale wy kolanicie, konto mam od marca, raz pismo dostałem z windykacji się nie boję,bo to tylko zwykły świstek, który można wyrzucić i nie robie nic, Jeśli to złodziejska firma, to żeby mogła się do każdego z nas dobrać, to musiała by nam sprawe w sondzie założyć, by mieć komornika. Nawet im kazałem, by podali mnie do sadu. I nic. Oni siedzą za granicą kraju, nie podlegają pod nasze prawo, a jeśli nie podlegają, nie mogą nic zrobić tylko straszyć. Do tego takie meile dostaje, że aż się śmieje, raz strasza windykacją, że się skontaktuje, a w skrzynce nic, raz dostałem wiadomiość, że zakupiłem konto premium z automatycznym przedłużeniem, tak jak bym na nowo się rejestrował, choć konto mam zablokowane. Jak raz do nich pisałem, to mi odpisałi, że nie mają mego adresu w ich bazie danych. Oni mają tam taki burdel, że sami nie umieją tego ogarnąć i posyłają byle co i takie trywialne wiadomości dostaje i próbują różnych sztuczek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamil... 2017-12-21 07:31
Witam. I jak zakończyła się Twoja sprawa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jaro 2017-11-10 13:33
Hej. Ja już jestem tak jakby po przyjęli mego emila do wiadomości i moje konto Premium zostanie usunięte z końcem abonamentu i nie będą pobierane żadne opłaty. Tak mi napisali jak odesłałem emila z rezygnacją. Zastosuj się do tego co pisze ,,zagadkowy'' lub pobierz formularz rezygnacji ze swojego profilu i wyślij na adres ale wysyłając zaznacz opcję potwierdzenia w emilu.... POwodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadi 2017-11-07 14:07
Witam
Ja też okazałem się debilem i nie do końca rozumiejąc zapłaciłem za miesiąc w serwisie c-date teraz przysłali mi przedłużenie konta na kolejne 3 lub 6 m-cy do zapłaty prawie 90€ co w takim przypadku zrobić wysłałem im maila bo oczywiście fax nie działa że chce zrezygnować z konta premium.
Porszę o radę
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jaro 2017-11-08 07:07
Witam. Ja też znalazłem się w szanownym gronie Naiwnych od 01,05,2017 i zapłaciłem za Premium 299,40 zeta i tak sobie czytałem dziennie po kilka e-mailów co bym zrobił jak bym zrobił, ale jak się okazało że 02,11,2017 zginęło mi z konta zaś 299,40 zeta to już nie było mi wesoło i zacząłem szukać w necie co można zrobić: no i wysłałem identycznego emila co ,Zagadkowy'' w poniedziałek 06,11,2017 i co odpowiedź miałem za 10min ,, niestety złożyłeś rezygnację za późno bo po regulaminowym terminie przekraczającym 14 dni, ale też w emilu było napisane jak to zrobić więc się dostosowałem wydrukowałem z profilu kwit rezygnacji podpisałem zeskanowałem i we wtorek 07,011,2017 rano wysłałem, a następnie wysłałem kolejnego emila z żądaniem zwrotu niewykorzystane j kasy i co???? otóż od poniedziałku nie dostaję żadnego emila z c-date a od wtorku po wysłaniu emila z rezygnacją i żądaniem kasy żadnej odpowiedzi.... 8) to tyle jak będą jakieś informacje to się podzielę, ale fakt że to Wielkie Oszustwo....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 01:50
masz tylko jedno wyjscie Zastrzec karte, czyli ja zlikwidowac wyrobic nowa, założyć nowe konto e- mail, chyba że z ciekawości będziesz ignorował ich e-maile.Oni nie mogą miec żadnego zaczepienia na temat twojej prywatności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymo 2017-10-16 22:11
kurwy jebane 90€ mi z konta wzięli bez jakiejkolwiek informacji :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 01:55
teraz masz nauczke ze danych karty i numerów sie nie posyła byle komu, tylko sa juz sprawdzone metody dowiadywania sie co to za naciagacze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:05
Zasada jest prosta jestem na tyle mądra że nigdy nie zamawiam kartą tylko adres i gotówka, a o podpisywaniu czego kolwiek to nawet nie ma zadnej mowy, bo nikt mi nie zagwarantuje ze bede miała dostep do zdjec filmów, a potem, to co??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# WOLNY 2017-10-14 20:03
Witam wszystkich co maja problem lub juz go nie maja.Jak każdy tu co pisze jest w kropce jak zrezygnować z członkostwa i skanowanie profilu, fakt jak poczytałem opinie i jak to zrobić to można stracić chęć do wszystkiego. Przeczytałem tu post Zagadkowy i dziękuję mu bo opisał co trzeba zrobić i tak uczyniłem .
Ale do rzeczy jeśli płaciliście kartą to czym prędzej idźcie do banku ja zablokujcie i wyróbcie nawą ,jeśli z konta to zablokujcie ich żeby nie robili przelewu automatycznie.
Nie musicie wysyłać rezygnacji kont faksem i drukowanie z ich strony przygotowanym przez nich formularz ,wystarczy wysłać e- mailem na dwa tygodnie przed końcem upływu miesiąca .Date znajdziecie w swoim profilu z wykupionym członkostwie premium dla ścisłości jeśli ktoś nie wie.Ja spróbowałem metody jak opisał ZAGADKOWY dziękuję za podsuniecie podpowiedzi co i jak napisać :)
Wiadomość wysyłać im taka sama napisaną w odpowiedzi do nich 10 razy za każdym razem pod rząd ,powiem wam ze nie będzie tak łatwo z rezygnacją bo będą wam słać rożne swoje formułki co mogą was wyprowadzić z równowagi ( mnie także krew zalewała ale postanowiłem się jakoś opanować ) to mam dla was podpowiedz słuchajcie POSŁUCHAJCIE PISZĄC DO NICH PEŁNA KULTURA BEZ ŻADNYCH OBELG I ŻEBY WAS POCAŁOWALI ....JA TAK ZROBIŁEM I PODZIAŁAŁO :)
ODPISUJEMY uparcie jak oni do nas czego chcemy i czego oczekujemy jak zabawa kota z myszką (wiadomo dla nich strata członka to strata wiadomo czego )trochę czasu w wymianie e-mail minie dla tego trochę wytrwałości. Da się w sposób spokojny kulturalny dojść do konsensusu i dopiąć swojego celu rozwiązania członkostwa jak piszą i skasowania konta bo mnie się udało i wierzę ze i wam się uda :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zielony 2017-10-12 16:38
Może ktoś mi pomoże zrezygnować z portalu c-date. Chciałbym nadmienić,iż nie pamiętam daty zarejstrowania się na portalu, nie
pamiętam emila którego podałem przy rejstracji
oraz hasła. Czy można to zrobić i w jaki sposób. Opłaty mi ściągają z konta.Z góry dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:15
jak nie znasz hasła i daty rejestracji konta c-date i maila, to napewno cię nie straszą, jak masz inny e-mail i nie wejdziesz na c-date, tzn. nie wiesz co ci odpisują na e-maila.Tu chodzi tylko o pobieranie pieniążków. Więc zablokuj , zlikwiduj kartę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Man 2018-02-17 11:53
Cześć Alisa powiedz mi jak przyszło mi na e-maila od nich do zapłaty ,ale mają moje imie i nazwisko i dane ,mam sie czego bać ?karte mam inną już tamtą zablokowałem, co robić ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2017-10-08 07:32
Witam, czy jest ktos kto by mogl ni napisac taka rezygnacje, a ja sobie uzupenlnie swoje dane, jak i podac maila na ktorego mam wyslac rezygnacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:19
Najlepsza rada to w ogóle ich ignorowac za kazdym razem. Umowa konta premium kiedys sie skonczy. Nie odpisywac im w ogóle, bo wtedy posyłasz im dane prywatne Jak ci juz pobrali opłate to masz pecha, a jak nie zdazyli to natychmiast zastrzez karte
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mariusz 2017-10-07 14:23
Witam, proszę o pomoc w sprawie wypowiedzenia umowy z tymi złodziejami z portalu. Czy ktoś posiada czysty formularz do wypowiedzenia umowy?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Mój mail:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:22
Zrób tak jak napisałam Dawidowi i wszystkim podobnym. W OGÓLE ICH IGNORUJCIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bond 2017-09-25 14:29
Dziś udało mi się wreszcie zerwać kontakt z serwisem. To są jacyś jehowy nie odstępują o krok. ja im tak a oni tak. To była jakaś kurwa masacra!!!
setki pytań wymijających z ich strony. Ludzie nie dajcie w chuja zrobić się.
Tydzień się odkręcałem jak kurwa słoik ogórków.
Ciężko ale się da;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-10-09 08:18
gdzie pisac? jak Ty to robiles?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:28
A po co pisać, ja bym to ignorowała Nie mozecie tego zrozumiec Przeciez umowa premium kiedys sie skończy.Odwiedz iłam taki serwiś dzie ostatnie logoeanie faceta było 40 lat temu, A niech sobie kurwa mać jest. Napewno gości zmienił już sobie dawno swoje dane, a wy jeszcze chcecie zawracać sobie głowe likwidacją. Wszędzie jest tak że pisze USUŃ KONTO, więc kurwa usuwam i już nie ma go, a jak nie to nie wchodze juz na nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-10-09 11:46
Bond prosze Cie powiedz mi jak to zrobiles? Pisząc na maila czy jakoś inaczej. Napisz mi prosze na maila . Pomóż
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bogdan 2017-09-24 08:14
Czyli wynika z tego, że problem mają jedynie Ci, którzy chcieli uruchomić konto premium, podali nr karty i choć raz zapłacili?

Ja z ciekawości zarejestrowałem się, ale podając jedynie imię i adres mailowy. Tego samego dnia przeczytałem ten artykuł i usunąłem konto. Nie zamawiałem konta premium i nie podawałem żadnych informacji pokroju miejsca zamieszkania, nazwiska itp. Czy poza tym powinienem coś jeszcze zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:30
To tak samo jak ja. Juz nic nie musisz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mati 2017-08-18 08:51
Wypowiedzenie lub odstapienie jest ok. Ale na wlasnych bledach radze abyście zmienili karty kredytowe. Ja niby mialem wypowiedzona umowe i tak zabrali mi kase z karty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-08-17 15:57
Witam wszystkich naiwniaków jak ja ponownie. Właśnie dzis otrzymalem od nich maila że przyjmują moją rezygnację i że z dniem 14.09.2017 nie będą pobierane już opłaty. Konto usunięte lecz nie jestem pewny czy aby 14.09 nie pobiorą ponownej opłaty co wy o tym sądzicie? Dodam że rezygnacje składałem email, bombardowałem ich przez trzy dni wysyłając po 10 na raz co godzinę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GRZEGORZ 2017-08-18 11:51
Witaj! Mozesz mi podac namiary gdzie wyslac emaila z rezygnacja bo nie moge sie dostac na swoje kont gdyz mam zablokowane.Poz drawiam i czekam na wiadomosć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-09-05 20:51
Cytuję GRZEGORZ:
Witaj! Mozesz mi podac namiary gdzie wyslac emaila z rezygnacja bo nie moge sie dostac na swoje kont gdyz mam zablokowane.Pozdrawiam i czekam na wiadomosć
service@c-date.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:35
Ignoruj a nie wysyłaj nic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# pit 2017-08-21 17:13
hej, możesz napisać po ilu dniach sie odezwali i c napisałes ja wysysłam maile i nic nie dostaję prócz zwrotki automatycznej że przyjęli. jak debil podpąłem kartę i zapłaciłem 9.90.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sebek 2017-09-17 23:01
I pobrali Ci opłatę 14 września?


Cytuję seb:
Witam wszystkich naiwniaków jak ja ponownie. Właśnie dzis otrzymalem od nich maila że przyjmują moją rezygnację i że z dniem 14.09.2017 nie będą pobierane już opłaty. Konto usunięte lecz nie jestem pewny czy aby 14.09 nie pobiorą ponownej opłaty co wy o tym sądzicie? Dodam że rezygnacje składałem email, bombardowałem ich przez trzy dni wysyłając po 10 na raz co godzinę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-09-18 14:21
Cytuję sebek:
I pobrali Ci opłatę 14 września?


Cytuję seb:
Witam wszystkich naiwniaków jak ja ponownie. Właśnie dzis otrzymalem od nich maila że przyjmują moją rezygnację i że z dniem 14.09.2017 nie będą pobierane już opłaty. Konto usunięte lecz nie jestem pewny czy aby 14.09 nie pobiorą ponownej opłaty co wy o tym sądzicie? Dodam że rezygnacje składałem email, bombardowałem ich przez trzy dni wysyłając po 10 na raz co godzinę

Nie na cale szczescie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-10-09 12:02
Czesc:) prosze cie pomoz. Jak zrobilęs ze przyjęli twoją rezygnację? Napisz mi na maila prosze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:34
Jak znają twoje dane to nie była bym spokojna o ściąnięcie kolejnej raty, bo to oszuści, a nie uczciwi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-08-15 09:14
Witam wszystkich ja rowniez dalem sie nabrac czybktos mi pomoze z tego wybrnac ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamil 2017-08-17 12:46
Też mam ten sam problem. jak z tego wybrnąć ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mati 2017-08-14 15:45
Ja w maju dałem się nabrać i zarejestrowałem sie na portalu be2.pl i dowiedziałem się że to jest ta sama spółka i ten sam właściciel co c-date.pl. Tego samego dnia tzn 25.05.2017 odstąpiłem od umowy i odpisali żeprzyjmują moją rezygnację i ze od tego dnia nie bedą juz pobierane żadne opłaty. A dzisiaj wchodzę na konto i bummmm. Pobrano 179,70 w tytule była nazwa c-date. Najśmiszniejsze jest to że nigdy tam się nie rejestrowałem. jestem po rozmowie z prawnikiem. Powiedzial, że ewidentna kradzież i żeby zgłosić przestępstwo na policję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-08-17 08:44
I byles z tym na policji? Zastrzegles karte?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-08-17 08:51
Powie moli ktos jak napisac rezygnacje e mailem? Wypisuje do nich juz trzeci dzien i zadnej odpowiedzi z ich strony nie ma. Z gory bardzo dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Morda 2017-11-16 20:39
Mam ten sam problem. Mati, napisz mi jak to zalatwiles. Dziś ściągnęli mi z konta 179,90 i nie wiem co z tym zrobić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:50
Jak podpisałeś umowę to masz pecha i ci już nie zwrócą. Pilnuj zeby ci drugi raz nie ściągneli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:46
Portal c-date i tak samo be2.pl to portale zwykłych oszustów czyli belgów, holendrów rosjan włochów itd. Oszustka z SYMPATI oczywiście rosjanka, a to wiadomo kto to był napisała mojemu że dostała adres konta od innej koleżanki na portalu be2.pl i dała link czy to nie moje konto i zdjęcia? Po pierwsze cipa chciała żeby mój wszedł w ten link po przez podpuszczenie chociaż nigdy nie miał tam konta, a tam pewnie był wirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol 2017-08-03 14:18
Ile czekaliscie na odpowiedź?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrook 2017-07-31 10:27
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jako już duży i dojrzały " chłopczyk " który wie co i jak , albo na której półce konfitury stoją z rezerwą podchodziłem do oferowanych przez portal atrakcji . Na zimno z dystansem odpowiednim dla wieku " łykałem jak gęś kluski " spodziewane do skonsumowania smakowitości . Po przeczytaniu przedstawionych przez zawiedzionych użytkowników C-date relacji potwierdziłem swoje doświadczenie życiowe i "podpompowałem" ego . Bravo Ja .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemko 2017-07-30 22:13
Witam , mnie też to spotkało dwa dni temu pobrali odemnie 59 zł a dziś wysłałem im maila o rezygnacji odpisali że moje zapytanie zostanie rozpatrzone i mam pytanie czy bombardowanie ich mailami coś zdziała i czy przejmować się ich grozbami typu windykacja i komornik , proszę o odpowiedź :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrook 2017-08-02 08:59
:sad: Uszanowanie .
Przyznam szczerze że nie potrafię udzielić odpowiedzi w tej kwestii . Nie " przerabiałem " ( doświadczałem ) podobnych rozterek . Tu prawnik i jego doświadczenie byłoby najlepszym rozwiązaniem . Pozdrowaśki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wlodi 2017-07-27 15:42
a mi odpisali:
Witaj,

Dziękujemy za wiadomość.

Twoje zapytanie zostało skierowane do serwisu obsługi klienta.

Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć .

Pozdrawiamy serdecznie,

Twój zespół C-date
__________________________________
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Company Registration: B158 155
Director: Laetitia Pateau
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karol 2017-08-03 08:54
Dostałeś odpowiedz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kaze 2017-12-29 17:12
u mnie to samo....coś później odpowiedzieli??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2017-07-22 10:46
Witam, czy trzeba za to płacić jeśli straszą komornikiem ???? Bo dostałem takiego @ od nich


Interdate S.A. / www.c-date.pl
Numer sprawy: PL-2017-06-15-1 59453904-CDATE- DN (Prosimy podać przy odpowiedzi)
22.07.2017
Szanowny Mateusz Paterek,

W dniu 15.07.2017, wysłaliśmy Ci powiadomienie o konieczności opłaty powyższej subskrypcji. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy Twojej płatności.

W dniu 15.06.2017 Twój 1-miesięcy abonament Konta Premium, zakupiony 15.05.2017 pod adresem na stronie www.c-date.pl został automatycznie przedłużony.

Przedłużenie nastąpiło zgodnie z naszym Regulaminem, którego warunki zostały przez Ciebie zaakceptowane.
Adres IP zarejestrowany podczas dokonywania płatności: 213.92.142.40
Metoda płatności: Karta kredytowa

Nie byliśmy w stanie pobrać opłaty abonamentowej z Twojego konta w dniu 15.06.2017.

Aktualnie jesteś nam winien/winna opłatę za abonament w wysokości 179,70 PLN, oraz opłatę manipulacyjną plus opłata manipulacyjna w wysokości 49,00 PLN stanowią zaległą płatność.

Całkowita należna opłata to aktualnie 228,70 PLN
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 02:55
Jak ci nie pobrali to teraz beda cie straszyc i nekac, az ulegniesz hihihi, zawsze ich ignoruj bo mogą ci naskakać, a umowy i regulaminy się łamie i nie przestrzega , być spokojny i miej ich w dupie która się wypróżnia od syfu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dimitri 2018-04-16 17:16
Dostałem nie tak dawno takiego samego maila. Co zrobiłeś dalej Mateusz? Płaciłeś czy miałeś to w dupie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Roman 2017-07-19 22:51
To oszuści. Rżną na kasę. Nie dajcie się nabrać. Jak podacie numer karty kredytowej, to będą waś rżnąć bez litości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Silvo 2017-07-16 18:37
Zgłaszajcie śmiało na Policję jeśli zostaliście oszukani zajmie się nimi prokuratura,jeś li pobrali wam kasę z karty zgłoście to w swoim banku jako chargeback,no i do UOKIK-u.Zróbcie to bo im więcej osób to uczyni jest większe prawdopodobieńs two że im się do dupy dobiorą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2017-07-22 19:45
Zapłacić to czy się nie przejmować straszeniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mariusz 2018-02-16 22:27
I jak tam powiedz mi sprawa sie wyjasniła?
Bo mam podobny problem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymon 2017-09-12 11:23
tak jest podać sku**ieli do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz do UOKiK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zagadkowy 2017-07-12 18:25
powiem Wam jak ja to zrobiłem za pomocą maila, napisalem na maila nastepujacego maila:

oświadczam ze z dniem 10 lipca 2017 odstępuje od umowy z
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
zawartej zdalnie na odległość dnia 29 czerwca 2017 roku,
Jednocześnie proszę o usuniecie mojego konta , usług premium oraz wszelkich moich danych w posiadaniu których Państwo sie znaleźli..

proszę o pilne potwierdzenie faktu rozwiązania umowy

odpisali :

Witaj Zagadkowy,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety, wycofanie się z umowy nie jest możliwe, ponieważ korzystałeś już z płatnych usług serwisu.

W geście dobrej woli zatrzymaliśmy automatyczne przedłużenie Twojego Konto Premium, aby uniknąć dalszych odnowień. Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 29.07.2017 i po tej dacie nie zostanie ponownie przedłużone.

na co ja:
Nie mówimy o wycofaniu się od umowy tylko o odstąpienia od umowy zawartej na odleglosc do czego mam prawo zgodnie z polskim prawem

oni:
Witaj Zagadkowy,

Niniejszym, potwierdzamy Twoją rezygnację.

Twój abonament zakończy się w dniu 29.07.2017 i po tej dacie nie będzie dalszych płatności.

Twoje konto Premium nie zostanie przedłużone.

W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu.

szach i mat w 3 mailach bez faxów i innych rzeczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mario 2017-07-14 06:13
Cześć
Miło słyszeć że ci się tak szybko to udało
Zastanawia mnie jednak fakt iż co pewien czas udaje im się naciągnąć następne osoby
Czy nie uważasz że powinniśmy coś z tym zrobić ?
Czy ktoś zgłaszał te sprawę na policję?
Przecież to są oszuści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof 2017-07-22 05:21
W moim przypadku zerznięte oświadczenie zadziałało,wczo raj dostałem coś takiego
Niestety, wycofanie się z umowy nie jest możliwe, ponieważ korzystałeś już z płatnych usług serwisu.

W geście dobrej woli zatrzymaliśmy automatyczne przedłużenie Twojego Konto Premium, aby uniknąć dalszych odnowień. Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 12.08.2017 i po tej dacie nie zostanie ponownie przedłużone. Kasa przepadła ale kij im w oko to nie portal do znalezienia laski na sex
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2017-07-22 10:55
Witaj , czy należy płacić tym oszustom ? Bo nie wiem co robić ? Tj w ogóle zgodne z prawem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# CiekawskIW 2017-12-07 19:39
Możesz opisać jak załatwiłeś sprawe z ECK?
Właśnie napisałem im maila oraz złożyłem skarge.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:00
A wiesz dlaczego tak ci napisałi dalej nie straszyli? hihihi ja wiem hihihi, bo ten kto ma wiedze to inny wie ze nie da mu rady. Jak nie ty to kto inny da sie nabrac rozumiesz to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamik 2017-06-21 18:30
Twz dalem sie na to nabrac.Ale udalo mi sie zrezygnowac.Wys lalem odrecznie napisany faks i kilkanascie maili ze domagam sie rozwiazania umowy i rezygnuje z konta Premium.Na ich odpowiedz o formularz,odpis alem ze w formularzu sa bledy i czy mam wyslac taki bez liter czy poprawiac.W odpowiedzi przyjeli moja rezygnacje.Nie bawcie sie w sciaganie formularzy,mozn a wyslac odreczny faks i w mailach domagac sie przyjecia rezygnacji.Do tego napisalem ze jesli nie przyjmia rezygnacji wejde na droge sadowa.Teraz czekam na odpowiedz odnosnie zwrotu kasy za niewykorzystany okres,za ktory juz pobrali oplate.Nie cyckajcie sie z nimi,twardo domagajcie sie w mailach i straszcie sadami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mario 2017-07-12 17:07
cześć
I jak udało ci się odzyskać kasę? Jak to się skończyło?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Patryk 2017-06-03 15:09
Witam .
Czy komuś się udało dezaktywować premium i konto pisząc do nich na e-mail ?
(oczywiście bez wpłaty na ich konto)
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:08
Wiem jedno że jeszcze nie słyszałam o takim jednym przypadku żeby ci oddali pieniądze.
One juz zawsze są stracone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2017-06-02 06:04
Do tych,którzy piszą jak zrezygnować z c-date.Jestem chyba pierwszą osobą na tym portalu która o tym poinformowała i przedstawiła całą drogę jaką przeszedłem i jak to zrobiłem.Przeds tawiłem trudności jakie napotkałem i jak je pokonałem.Pózni ej pojawiły się posty innych osób pozytywnie załatwiające swoją sprawę.Rozumiem że jesteście spanikowani i zagubieni ale wykazcie trochę energii i przeczytajcie posty min.moje.Tam dowiecie się jak to się wszystko odbyło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-31 11:13
Potrzebuje kilkunastunchęt nych, bo w grupie siła, a ja sama nie dam rady idę na wojnę zeby dac po dupie tym chu*om z c-date
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M 2017-07-06 04:56
ok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mario 2017-07-13 07:03
cześć
czy znalazłaś chętnych?
podjęłaś już jakieś kroki prawne w tej sprawie?
Chętnie się przyłączę jak coś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymon 2017-09-12 11:25
ja jakby co dałem sprawę do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz do UOKiK składajcie pozwy i petycje do UOKiK urzędasy nie lubią być zalewani papierkową robotą im wiecej papierów ich zaleje tym większa skuteczność
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# artut 2017-11-17 00:35
jak co to jestem chętny żeby dojebać tym chu....z c-date mi też pobrali z konta 179.90 nie wiem za co? pozdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:11
no za to ze podaleś im dane i podpisałeś umowę, to proste.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# paweł 2017-05-30 10:07
witam
dzisiaj tj.30.05.2017 napisałem do nich 4 meile i otrzymałem potwierdzenie o usunieciu konta i zakonczeniu umowy przedłuzanej przez tych oszustów automatycznie .
jezeli moge pomóc to piszcie na mojego meila tam podam tel ,moze jakos zaradzimy
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marek 2017-07-06 09:30
witam. Czy mógłbyś mi coś doradzić w sprawie właśnie usunięcia konta?
proszę o kontakt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marek 2017-07-06 09:32
witam. Czy możesz mi coś poradzić w sprawie usunięcia konta? mój adres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemko 2017-07-31 02:12
Witam , proszę o kontakt i pomoc na maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# seb 2017-08-15 15:44
Pawel jakiego masz maila potrzebuje pomocy w tej sprawie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bob 2017-09-22 11:25
Cytuję Alisa:
Potrzebuje kilkunastunchętnych, bo w grupie siła, a ja sama nie dam rady idę na wojnę zeby dac po dupie tym chu*om z c-date

[quote name="maniek"]D o tych,którzy piszą jak zrezygnować z c-date.Jestem chyba pierwszą osobą na tym portalu która o tym poinformowała i przedstawiła całą drogę jaką przeszedłem i jak to zrobiłem.Przeds tawiłem trudności jakie napotkałem i jak je pokonałem.Pózni ej pojawiły się posty innych osób pozytywnie załatwiające swoją sprawę.Rozumiem że jesteście spanikowani i zagubieni ale wykazcie trochę energii i przeczytajcie posty min.moje.Tam dowiecie się jak to się wszystko odbyło[/quote

Witaj.
Mam pytanie, czy masz jakiś sposób aby c-date wreszcie się ode mnie odjebali?
Poradz dobrym słowem????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:15
po prostu ignoruj ich i nie odpisuj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2017-11-16 21:06
Siema Paweł powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z tymi frajerami z C-DATE bo właśnie też ściągnęli mi z konta 179 90 możesz mi podać swój numer pozdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2017-11-20 16:37
Siemka mógłbyś mi pomóc jak napisać do nich żeby usuneli mi te konto premium
z góry dzięki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hubert 2018-01-07 16:14
:sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 12:04
Dlatego mnie zainteresował ten portal bo na zdjęciu jest reklama i zdjęcie pięknej kobiety w fioletowych pończochach, a ja jestem początkującą lesbijką
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 12:02
Czyli mam rozumieć że to portal dla oszustów żeby tylko ściągnąc pieniądze, a o sexie zapomnij bo tam są tylko fikcyjne postacie. Przecież to rozbój w biały dzień
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:20
Na SYMPATIA.PL jest to samo. Do Marka
Pisało wiele dziewczyn, ale on jest bystry i okazało sie że to jedna oszustka która ma 50 adresów internetowych. Za każdym razem dużo zdjęć tej samej czyli innej dziewczyny.nie wiadomo jak cię kocha i takie tam śpiewki.A na końcu chciała 570 euro na bilet. Więc Marek napisał że pieniędzy nie wyśle tylko bilet, to potem korespndencja się urywała.Wszystk o pisane translatorem.
Zbyszek kolega wysłał do Typowej miejscowości ruskiej OLA... coś tam 100 zł. tak z ciekawości wiedząc że stracimy te pieniądze, ale będziemy wiedzie na czym stoimy.Osoba napisała że dostała te pieniądze. Pojechaliśmy pod wskazany adres, a celnik na granicy ostregł nas po pokazaniu zdjęcia, że to oszustka.Zachod zimy pod ten adres, a tu nikt nigdy nie mieszkał.Potem był nalot w sieci na tych oszustów.Okazał o się że to hiszpanie, rumuni, portugalczycy, holendrzy , włosi , rosjanie itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piter 2017-05-26 13:36
Witam, wysłałem na mail odstąpienie od umowy w takiej formie jak jest to podane w regulaminie, czyli imię, nazwisko, adres, data założenie konta. Otrzymałem następującego maila zwrotnego:

Witaj Piotr S,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety, wycofanie się z umowy nie jest możliwe, ponieważ korzystałeś już z płatnych usług serwisu.

W geście dobrej woli zatrzymaliśmy automatyczne przedłużenie Twojego Konto Premium, aby uniknąć dalszych odnowień. Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 24.06.2017 i po tej dacie nie zostanie ponownie przedłużone.

Pozdrawiamy serdecznie,
Twój zespół C-date
____________________
Email:
http://www.c-date.pl

Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
Członek Zarządu: Laetitia Pateau

Oczywiścię na swoim profilu c-date nie mam możliwości pobrania pliku PDF z rezygnacją z umowy, mogę tylko usunąć konto. Czy Waszym zdaniem problem jest z głowy? Wysłałem kolejnego maila z pytaniem czy jest to już koniec procedury odstąpienia od umowy, czy muszę wysyłać fax do Luksemburga? Czekam na odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2017-06-02 06:16
Moim zdaniem jeśli masz możliwość usunięcia konta to załatwia całą sprawę.Tu,na portalu, są moje wcześniejsze posty opisujące moją drogę rezygnacji z c-date.Twój przypadek kwalifikuje się do wyplątania się z tej historii.Jeśli to zrobisz a pózniej będziesz próbować zalogować się i nic to nie da-pojawi się odpowiedni komunikat-będzi e to znaczyć że to finite
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mariusz 2017-10-07 13:45
witam czy możesz mi podesłać czysty formularz do złożenia wypowiedzenia

z góry dzięki

mój adres:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# master 2017-05-05 14:09
a co jeśli podczas rejestracji dałem dane niepełne w stylu kropki przecinki ?? czy dam radę odstąpić od umowy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mm 2017-04-07 05:19
Zgłaszajcie ich nadużycia i łamanie prawa na policję.
np
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aleks 2017-04-28 13:44
Też o tym myślałem. Tylko czy jest sens kopać się z koniem, kiedy każdy chciałby z tego szamba dyskretnie wyjść i zapomnieć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Fabian 2017-05-18 08:02
Witam mam problem z tym portalem wyslalem im rezygnacje meilowa a oni mi odpisali ze nie moga usunac mi konta bo oplate musze nastepna zrobic co mam z tym zrobic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Fabian 2017-05-18 08:43
Jak napisac rezygnacje pomoze ktos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# michal 2017-06-18 05:32
Kto pomoże w napisaniu wypowiedzenia z tego dziadostwa. Moze ktos juz napisał i udało się i moze cos podpowiedziec. Bede wdzieczny za sugestie. Prosze o kontakt na email
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-03-21 17:01
Niech ich szlag jasny trafi.Wysłałem już przelew na kwotę 60 euro,za 2 miesiące i kończę z Nimi.Dzięki Wam tutaj wiem,jak wysłać im rezygnację mailowo. Całkowicie odradzam ten portal,mimo że poznałem tutaj Dziewczynę.Pozd rawiam serdecznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-04-25 19:09
Witam mam pytanko ja zarejestrowalem się na tym portalu ale zorientowałem się że to oszuści i już nie otwierałem od nich meila potwierdzajaceg o rejestrację czy muszę pisać rezygnację czy przyjdzie mi coś do płacenia jak wykasować konto którego jeszcze do końca nie mam dzięki z góry za odpowiedź
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:45
mail potwierdzajacy to tak jakbys uwierzytelnił swoja tozsamosc nawet na takich portalach randkowych nie potwierdzisz swojej tozsamosci to po pewnym czasie konto nie bedzie załozone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# olek 2017-06-29 20:08
Cytuję Marek:
Niech ich szlag jasny trafi.Wysłałem już przelew na kwotę 60 euro,za 2 miesiące i kończę z Nimi.Dzięki Wam tutaj wiem,jak wysłać im rezygnację mailowo. Całkowicie odradzam ten portal,mimo że poznałem tutaj Dziewczynę.Pozdrawiam serdecznie.

Witam powiedz jak wysłac rezygnacje mam z tym problem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemek 2017-03-09 14:13
Witam czy ktoś podał tą firmę do sądu? a może ktoś dostał jakiś wyrok (nakaz zapłaty) dla tej firmy bo niewiem co robić czy ich olać czy może zapłacić skłaniam się ku temu pierwszemu. Co wy owym sądzicie :-* a może ktoś ma to już za sobą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# patryk 2017-03-20 07:18
witam ja też dałem sie oszukać ale w ten sam dzień chce zrezygnowac czy ktoś wiec skąd mogę pobrac druk rezygnacji?? prosze o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:46
nic niepłac tylko za kazdym razem olewaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# radek 2017-03-04 14:07
witam.
Mam problem, Usunołem juz dawno konto na tym portalu, a oni chcą zeby dalej płacic, co zrobic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:48
Chciec to oni mogą, olej ich i już
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kacper 2017-03-02 19:48
hey muszę się podzielić z wami moją przykrą historią z tą stroną. Ja na szczęście zorientowałem się że coś jest nie tak bardzo szybko ale już niestety zdążyli mi pobrać moje pieniądze. Żadnego faksu nigdzie nie wysyłałem napisałem po prostu do nich mejla. W którym powiedziałem im że trochę polskiego prawa złamali i że podam ich do Urzędu Ochrony Konsumentów.
Oczywiście nie miałem pojęcia czy mam rację czy nie bo wszystko w ciemno pisałem. Ale oni chyba się przestraszyli troszkę i jeszcze tego samego dnia dostałem od nich mejla zwrotnego że zgodnie z moją prośbą konto zostanie zablokowane z dniem końca mojego abonamentu.
Jednak chciałem żeby usuneli je natychmiast, więc wymieniłem z nimi jeszcze kilka mejli i w efekcie w ciągu 4 dni po wysłaniu mojego pierwszego mejla moje konto zostało usunięte niestety pieniędzy już nie odzyskam ale przynajmniej nie musiałem się bawić w faksy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2017-03-19 22:43
Witam. Chciałem pana zapytać o ta sytuacje z portalem C datę. Kuzwa zalogowałem sie tam i wpłaciłem kase . Zorientowałem sie po czasie ze z konta mi pobrali za dalsze miesiące kase. Dałem im znać e-mail owo ze rezygnuje z tego portalu to odpisali mi ze muszę wysłać druk rezygnacji., wypełniłem to tylko nie wysłałem faxem a zeskanowałam druk i wysłałem normalnie emailem. Ciagle mi piszą ze nie dostali na e-mail tego druku. Co zrobic z tym moge ? Bardzo prosze o odpowiedz. Dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:55
nie dostali bo w ciula cie ładują. Ty bedziesz ofiarą dla wszystkich i przykładem. Jak wam się nudzi faceci to nie dajcie się w ciula zrobić tylko idzcie do burdelu zernąc chcicę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-03-20 10:42
Podaj na jaki adres im to wysłałeś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Waldek 2017-04-04 10:03
Jaki adres żeby do nich napisać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# olek 2017-06-30 07:11
Witam na jaki sdres pisałes do nich będę bardzo wdzieczny za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joanna 2017-09-28 18:19
Witam!'
Czytam forum o C-date .Wysłałam kilkadziesiąt maili i wszystkie zostały automatycznie wygenerowane. Wczoraj napisałam na maila , który znalazłam na forum julia itd.jeden dzień działał mail i został usunięty.
Czy ktoś zna do nich maila ?
Proszę o pomoc .TO STRONA NIECH BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA INNYCH OSÓB , SKORO MY TU WSZYSCY MAMY /MIELIŚMY Z NIMI TAKIE PROBLEMY.ZŁODZI EJE I NIC WIĘCEJ !!! ZŁODZIEJSKI PORTAL I BANDA OSZUSTÓW.Cytuję Mati:
Wypowiedzenie lub odstapienie jest ok. Ale na wlasnych bledach radze abyście zmienili karty kredytowe. Ja niby mialem wypowiedzona umowe i tak zabrali mi kase z karty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 03:50
Im tylko chodzi, o nic innego tylko o pieniądze czyli wyłudzenie straszeniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-02-28 20:58
Witam naiwniaków jak ja, chociaż mną kierowała raczej ciekawość na ale wkopałem się. po prostu wypełnijcie formularz rezygnacji, napiszcie w powodzie rezygnacji że np. jesteście nie zadowoleni, wstawcie datę wypełnienia, podpiszcie, zeskanujcie i wyślijcie @ do i po temacie. i nie trzeba czekać do 14 dni przed zakończeniem okresu sresu premium. Napisałem do tej bandy 05.11.2016 a 07.11.2016 miałem odpowiedź cytuję "Możesz nadal skorzystać ze wszystkich usług do dnia 23.02.2017, w którym upływa Twój
Abonament Premium. Jeśli chcesz usunąć Twój profil, możesz to zrobić pod „Mój profil“ a
następnie „Ustawienia”." i po temacie i niech się walą z jakimś wysyłaniem zasranego faxu do Luxemburga. Pozdrawiam :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kazik 2017-02-25 17:35
Witam.Mam pytanie...15 stycznia zarejestrowałem się na c-date 21 stycznia zapłaciłem przelałem pieniądze 9,90 niby na miesiąc a po miesiącu wypłacili sobie sami 179,20 czy ktoś może wytłumaczyć mi za co oni mi to pobrali?i z jakiej racji?i niby na ile mam mieć to konto premium?bo mi nie pasuje te 9.90 z tą sumą które mi pobrali...no i czy mogę już do nich napisać w związku z wypowiedzeniem, czy 14 dni przed koncem ważności konta?bo nawet nie wiem na ile czasu mam to moje konto...czy to 3 lub 6 a może na 1 rok...proszę o jakąś odpowiedz,bo nie wiem co mam z tym fantem zrobić. :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 04:02
To proste. Trzeba czytać regulamin i umowę do końca hihihi A tam jest napisane że właśnie po miesiącu itd... hihihi. Z ciekawości poczytałam do końca, ale nie powiem gdzie. Nauczka czytaj redulamin przed zaakceptowaniem .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-01-22 09:24
Ja napisałem do nich e-maila co mam zrobić żeby zrezygnować z usług, i automatycznego przedłużania konta premium, to odpisali mi że mam wpłacić 288,40zł ;(, niestety musiałem to zrobić. Po wpłacie napisałem kolejnego e-maila że wpłaciłem i chce zrezygnować, i nie miałem żadnego problemu z rezygnacją poprzez email, nie musiałem wysyłać faxów do jakiegoś luksemburga, a oto e-mail od nich :

"Witaj Marcin x,

Informujemy, że automatyczne przedłużanie Twojego konta Premium zostało zatrzymane, tym samym nie będzie dalszych płatności. Możesz nadal skorzystać ze wszystkich usług do dnia 17.04.2017, w którym upływa Twój Abonament Premium. Jeśli chcesz usunąć Twój profil, możesz to zrobić pod „Mój profil“ a następnie „Ustawienia”.

Pozdrawiamy serdecznie,
Twój zespół C-date
____________________
Email:
http://www.c-date.pl

Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Rejestr Handlowy: B158 155
Członek Zarządu: Laetitia Pateau"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Konrad 2017-01-27 22:42
Po jakim czasie otrzymałeś odpowiedź? Tylko ja nie mogę wysłać faxu do tej zafajdenej firmy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-01-29 08:12
Cytuję Konrad:
Po jakim czasie otrzymałeś odpowiedź? Tylko ja nie mogę wysłać faxu do tej zafajdenej firmy ?

Nie wysyłałem faxa wystarczyło napisać emaila odpisali jakoś po 2 dniach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Konrad 2017-01-30 15:48
Ja wysłałem 3 emailem i nie dostałem odpowiedzi do dziś a wysłane zostały jakoś 4 dni temu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-02-01 12:57
Ja im jeszcze dopisałem że zlamali regulamin i nie wysłali żadnego przypomnienia na email o automatycznym przedłużeniu konta. Od tamtej pory mi odpisywali raz dziennie, kilka dni z nimi pisałem żeby pozakanczac , bardzo kiepski kontakt z tym supportem. Niby mi anulowali wszystko ale emaile zachowam jeszcze 3 miesiące żeby upewnić się czy na pewno automatycznie ten serwis nie pobierze mi opłaty za następny okres 3 miesiecy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maciek 2017-03-08 22:35
pisz na ten adres odpowiadają w 2 dni bez problemu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2017-01-20 03:02
Witam

Mam ten sam problem i niestety też wykupiłem ten abonament ratujcie co robić, krok po kroku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Max 2017-01-21 17:21
wejdzcie ludziska w regulamin na c-date tam macie podane co zrobic jest kilka opcji list email lub fax wysylacie do nich a oni sa zobowiazani odstapic od umowy i tyle nie ma co dygac ja wyslalem dzis e maila i fax bede jeszcze kilka razy wysylal daje im na to 7 dni by mi odpowiedzieli jak nie blokuje karte nic nie moga mi zrobic mam kopie ze wysylalem do nich rezygnacje z czlonkostwa premium
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafal 2017-01-12 17:44
Witam wszystkich
Zrobiłem małe rozpoznanie po praktykach firm windykacyjnych i ich uprawnieniach.

Oto co się dowiedziałem:
Firmy windykacyjne mają takie sama prawa jak wierzyciel co oznacza ,że nie mogą ściągnąć Wam pieniedzy z konta ani zająć żadnego majątku. Nie mogą też umieszczać żadnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej. Takie prawo ma tylko komornik i musi być do tego prawomocna decyzja sądu. Oznacza to, że Global Collection Service musiałaby nam najpierw wytoczyć sprawę w sądzie. Nie sądzę żeby sąd przyznał im rację, ponieważ C-Date to firma krzak trudniąca się wyłudzaniem pieniędzy. Ich pogróżki to zwykłe bicie piany.(Firmy windykacyjne często łamią prawo i można ich nawet zaskarżyć do sądu) Oto co zamierzam zrobić jak dostanę od nich pismo. Zakwestionuję mój dług i zażądam od nich nich uzasadnienia w postaci wyroku sądu. Ponadto zgłosżę tą sprawę do Urzędu Ochrony Konsumentów i Europejskiego Centrum Konsumenckiego. Sugeruję aby wszyscy tu pokrzywdzeni zajęli twardsze stanowisko wobec tych krętaczy. Nie płaćcie im żadnych pieniędzy, zapoznajcie się ze swoimi prawami i zgłaszajcie to na policję, do ECK itd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2017-01-30 22:47
hejka,
ja wprawdzie temat mam już za sobą, bo zaraz jak się zorientowałem, że ściągnęli mi ok 260 zł z konta zablokowałem kartę i dopiero wszystko wypowiedziałem. Ale jak zacząłem żądać zwrotu kasy i straszyć pozwem do sądu, to zaproponowali mi w formie ugody zwrot niewykorzystany ch pieniędzy czyli ok 154 zł. Oznacza to, że się jednak trochę boją i zbiorowy pozew mógłby ich załatwić na cacy. przed pobraniem następnej kasy powinni cię poinformować o kończącym się cyklu rozliczeniowym. Jeśli tego nie zrobili- nie są na prawie- doczytaj na ich stronie instrukcję - umowę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafal 2017-01-07 19:20
Witam Niestety ja też dałem się naciągnąć. Zapisałem się na ten C-date około rok temu.Weszłem tam ze dwa razy i tyle. Potem dowiaduję się ,że z mojego konta została pobrana opłata kilka razy większa niż się spodziewałem. Po tym doświadczeniu natychmiast zablokowałem kartę sądząc,że to wystarczy. Niestety dziś dostałem pismo z Teschmediafinan z z Niemiec, żadające wpłaty 130 Euro. Trochę mnie to zmartwiło ponieważ mówią, że przekażą ten dług do Global Collection Service Poland sp z o.o. i że w przyszłości mogę mieć problemy w uzyskaniu kredytu. Czy sądzicie, że jest to realne zagrożenie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2017-01-09 15:35
Dostałem dokładnie takie samo pismo, nie zapłaciłem i dzisiaj otrzymałem meila od
tego Global Collection Service Poland, że mam do zapłaty 75 euro i mogę wpłacić w złotówkach przeliczając sobie średni kurs euro w dniu wpłaty. Dziwne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2017-01-09 15:37
Meil napisany bez polskich znaków, dziwne to wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz II 2017-01-10 17:55
Witam. No i mnie dopadła głupota ale to nie jest powód, by pozwolić takim oszustom działać bezkarnie. Widać że idą dobre zmiany i lichwa zaczyna być pod kontrolą a to powód, by ograniczyć ich działalność. U mnie jest podobna sytuacja, jak u wielu, którzy tu piszą. Ja doszedłem do sytuacji, kiedy to dostałem maile od Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o.
ul. Marconich 3, 02-954 Warszawa i od niejakiej pani Kinga Grzybowska pod numerem telefonu 22 642 93 64 o takiej treści Global "Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o. wzywa Pana/Pania/ Panstwa do zaplacenia dochodzonej kwoty na rachunek ....... " Zadzwoniłem do pani i zapytałem, czy jest pewna, że działa w dobrej wierze i zgodnie z prawem. Stwierdziła, że zostałem zobowiązany do zapłaty po przez akceptację regulaminu. Poinformowałem panią, że oczekuję na decyzję sądu w tej sprawie. Pani stwierdziła, że mnie powiadomi o tym. I tu mam duży dylemat czy firma windykacyjna, która przyjmuje zlecenia od firm, które nie podlegają pod polskie prawo działa zgodnie z polskim prawem.Uznaję list o takiej treści, jako stalking. Trzeba wystosować odpowiednie pismo do Ministra Sprawiedliwości o takich praktykach firm windykacyjnych. Bardzo proszę osoby, które są w podobnej sytuacji o kontakt mailowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz II 2017-01-10 18:12
Witam. Ja też dałem się naciągnąć. Ale to nie jest powód by pozwolić oszustom na takie praktyki. Ida dobre zmiany w naszym prawie. Lichwa już zmierza do końca. Ja jak wielu z Was dokładnie zostałem wiele razy zastraszany i manipulowany przez oszustów, którzy siedzą po za granicami naszego kraju. I niech sobie tam siedzą i mają się dobrze. Gorzej jak te nielegalne praktyki przejmują firmy windykacyjne działające w naszym kraju. Ja dostałem od Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o. maila o tym że" wzywa Pana/Pania/ Panstwa do zaplacenia dochodzonej kwoty na rachunek...... " List przysłała pani Kinga Grzybowska po numerem telefonu 22 642 93 64. Zadzwoniłem do pani i zapytałem czy działa w dobrej wierze i zgodnie z prawem. Odpowiedziała, że tak ponieważ zaakceptowałem regulamin. Poinformowałem panią, że tylko Wyrok Sądu może mnie zobowiązać do zapłaty. Uważam, że teraz trzeba zapytać Ministra Sprawiedliwości , czy taka działalność firmy windykacyjnej jest zgodna z polskim prawem. Ja uważam że firma windykacyjna stosuje stalking i jeżeli nadal będą mnie nękać to złożę pozew do sądu. Jeżeli są osoby w podobnej sytuacji to proszę o kontakt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-01-02 12:11
Witam, Czy ma ktoś moze wzór formularza do likwidacji konta na c-date bo po wykonaniu wszystkich wytycznych i checi pobrania go ze strony wychodzą jakies znaczki literki itd. a moze gdzie indziej mozna to uzyskac. pozdrawiam i czekam na info
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2017-01-04 15:23
Przeczytaj uwaznie mój post z 12/10/2016.Byc może masz u siebie pusty plik PDF, KTÓRY POJAWI SIĘ DOPIERO POD KONIEC ROCZNICY PREMIUM-tak było w moim przypadku.Mogę co prawda wysłać czysty druk PDF-tzn. mój po wyczyszczeniu danych w edytowalnym programie PDF ale nie wiem czy by Tobie to uwzględnili-czy li wysyłaja druk rezygnacji dopiero po spełnieniu wyimaginowanych przez c-date warunków
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzys 2017-01-14 17:50
Jak możesz bardzo bym prosił o druk pdf z rezygnacją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzys 2017-01-14 17:52
Maniek jak możesz przyślij druk rezygnacji w pdf . Bo tak jak pisałeś nic nie ma . Mój adres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2017-01-02 12:06
Witam. Czy ma ktoś może wydrukowany formularz rezygnacji bo tam gdzie karzą pobrać taki formularz to wyskakują przynajmniej u mnie jakieś kreseczki cyferki itd. Jak by ktoś taki formularz posiadał było by super. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2016-12-20 16:07
Do mnie dotarło pismo z Niemiec że mam zapłacić 130 Euro a jeśli nie zapłacę to sprawę dalej będzie prowadzić firma Global Collection Service z Warszawy. Nie wiem co mam teraz zrobić :( wcześniej zablokowałem kartę, gdyż mimo wysyłania faxów nie odpowiadali. Po wysłaniu maila odpisali że się spóźniłem i muszę zapłacić za kolejne 3 miesiące wtedy zablokowałem kartę, już o tym zdążyłem zapomnieć, aż do dzisiaj kiedy dotarło to pismo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Prz 2016-12-21 07:28
A pamiętasz skąd mieli Twój adres? Podałeś im w mailu, czy sami już wcześniej wiedzieli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2016-12-21 13:42
Nie mam pojęcia skąd mają mój adres. W jednym z maili od nich mam napisane że ma podstawie adresu IP znajdą mój adres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa 2016-12-21 17:33
Czy zna ktoś może w takim razie jakąś wiarygodną stronę gdzie faktycznie można kogoś poznać na niezobowiązując e spotkania?
Jestem mężatką i dlatego zależy mi na dyskrecji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Prz 2016-12-22 15:26
Cytuję ewa:
Jestem mężatką i dlatego zależy mi na dyskrecji...

To w zasadzie nie jest odpowiednie miejsce, ale korzystając z okazji że jestem żonaty i też zależy mi na dyskrecji - zapraszam do kontaktu:

Hehe, ciekawe czy przejdzie przez moderację. A jak przejdzie to ciekawe ile dowcipnisi będzie mi teraz maile z propozycjami przysyłać... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# darek 2017-04-06 09:40
Też zależy mi na dyskrecji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2016-12-17 13:11
zacznij od pobrania na twoim profilu ogólnych warunków umowy. W zależności od rodzaju konta jest tam pełna informacja, zablokuj konto, zmień kartę i nic nie płać- to oszuści,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# adam 2016-12-12 10:25
Witam wszystkich. Moze ktos podpowie na jaki adres meilowy wysłac mozna wypowiedzenie? Mam zablokowana strone wiec nie moge pobrac zadnego pliku do rezygnacji. Strasza mnie komornikiem itd. zdluzenie moje to ponad 100 euro. Czy dalej licznik bije ktos ma orientacje w tej sprawie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2016-12-10 14:14
witam,
to są gnoje, ale w ich warunkach umownych jest napisane że przed pobraniem kwoty powinni cię powiadomić e-mailowo o kończącym się okresie i trzeba zapłacić za kolejny. Jeśli was nie powiadomili tylko pobrali kasę- to moim zdaniem jest to kradzież. Mi zaproponowali zwrot częściowy kasy, negocjuję całość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2016-12-10 15:40
Dzięki, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# prz 2016-12-01 20:40
A czy oni w ogóle znają moje dane osobowe? Pamiętam, że podaje się numer karty i datę urodzenia, ale imienia, nazwiska i adresu to chyba nie... Nie jestem pewien... :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wmarcin 2016-11-04 21:10
Witam
Opiszę swoją sprawę z tym portalem, ponieważ też dałem się w to wciągnąć; ale na moje szczęście bardzo szybko udało mi się z tego wydostać.
Zarejestrowałem się 30.10 2016r., też opłaciłem konto premium i z mojej winy nie doczytałem że później będą automatycznie pobierali kasę.
Po dwóch dniach po przeczytaniu m.in. tej strony że są takie problemy z usunięciem konta zacząłem działać; w ciągu dwóch dni wysłałem ok. 20 faksów z rezygnacją i dzisiaj 04.11.2016r. dostałem maila że rezygnacja została przyjęta i skasowałem konto.
Faksy bez problemu można wysyłać ze HALONET koszt kilka groszy.
Życzę wszystkim powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GRZEGORZ 2016-11-14 18:27
Witam! Podaj mi namiary na halonet celem rezygnacji z uslug tego portala. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wmarcin 2016-11-16 19:50
witam
www.halonet.pl
trzeba się zarejestrować, wpłacić kilka złotych i można wysyłać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# adrian 2016-11-16 10:01
Ja znowu mailami ich zasypałem i wysłali mi odpowiedz ze rezygnacja została przyjęta i oddali mi pieniądze ktore przelałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wojtek 2016-12-08 17:50
witaj adrian
....mozesz napisac jakiej tresci maile wysyłałeś?
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2016-12-10 14:36
Cytuję adrian:
Ja znowu mailami ich zasypałem i wysłali mi odpowiedz ze rezygnacja została przyjęta i oddali mi pieniądze ktore przelałem.

Co im napisać żeby oddali pieniądze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemek 2016-12-07 16:20
hej, ale powiedz mi jakim cudem wydrukowałeś dokument rezygnacyjny??? Ja już na 3 kompach sprawdzałem i nici, nic nie mogę zrobić!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-12-09 11:17
Przeczytaj uwaznie mój post z 12/10/2016.Byc może masz u siebie pusty plik PDF, KTÓRY POJAWI SIĘ DOPIERO POD KONIEC ROCZNICY PREMIUM-tak było w moim przypadku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# adam 2016-10-24 12:31
Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie, czy był u kogoś z was komornik?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# glupi i tyle 2016-11-01 16:29
nie ma komornika. jest ponaglenie z rzekomej firmy windykacyjnej powiązanej z ABN AMRO. Dostałem informację, że obciążą mi kartę. Czekam tylko :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# glupi i tyle 2016-11-01 16:31
nie ma komornika. Jest powiadomienie windykacyjne i tyle. Czekam na rzekome obciążenie mojej karty. Niech tylko to zrobią :) Karta zastrzeżona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:56
Mnie też postraszyli firmą windykacyjną na 300,00zł i do tej pory nic. Bo napisałam czy można anulować to wtedy zostanę czlonkiem na pół roku. i nic zero napisali ze darują. Jedna rada na wszystko. Nie bójcie sie przeczekać czego kolwiek, bo tylko straszą, a jak zapłacisz to kredki wujka cześka, to się nazywa wyłudzenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jarek 2016-10-20 19:22
Powiem tak wali mnie co oni zrobia ja po prostu zastrzegłem kartę kredytowa wyrobiłem nową i mogeą sobie pisac do mnie na Berdyczów :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adrian 2016-10-28 17:37
Czy jest sens wysyłac listem poleconym oświadczenie z wypowiedzeniem?

Do tej pory nie mogę kliknac w ustawienia i usunac konta.Nie wiem co robić.
Po raz pierwszy sie tak wkopałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-10-30 18:02
Przeczytaj moje posty poniżej-możliwo ść usunięcia konta-tak było w moim przypadku-jest ok.1-2 miesięcy przed końcem rocznicy założenia lub opłacenia konta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adrian 2016-11-02 08:53
JA wyslalem kilka maili z wypowiedzeniem i otrzymałem taka odpowiedz od nich :

"Dziękujemy za wiadomość.
Przykro nam, że chcesz się wycofać z Członkostwa Premium, dlatego
chcielibyśmy się dowiedzieć jaki jest powód Twojego odstąpienia.
Chcielibyśmy zaoferować częściowy zwrot kosztów jako gest dobrej
woli oraz redukcję Twojego Konta Premium do 1 miesiąca/y. Dzięki temu
możliwe będzie skorzystanie z usług Premium i spotkanie kogoś
wyjątkowego!
Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 28.11.2016, a dalsze płatności
nie będą pobierane.
> Kwota 383,9 PLN zostanie zwrócona na kartę, która została użyta
do zakupienia usługi.
Prosimy o potwierdzenie w wiadomości zwrotnej akceptację naszej
oferty oraz to, że Twój bank nie dokona obciążenia
zwrotnego.Pozdrawiamy serdecznie,
> Twój zespół C-date"

Czy ktoś dostał podobnego maila i ma juz z nimi spokoj?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maks 2017-02-02 20:42
Cytuję Adrian:
JA wyslalem kilka maili z wypowiedzeniem i otrzymałem taka odpowiedz od nich :

"Dziękujemy za wiadomość.
Przykro nam, że chcesz się wycofać z Członkostwa Premium, dlatego
chcielibyśmy się dowiedzieć jaki jest powód Twojego odstąpienia.
Chcielibyśmy zaoferować częściowy zwrot kosztów jako gest dobrej
woli oraz redukcję Twojego Konta Premium do 1 miesiąca/y. Dzięki temu
możliwe będzie skorzystanie z usług Premium i spotkanie kogoś
wyjątkowego!
Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 28.11.2016, a dalsze płatności
nie będą pobierane.
> Kwota 383,9 PLN zostanie zwrócona na kartę, która została użyta
do zakupienia usługi.
Prosimy o potwierdzenie w wiadomości zwrotnej akceptację naszej
oferty oraz to, że Twój bank nie dokona obciążenia
zwrotnego.Pozdrawiamy serdecznie,
> Twój zespół C-date"

Czy ktoś dostał podobnego maila i ma juz z nimi spokoj?

Ja po 1 dni od oplacenia napisalem , ze chce sie wycofac ale odpisali ze zadnych srodkow nie zwroca tylko w gescie dobrej woli nie beda pobierac oplat za wznowienie:) to nie wiem czego dokladnie dotyczy 14 dniowy termin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin 2017-03-03 07:40
MOŻESZ MI PODAĆ DO NICH E-MAIL JESTEM NA POLIGONIE I NIE MAM CZASU NA SZUKANIE ADRESU DO TYCH ZŁODZIEI NA NR 788766065
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:51
Ja mam taki adres do c-date po uzyskaniu od nich "numeru id"

Status:premium
dali mi ZA darmo cwele dla zachęty,chociaz nic o mnie nie wiedza i pytali czy chce przedłużyć, bo to prezent na jeden miesiąc.
Ale już wtedy muszę podać dane. Chcieli mnie po prostu podciąż SKURW*SYNY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Franek 2016-11-04 11:31
Nie wysyłaj żadnym listem poleconym bo będą mieli twoje dane adresowe i będą mieli ciebie w garści
Nie bądź głupi oni tylko na to czekają a wtedy przyjdzie komornik i się skończy twój spokój..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lala 2016-10-13 20:17
Ja dla świętego spokoju zapłaciłem im za 6 miesięcy abonamentu żeby usunąć konto, dostałem też maila że dalsze opłaty nie będą pobierane, za głupotę trzeba płacić niestety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-10-12 15:55
Witam ponownie.Są tu już moje dwa posty a teraz trochę uzupełnień.Po pierwsze pilnujcie terminów a raczej zaczynajcie działać dużo wcześniej.J a miałem założone konto Premium powiedzmy 1 maja.W zasadzie o całej sprawie zapomniałem aż minął rok a tu ponaglenie o zapłacie,strasz enie windykacją itd.ale ten moment wielu już zna.Wtedy chciał nie chciał zapłaciłem ok.10 maja,czyli powiedzmy ok. 2 tygodnie po rocznicy założenia konta.Tu ważny moment gdyż tak do końca nie wiadomo która data jest ważniejsza:zało żenia konta,czy data zapłaty aby liczyć teoretyczny minimalny termin zgłoszenia rezygnacji 14 dni.Gdy zbliżał się kolejny przykry moment zapłaty postanowiłem działać dużo wcześniej bo w lutym.I tu niespodzianka-n a stronie c-date pisze jak wół:
-Zaloguj się do serwisu C-date używając zarejestrowaneg o adresu e-mail i hasła
- Wejdź w zakładkę „Mój profil“ a następnie w „Ustawenia“
- Kliknij na „zmień“ pod „Twój status“ na dolnym rogu strony
- Pobierz formularz rezygnacji
-Wypełnij formularz rezygnacji z następującymi informacjami:
• Adres e-mail, którego użyłeś podczas rejestracji
• Numer ID kontaktu
• Powód rezygnacji
-Wydrukuj i podpisz wypełniony formularz rezygnacji i wyślij fax na numer: 00 352 26 30 26 97
Zalogowałem sięa tutaj guzik!!!-plik do pobrania PDF JEST PUSTY.Próbowałe m tak ok.2 miesiące.Dopier o w końcu marca pojawił się plik formularza z moimi danymi gotowy do wydruku.Dlaczeg o w ten sposób chcą rozwiązania umowy?-tutaj cytat:
Wypowiedzenie płatnego stosunku umownego jest tylko wtedy skuteczne, gdy nastąpi poprzez złożenie wyraźnego pisemnego oświadczenia. W przypadku gdy będzie istniała techniczna możliwość przeprowadzenia "procesu wypowiedzenia online", wypowiedzenie będzie można przeprowadzić również poprzez odpowiedni link na stronie internetowej C-date. W celu jednoznacznego przyporządkowan ia i ochrony przed nadużyciami jest koniecznie wymagane w każdym przypadku, aby klient podał w piśmie zawierającym wypowiedzenie w czytelny sposób (LITERAMI DRUKOWANYMI) przynajmniej następujące dane: pełna nazwa (nazwisko), kraj, serwis C-date, z którego się korzysta, adres e-mailowy zarejestrowany w C-date i nazwa użytkownika (alternatywnie: przydzielone ID kontaktu).
To wytłuszczenie mówi samo za siebie-jeleń ma mieć moralniaka,być pozbawionym anonimowości i zniechęcony do rezygnacji.No i jak z takim formularzem pójść do punktu fax i dać go panience w okienku.Można jakoś w pracy,ale co jak szef spyta po zestawieniu co to za faxy do Luxemburga?Bo jednego na pewno nie wyślesz o czym pisałem wcześniej.A dlaczego?-tu cytat z formularza PDF:
W celu poprawienia jakości naszej obsługi,każda przyjęta rezygnacja z usług Premium zostaje potwierdzona poprzez wiadomość e-mail W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.Brak takiej wiadomości,może oznaczać,że nie otrzymaliśmy rezygnacji lub też była ona nieczytelna.W tym przypadku prosimy o ponowne przesłanie rezygnacji.
Dlatego takie ważne jest wysyłanie faxów do bólu mimo otrzymania potwierdzenia że wysłano go prawidłowo-nie jest to bowiem gwarancja,że ktoś z drugiej strony odczytał go lub przesłał dalej.Mozna też wysyłać do nich e-maile,nie zaszkodzi,ale dostaniecie od nich wiadomości generowane automatycznie typu ,, i tak w koło Macieju.Inny sposób z wysłaniem faxu bez użycia edytowalnego programu PDF to:drukujemy formularz jak go już mamy,idziemy do funktu xero który może także skanować dokument i ma możliwość wysyłania na dowolny adres e-mail,np. nasz a dalej HALO NET i wio!Wtedy najwyżej raz strzelimy buraka że skanujemy coś takiego.Można też to zrobić-jeśli mamy taką możliwość w pracy.Nie ma wtedy Luxemburgu a najwyżej odpowiemy że wysłaliśmy do siebie kolorowankę,któ rą oczywiście lepiej mieć na wszelki wypadek.Myślę że trochę pomogłem,ja to mam na szczęście za sobą, i życzę powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# damian 2016-10-15 18:20
Cześć,
ja wysłałem rezygnacje mailową tak jak jest w regulaminie przed upływem 14 dni , czy to wystarczy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-10-17 11:57
Ja działałem na dwa fronty:e-maile i rezygnacja pisemna na ich pliku pdf.Który ostatecznie był odczytany i brany pod uwagę-nie wiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jan 2016-11-04 16:32
:D -banda-zlodziej i
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-10-09 18:04
Pisalem post poniżej 20-04-2016.Dług o nie otwierałem poczty i nie spodziewałem się tylu zapytań w zasadzie dopiero w pażdzierniku.Bę dę musiał sobie przypomnieć swoją drogę na pozytywne wyplątanie się z c-date i ją opiszę.Na teraz napiszę o faxowym rozwiązaniu umowy.Nalezy ją wysłać na podany przez nich numer-ale to nie takie proste.Zapomnij cie o poczcie.Raz że trochę głupio a poza tym często jest informacja o nie dotarciu faxu-myślę że jest to celowe działanie.Propo nuję skorzystać z portalu HALO NET gdzie możecie internetowo wysłać wiadomość.Wykup cie sobie za np.3 zł abonament.Koszt wysyłki do Luxemburga jest nieduży-już nie pamiętam-kilkan aście groszy.Należy ich bombardować faxami gdyż część nie będzie miała potwierdzenia odbioru a i te które dotrą niech was nie zmylą.Odpisuja na e-maila jakieś bzdety,pierdu pierdu,ale ja wysyłałem przez chyba 10 dni po 4 razy dziennie potwierdzonych faxów do usr.....a W końcu przysłali mi e-mail o likwidacji konta.Ten cały cyrk z faxem wynika z tego że rezygnację mają w pliku PDF który należy wydrukować,podp isac czytelnie i wysłać.Ale tu zaczynają się schody z pocztą.Ja znalazłem program-nazwy nie pamiętam-który edytuje PDF,można się na nim podpisać np myszką-ja zrobiłem to wybraną czcionką.Po takiej edycji właśnie wtedy przydaje się HALO NET.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Franek 2016-10-07 10:45
To są złodzieje, będą wysylac maile będą straszyć będą chcieli pieniądze, trzeba wysłać pismo do Strasburga i ich opisać. Ja też to muszę zrobić.. Poza tym też pisałem o rezygnację a oni nie odpisywali wysłali że mam im kasę dać ileś tam euro straszą sądami windykacja i pójściem do więzienia na 5 lat.. Konta nie mogłem skasować bo zablokowali tą opcję poza tym sami oszuści na tym portalu wyłudzenia pieniędzy danych osobowych sex za pieniądze jednym słowem to burdel.. Nie płacić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# konrad 2016-09-28 11:17
dzieki za ostrzeżenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rafi 2016-09-06 14:36
Witam ma może ktoś rezygnację od umowy z nimi bo nie wiem jak napisać .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-10-09 17:53
Pisalem post poniżej 20-04-2016.Dług o nie otwierałem poczty i nie spodziewałem się tylu zapytań w zasadzie dopiero w pażdzierniku.Bę dę musiał sobie przypomnieć swoją drogę na pozytywne wyplątanie się z c-date i ją opiszę.Na teraz napiszę o faxowym rozwiązaniu umowy.Nalezy ją wysłać na podany przez nich numer-ale to nie takie proste.Zapomnij cie o poczcie.Raz że trochę głupio a poza tym często jest informacja o nie dotarciu faxu-myślę że jest to celowe działanie.Propo nuję skorzystać z portalu HALO NET gdzie możecie internetowo wysłać wiadomość.Wykup cie sobie za np.3 zł abonament.Koszt wysyłki do Luxemburga jest nieduży-już nie pamiętam-kilkan aście groszy.Należy ich bombardować faxami gdyż część nie będzie miała potwierdzenia odbioru a i te które dotrą niech was nie zmylą.Odpisuja na e-maila jakieś bzdety,pierdu pierdu,ale ja wysyłałem przez chyba 10 dni po 4 razy dziennie potwierdzonych faxów do usr.....a W końcu przysłali mi e-mail o likwidacji konta.Ten cały cyrk z faxem wynika z tego że rezygnację mają w pliku PDF który należy wydrukować,podp isac czytelnie i wysłać.Ale tu zaczynają się schody z pocztą.Ja znalazłem program-nazwy nie pamiętam-który edytuje PDF,można się na nim podpisać np myszką-ja zrobiłem to wybraną czcionką.Po takiej edycji właśnie wtedy przydaje się HALO NET.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GRZEGORZ 2016-11-14 18:38
Witaj!Dostałem taka wiadomosć możesz cos doradzić
Prosimy zauważyć:

Jako Członek Premium zawarłeś prawnie wiążącą umowę z serwisem C-Date, co oznacza że zobowiązany jesteś do wykonania wszelkich uzgodnionych płatności do czasu upływu okresu obowiązywania umowy.

Przypomnienie o płatności zostało wysłane dwukrotnie, jednak wciąż nie otrzymaliśmy Twojej opłaty.
Twoja sprawa została przekazana firmie windykacyjnej. Firma ta skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail i/bądź listownie.

Prosimy pamiętać, że Twoja opłata musi być skierowana bezpośrednio do firmy windykacyjnej.

Dalszą komunikację odnoszącą się do Twojej zaległej płatności, prosimy kierować bezpośrednio do firmy windykacyjnej.

Aktywujemy Twój profil na czas pozostałego okresu abonamentu, jak tylko firma windykacyjna poinformuje nas o Twojej zapłacie.

Brak dokonania zaległej płatności może mieć wpływ na Twoją zdolność kredytową.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# notoja 2016-08-11 20:33
Witam, na jaki email można składać rezygnacje i co tam trzeba wypelnić zeby to przyjeli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Spec NAZ 2016-07-27 20:37
Takie coś leczy się ołowiem :D .Prawidłowo to komornik powinien ścigać osobników z tej strony-od razu konfiskata domeny itd. :D .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Damian 2016-05-31 14:28
Hej, ja tylko się zarejetrowałem ale nie wykupowałem zadnego członkowstwa, więc nie da rady żeby mi sciągnęli z konta kase bo nic nie kupowałem ani nie wpisywałem nr karty... jestem bezpieczny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maniek 2016-04-20 06:05
Dzięki Bogu mam to wszystko za sobą.Otrzymałem maila o potwierdzeniu rezygnacji z konta Premium i likwidacji całego profilu.Byłem w podobnej sytuacji jak wielu.Gdy szukałem sposobu wydostania się z tej całej sytuacji,szokie m było iż nie znalazłem w internecie ani jednej osoby,która pozytywnie całą rzecz przeprowadziła. Sądziłem że cała sprawa jest z góry przegrana.Mnie się udało po długich bojach.Nie sądzcie że było łatwo-C-DATE tak łatwo nie odpuszcza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# justyna 2016-06-09 06:24
Opowiedz jak Ci się to udało???
Ja założyłam konto ale coś czułam, że to ściema, następnego dnia usunęłam i niestety w chwili gdy usunęłam jeszcze dostała info o tym, że witają mnie w koncie premium. Ale nie dostałam żadnej informacji o zapłącie, nic. Co więcej, rejestrowałam się na inne nazwisko i imię. Wysłałam skan z tym nazwiskiem o rezygnacji oraz email. Co jeszcze mogę zrobić? Podawać prawdziwe imie i nazwisko i wysłać do siedziby firmy pismo z rezygnacją? Nie wiem co też z tą płatnością. Dla świętości spokoju zapłaciłabym, ale nic nie mam, żadnej informacji. Eh, HELP. :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2016-06-13 06:58
No ale co zrobiłeś że dostałeś tego maila z potwierdzeniem rezygnacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2016-06-13 06:59
co zrobiłeś że otrzymałeś tego maila z potwierdzeniem rezygnacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2016-06-22 11:51
Wysyłałeś do nich faks czy wystarczyło emaila ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mac 2016-07-07 10:54
Witam,

Proszę o pomoc. Jestem w trakcie rezygnacji. tzn wydrukowale oraz wypelnilem wniosek rezygnacyjny. niestety nie wiem czy dobrze. prosze o informacje jakie dane sa konieczne do wpisania oraz czy sa problemy z wyslaniem faxu do luksemburga. dodam ze kwota ok 200zl została mi juz sciagnieta z konta

z gory dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2016-07-24 16:58
cześć Maniek, Jak Tobie się udało wydostać z tego portalu?
Dzisiaj założyłem tam konto, i premium wykupiłem, sugerowałem się rankingiem takich portali randkowych i ten był wysoko, więc pomyślałem, że jest wiarygodny, a tu się okazuje, ze nie mam jak się wydostać, proszę pomóżcie mi,
z poważaniem ,
Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# notoja 2016-08-11 20:46
Jak udało ci się to załatwić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mariusz 2016-08-17 10:48
Siema mam ten sam problem niedoczytalem regulaminu a zapłaciłem za członkostwo i teraz nie wiem jak mam z tego wybrnąć zastrzeglem kartę teraz dostałem maila ze czekają na kasę co mam zrobić proszę o porada dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2016-09-03 10:45
Witaj ! Jak to załatwiałeś ? Bo sam mam taki dylemat i myśle od której strony to załatwić , jak z rezygnacja itp. Pozdrwiam z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wojtur 2016-04-15 10:55
Zablokowałem kartę i czekam co dalej. Sądu się nie boję i tych pseudo windykatorów. Bardzo skutecznie z nimi daję sobie radę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# justyna 2016-03-30 18:51
hej jeśli się tam zrejestrowałam na błędne dane i nigdzie nei wpisywałam nr karty i dodatkowo nic mi nie wyskakiwało że trzeba zapłacić tylko że rejestracja darmowa, a mimo to jest napisane że mam konto premium - mają tylko mojego maila to czy wystarczy że usunę konto?? z góry dzięki za odpowiedź bo się zestresowałąm.. :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Slawek 2016-05-05 04:24
Jak by co to zadzwoń do mnie ja ci pomogę 508545057
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# paulina 2016-06-09 06:05
i jak udało Ci się zakończyć sprawę? Ja też tak mam usunęłam konto 2 dnia ale bez robienia czegokolwiek i teraz nie wiem jak będzie co zrobić etc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa 2016-03-25 18:02
Jeśli się tylko zarejestrowałam i nie zakładałam żadnego konta premium,to jak usunąć profil?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Slawek 2016-05-05 04:27
Zadzwon do mnie to ci pomogę , 508545057
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# roman 2016-02-17 20:51
WITAM mam tylko jedno pytanie terz sie zlapalem i w koncu wyslalem do nich fax z rezygnacja cz beda mi teraz oni
pobierac kase
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gabriel 2016-01-11 18:31
Tj hore ....
Bylem tylko raz na tym portalu ....
zaplacilem za rok ale teraz smo pobralo za nastepny rok .
jestem w szoku jak tj mozliwe bez akceptacji>>>>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# #Paweł 2016-01-11 12:08
Witam, ostatnio zalogowałem się na stronę C-date, i wykupiłem(niest ety) u nich członkostwo. Robiąc przelew (nie przez kartę). Czy jest możliwość, że pobiorą pieniądze z mego konta, przy czym nie wpisywałem nic z karty. I czy można zlikwidować konto, jak się nie wpłaciło całej sumy(zrobiłem przelew tylko na 35 zł). I czy z usług można zrezygnować po 14 od wpłacenia. Bo piszą w regulaminie ,, Jeśli znalazłeś już to, czego szukałeś, prosimy o informację o chęci rezygnacji co najmniej 14 dni przed końcem wykupionego okresu lub, - jeżeli przy zakupie płatnego dostępu podany został inny termin - w tym podanym terminie,, I czy rzeczywiście, mogę nie przejmować się że przyjdzie do mnie list od windykatora. Z góry, dziekuję za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof 2015-12-27 14:53
Witam

Także otrzymałem maila z nakazem zapłaty. Straszą windykacją. Czy na tym się kończy??? Nie mogę się zalogować ponieważ zablokowali dostęp. W jaki sposób złożyć rezygnację???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rekin 2015-08-29 15:34
Jakie serwisy proponujecie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# aleksander 2015-08-22 13:25
witajcie ja już po 1 dniu gdy zauważyłem, że to oszustwo napisałem do nich z akapitem 3 w ich regulaminie ze mam prawo do odstąpienia umowy do 14 i muszą zwrócić kasę. Tak maja w regulaminie . to odpisali, że nie mogą zwrócić bo korzystałem już z płatności, i w geście dobrej woli wyłączyli mi przedłużenie po roku czasu , czyli po roku mój status nie będzie już premium
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mariusz 2015-08-08 11:54
Całe szczęście że przeczytałem te wpisy Byłbym lżejszy o 250 zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# artur 2015-07-26 20:11
złodzieje okradają konto po wylogowaniu UWAGA NA KONTO KRADNĄ TO SĄ H..E,,,wiem coś na ten temat okradali mnie przez 6-cy do puki nie sprawdziłem mojego konta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Znafca 2015-07-11 07:37
Do Luksemburga to bym im wysłał najlepiej serię z CEKAEMU :D .Ale dla wielu to generalnie kara za planowanie zdradzania partnerek :P .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michal 2015-07-03 18:52
Grzegorz na jaki e-mail mam wysłać rezygnację bo znalazłem tylko fax
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marta 2015-08-29 20:30
Rezygnację można wysłać emailem na adres:

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michal 2015-06-30 02:24
Ja też nie doczytałem warunków i pobrano mi 269 zł. Niestety minęło mi już 14 dni kiedy mogłem odstąpić od umowy. Proszę o pomoc fax dalej nie działa? Da się ewentualnie e-mailem wysłać formularz rezygnacji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-06-30 07:21
Zablokuj kartę kredytową, żeby nie pobrali ci więcej pieniędzy.

Wyślij rezygnację emailem dla świętego spokoju.

Złóż skargę w Europejskim Centrum Konsumenta:
http://www.konsument.gov.pl/pl/kontakt/skarga-do-eck.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maleńka 2015-05-16 12:13
Eej serio? Ja dopiero założyłam szukając kogoś na spotkanie bez zobowiązań
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hyh 2015-05-03 20:41
automat wrzuca dziewczyny o wzroscie od 145 - 157 cm mozna to latwo rozpoznac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam 2015-04-22 20:04
Witam. przysłali mi wiadomość ostatnim przypomnieniu o zapłacie w kwocie 269 zł.

Nie pamiętam kiedy zakładałem konto ale 08.07. 2014 automatycznie przedłużyli mi umowę. Wydaje mi się, że zapłaciłem smsem.

Nie wiem czy zapłacić czy nie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek 2015-03-27 10:00
W zakładce ustawienia gdzie wg linka:http://www.c-date.pl/m/procedura-rezygnacji-zostala-wyjasniona.html

Powinna być opcja rezygnuj, okazuje się ze nie mam takiej możliwości, pewnie pojawi się po 14 dniach kiedy nie będę miał już możliwości odstąpienia od umowy

"Ważne dane dotyczące Twojego profilu
zarejestrowany od
26/03/2015

Twój status
PREMIUM

Nie masz jeszcze pełnego dostępu do ustawień członkostwa. Po przetworzeniu Twojej płatności, będziesz mógł dokonać zmian. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kreon 2015-03-06 22:20
Najlepiej, panowie, to ruszyc sie sprzed monitora i poznać normalną dziewczyne, a nie liczyc na tanie ku...wki z portalu internetowego....

No taak, ale normalna dziewczyna wymaga zainteresowania , czułości, opieki.... no to macie. wyrzucone kilka stów w błoto. Widocznie na płacenie oszustom was stać. jakoś mi was nie żal, choc fakt, że taki portal nadal istnieje, uważam za skandal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2015-03-02 16:16
Ale kasę z konta mi już zjadło... lepiej dokończyć rejestrację, usunąć konto i napisać to wypowiedzenie czy poczekać ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-03-06 01:28
W takiej sytuacji musi Pan zrobić reklamację u wydawcy karty lub organizacji płatniczej i domagać się zwrotu pieniędzy.

Proszę wpisać w google:
procedura chargeback + VISA (lub MASTERCARD)
I przeczytać co dokładnie musi Pan zrobić, żeby złożyć reklamację i dostać zwrot.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2015-03-02 15:42
Witam. Ja natomiast zacząłem rejestrację, wypełniłem drugie okienko i podałem nr kart, ale nie wypełniłem trzeciego okienka z danymi i nie dokończyłem całego tego syfu.

Konta nie mogę usunąć bo cały czas mi wyskakuje by je dokończyć, podać swoje dane itd ale też nie mogę wejść na to konto by usunąć profil...

Natomiast kiedy tylko otworzę tą stronę komputer automatycznie mi się sam tu loguje i wyskakuje mi komunikat że zapisali mój adres ip

Co robić pomóżcie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-03-02 15:57
Tak naprawdę jeśli chodzi o samą rejestrację na c date nie musisz robić nic i po prostu nigdy się tam już nie logować.

Co do tego, że Twój komputer automatycznie się tam loguje. To musieli wgrać ci jakiś program lub dodatek do przeglądarki. Sprawdź komputer programem antywirusowym i w dodatkach przeglądarki zobacz czy nie masz tam jakiegoś dodatku c-date.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Henryk 2015-02-16 18:37
Jak można w niby państwie prawa zezwolić działać w taki sposób tym su...synom ? :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2015-02-14 12:22
Jak najdalej od tego portalu w większości są tam fałszywe profile.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2015-02-13 15:58
Jeśli się zalogowałem i za nic nie płaciłem mogli mi od razu przyznać konto premium? Jeśli chce zlikwidować konto czy w tym momencie muszę wysłać rezygnacje do Luksemburga?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-02-15 11:49
W takim wypadku nie musisz nic robić. Tylko jeśli im za coś zapłacisz musisz składać rezygnację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2014-12-14 00:55
Moi Mili bardzo proszę o Waszą pomoc , poproszę adres mejlowy do c-date i pomoc w napisaniu wypowiedzenia. Konto dawno zlikwidowałem a teraz mail o zapłatę przyszedł. Nie pamiętam jak się tam logowałem ponad rok temu. I teraz wiem kto mi kasę z karty buchnął .
Proszę o pomoc w tym temacie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-12-18 00:53
Żeby zrezygnować trzeba wysłać faks do Luksembura. W punkcie 2 jest to opisane.
Wielu ludzi skarży się, że ten faks nie działa, ale proszę mimo wszystko spróbować.

Oprócz tego warto rozważyć zablokowanie karty kredytowej, żeby nie ściągali z nas kolejnych pieniędzy.

No i zgłosić sprawę do urzędu ds konsumenta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# arek 2014-12-07 21:45
Ja po 14 dniach zlikwidowałem konto i zablokowałem kartę. Doświadczenia mam podobne. Większość tych portali jest prowadzona dla zysku. Pozdrawiam wszystkich z UK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# PioTer 2014-11-20 13:49
Witam . Tak jak mówiłem, byłem u naszego Rzecznika Praw Konsumenckich i sprawa wygląda tak - z naszej strony musimy wszystko zrobić tak jak mówi ich regulamin, czyli wysłać pismo mailową droga z rezygnacją (bo jest taka możliwość, nie koniecznie pocztą, czyt.regulamin) , kartę zablokować to dwa i tyle.

Oni działają pól legalnie więc jeśli będą chcieli kolejne pieniądze to my już mamy odstąpienie umowy wysłane w terminie do nich zgodnie z regulaminem, mamy tego kopię oczywiście :) i dziękuję.

Oni muszą nam wytoczyć proces a nie my im, a takie coś raczej się nie stanie. mi się udało bo ja do nich jeszcze startuję z pkt3 bo mi nie minęło jeszcze 14 dni i mam możliwość zwrotu gotówki, ale na to nie liczę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# cezary 2015-07-23 11:27
masz może adres meilowy do tej c-date bo nie moge nigdzie znaleść a ten ''service(at)li sa18pl. nie działa.proszę o odpowiedz.dzięk i
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# włodek 2014-11-02 10:42
Dzięki za ostrzeżenie dobrze, że to przeczytałem nie stracę kasy też mi się wydawało to podejrzane od początku to tak samo jak pisał Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rollson 2014-09-06 18:26
Mnie tez to spotkało... Straciłem 836 pln, bo raz ściągneli 418,8 i teraz drugi raz. Zablokowałem kartę. Oni się nie odzywają to i ja się nie będę do nich odzywał. Więcej mnie nie naciągną. Ale nauczka na cale życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Roberto 2014-09-03 07:26
Ja też mam problem, zapłaciłem z karty, potem skasowałem profil, a teraz chcą pieniądze. Z Karty nie mogą pobrać, żądają 128 Euro. Napisałem do nich wcześniej listem i to nie jednym i pocztą polską. I okazało się, że teraz piszą do mnie, że mam płacić. I jakaś firma adwokacka żąda kasy i, że czekają na klauzulę wykonalności i, że komornik będzie ściągał kasę.

Co robić? Czy jest jakiś sąd europejski, który obali tych oszustów? Nie wiem czy płacić czy nie płacić. Nie wiem, jakie mają możliwości, czy tylko straszą. Poza tym ten portal to oszustwo, karzą, reklamacje pisać tylko po angielsku lub niemiecku a co mam zrobić skoro nie znam tych języków? Pomóżcie proszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-09-03 08:42
Jeśli byłbym na Twoim miejscu to w pierwszej kolejności zgłosiłbym to do urzędu ds konsumenta www.uokik.gov.pl i do Europejskiego Centrum Konsumenckiego konsument.gov.pl

Często dostaję maile, że c-date straszy komornikiem, ale nikt jeszcze do mnie nie napisał, że komornik komuś zabrał pieniądze. Sam musisz podjąć decyzję co zrobisz, ale ja bym się nimi za bardzo nie przejmował, zwłaszcza, że pisałeś do nich a oni nic nie odpowiadali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# PioTer 2014-11-14 14:30
Grzegorz M admin powiedz mi, czy ta sprawa z komornikiem ma sens?

Jak mogą nas namierzyć jeśli nie mają naszych danych? Wogóle ich tam się nie podaje przy rejestracji.... Czy zablokowanie karty da mi pewność, że za parę lat mi komornik nie zapuka do drzwi?

Pomóżcie, bo już sam nie wiem do końca jak to jest, a chciałbym spać spokojnie... dodam że konto mam 4 dni dopiero i jest mowa o odstąpieniu od umowy ale czy w tym przypadku to ma sens pisanie do nich??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-11-14 15:10
Zablokowanie karty da ci pewność, że nie będą pobierać pieniędzy z twojego konta.

Nie jestem prawnikiem, ale z tego co się orientuję to, żeby komornik mógł zapukać do twoich drzwi to najpierw musi być sprawa w sądzie? Czy uważasz, że jakikolwiek sąd potraktowałby ich poważnie, skoro oni tak naciąŋają ludzi. Podejrzewam zresztą, że wiele ich praktyk jest niezgodnych z prawem.

Jeśli chcesz spać w 100 % spokojnie to napisz do nich z rezygnacją.

Decyzję musisz podjąć sam, ale tak jak pisałem ciągle słyszę, ze kogoś straszę, ale jeszcze nie słyszałem, że komuś z tego powodu komornik zapukał do drzwi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzyś 2014-12-08 11:42
Robercie a w jaki sposób skasowałeś profil na tym portalu ja prubuję i nie mogę usunąć pomóż proszę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Spec NAZ 2016-07-27 20:38
Sąd może nie ale może kat pomoże obalić :D .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2014-08-23 16:00
Dzięki za ten artykuł ! :)

W drugiej zakładce miałem już otwarte okienko płatności ( to co jest tutaj zdjęcie i potem formularz gdzie podaje się nr karty itp ) i coś mnie tknęło, żeby to sprawdzić i trafiłem tu i niech Ci szczęście dopisuje za to, że się z nami podzieliłeś doświadczeniem o tym portalu :). Dobrze, że nie dokonałem płatności, konto usunięte w "ustawieniach" i po kłopocie uff


A druga sprawa jakie portale mógłbyś polecić które faktycznie spełniają swoja role a nie wyłudzają kase


POZDRAWIAM!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Stefan 2014-07-23 12:37
Mam ten sam problem, ponad rok temu zarejestrowałem się tam, nic nie płaciłem i nie korzystałem z tego portalu bo od razu wydawał mi się oszustwem.

Teraz żądają ponad 200 euro i grożą windykacją. Co mam robić i gdzie szukać pomocy bo na razie nie płacę, ale jak komornik wejdzie mi na konto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-07-28 09:56
Jeśli nie podawał im Pan swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer karty kredytowej) to nie ma się czym przejmować.

Na wszelki wypadek lepiej zgłosić to do urzędu ds konsumenta, im więcej ludzi będzie zgłasza problemy z cdate tym większa szansa, że coś z tym w końcu zrobią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# korecki 2014-07-14 16:47
Mnie tez chcieli wyrolować na kalafior. Nie radzę nikomu tego próbować. Trzymajcie się od tego z daleka. pozdro dla wszystkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karol 2014-07-11 13:51
Cytuję Grzegorz M admin:
Będą pobierać pieniądze w nieskończoność dopóki nie zrezygnujemy z członkostwa. Niestety trudno do nich się dodzwonić czy wysłać faks. Najlepiej zgłosić sprawę do urzędu do spraw konsumenta i zablokować kartę kredytową.


A można się w ogóle do nich dodzwonić?
Mi udało się tylko ustalić taki email:

Poza tym w moim przypadku zablokowali mi login i nie mogę się teraz zalogować by usunąć to diabelstwo.
Skandal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2014-06-21 09:50
Witam wszystkich mam ten sam problem.

Jakiś czas temu zalogowałem się i założyłem konto płatne - niestety mały druczek i nie doczytałem. Kilka dni temu znów pobrali mi wspomniane wcześniej 269 zł.

Moje pytanie brzmi ile razy Oni pobierają czy jest to tylko na 1 rok czy mogą robić tak co pół roku aż w nieskończoność. proszę o pomoc.

Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-06-25 12:34
Będą pobierać pieniądze w nieskończoność dopóki nie zrezygnujemy z członkostwa. Niestety trudno do nich się dodzwonić czy wysłać faks. Najlepiej zgłosić sprawę do urzędu do spraw konsumenta i zablokować kartę kredytową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jarek 2016-10-20 19:24
tak własnie zrobiłem zablokowałem katę i mam ich gxdzieś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:41
Marcin jak ci zależy na odzyskaniu pieniędzy, bo jesteś nawiedzony to działaj, tylko czasami nie warto ryzykować zyciem i zdrowiem swoim i rodziny, bo z mafią nie wygrasz. Jedynie musiałbyś poślać do piachu tych skurw*synów. Zablokuj, a potem zlikwiduj kartę i załóż nową. Ja bym im dała radę, ale to oznacza WOJNĘ, nie warto. Trzeba sie po prostu pilnować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sebek 2014-03-23 20:28
Do autora. Jak Ci się udało zrezygnować z konta 'premium' skoro nie ma z nimi kontaktu a faks nie odpowiada?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-03-28 18:14
Najlepszym sposobem, jest po prostu zablokowanie karty kredytowej. Wtedy nie będą mogli pobrać pieniędzy z naszego konta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Franek 2016-10-11 07:16
W żadnym wypadku nie podawać swoich danych personalnych żadnego swojego nr tel żadnego adresu, oni chcą adres zamieszkania by im podać i wysłać listem poleconym i wtedy cie mają jak na talerzu,telefon ów nie odbierają na maile nie odpisuja fax dociera ale też nie odpisuja ja wysłałem do nich zwykłym listem rezygnację i też nie skutkowało napisali pismo z kancelarii adwokackiej że jest wszczęte postępowanie karne wobec mnie i pójdę siedzieć gdyż zablokowalem nr kartę i nie mogli biedaki ściągnąć kasy i tak się natrudzili i nic z tego..Później zablokowalem ich na poczcie mailowej i przestałem do nich pisać. Minęło chyba 3 lata i cisza. Myślę o Strasburgu by napisać pismo ze są oszustem poza tym tam są na tym portalu sami oszuści faceci podszywaja się pod kobiety i chcą kasę by im przesłać tylko Western Union inaczej nie wchodzi w grę gdyż byśmy znali ich adresy itd na konto też nie chcą.. To jest portal dla złodziei i kurew to wszystko.. Nie dajcie się zbalamucic..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# krzysiek 2014-03-01 13:13
Pytanie mam takie. Jeśli tylko się zalogowałem i za nic nie płaciłem i nie korzystam z tego portalu to tez przyjdzie do zapłacenia za członkostwo? Z góry dziękuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-03-02 12:46
Nie, jeśli nie płaciliśmy im za członkostwo to nie trzeba będzie im za nic płacić. Problem pojawia się jeśli podamy im numer naszej karty kredytowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 04:22
To prawda jak będę miała dane wszystkie twojej karty to mogę ci wyczyścić nawet jednorazowo wszystkie pieniądze, poniewaz system nie będzie pytał czy tamten facet ci pozwoli skoro ma twoje dane, to oczywiście że nie potrzebuje zgody na potwierdzenie, bo ty mu ją dałeś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tadeusz 2013-11-24 11:10
Dokładnie tak jak powyżej. Nic dodac nic ująć. Poza tym, że trudno dziś z takimi oszustami walczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# damian 2016-12-14 19:57
witam mam na imie damian zalozylem konto c- date jak to wykasowac jak wyslac ten faks do luksemburga podaje moj numer prosze o pomoc 690482806
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-01-15 18:22
Witam też w to wpadłem Proszę o jakąkolwiek pomoc, przyszedł email o wpłaceniu 288,40zl , nie wiem jak sobie z tym poradzić. Mój kontakt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:28
Marcin nie przejmuj się nie płać, bo to wirus. Markowi też zablokowali komputer wirusem, postraszyli że jesteś namieżony za pedofilię i pójdziesz do więzienia jak nie zapłacisz 500,00zł.Poszed ł do serwisu odblokować , to powiedzieli mu REINSTALACJA, nie ma innej rady. Że to zwykły hakerski wirus i dane w komputerze poszły się je*ać.DAMIAN poczekaj na przedawnienie i nie przejmuj sie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mis 2017-10-08 01:41
Powiedz Markowi, żeby przeglądał i sciągał wysublimowane porno z chociaż minimalnymi zasadami bezpieczeństwa...

Boze, widzisz i nie grzmisz..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2017-05-28 11:34
c-date to mafia, a z chu*ami nie da sie wygrać.Oni ulegają zezwierzęceniu. Policje mają w garsći, a sądy mają połapane. Jedynie upali jaja palnikem acetylenowym dyrektora lub prezeza który zarządza tym serwisemA jak ktoś jest nawiedzony to zgłosić do luksemburga, bo dla chu*i oszustów nie ma litości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alisa 2018-02-03 04:16
C-date są cwani, a wy faceci jeszcze głupsi, bo nie czytacie regulaminu tylko myślicie fiutem zamiast głową. Jak ci się chce dupczyć, albo rozmawiać na temat kurestwa to idz do agencji i tam pierdol wszystko co popadnie maniaku seksualny.Pozdr owienia po przez kopnięcie przeze mnie w obcasach twojego krocza bardzo mocno z rozpedu ty głupku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# master 2018-02-06 08:40
Witaj Robert Zo,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety, wycofanie się z umowy nie jest możliwe, ponieważ korzystałeś już z płatnych usług serwisu.

W geście dobrej woli zatrzymaliśmy automatyczne przedłużenie Twojego Konto Premium, aby uniknąć dalszych odnowień. Twoje Konto Premium wygaśnie w dniu 23.02.2018 i po tej dacie nie zostanie ponownie przedłużone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-06 09:33
PROSZE NAPISZ MI NA MEYLA DOKLADNIE CO DO NICH NAPISALES
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# master 2018-02-06 10:56
poszło:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-06 20:59
kurde nic nie doszlo
albo na ten jak moge cie prosic tez chce miec juz spokój z nimi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej 2018-02-06 22:01
to ino znalazlem a dzie to jest to niewiem do kiedy mam wazne konto premium

Ważne dane dotyczące Twojego profilu
zarejestrowany od1.01.2018
Twój statusPREMIUM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież