Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Lista serwisów randkowych, na które trzeba uważać, bo możemy stracić pieniądze

Oto lista portali randkowych przy których należy zachować ostrożność, bo możemy stracić kasę przez niekorzystne zapisy w ich regulaminach lub sposobu, w jaki portal traktują swoich klientów.

Ktoś może powiedzieć wystarczy czytać regulaminy i nie będziemy mieli kłopotów. Nie zgadzam się z tym. Uczciwy serwis nie zrobi regulaminu, żeby wyłudzić od nas pieniądze lub dane osobowe. A jeśli serwis próbuje to zrobić to trzeba się zastanowić czy na pewno chcemy z jego usług korzystać.

Poza tym nie każdy ma czas na czytaniu 40 stron regulaminu, który celowo, został napisany w taki sposób, żeby nie chciało się nam go czytać.

Niekorzystne zapisy w regulaminach najczęściej stosują zagraniczne portale randkowe jak e-Darling, Be2, C-date, Badoo i Twoo. Z niektórych z nich mimo wszystko warto korzystać, ale trzeba wiedzieć, na co uważać, żeby nie mieć później problemów. Przeczytaj, dlaczego trzeba na nie uważać i zdecyduj czy warto się tam logować czy nie.

Oto strony randkowe, na które trzeba uważać:

E Darling

Dlaczego trzeba uważać na ten portal randkowy?

 • Bo automatycznie pobiera pieniądze z naszego konta i przedłuża człokowstwo, jeśli nie zrezygnujemy 14 dni przed końcem naszego członkowstwa. Sami musimy pilnować terminu rezygnacji, e-Darling nam o tym nie przypomni

 • Podejrzane wiadomości od kobiet na bezpłatnym koncie, wyglądają jak automatycznie wygenerowane przez portal, żeby zachęcić nas do zapłacenia za konto premium. Kiedy założysz darmowe konto możesz spodziewać wiadomości od kobiet, niestety, żeby je przeczytać i napisać do tych kobiet musisz zapłacić, po wykupieniu abonamentu najczęściej okazuje się, że są to bardzo ogólne wiadomości a kobiety nie odpisują

Przeczytaj więcej o e Darling, zanim założysz tam konto

Be2

Dlaczego nie warto?

 • Automatyczne pobieranie pieniędzy z naszego konta za następny okres członkowstwa, jeśli nie zrezygnujemy w odpowiednim czasie

 • Negatywne opinie na forum gazeta.pl i innych miejscach w Internecie

 • Wątpliwa autentyczność profili i wiadomości, które wyglądają na automatycznie generowane przez be2.pl

C-date

Czemu lepiej trzymać się z daleka od cdate?

 • Profile kobiet i wiadomości, które wyglądają na fałszywe, przeczytaj opinie o c-date

 • Automatycznie pobiorą pieniądze z twojego konta, jeśli nie zrezygnujesz w odpowiednim terminie. A rezygnację możesz złożyć tylko wysyłając faks do Luksembura. W regulaminie piszą, że jeśli tego nie zrobisz i nie będziesz chciał zapłacić to wynajmą firmę windykacyjną, żeby ściągnąć od Ciebie pieniądze.

 

Badoo

Dlaczego trzeba uważać na ten portal randkowy?

 • Automatyczne pobieranie pieniędzy z twojego konta. Jeśli zapłacisz za supermożliwości pieniądze z twojego konta będą automatycznie pobierane, jeśli nie zrezygnujesz w odpowiedni sposób.

 • Wysyłanie zaproszeń do twoich znajomych w twoim imieniu. Jeśli skorzystasz z opcji, kto z Twoich znajomych jest na Badoo, do ludzi z twojej poczty będą wysyłane zaproszenia do badoo.pl, które mogą być odebrane, jako spam. Niby na badoo.com piszą o tym w regulaminie, ale powinni informować o tym tak, żeby każdy wyraźnie o tym wiedział

 • Tworzenie profilu bez twojej zgody. Jeśli skorzystasz z aplikacji badoo na facebooku, twój profil na badoo.pl zostanie założony bez twojej zgody z facebooka zostaną pobrane twoje zdjęcia i dane.

Mimo wszystko warto rozważyć założenie tam konta, ale zanim to zrobisz przeczytaj więcej o badoo

Twoo

Czemu uważać na ten serwis społecznościowo randkowy?

 • Automatyczne pobieranie pieniędzy za następny okres trwania usługi

 • Wysyłanie zaproszeń do Twoich znajomych, jeśli sprawdzisz, kto z nich jest już na twoo.pl. (na szczęście znajomi mogą z tych powiadomień zrezygnować.

Tu również warto rozważyć założenie konta, ale najpierw dowiedz się więcej o randkach twoo

 

Na jakie jeszcze portale uważać?

 • Na każdy portal, który oferuje seks bez zobowiązań. W Internecie można znaleźć kochankę, ale naprawdę mała grupa kobiet pisze o tym otwarcie na portalach erotycznych. Większość szuka na normalnych portalach randkowych. Dlatego autentyczność stron oferujących seks bez zobowiązań, casual dating i wszystkiego rodzaju „randki dla dorosłych” jest wątpliwa”.

 • Jeśli założyłeś sobie darmowe konto, i zaraz po założeniu dostajesz uśmiechy lub wiadomości od kobiet. Pomimo, że Twój profil nie jest wypełniony i nie dodałeś jeszcze zdjęcia. To jest prawdopodobnie próba naciągnięcia cie na płatne członkowstwo.

Jeśli miałeś problemy z jakimś portalem i uważasz, że powinien znaleźć się na tej liście. Napisz mi o tym, sprawdzę go.

W Internecie jest dużo wiarygodnych portali randkowych i na wielu z nich możesz poznać drugą połówkę. Dla pewności zanim skorzystasz z jakiegoś portalu przeczytaj opinie na jego temat w Internecie.


Przeczytaj również:

Uważaj na serwisy oferujące sex bez zobowiązań, bo stracisz na nich kasę zamiast znaleźć kochankę.


 

Komentarze   

# Iza 2018-01-15 10:45
Witam
                Informacja o wizycie terenowej

Informujemy, ze pomimo uplywu terminu platnosci wyznaczonego w wezwaniu do zaplaty, wymagalne zadluzenie wobec firmy Be2 S.a.r.l. w kwocie 79,36 EUR tytulem wierzytelnosci pienieznej okreslonej ponizej, pozostalo nieuregulowane.

Nazwa / numer dokumentu:Platn e czlonkostwo na portalu Be2.pl
Data dokumentu:19.10.2017
Kwota naleznosci:79,3 6 EUR

Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o. wzywa Panstwa do zaplacenia dochodzonej kwoty na rachunek:

Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o.
ul. Marconich 3, 02-954 Warszawa
EUR 62 1160 2202 0000 0002 2203 0263
PLN 40 1160 2202 0000 0002 2203 0368

lub bezposrednio na rachunek wierzyciela w terminie 7 dni od otrzymania niniejszego pisma.

Platnosci mozna dokonac w zlotowkach przeliczajac kwote EUR zgodnie ze srednim kursem EUR NBP przypadajacym na dzien wplaty.

  Jednoczesnie Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o. informuje, ze w przypadku braku wplaty, sprawa moze zostac skierowana do Dzialu Windykacji Terenowej, w wyniku czego skontaktuje sie z Panem/Pania nasz pracownik w celu uzgodnienia terminu wizyty.

W przypadku pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z przedstawiciele m Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o. Pania Kinga Grzybowska pod nr telefonu 607 036 523.
Takie coś dostałam czy może ktoś coś poradzić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2018-01-16 20:49
Pojawił się tu post Kingi podobniez jest tajny profil na FB podała swój tel.wymienilam Smsy ale nie wiem czy to jest ok.jakoś dziwnie brzmiało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ANNA 2018-01-16 21:12
WITAJ IZA,OD OTRZYMANIA TEJ INFORMACJI UPLYNELO TROCHE CZASU,BYL KTOS Z WINDYKACJI? ZAPLACILAS? JA TO SAMO DOSTALAM,NIE WIEM CO ROBIC?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Robert 2018-01-16 22:55
Pani Izo proszę w pismach z nimi i ewentualnych rozmowach powiedzieć, że ich strona zakupowa w internecie wprowadziła Panią w błąd. Proszę nawiązać do płatności z góry 20zł. Tam jest wyraźnie napisane że płacimy 20 zł na miesiąc z automatycznym przedłużeniem na 3 miesiące. Więc Pani nie rozumie za co jeszcze miałaby płacić, że jeśli jest inaczej to wprowadzono Panią w błąd i czuje się Pani oszukana. Jeżeli nadal będą się domagać zapłaty, to że skieruje pani sprawę do Sądu na podstawie Art. 286. Kodeksu Karnego § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Pozdrawiam Robert.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-01-05 16:23
Witam Też mam problem z nimi Dzisiaj dostałem email od windykacji tylko jako spam Niby konto mam usunięte Na konto nie mogę się zalogować Na emaile nie odpowiadają Co w tym wypadku trzeba zrobić Proszę o poradę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2018-01-12 08:15
Cześć.To dopiero zaczniesz dostawać meale windykacyjne ,toczy się przeciwko nim James postępowanie dot.ludzi oszukanych w całej Europie adzualaja na prawie luksemburskim więc ich europejskie nie dotyczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Absyntia 2018-01-03 17:16
Obiecałam napisać odnośnie mojej reklamacji złożonej w banku na niesłuszne moim zdaniem przekazanie pieniędzy bez mojej zgody portalowi Be2. Własnie dzisiaj dostałam pismo z banku w którym informują mnie, że uznano moją reklamację. Całe 239 zł plus odsetki trafiły na moje konto. Cudowna niespodzianka.. . :lol:
Teraz bank niech ciaga Be2 i od nich oczekuje na zwrot pieniędzy. Pozdrawiam wszystkich zdołowanych, oszukanych i będących w depresji z powodu wyczyszczonego konta....Trzyma jcie się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda 2018-01-12 23:28
Dostałam identyczną odp z banku ale do ostatecznego rozstrzygnięcia są one tylko zdeponowane i nie do ruszenia. System Pay Pal wysłał mi natomiast maila informując, że nie może nic zrobić, że to bank musi rozstrzygnąć czy kwota była pobrana słusznie czy nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2018-01-01 13:52
A portal BeNaughty? Co sądzicie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-12-21 23:23
Po konsultacji z prawnikiem mogę podzielić się z wami dobrymi wiadomościami. Mamy nie płacić, żadnych wezwań windykacyjnych, które wrzucane są do skrzynek pocztowych czy wysyłanych pocztą. Wszelkie wezwania muszą być nadane listem poleconym z podpisem odbioru. Gdy zapytałam jak się zachować gdyby przyjechali mi do domu, odpowiedział krótko nie wpuszczać i nie rozmawiać a gdyby byli natarczywi wzywać policję. Warto drukować te wszystkie zawiadomienia, które przychodzą na maila, oraz zachować listy pocztowe, założyć teczkę i czekać jak dalej sprawa się rozwinie. Do sądu nas nie oddają to jest pewne a gdyby okazało się, że jesteśmy wpisani do bazy rejestru dłużników tak jak to straszą i mamy problemy z zaciągnięciem kredytu wtedy szala przechyla się na naszą korzyść i możemy ich pozwać. Prawnik uspokoił mnie, że nie muszę się przejmować, be2 nie jest rzetelny wobec użytkowników, nie wywiązuje się z danych ofert które proponuje więc można ich z całą odpowiedzialnoś cią nazwać oszustami . Mnie na szczęście nie zwinęli z karty żadnych pieniędzy bo miałam mało środków, więc od razu zaczęli atakować windykacjami. Znalazłam w Internecie wzór wypowiedzenia umowy i wysłałam na adres . Odpowiedź przyszła odmowna bo mam dług. Prawnik powiedział że dobrze zrobiłam wysyłając tę wymowę i żebym zachowała całą korespondencję z nimi bo im więcej dowodów tym lepiej. Mam nadzieję, że dzieląc się z wami tymi informacjami uspokoiłam was trochę :) Życzę spokojnych świąt :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2018-01-14 14:16
Witam..A jest szansa na odzyskanie już pobranych pieniędzy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# slot 2017-12-18 23:39
czy ktoś widział windykatora na własne oczy
wysłanego przez B2?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-12-13 20:32
Zastanówmy się, czy wykradanie naszych danych osobowych, których nie udostępnialiśmy im i nasyłanie na nas windykacji na nasz adres domowy nie jest przestępstwem. Skąd posiadają nasze adresy? Nie dość że kradną kasę z kąt bankowych to jeszcze wykradli nasze tożsamości. Może najwyższy czas przerwać ten przestępczy proceder. Zgłaszajmy to do prokuratury i na policję. To nie jest normalne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-15 15:54
Ja jak złożyłam reklamację do banku to kazali mi udowodnić że to nie ja sobie wyplacilam albo jakieś zaświadczenie z policji że ukradli mi kartę.. Takowego nie posiadała ponieważ nie wiedziałam kto mi ukradł te pieniądze a w banku nie umieli mi powiedzieć.. Po drugim razie od razu zrezygnowałam z karty.. Dopiero teraz dostałam ten list i zglupialam.. O co chodzi zaczęłam szukać po internecie i znalazłam.. Chcąc się zalogować na stronie be2 wyskoczyła mi informacja że konto zablokowane i sprzedali mój "dług" windykacji.. Wzięłam tylko na miesiąc konto za 9,9 dwa dni tam zaglądałam a potem zapomniałam bo ten portal to ściema.. Za nic wzięli sobie razem 480 zł i żądają jeszcze 133euro.. Skandal!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-15 15:59
Skąd?? To proste dajemy im nr kart razem z danymi to tak jakbyśmy im kartę razem z pinem dali i niech sobie wyplacaja.. Tylko to by pomyślał że to oszuści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-12-10 09:03
Czy ktoś miał do czynienia z windykatorem oko w oko? Czy ten cały proceder ma jakiś finał czy jest tylko ograniczony do wysyłania wezwań do zapłaty przez rzekome firmy windykacyjni straszeniu? Czy ktoś otrzymał wezwanie do sądu itp. Bo jak czytam te wszystkie komentarze to nic więcej oprócz wezwań i żerowaniu na ludzkiej nieznajomości prawa nic więcej nie wynika. Wydaje mi się, że to próba wyłudzania pieniędzy ci co się nie dają nie zapłacą ci co się boją dla świętego spokoju zapłacę i na tym ten proceder polega. Też mam do czynienia z be2 ale prze nimi miałam też do czynienia z amerykańską firmą T2C. Na policji powiedzieli że chcą ich dorwać choć mają związane ręce bo działają za granicą. Też straszyli windykacją itp. Byli nawet w interwencjach i nagle za niedługi czas słuch po nich zaginął. Może nagłośnić cały ten proceder Jak działają portale randkowe poprzez media? Niech przyjrzą się dokładnie i zbadają to dokładnie, są nas setki o ile nie dziesiątki tysięcy. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-11 12:04
Właśnie jestem w tej samej sytuacji ukradli mi dwa razy po 239,4 a teraz windykacja chce 133euro..Trzeba to nagłośnić medialnie i niech się nimi zajmie prokuratura w sprawie o oszustwo internetowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2017-12-12 06:58
jestem za
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Czarodziej75 2018-01-08 14:40
też się zgadzam z nagłośnieniem tego medialnie, do telewizji którejś trzeba było by to zgłosić, gdyż to kopalnia pieniędzy jest dla oszustów, ludzie dożo tracą pieniędzy a sytuacja jest poważna gdyż, jest to zabawa uczuciami, manipulacja a to podchodzi pod paragrafy! Portal swatka.pl też należało by dodać do listy oszustów poniewaz, przed wykupem pakietu dostaje sie mase zaczepek, jest pełno wejsc na nasz profil a z momentem wykupienia pakietu wszystko ustaje, a admin tłumaczy to tym, ze te osoby straciły zainteresowanie ! Mało tego portal swatka.pl kradnie i wykorzystuje profile osób z innych portali, którzy prowadzą weryfikację osób, robi z nich profile fikcyjne, wprowadza algorytm, który ma za zadanie kusić i realnych użytkowników, którzy nie mają wykupionych pakietów by wykupili! Profile fikcyjne same sie logują na portalu o odpowiednich dla nich godzinach z dokładnością co do sekundy, nie jest to mozliwe dla człowieka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-12-14 17:42
Tez tak myslę. Mamy grupe na fb pt. Oszukani. Sa tam osoby oszukane przez be2 i Academic Singles. Szukamy wspólnie rozwiązania. Zapraszam go grupy. Mogę dodać jeśli sobie życzysz.(663376 088- mój nr tel)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-19 10:40
Szukałam na fb oszukani ale tam jest sporo tych grup.. KTÓRA TO KONKRETNIE?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Angelika 2017-12-28 14:18
Cytuję Ala:
Szukałam na fb oszukani ale tam jest sporo tych grup.. KTÓRA TO KONKRETNIE?

Witam

Gzdie znajduje się grupa? probuje wypowiedzenie wyslac jak i ustalić kwote która podobno jestem dluzna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anja 2017-12-28 17:25
dzis dostalam list z druczkiem do zaplaty 133euro co robic????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MAGDA 2018-01-09 15:12
Niestety be2 też ściągnęło mi bez mojej zgody 359 zł. Zastrzegłam kartę, złożyłam reklamację w banku.Korespond uję od połowy grudnia z tym portalem, zasłaniają się regulaminem ale w tymże regulaminie w pkt 8 jest mowa o wysłaniu przypomnienia o przedłużeniu abonamentu, czego oczywiście nie uczynili. Teraz proponują mi skrócenie abonamentu do trzech miesięcy i zwrot połowy kwoty.Po tym co przeczytałam wygląda na to,że to się na tym nie skończy.Rozmawi ałam z prawnikiem. Można złożyć pozew zbiorowy.Nawet jak się zgłosi 10 osób, myślę, że jest nas dużo więcej.Proszę o kontakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbynq 2017-12-09 19:35
Witam, nie anulowałem subskrybcji na flirt randki ale zablokowałem kartę przed ściąganiem kasy od tych oszustów. Czy grozi mi windykacja?
Czy mam się obawiać pisma z czech?
Przy okazji dodam ze sie tam adresu nie podaje.
I czy mailowo wezwanie do zapłaty jest ważne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola 2017-12-07 20:45
Podaj swoje dane to cie wciagne. Moj adres Cytuję Anita:
Witam, również zostałam oszukana przez academicsingles. jak można dołączyć do grupy na fb? jakiśadresproszę. pozdrawiam

Cytuję Anita:
Witam, również zostałam oszukana przez academicsingles. jak można dołączyć do grupy na fb? jakiśadresproszę. pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# DORIS 2018-01-17 13:30
Nie zamierzam płacić, wysłałam im wypowiedzenie umowy, dziś dostałam email od windykacji z Polski już teraz nie na kwotę 133 Euro, jak było wcześniej, lecz na kwotę 79 Euro. Kontaktowałam się z eck i Pani mh też doradzhła xgqe placibl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anita 2017-12-05 22:51
Witam, również zostałam oszukana przez academicsingles . jak można dołączyć do grupy na fb? jakiśadresprosz ę. pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aleksandra 2017-11-12 22:03
Czy z cDate też są jakieś problemy? Założyłam konto, po czym od razu usunęłam bo zobaczyłam że mam jakieś konto premium. Npisałam maila dlatego tak jest. Czekam na odpowedz , oczywiscie nigdzie nie podałam numeru konta, czy musze do nich jakiego maila też napisać? Ddajcie znać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam_Chudzik 2017-11-12 14:30
Taksomo jest z portalem ,,jeempo ale niedałem śię zmanipulować im terz trzaba na nich uwarzać to wielka ściema, chcą by zapłacić kartą kredytową uważajcie na nich.POPROSTU; CHCIAŁEM ZAPŁACIĆ przelewem na numer konta ale nimorzna było tego dokonać. :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# absyntia 2017-11-11 19:53
Na miejscu wszystkich oszukanych radziłabym zapłacić. Przecież w końcu akceptując regulamin podpisaliśmy wszyscy jakąś umowę. Ja straciłam "tylko" 240 zł i nie czekając na nic więcej (mimo, że konto miałam do stycznia) od razu złożyłam odstąpienie od umowy. Każdy z Was zrobi jak uważa za stosowne ale żyć ze świadomością że gdzieś rośnie nam milionowy dług to straszna perspektywa. Więc Marcin ma tutaj rację. Mnie najbardziej boli, że bank wypłacił z mojej karty pieniądze bez mojej autoryzacji. Właśnie dostałam pismo z banku, że przedłużyli odpowiedź na moją reklamację o 60 dni. Zobaczymy czy zwrócą mi pieniądze. Napiszę o tym abyście mogli zorientować się czy też możecie składać reklamacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-11 12:08
Chyba na głowe upadłaś to nie regulamin lecz czyste oszustwo niech się zajmie nimi prokuratura,alb o trzeba zgłosić do europejskiego prawa konsumentów no i medialnie nagłosnić..Taki ch oszukanych jest tysiące
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-11-11 17:26
Margo możesz dołączyć do tej grupy na Facebooku sam do niej należę ona została utworzona dla pokrzywdzonych osób przez portal Academic Singles, ale również dla osób z be2.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-14 16:04
Dzięki Marcin już dołaczyłam :-)
Dzisiaj rozmawiałam z ECK gdzie złozyłam skargę na oszukańczą dzialalnośc Be2 i dowiedziałam się, ze oni maja mnóstwo takich przypadków i nie mogą zrobic nic wiecej jak ew pomóc w polubownym załatwieniu sprawy Be2 zatrudnia prawników fachowców i pewnie innego rodzaju "fachowców" też, którzy dokładnie wiedza jak nas załatwic. Jedyne co nam pozostaje to zapłacić i wysłac odstapienie od umowy wszelkimi mozliwymi drogami (email, fax list polecony)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2017-12-25 02:07
Jestem oszukana przez b2 czy mogę prosić o adres i nr faksu gdzie mam wysłać odstąpienie od umowy. Bardzo proszę ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mar 2018-01-14 11:59
Witam :) pisze bo znalazlem zmianke twoja na temat Be2 musisz im wyslac wypowiedzenie umowy a nie odstapienie bo to calkie co innego odstapienie zadziala w przypadku jezli nie masz konta premium natomiast jesli masz to musisz im wyslac Wupowiedzenie umowy niestety ja tez sie znalazlem w takiej samej sytuacji Pozdrawiam Mariusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2017-12-08 11:40
Jestem nastepną "ofiarą" academic singles. Napiszcie, proszę, jak nazywa sie grupa na fb. Konta nie mogę oczywiście usunąć. Kartę zablokowałam, złożyłam w banku reklamację, wysłałam mailem wypowiedzenie umowy do academicsingles . Z tego co przeczytałam na tym forum, nie oznacza to końca sprawy, pojawiaja sie wezwania do zapłaty. Myslę, że tylko pozew zbiorowy zakończy ten złodziejski proceder.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka Pniewska 2018-01-11 22:29
Nie moge znależć grupy na fb. Chcę się podłączyć. Nie ma zgody na takie oszustwa.
Poradźcie jak najszybciej się z tego wymiksować???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka Pniewska 2018-01-11 22:40
jestem ofiarą academicsingles .pl - ciągle zresztą reklamują się fb Nie ma zgody na takie działania. Proszę o radę - jak sie z tego najszybciej wymiksować???ok azało sie, że bez mojej wiedzy - załozyli mi i pobrali kase za konto PREMIUM, a ja tylko się zarejestrowałam na - podobno - darmowy okres.AGA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2017-12-10 20:05
Cytuję Anna:
Jestem nastepną "ofiarą" academic singles. Napiszcie, proszę, jak nazywa sie grupa na fb. Konta nie mogę oczywiście usunąć. Kartę zablokowałam, złożyłam w banku reklamację, wysłałam mailem wypowiedzenie umowy do academicsingles. Z tego co przeczytałam na tym forum, nie oznacza to końca sprawy, pojawiaja sie wezwania do zapłaty. Myslę, że tylko pozew zbiorowy zakończy ten złodziejski proceder.

Marcin czy możesz podać namiary na grupę na FB? Nie mogę jej znaleźć nigdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2017-11-11 14:37
Witajcie:)
Jest jedna zasada PODSTAWOWA
NIGDY I NIGDZIE NIE PODAWAJCIE DANYCH KARTY KREDYTOWEJ!!!!!!
Na uczciwych portalach jest zawsze możliwość wpłaty zwykłym przelewem....je żeli takowej nie ma to oznacza że to lipa!!
Pozdrawiam serdecznie
Przy okazji zapytam... czy ktoś zna jakiś uczciwy Darmowy adres .
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-11-10 17:50
Witajcie jak wygląda u was sprawa z portalem be2.pl dostaliście od nich pocztą druk do zapłaty należnej kwoty z firmy windykacyjnej ? Muszę was zmartwić raczej będziemy musieli zapłacić bo nie dadzą nam spokoju nie sugerujcie się opiniami ludzi którzy radzą by im nie płacić otóż trzeba i nic na to nie poradzimy inaczej kwota zaległości będzie rosła jeszcze bardziej.Dzisia j zadzwoniła do mnie babka z ECK czyli Europejskiego Centrum Konsumentów.Mów iła, że dopiero ECK zamierza złożyć skargę na be2.pl dziwne, że dopiero teraz pierwsze skargi ludzi na ten portal pojawiły się w 2010 roku.Radziła mi abym zapłacił 99 euro firma windykacyjna TESCH mediafinanz nie odpuści.Także jestem skłonny im zapłacić.Sugero wałem się opiniami ludzi, którzy radzili aby im nie płacić najpierw miałem do zapłaty 170 zł a teraz ponad 400 zł (99 euro = 400 zł).Napiszcie co wy zrobicie zapłacicie im czy nie ? Ja zastanawiam się tylko czy można jakoś sprawdzić autentyczność firmy windykacyjnej która dla portalu be2.pl ściąga od nas pieniądze czy istnieje firma windykacyjna TESCH media finanz od której dostałem wezwanie do zapłaty w kwocie 99 euro i kato sprawdzić może u prawnika ? Bo jeśli to firma fikcyjna zapłacę aby kwota nie wzrosła jeszcze bardziej jeśli fikcyjna tylko nas straszą i tyle.Właściwie umówiłem się już z prawnikiem aby to ustalić jak tylko czegoś się dowiem dam znać i napiszę pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-12-10 08:07
Cytuję Marcin:
Witajcie jak wygląda u was sprawa z portalem be2.pl dostaliście od nich pocztą druk do zapłaty należnej kwoty z firmy windykacyjnej ? Muszę was zmartwić raczej będziemy musieli zapłacić bo nie dadzą nam spokoju nie sugerujcie się opiniami ludzi którzy radzą by im nie płacić otóż trzeba i nic na to nie poradzimy inaczej kwota zaległości będzie rosła jeszcze bardziej.Dzisiaj zadzwoniła do mnie babka z ECK czyli Europejskiego Centrum Konsumentów.Mówiła, że dopiero ECK zamierza złożyć skargę na be2.pl dziwne, że dopiero teraz pierwsze skargi ludzi na ten portal pojawiły się w 2010 roku.Radziła mi abym zapłacił 99 euro firma windykacyjna TESCH mediafinanz nie odpuści.Także jestem skłonny im zapłacić.Sugerowałem się opiniami ludzi, którzy radzili aby im nie płacić najpierw miałem do zapłaty 170 zł a teraz ponad 400 zł (99 euro = 400 zł).Napiszcie co wy zrobicie zapłacicie im czy nie ? Ja zastanawiam się tylko czy można jakoś sprawdzić autentyczność firmy windykacyjnej która dla portalu be2.pl ściąga od nas pieniądze czy istnieje firma windykacyjna TESCH media finanz od której dostałem wezwanie do zapłaty w kwocie 99 euro i kato sprawdzić może u prawnika ? Bo jeśli to firma fikcyjna zapłacę aby kwota nie wzrosła jeszcze bardziej jeśli fikcyjna tylko nas straszą i tyle.Właściwie umówiłem się już z prawnikiem aby to ustalić jak tylko czegoś się dowiem dam znać i napiszę pozdrawiam

e.Właściwie umówiłem się już z prawnikiem aby to ustalić jak tylko czegoś się dowiem dam znać i napiszę pozdrawiam

#Marcin jestem w podobnej sytuacji, pierwsze pismo windykacyjne otrzymałam w jezyku angielskim od Teschmediafinan z na kwotę 132,81Euro To było około 6listopada. List był nieostemplowany , tylko mój adres, wrzucony do skrzynki bez żadnego potwierdzenia odbioru. Zignorowałam to. 24listopada otrzymałam na maila od polskiej firmy windykacyjnej
Global Collection Service ( Poland ) Sp. z o.o.
ul. Marconich 3, 02-954 Warszawa, która działa w imieniu Germany - Mdfz dzialajac w imieniu i na rzecz Be2 S.a.r.l.,. I tutaj wzuwają mnie do zapłaty na kwotę 78,81euro. Zapaliła mi się lampka, że coś jest nie tak. Piątego grudnia otrzymałam ponowne wezwanie na mailai o godz 5.14 i to znowy wzbudziło moje wątpliwości co do tych działań. Odpisałam im, że skonsultuję się z prawnikiem czy takie praktyki są zgodne z prawem i jak będę miała wszystko czrno na białym podejmę dalsze kroki. Coś mi tu śmierdzi, patrząc na to mam do czynienia z trzema firmami windykacyjnymi, kwota do zapłaty rażąco się różni, metody wzywania też odbiegają od normy, na stronie be2 straszą mnie, że nie będę miała zdolności kredytowej, co jest niezgodne z prawem. Dodam, że na profil be2 zapisałam się 8sierpnia2017, zapłaciłam 20zł i raptem byłam tam 2 dni bo stwierdziłam, że ten portal to dno. Proszę skontaktuj się ze mną jak wygląda aktualnie twoja sprawa, ja wybieram się w czwartek do prawnika. Koło wtorku pewnie otrzymam kolejne wezwanie do zapłaty i zawiadomienie o kolejnych krokach podjętych przez windykatora. Bo już mnie straszyła w ostatnim maliu pani kinga grzybowska. Pozdrawiam i czekam na kontakt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-11 12:17
Wpadłam w to samo gówno..Daj znać co się dowiesz? Trzeba to naglośnić medialnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Doris 2018-01-03 09:14
Ja rówwnież. Odebrałam wczoraj list z firmy windykacyjnej opiewający na kwotę 133,39 euro. Miałam konto na portalu b2. Weszlam tam trzy razy. Zapłaciłam od razu za konto premium. Proszę o podanin facebool kinkug
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2017-12-14 09:35
Cześć. mam problem z be2 czytam i sama nie wiem co zrobić.ściągnel i mi kase z konta jak wszystkim ..złożyłam reklamacje w banku i została uznana.w miedzy czasie dostałam w list wezwanie do zapłaty ,czego nie zrobiłam teraz dostaje malle nie znam niemieckiego więc nie bardzo wiem o co chodzi.Jezeli kontaktowałaś się z prawnikiem może podzielisz się informacją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2018-01-06 09:37
Witam...
Jak Twoja sprawa??? Mnie też straszyła Kinga Grzybowska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2018-01-14 21:15
Możesz napisać coś więcej na ten temat z Kinga ja też mam tego rodzaju sprawę. Poz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2018-01-15 10:31
Witaj..To dość śmierdząca sprawa dziwię się że do tej pory nikt im się do dupy nie dobrał tyle ludzi oszukanych.. Regulamin napisany w ten sposób aby nikt go nie doczytał do końca właśnie po to aby niby legalnie zarabiać na zwykłych ludziach ale w końcu trafi kosz na kamień i znajdzie się ktoś kto nie podaruje ukradzionych pieniędzy ..Co do Kingi Grzybowskiej nie wiem kim jest ale straszy windykacją niby działa na rzecz jakiejś firmy z Wa-wy.. Może też warto się tej osobie przyjrzeć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2018-01-06 10:32
Ja bym chciała odzyskać te ukadzine 480zł dla mnie to dużo pieniędzy..Mam pytanie czy jak kontaktowałaś się z prawnikiem to czy na ten temat Ci coś mówił?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# AGA 2018-01-08 07:47
Witaj Iwona
Chciałabym sie dowiedzieć co udało Ci się ustalić z prawnikiem, ja 5.01 dostałam wiadomosc takiej samej tresci jak Ty. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-11-07 21:00
Witaj Absynthia mam ważne pytanie czy rozwiązałaś umowę z portalem be2.pl poprzez twoją zgodę na pobranie ci z karty przez portal tych 240 zł ? Pytam bo sam jestem im rzekomo winien kasę niecałe 170 zł twierdzą, że jeśli wezmą mi te pieniądze z karty moja umowa z portalem zostanie rozwiązana.Mam wątpliwości czy to prawda boję się że jeśli podam dane z karty nie uwolnię się od nich a kasę z konta będą mi pobierali co 3 miesiące gdy będzie się kończyła ważność konta Premium .Jak jest naprawdę ? Chciałbym abyś rozwiała moje wątpliwości.Mój profil jest obecnie zablokowany na portalu niedawno dostałem list z firmy windykacyjnej portalu be2.pl kwota zaległości urosła ze 170 do ponad 400 zł rachunek do zapłaty to 99 euro.Ja sprawę zgłosiłem do Europejskiego Centrum Konsumentów w Warszawie obecnie zajmują się moim przypadkiem tak jak i wielu innych pokrzywdzonych przez portal www.be2.pl napisz pozdrawiam Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# absyntia 2017-11-01 17:32
Moi drodzy! Sami jesteśmy sobie winni bo nie przeczytaliśmy regulaminu. Ja w ciągu paru dni rozwiązałam umowę i zlikwidowałam u nich konto. Jak tylko ściągnęli mi 240 zł z konta dokładnie zapoznałam się z regulaminem, zastosowałam do wytycznych be2 i rozwiązałam z nimi umowę. Nie ma na co czekać tylko robić to od razu. Powiem tylko, że mądry Polak po szkodzie...:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-08 08:04
Witam. Trzeba zadzwonić do Europejskie Centrum Konsumenckie 225560118 i złożyć skargę na stronie www. konsument.gov.pl
Firma be2 jest nieuczciwa, wyłudza pieniądze w związku z tym nie zasługuje na poważne traktowanie. Ustanawiaja złodziejskie regulaminy pisane małym druczkiem, celowo wprowadzając klientów w błąd. Poza tym pobieranie pieniedzy z cudzego konta jest przestepstwem w swietle polskiego prawa karnego. Czy z takimi złodziejami warto rozmawiać??? Pozdrawiam. M
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-01-01 20:54
#absyntia kolejność działań jak u przedmówców. Gdy po ściągnięciu mi pieniędzy z konta wymieniałam się mailami z be2 by rozwiązać umowę. Zażądali odręcznego podpisu pod moim wypowiedzeniem. Nie dam im do rąk mojego podpisu. Dalej dostaję wezwania do zapłaty bo ponoć moje wypowiedzenie bez podpisu jest nieważne. Też musiałaś je podpisać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Absyntia 2018-01-12 15:27
Podpisałam ale w dziwny nagryzmolony sposób ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# absyntia 2017-10-28 15:52
Po tygodniu walki z Be2, ilości e-mail których nie zliczę, plucia sobie w brodę i wyzywania siebie samej od idiotek, otrzymałam dzisiaj wiadomość następujacej treści:
Szanowny Użytkowniku be2,Niniejszym, potwierdzamy Twoją rezygnację.

Twój abonament zakończy się w dniu 24.01.2018 i po tej dacie nie będzie dalszych płatności.

Twoje konto Premium nie zostanie przedłużone.

W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu.
Z tej radości idę się upić chyba....Wszyst kim zrozpaczonym życzę wyplątania się z tej wątpliwej znajomości z Be2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-01 13:15
gratuluje!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-11-06 14:19
Witam. Mam podobny problem, poproszę o kontakt. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-11-08 17:22
Zapraszamy do grupy na fb Oszukani przez Academic Singles.Ten portal stosuje te same metody i należy do tej samej firmy z siedzibą w Luksemburgu. Połączmy siły aby dochodzić swoich praw, odzyskać pieniądze i utrzeć nosa cwaniakom
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-09 12:05
wysłałam prosbe o dołaczenie do grupy na FB
ale mam pytanie - czy ktoś, kto został oszukany przez Be2 moze podpisac sie pod zbiorową petycja dot innego portalu? Chyba nie o to chodzi? a może należy stworzyć kolejna grupę "Oszukani przez be2" ? Nie możemy tego tak zostawić !!!! Pozdrawiam wszystkich oszukanych
M
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Seba 2017-12-06 15:42
Margo, to Ty Mariola? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2017-12-14 09:45
Cześć.
jestem za!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# AGA 2018-01-08 07:54
jestem za, mozecie mnie zaprosc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2017-12-14 09:43
Cześć.
jak znaleźć na FB ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Angelika 2017-12-28 14:27
Cytuję Kinga:
Zapraszamy do grupy na fb Oszukani przez Academic Singles.Ten portal stosuje te same metody i należy do tej samej firmy z siedzibą w Luksemburgu. Połączmy siły aby dochodzić swoich praw, odzyskać pieniądze i utrzeć nosa cwaniakom
PozdrawiamJak was znaleźć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika 2017-12-14 09:41
Cześć.
jak wszyscy tu zalogowani ściągnęli mi kasę z kota ,złożyłam reklamację i została uznana wiem że bank kontaktował się z nimi w tej sprawie .Próbuję ustalić na jakiej zasadzie dostałam zwrot.Pozdrawia m
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka Pniewska 2018-01-11 22:59
Cześc, mnie naciagnęli z academicsingles - pisałaś tylko mejla i odpowiedzieli na mejle? Czy wysyłałaś też pisma papierowe?
Poradź jak się z tego wymiksowac. Dzisiaj ściagneli mi kase za konto PREMIUM, którego nie zakładałam i nie zamawiałam... AGA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Beti 2017-10-19 13:28
Absolutnie nie polecam Be2. Znaleźli sobie łatwy sposób na biznes. Założyłam konto na tym portalu i niebawem pojawiła się propozycja zakupu konta premium w cenie 5 zł, nigdzie natomiast nie było informacji że jest to 5 zł za tydzień. No ale ok, to jeszcze byłam w stanie znieść, gdy z mojego konta zostało pobrane 20 zł. Dostałam na maila potwierdzenie członkostwa premium. Niby zwykły mail, niestety koszmar przyszedł później. Pomijając już fakt, że cały ten portal to jedna wielka ściema i nie da się tam nikogo poznać. Po miesiącu, bo na tyle wykupiłam konto premium, z mojego konta zniknęło ok 240 zł. Poprosiłam zatem mailowo o wyjaśnienie, odpowiedź z automatu "przykro nam, że nie zapoznałeś/as się z regulaminem..". Są fantastycznie wyszkoleni. A na moje pytanie odpowiedzi nie dostałam. Postanowiłam więc sprawdzić przesłanego mi po rejestracji maila i okazało się, że małym druczkiem napisane zostało, że w przypadku braku rezygnacji z konta premium w określonym czasie, zostanie ono automatycznie przedłużone na kolejne 3.miesiące za kwotę ok 240 zł. Tyle, że przy samym procesie dokonywania zakupu nie zostałam o tym poinformowana, bo w życiu teho członkostwa bym nie wykupila. Nie chodzi o pieniądze. Chodzi o to, że zostałam wprowadzona w błąd i oszukana. Profilu usunąć nie można, bo trzeba złożyć wypowiedzenie. To jest jakieś chore. Ostrzegam wszystkich przed nimi. To zwyczajne naciąganie. Jest wiele lepszych przede i przede wszystkim UCZCIWYCH portali randkowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# absyntia 2017-10-25 15:35
Chyba Bóg mnie opuścił i też dałam się złapać na portalu Be2. Nie przeczytałam dokładnie i niestety moja w tym wina. Jestem na etapie wyplątywania się z tego. Opiszę działania jakie trzeba przeprowadzić ale nie ma pewności, że się z tego wyplączemy. Wczoraj zniknęło mi z konta 240 zł. Co trzeba zrobić:
1. Zadzwonić do banku, kartę podać jako uszkodzoną i poprosić o wyrobienie drugiej
2. Zrobić w banku zastrzeżenie żeby nic z konta nie znikało gdyby w jakiś cudowny sposób znowu się do niego dobrali
3. Wysłać rezygnację pisemną (koniecznie pisaną wielkimi literami, w jakim kraju uzytkujemy konto, adres jaki podaliśmy przy rejestracji, podpisać, nazwę użytkownika) do Luksemburga - adres podany w regulaminie, broń Boże nie podawać żadnych więcej informacji,
4.Wysłać odstąpienie od umowy (rezygnację faxem, (numer telefonu podany w regulaminie
5. Można zrezygnować on - line ale niestety nie znalazłam na ich stronie takiej możliwości
6. Możliwość kontaktu z firmą zerowa, chociaż mam nadzieję, że moje pisma wystarczą
7.Na wszelki wypadek wysyłam codziennie e-maile z załączonym plikiem o rezygnacji.
8. Za głupotę się płaci...niestet y. Boję się, że będę za to płacić do śmierci, chyba, że zlikwiduję konto w banku i wtedy dadzą mi spokój ale słyszałam, że straszą firmą windykacyjną. Gdyby kogoś interesował kontakt proszę tutaj napisać swój e- mail a odezwę się osobiście i podam resztę historii...:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-01 10:39
Nie pomoze likwidacja konta. Zrobiłam to i nadal dostaje pisma od wynajetej przez nich firmy windykacyjnej (ostatnio "przedsadowe wezwanie do zapłaty"). Napisałam, ze składam zażalenie do Biura Ochrony Praw Konsumenta ws nękania mnie przez portal Be2. Nie mozna usunąć konta bo jest zablokowane, a jesli wpłacisz "zaległa" kwote to automatycznie przedłuża członkowstwo. Paranoja! Napisz do mnie na priv (), razem spróbujemy coś wymyślić aby utrzec nosa tym draniom, oszustom, naciagaczom. Pozdr. M
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-11-08 17:18
Witaj Margo,
Mam tą samą sytuacje; z tym ze dotyczy academic Singles. Ale z tego co widzę jest to ta sama spółka z siedzibą w Luksemburgu.
Jestem na etapie straszenia windykacją. Chcę Cię poinformować, że wraz z innymi osobami załozylismy na fb grupę Oszukani przez Academic Singles. Jest ona zamknieta, ale możesz poprosić o dołączenie. Wspólnie zastanawiamy się co zrobić, myślimy o pozwie zbiorowym. Mamy podstawy do oskarżenia bo Firma sama nie przestrzega własnego regulaminu np. nie informuje o zblizajacym się terminie przedłużenia konta ani o wysokości opłat.Stosuje niedozwolona w Polsce praktykę pobierania srodków z konta z uzyciem karty klienta. Jeśli masz kontakt z innymi osobami pokrzywdzonymi to daj im też znać. Jeśli połączymy siły mamy większa szansę na wygraną. Trzeba utrzeć nosa cwaniakom. Pozdrawiam. Kinga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola 2017-11-23 19:46
Jak wejść na tą stronę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2017-11-06 14:21
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-11-11 19:02
Jest na fb tajna grupa Oszukanych przez Academic Singles (to i Be2 to jedna spółka)Myslimy nad pozwem zbiorowym i ogólnie chcemy narobić szumu gdzie się da
Zapraszam do kontaktu; tel. 663376088
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hania 2017-11-12 14:33
Ja proszę o kontakt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-11-17 20:51
Hej,

chciałbym się dopytać o jak zrezygnować z usług "randkowego" portalu benaughty.

czy jak wykonałaś swoją procedurę jesteś jakoś nękana wezwaniami do zapłaty?
coś jest pobierane z Twojego konta?
Jak Ci się udało rozwiązać ten problem?
masakra jakaś - człowiek wchodzi nie swiadomie by zobaczyć co to jest a tu taki klops..
Proszę Cię o jakie kowliek informacje bo trochę się zestresowalem
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Robert 2017-12-26 15:18
Proszę o kontakt zbieram informacje na temat portali randkowych do reportażu i newsa TVP. Pozdrawiam RP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Korin 2018-01-02 10:29
cześć czy po rejewstracji pojawiła się jakakolwiek informacja na mailu? Wspólnie z kolezanka w przypływie humoru wypełniłam test...stworzył am hasło i dalej nie wiem czy przerwałam wypełianie czy dokończyłam...c zy jestem rzeczywiście zarejstrowanacz y nie...i dodatkowo nie pamiętam hasła, Nie podałam żadnych numerów karty. I nie wiem czy jestem na tym portalu czy nie. A czytając o nim mam lekkie drżenie.. proszę o poradę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Margo 2017-11-01 10:34
Witaj Beti, mnie tez zrobili w konia w ten sasposób, zlikwidowałam karte kredytową, zeby nie ściagali mi więcej pieniedzy. Teraz dostaję "przedsadowe wezwanie do zapłaty" od jakiejś firmy windykacyjnej. Konta nie moge usunąć bo jest zablokowane. Jesli zapłacę za kolejne 3 miesiące - dostałam wezwanie do zapłaty na kwote 46euro) to automatycznie przedłuża mi członkowstwo na nastepny okres. Paranoja.. Napiszesz do mnie na priv? () zastanowimy sie razem jak z tego wybrnąć? Moze gdyby nas było wiecej mozna by jakoś wnieść sprawe o nękanie do Biura Ochrony Praw Konsumenta? Pozdrawiam.M.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-11-11 18:58
Mamy tajną grupę na fb, łączącą oszukane w ten sam sposób osoby. Wspólnie organizujemy się,żeby się bronić, myslimy nad pozwem zbiorowym. Zapraszam do kontaktu po tel. 663376088
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia 2017-11-29 17:59
Ja również ostrzegam przed tym portalem. Automatycznie ściągają pieniążki z konta kiedy kończy się abonament. Opcja usunięcia konta eh bardzo trudna wręcz czy możliwa? Ostrzegam przed tym portalem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2017-10-17 16:46
Co sądzicie o portalu:

podrywaczek.pl

Fake czy wszystko ok?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-09-27 20:31
Witam, czy miał ktoś styczność ze stroną. Randkazmilfami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Filip 2017-10-24 21:48
Odradzam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomasz 2017-11-05 18:48
Nie wchodzcie też na randkaznimfami , to także jedna wielka sciema , tak jak poprzednio opisują koleżanki i koledzy. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JULIAN 2017-08-30 08:33
HEJ UWAŻAJCIE TEŻ NA FLIRT.COM ŚCIEMA JAK POZOSTAŁE PORTALE TYLKO ŻEBY NACIĄGNĄĆ KASE SPOTKAŁEM SIĘ RÓWNIEŻ ZE ZDJĘCIAMI DZIEWCZYN Z INNYCH PORTALI RANDKOWYCH
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojciech Kozlowski 2017-08-25 05:11
Czy jesli wchodzac na flirt.pl podalem tylko e mail i zaraz wyszedlem z tej steony, to czy tez moge miec nieprzyjemnosci ? Maila podalem takiego ze nawet nie wiem jak sie na niego zalogowac bo nie wchodzilem na niego ze 100 lat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek 2017-08-20 11:20
Jak usunąć konto na flirt.com ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-08-14 17:29
też mam problem z tym be2 portal rzadaja 288 zł nnie wiem za co . przyszedł list windykacyjny z Monachium , nie wiem co robić nie chcę tego badziewia opłacać.mam nadzieje że to tylko strachy na lachy , i nie umieszczą mnie w rejestrze krk BIK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aga 2017-09-05 06:44
Ja wczoraj odkryłam, że ściągneli mi kasę z konta. Zablokowałam już kartę, ale szczerze, nie wiem co dalej. Napisałam do nich ale brak odpowiedzi.
Konta są fikcyjne, na kilka napisałam wiadomość typu: czy możesz mi potwierdzić, że istniejesz, mam wrażenie że konta są fikcyjne - i zgadnij - brak odpowiedzi. tylko jakieś wiadomości z automatu.
Zastanawiam się jak ich zmusić do zwrotu kasy.
Może jakby więcej ludzi zorganizowało się i podało ich do jakiegoś sądu, prokuratury coś takiego ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2017-09-22 15:44
Aga skontaktujmy się jestem w podobnej sytuacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-10-10 10:36
Aga i Monika jestem w podobnej sytuacji portal be2. pl żąda zapłacenia przeze mnie prawie 170 zł mam czas do zapłaty do 16.10 jestem w kropce nie wiem co robić... Anulowałem subskrybcję aby nie musieć w przyszłości płacić mimo to przyszło powiadomienie do zapłaty.
Jeśli to możliwe niech któraś z Was napisze do mnie na e-maila : może wspólnie razem coś ustalimy i wymyślimy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-10-24 12:46
Właśnie czekam na list windykacyjny. Niestety załapałam się na ten sam numer o przedłużniu konta premium.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-10-24 12:47
Właśnie czekam na list windykacyjny. Dałam się złapać na ten sam numer.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2017-09-22 15:45
Cytuję Aga:
Ja wczoraj odkryłam, że ściągneli mi kasę z konta. Zablokowałam już kartę, ale szczerze, nie wiem co dalej. Napisałam do nich ale brak odpowiedzi.
Konta są fikcyjne, na kilka napisałam wiadomość typu: czy możesz mi potwierdzić, że istniejesz, mam wrażenie że konta są fikcyjne - i zgadnij - brak odpowiedzi. tylko jakieś wiadomości z automatu.
Zastanawiam się jak ich zmusić do zwrotu kasy.
Może jakby więcej ludzi zorganizowało się i podało ich do jakiegoś sądu, prokuratury coś takiego ???

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-11-08 17:27
Mamy grupę na fb "Oszukani przez Academic Singles" Jest to portal prwdp prowadzony przez te sama spółkę z Luksemburga co be2.
Identyczne metody rodem z Sycylii. Organizujemy się, żeby złożyć pozew zbiorowy. Jeśli chcesz dołączyć to zapraszamy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-15 16:11
Bardzo chętnie dołączę
.. W grupie siła!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gosia 2017-10-30 09:55
hej
mam pytanie jak skonczyła sie twoja przygoda z portalem be2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joanna 2017-11-29 08:45
Witam, ja mam windykację na 155 euro i zwariowałam!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cezar 2017-08-10 09:21
Uważać też trzeba na FLIRT.pl ściągaja kase bez twojej wiedzy ale juz zablokowalem karte
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojciech Kozlowski 2017-08-25 05:18
Jesli wchodzilem podajac tylko mail i zaraz z tego wyszedlem nic nie robiac, wylogowalem sie. To czy moge miec nielrzyjemnosci ? Nie podawalem numeru ka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemko 2017-08-01 08:31
Witam , czy jest sens wysyłać list z odstapieniem od umowy na adres portalu flirt randki do Czech bo wtedy gdy wyślę będą mieli mój adres zamieszkania a boję się że mogą to wykorzystać . Czy ktoś też miał problem z tym portalem jak tak to proszę o jakieś sugestie na maila i tutaj w komentarzach .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cezar 2017-08-10 09:26
Miałem tez z nimi klopot wszystkie wiadomosci wrzucam jako spam jesli podales numer karty kredytowej to beda sciagac w chinskiej walucie bez twojej wiedzy karte zastrzez
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zdzichu ???? 2017-08-16 08:46
Cytuję Przemko:
Witam , czy jest sens wysyłać list z odstapieniem od umowy na adres portalu flirt randki do Czech bo wtedy gdy wyślę będą mieli mój adres zamieszkania a boję się że mogą to wykorzystać . Czy ktoś też miał problem z tym portalem jak tak to proszę o jakieś sugestie na maila i tutaj w komentarzach .


Napisz emaila tutaj: najlepiej w języku angielskim

Please delete my account from Flirt portal.
I would like to cancel the payment again because I resign from the Flirt portal and delete my account.
My User ID ..., name: ..., e-mail: ...

Poniżej tak to byłoby propolskiu:
Bardzo proszę o usunięcie mojego konta z portalu Flirt.
Bardzo proszę o anulowanie ponownej płatności gdyż rezygnuję z portalu Flirt i usuwam swoje konto.

Dostałem potwierdzenie w ciągu 24h.
Pozdro!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomasz 2017-11-05 19:00
Witaj Przemko, Witam Wszystkich serdecznie, ja około rok temu chciałem wyjść z tego flirt randki, miałem problem ale zrobiłem ksero dokumentów - wypisałem co trzeba , wysłałem i uwzględnili moją prośbe o usunięcie konta.
Tak że pisz, załatwiaj, bedzie dobrze.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zawiedziony 2017-07-31 02:16
Oszuści SEX nasza klasa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Roman 2017-07-19 22:53
C-date to oszuści! nie daj się nabrać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Basia 2017-05-29 16:01
A mi z portalu b2 przyszedł druczek na adres domowy. i do zapłaty 67 euro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-10-10 11:23
Basia mam podobny problem z portalem www.be2.pl choć mój przypadek jest nieco inny napisz na e-maila :
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Basia 2017-05-11 07:34
Witajcie mam problem z portalem b2 ,co prawda nie logowałam się na niego bo jest to pod konto portalu Twoo. Właśnie przyszło mi do zapłaty na mój adres domowy 125 euro.ale list jest po angielsku a zapłacić mam do Niemiec.Też nikogo nie poznałam i nikt nie odpisuje tak samo jak na sport42 portal sam dopasowuje osoby z drugiego końca Polski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-10-24 12:50
Basiu, czekam na list od be2 o wszczęciu windykacji już rozmawiałam z rzecznikiem praw konsumentów. Jak ktoś ma ten sam problem, zapraszam:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2017-10-24 12:52
Basiu, właśnie czekam na list od be2, rozmawiałam już z rzecznikiem praw konsumentów, jeśli ktoś ma ten problem proszę o kontakt :
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2017-04-06 06:21
www.casualrandki.com czy ten portal jest wiarygodny i warto zalozyc w nim konto vip aby moc sie kontaktowac z innymi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zinuz0 2017-06-01 11:52
Zacytuję regulamin TEGO portalu: "2.7.Administra tor zastrzega sobie prawo tworzenia na Serwisie fikcyjnych profili użytkowników, prezentujących postacie nierzeczywiste. " I chyba WSZYSTKO JASNE.
Kolejna sprawa - MOŻESZ bezpłatnie wysłać JEDNĄ wiadomość do jednej osoby - BEZ ZAPŁACENIA 240,-pln nie masz możliwości odpowiedzieć na wiadomość do Ciebie.
Kwota wynika z faktu że NAJTAŃSZY pakiet dostępny bez karty kredytowej opiewa na taka sumę. a bez pakietu NIC nie zrobisz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-10-10 11:25
Oszustwo nie polecam zakładać tam konta stracisz jedynie kasę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2017-04-06 06:20
www.casualrandki.com czy ten portal jest wiarygodny i godny polecenia aby zalozyc konto vip?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol 2017-03-11 10:15
Dot. Randki z Milfami , Witam czy ktos rozwiazal przed terminem subskrybcje uslugi premium - jesli tak to prosze o informacje o forme i sposob postepowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan 2017-05-30 19:27
Siemka jeśli udalo ci się usunąć konto lub nie to daj znać na meila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zinuz0 2017-06-01 11:53
W regulaminie jest podany numer telefonu - dzwonisz, podajesz nick, adres, chyba hasło i mówisz o tym że chcesz zrezygnować z pakietu - TRACISZ kasę, ale rezygnację przyjmują...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ona 2017-02-21 18:28
czesc, czy ktos wie jak skutecznie usunac konto z be2?? :oops:

prosze pomózcie
gg 5754140
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marysia 2017-05-08 22:12
Nie da sie bez uprzedniego napisania faksu lub maila do tych oszustow. Ja wlasnie po raz kolejny zarzadalam usuniecia statusu premium, bo bez tego nic nie mozna tam zrobic. Strona jest jak labirynt bez konca. Klikasz usun, a oni ci pisza ze jeszcze z 5 razy kliknij, a potem, ze sie nie da bo nie zmienilas premium. Zmienic premium tez sie nie da i tak bez konca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Expert 2017-01-25 17:15
Dla wszystkich "randkowiczów" zrobionych w balona przez strony naciągaczy.
1. Czytając regulamin skopiuj adres prowadzących stronę.
2. Wystaw fakturę elektroniczną do zapłaty za konsultacje obrazowe na ich stronie www.
3. Wyznacz obowiązkowo termin zapłaty.
4. Zaznacz, że faktura "bez podpisu" i Im wyślij pocztą elektroniczną.
5. Po otrzymaniu potwierdzenia w skrzynce, że otworzyli czyli poczytali napisz ponownie wezwanie do zapłaty.
6. Potem do e-sądu po wyrok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iza 2017-08-05 20:45
jak to zrobić, poproszę o szczegóły na mój adres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iza 2017-08-05 20:47
witam, jak to zrobić? Mogę prosić o kontakt na
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-09-15 19:51
Mógłby Pan i do mnie napisać jak to zrobić? Mam konto na Jeempo i dopiero teraz zauważyłem, że ściągnęli mi dwie opłaty co miesiąc a miałem tylko konto premium na 1 dzień.

Co do ich "regulaminu" to jest taki oto fragment:
"Aby zapewnić użytkownikowi sprawny i nieprzerwany dostęp do usług, serwis jeempo.com korzysta z automatycznego systemu odnawiania subskrypcji. System jest aktywowany w momencie dokonania opłaty subskrypcyjnej na stronie internetowej. Początkowa subskrypcja użytkownika będzie automatycznie odnawiana do momentu jej anulowania.
Obowiązujące plany subskrypcyjne
1-dniowa subskrypcja próbna: 4 Zl (1 USD)
1-miesięczna subskrypcja: 139 Zl (35 USD). Opłata w wysokości 139 Zl będzie pobierana co miesiąc do momentu anulowania subskrypcji.
3-miesięczna subskrypcja: 274 Zl (69 USD, 92 Zl/miesiąc). Opłata w wysokości 274 Zl będzie pobierana co 3 miesiące do momentu anulowania subskrypcji.
6 miesięcy: 405 Zl (102 USD, 67 Zl/miesiąc). Opłata w wysokości 405 Zl będzie pobierana co 6 miesięcy do momentu anulowania subskrypcji.
W momencie zakończenia 1-dniowej subskrypcji jest ona automatycznie przedłużana na 1 miesiąc, chyba że zostanie anulowana 24 godziny przed zakończeniem okresu próbnego. Na wyciągu z karty kredytowej użytkownika widnieć będzie nazwa „Jeempo.com“. Jeżeli użytkownik nie życzy sobie, by jego subskrypcja była automatycznie odnawiana lub jeżeli chce zmienić bądź zawiesić swoją subskrypcję, należy wysłać wiadomość e-mail na adres co najmniej 24 godzin przed terminem odnowienia subskrypcji. W wiadomości prosimy podać adres e-mail, którego użyto podczas rejestracji. Następnie użytkownik otrzyma wiadomość e-mail, potwierdzającą anulowanie subskrypcji. Opłata subskrypcyjna pobierana jest w USD (dolarach amerykańskich), dlatego ostateczna wysokość opłaty może się nieznacznie różnić z uwagi na lokalny kurs wymiany walut. Bank użytkownika może pobrać niewielką prowizję za konwersję waluty."

Jak widać nie tu słowa o przedłużaniu konta premium po aktywacji na 1 dzień.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2017-12-02 22:27
Cześć, no i co zrobiłeś z tym kontem na jeempo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-12-15 18:24
Proszę o instrukcję dla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2017-01-18 18:07
jak usunac konto na c date i czy musze wplacic jak usune konto mailowe i zablokuje rachunek czy karte????? po IP moga namierzyc???? odpiszcie prosze bo do zaplaty 288 zl co robic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alex 2017-01-19 11:14
Nie usuniesz konta jak nir zaplacisz. Ale tez nie jest powiedziane że jak zaplacisz to usuna ci konto. Mogą dalej cie naciagac. 3 miesiace temu mialem podobnie. Wyslali wiadomość ze MAMY TWOJ LOGIN I IP. na poczatku sie wystraszylem. Dostalem 4 ponaglenia, kazde nastepne z wueksza kwoto. Wrzucilem to do spamu. I tyle. Nie namierza cie po ip. Sjopuj sobie ip swoje wpisz w google jak znalesc po ip. Wklej i zobaczysz co ci wyskoczy. Na pewno nie twoje mieszkanie. A przy okazji skad jestes ? I czy chcesz poklikac? Haha zarcik :* glowa do gory malutka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andre 2018-01-03 20:01
Cześć! też mnie ponaglają z tego be2 serio tak może być jak piszesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alex 2017-01-19 11:18
Zablokuj karte kredytową!
I napisz na maila powysylamy sobie focie :* haha zarcik. Wszystko ci wytłumaczę. Buzia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# TomMlp 2017-03-23 04:28
Tak zbiegając z tematu może masz ochotę na kawę lub spacer ? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2016-12-28 20:05
Witam.. mam problem z portalem randkizmilfami. pl właściciel HQ Entertainment Network GmbH & Co. KG co kilka dni mi wysyła wiadomość że jestem winien kase za konto premium. zapłaciłem im to dla świętego spokoju ale i tak mi wysyłają te wiadomości.. straszą komornikiem itp

proszę więc o kontakt innych poszkodowanych, może wytoczymy im proces zbiorowy?

proszę o kontakt mailowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lukas86 2017-01-25 21:41
Ode mnie również chcą wyłudzić pieniądze. Odpisuję na maile
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# barbara 2017-07-27 08:19
Jestem w tej samej sytuacji po żałosnej przygodzie z be2. Nie dałam się naciągnąć, ale mi grożą. Sądzę, że można to olać- ale może warto dać oszustom po nosie...Nie sądzę, żeby działali zgodnie z prawem. Napisz, jeśli masz chęć i jakiś pomysł.
-b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-10-10 11:38
Basia ja również bardzo nieprzyjemne doświadczenia z portalem be2.pl. Anulowałem płatność nie zapłaciłem a oni żądają zapłaty 119 zł za 3 miesiące konta Premium + odsetki 50 zł czyli w sumie prawie 170 zł zapłacić i mieć spokój czy nie ? Straszą mnie firmą windykacyjną i że będę musiał jeśli nie wpłacę tej kwoty do 16.10 zapłacić o wiele więcej.Napisz na e-maila : Pozdrawiam Marcin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lukas86 2017-01-25 21:44
Witam napisałem na mail.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maranzano 2017-01-28 04:25
witam
ale z poczatku załozyłes konto premium ?
pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adrian 2016-12-08 19:56
Witam założyłem konto na portalu filtrandki i patrząc na metody płatności na 14 dni mogłem założyć umowę czy tylko po wpisaniu danych takich jak nr karty 6 ostatnich cyfr ito?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja 2016-12-07 14:53
A wystarczy kartę prepaid sobie wyrobic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2016-11-14 16:39
Korzystał ktoś z flirtranki.pl ? Bo nie wiem czy jest autentyczna i czy nie pobierze mi za duzo kasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2016-11-23 19:45
jedna wielka ściema. lepiej wpłacić na biedne dzieci a nie tym oszustom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# slawo 2016-12-08 20:56
to jest typowy fake portal , jedno wielkie oszustwo . Odradzam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# slawomir 2017-01-17 17:51
fake , trzymaj sie od nich z daleka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mira 2016-10-19 11:37
B2 to typowi oszusci.Wyludza ja tylko pieniadze straszeniem windykacja,ale do tego nigdy nie dochodzi.Placa tylko naiwni,wystrasz eni ludzie.Ja bym w zyciu nie zaplacila.Placi sie za uzytkowanie,a ja np. sie tylko zarejestrowalam i po sprawdzeniu,ze to oszustwo,wylogo walam.Nikogo tam nie moglam zobaczyc,bo zdjecia za mgla.Jesli zaplacisz,mozes z napisac do kogos,zobaczyc zdjecie,etc.
Tez mi przysylali jakies info,zeby zaplacic i straszyli windykacja.Ale ja to olalam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2016-12-15 14:28
Witam, też mnie straszą windykacja. Założyłem konto na randkizmilfami.pl
Regulamin na 8 stron nie jasno napisany.
Dostaje maile od 2 tygodniu aby zapłacić. Ale czuję ze to wał. Mają tylko moje ip i Nick. Czyli nic. Poradzisz coś ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2016-12-15 14:48
Sieć
więcej
Główne
Drugie przypomnienie dla funlove - Randkizmilfami
R
randkizmilfami. pl - księgowość
do ja
3 dni temuSzczegóły


Nie możesz przeczytać tego maila? Zobacz online
randkizmilfami

**Uwaga! Nie można odpowiedzieć na tę wiadomość, Biuro Obsługi Klienta nie otrzyma e-mail i nie będzie w stanie odpowiedzieć.**

Drogi Użytkowniku funlove

W dniu czwartek, 24 listopada 2016 zarejestrowałeś się w serwisie randkizmilfami. pl podając swoje dane osobowe i następnie nabyłeś Pakiet Premium używając adresu IP 94.254.179.182. .

Zaakceptowałeś Regulamin i tym samym zobowiązałeś się do natychmiastowej zapłaty za zakupiony Pakiet Premium. Zarejestrowane dane w naszej bazie to:

Użytkownik: funlove
Adres e-mail:
Adres IP: 94.254.179.182

Niestety nie otrzymaliśmy żadnej informacji ani potwierdzenia, że kwota 119,70 PLN została uregulowana.

Jeżeli należność nie zostanie uregulowana do czwartek, 15 grudnia 2016 będziemy musieli podjąć kroki prawne.

Zalecamy uregulowanie należności przed podjęciem kroków prawnych, gdyż mogą one skutkować zwiększeniem należnej kwoty.

Prosimy przelać kwotę 119,70 PLN, wraz z opłatami manipulacyjnymi 10.00PLN na podane konto bankowe:
Odbiorca: HQ Entertainment Network GmbH & Co. KG
Bank: Sparkasse Bregenz
IBAN: AT872060103400105429
BIC/SWIFT: SPBRAT2BXXXTytułem: 13073629, randkizmilfami. pl

Kwota: 129,70 PLN,

Po dokonaniu płatności prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Twój Pakiet Premium pozostanie zamrożony z powodu nieuregulowanyc h płatności. Jak tylko otrzymamy należność, Pakiet zostanie odblokowamy.

Jeśli dokonałeś już płatności, zignoruj to przypomnienie. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami mailowo:

Pozdrawiamy,

Zespół randkizmilfami. pl
HQ Entertainment Network GmbH & Co KG Fenzlgasse 1/12 1150 Vienna Austria
VAT-ID: ATU67596728 Registration number: FN388909a

to już 2 upomnienie. Nie zapłacę bo mię zastanawiałem żadnej premki! Ktoś może doradzić ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bOGUMIŁA 2017-01-31 14:50
No jestem w szoku kuzyn mnie zalogował poznasz znajomych raz zajrzałam nie korzystałam wogole a wylogowałam sie a oni ciągle chcą odemnie 300 zl za co?? skandal,usunęła m profil od razu na drugi dzien i teraz po 3 miesiącach na poczte bez przerwy jak nagabywanie ądają pieniędzy/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kamila 2017-03-26 19:17
mi też się to przytrafiło zablokowałam karte mój bank napisał reklamację do nich z żadaniem zwrotu gotówki .
kliknełam pakiet premium 39zł na 1 miesiąc a z konta ukradli mi 119,70 napisałam sama też im e-mail że żadam za to oszustwo zwrotu gotówki w przeciwnym razie oszustwo zgłoszę na policję
mojego zdjęcia nie było, nie można zobaczyć zdjęć innych osób,co najgorsze nie można usunąć konta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zinuz0 2017-06-01 11:57
kamila CZYTAJ czego dotyczy to co klikasz.. 39,- pln/miesiac ALE WYKUPUJAC pakiet 3-miesieczny... płacisz z góry za 3 miesiace(po 39,-pln/miesiac )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# PIOTR 2016-10-12 07:26
Dostałem wezwanie do zapłaty z inkaso w Holandii, które działa w imieniu be2, zapłaciłem kartą w sierpniu 2015, niestety zapomniałem o wypowiedzeniu, tam w ogóle nikogo nie poznałem, nikt nawet nie odpisał. Z karty nie ściągnęli bo już takowej nie mam. Mam ponad 100 Euro wpłacić im, co robić poradźcie, ignorować?piotr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kaśka 2016-12-06 22:14
Piotrek, ja mam to samo. właśnie kończę list do UOKiKu, nie mam zamiaru płacić i to 106 Euro!! za fake? to są oszuści!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jolanta 2016-08-15 09:42
Mam problem z usunieciem mojego konta z portalu be2 moze ktos wie jak to zrobic bardzo prosze o wiadomosc i pomoc dziekuje bardzo
:-|
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Annia 2016-10-07 22:23
Dla wszystkich którym nie udaje się zrezygnować z kont na różnych portalach, mimo że robicie wszystko jak trzeba i tego ściągają wam kasę z konta. Zadzwońcie do waszego banku zgłaszając, że ktoś bez waszej zgody ściąga wam gotówkę z konta - czyli po prostu należy zastrzec kartę i wystąpić o nową - dwa minusy 1.to ten, że jeżeli macie konto tylko w jednym banku zostaniecie na jakiś czas bez karty i możliwości płacenia nią i wypłacania na nią pieniędzy - ale przed tym tel. zawsze można iść do bankomatu czy banku i wypłacić tyle pieniędzy żeby na ten czas nam wystarczyło. 2.że możecie ponieść koszty wydania nowej karty.
W moim przypadku nie udało im się ściągnąć kasy z konta bo miałam wyłączone na koncie tego typu transakcje i zostałam poinformowana sms-em, że próbowano z mojego konta pobrać określoną kwotę, zaniepokoiło mnie to bo kompletnie zapomniałam o tym, że zakładałam konto na b2 z którego w ogóle nie korzystałam, zresztą kwota też do niczego mi nie pasowała a nie była mała.
Pan zaproponował zastrzeżenie karty i wydanie nowej - mnie nic to nie kosztowało, ale myślę że nawet jak mielibyście za to zapłacić 50 czy 100 jednorazowo to i tak jest to lepsze niż żeby mieli wam ściągać dużo większa kwotę co miesiąc czy czy też co kwartał.
Dodam jeszcze że od tego czasu nie przyszedł do mnie żaden mail w sprawie windykacji i wymuszenia ode mnie pieniędzy na opłacanie tego portalu, mimo że wypowiedzenia wcale nie wysłałam bo żeby dostać się na konto musiała bym je opłacić czego oczywiście nie zrobiłam. Życzę powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bożenka 2017-02-24 20:19
Ania dziękuję, że to napisałaś
Proszę odezwij się. Ja tak zrobię mam nadzieję że nie ściągaja po zablokowaniu karty kasy ani nie będą wymuszać tak jak napisałaś...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krystyna 2017-05-18 16:24
Ściągnęli ode mnie dzisiaj 119 zł.Zaraz zastrzegłam kartę.Czy to starczy?Nie mam adresu mailowego do be 2 by wymówić umowę i usunąć konto.Jedynie mogę się wylogować ,by nie było ,ze korzystam.Dla mnie 119 zł to dość dużo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zinuz0 2017-06-01 12:00
WYLOGOWANIE TO NIE TO SAMO CO ANULOWANIE ODPLATNEGO PAKIETU... NIE WAŻNE ŻE CIEBIE TAM NIE MA...MUSISZ ANULOWAĆ U NICH ODPŁATNY PAKIET - inaczej bedą z Ciebie ściągać kasę aż im się to znudzi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krystyna 2017-05-18 16:27
Be2 ściągnęli mi dzisiaj z konta 119 zł.Zastrzegłam kartę.Nie wiem ,jak wypowiedzieć umowę,by usunąć konto.Jedynie mogę się wylogować ,by nie było ,że korzystam.!19 zł ,to dla mnie dość sporo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2017-05-29 15:05
Aniu Ja tak zrobiłam,z tym że Ja przebywałam w szpitalu i jak już wróciłam do domu to sprawdziłam konto ściągnęli mi ponad 240zl, przeraziłam się aż mi się gorąco zrobiło. Kartę zablokowałm i przysłali mi nową natomiast zglosilam że ktoś pobrał mi z konta pieniążki bez mojej zgody . Pani w banku powiedziała mi ze tez tak kiedyś miała, nie powinni już ściągać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof Maziarz 2016-08-04 07:48
Jak ma anuloawc automatyczne platy na portalu
https://www.flirt.com.Pomocy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sławek 2017-07-09 01:22
Zadzwoń do nich lub napisz w pomocy. Anulują automat a na czas kiedy wykupiłeś będziesz mógł korzystać. Prześlą tobie na maila potwierdzenie anulowania automatycznej subskrypcji. Kwestia taka że nie licz że kogoś poznasz w realu z tego portalu :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2016-08-01 18:14
Aniu O, kiedy spotkamy się znowu?
brakuje mi Ciebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafaello 2016-06-26 17:36
s-klub.pl również nie da sie wyrejestrować choć jest taki link na stronie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafaello 2016-06-26 17:35
s-klub.pl bo taki pojawił się portal erotyczny bazuje na pochwyceniu numerów z karty. Umowa ciągnie się przez kilka miesięcy. Właściciel jest poza granicami kraju więc sądzenie się jest trudne. Generalnie opłaty realne to mim. 110/180zł bo tyle chce usługodawca. Oferty są fikcją. No chyba że kiedyś tróraś z pań sie zaloguje. Puki co przychodziły ze zdjęciami zagranicznymi o obniżonej jakości. Trzeba uważać. Coś podobnego do C-Date. Raczej unikać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Darek 2016-05-30 17:04
UWAGA na s-klub !!!!!!!!!!!!!!! ! Wykupiłem jednodniowy dostęp do konta za 3,33 zł a w następnych dnia zostało mi pobrane z konta najpierw około 32 zł, za dwa dni ok 45 zł i następnie 57 zł. Na maila z prośbą wyjaśnienia otrzymałem odpowiedź że konto jest kontem standardowym i nie zostały zaksięgowane żadne wpłaty z mojej karty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2016-03-17 20:29
:lol: Witam moim sposobem udało mi się anulować subskrypcje na flirt randkach.I skończyło się pobieranie kasy pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# paweł 2016-09-09 14:40
Hej!
Czy możesz mi napisać,jak to zrobiłeś?

pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin 2016-09-12 17:02
Cytuję Marcin:
:lol: Witam moim sposobem udało mi się anulować subskrypcje na flirt randkach.I skończyło się pobieranie kasy pozdrawiam

jaki masz sposob na to usuniecie tam konta bo mi kase zrzera :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Misiek 2016-10-25 12:30
:D Jak byś czytał dokładnie regulamin to ne było by takiego probllemu :-) Mam tam konto jakiś czas i płace tak jak chce,nic mi nie żre z konta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Misiek 2016-10-26 10:41
Wystarczy napisac na podporeoni dalej poinstruuja,nie mam problemu zadnego,place tylko za tydzien i nic wiecej mi ni boira.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Irek 2016-03-17 09:32
Witam jestem dzień w S-Klub.. chciałem usunąć konto i niby usunęło ale jak wpisze login i hasło to od nowa się loguje.. Wysłałem im e-mail ze rezygnuje z tego konta i proszę o jego usunięcie. Czy to wystarczy? I na tym koncie jeszcze nic nie robiłem praktycznie go nie używałem... Jakieś porady czy jeszcze muszę coś zrobić żeby usunąć konto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam 2016-03-10 13:11
WItam,

S-KLUB - Usunałem konto bez problemu.
Ustawienia, profil, usun konto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tomek 2016-04-07 06:07
Odnosnie usunięcia konta z s-klub ja nie mogę znalesć usuń konto w podanych przez ciebie instrukcjach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ando 2016-06-05 18:27
hej miałem podobny problem. Kolega Adam dobrze napisał ale nie dodał, że na samy dole drobnym drukiem jest:
Państwa członkostwo
Zamów Członkostwo Premium tutaj
Kliknij tutaj, aby usunąć swój Profil.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominik 2016-03-06 19:31
Witam, dostałem ostatnio email z windykacją z serwisu be2, co mam z tym zrobić? Dodam iż cena jest większa niż miałem wysłać do ich banku
64 euro na 114 euro. Wysłać im pieniądze czy nie reagować na ich emaile?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Waldi 2016-11-19 09:27
Nie reagować na oszustów też tak miałem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# radekdb87 2016-02-20 22:02
Czy będzie ktoś w stanie sprawdzić ten numer konta. Taki mi podesłało be2. Ktoś z Was dostawał podobną odpowiedź?

Szanowny Użytkowniku be2,

Dziękujemy za wiadomość.

Prosimy o dokonanie przelewu bankowego na następujące konto:

Firma: be2 Sarl
Bank: HypoVereinsbank Muenchen
IBAN: DE62 7002 0270 0667 9727 44
BIC(Swift-Code): HYVEDEMMXXX
Tytuł przelewu:

Nazwa i adres banku:

HypoVereinsbank
Kardinal-Faulhaber-Strasse 14
80333 Monachium
Niemcy

WAŻNE: Należy podać swój numer ID oraz adres e-mail w tytule przelewu (znak”@” prosimy zastąpić literami „ ‘at’ „)!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marta 2016-01-30 23:50
Czesc wam mam problem bo nie wiem jak usunac portal na flirtrandki... szukalam wszedzie i niestety bez skutecznie mozecie mi pomoc z gory dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2016-02-18 20:04
Witaj własnie jestem w trakcie procedury anulowania subskrypcji Premium za pomoca Karty.Proces polega na tym ze musisz wejsc na stronę https://www.cgbilling.com/secure/ wybrać opcje Drugą To cancel a membership or unsubscribe from a pay site please fill in TWO fields in the form on the right and click submit.wpisać nr karty 6 ostatnich cyfr podać email rejestrcji i kliknąć submit wtedy pokaże się trasakcja twoja ze statusem ACtive trzeba wybrać w options obcje anulowania i koniec problemu poinformuje wszystkich jeżeli umnie to za działa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2016-02-19 19:13
A jesteś pewien, że cgbillig to zaufana strona? Na szybko wpisałem do wyszukiwarki "cgbilling" scam i były nagatywne opinie na jej temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# radekdb87 2016-02-19 22:11
O dziwo odpisali mi na maila jeśli chodzi o sprawę windykacji. Jedynie co muszę zrobić to uregulować zaległy abonament i anulować konto premium. Czekam na ich odpowiedź. Bo dostałem informację z numerem konta i danymi na które mam wpłacić zaległy dług wraz tytułem przelewu. Zobaczę co dalej mi napiszą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2016-02-19 22:27
A mógłbyś dokładniej opisać sytuację? Czym jest ten zaległy dług? Czy z tego, że Pana członkostwo zostało automatycznie przedłużone?
Czy na poralu z którego Pan korzystał poznał Pan kogoś w realnym świecie?
Pytanie czy faktycznie mogą Pana straszyć windykacją?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pawel 2017-01-15 20:01
Dzieki Marcin!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pawel 2017-01-15 20:14
Marcin i zadzialalo???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aleksandra 2016-01-18 14:38
Witam, mam taki problem 2 styczna 2016r założyłam sobie konto na portalu be2.pl z ciekawości zobaczenia jak to działa... Chcem usunąć konto i wyskakuje mi komunikat " PROSIMY NAJPIERW ZREZYGNOWAĆ Z CZŁONKOSTWA PREMIUM" :sigh: Co mam zrobić aby zrezygnować z tego członkostwa ? Proszę o pomoc z góry bardzo bardzo dziękuję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2016-01-19 05:51
Witam
zaczynając wątek pisałam że ja nie zdążyłam zrezygnować z konta, ponieważ w ogóle zapomniałam że je założyłam. Wątek założyłam w październiku 2014r. Próbowali sami ściągnąć mi pieniądze z konta, niestety im się to nie udało bo miałam tak skonfigurowane konto, że bez mojego potwierdzenia nic nie wychodziło,ale i tak zmieniłam kartę dla bezpieczeństwa na nową. Dostałam jeszcze później od nich z tego co pamiętam 2 upomnienia, o to że mam zapłacić kolejne składki bo inaczej będzie windykacja. Maila o windykacji również po jakimś czasie dostałam ale go zignorowałam jak i poprzednie, do dnia dzisiejszego nikt się do mnie z żadną windykacją nie odezwał. Na Pani miejscu dla świętego spokoju radziła bym jednak złożyć wypowiedzenie. Ja nie mogłam zrezygnować z konta, ponieważ żeby się zalogować musiała bym zapłacić, a kolejna składka opiewała chyba na sumę za 3 miesiące i to o wiele większą niż początkowa. Nie wiem jak należy zrezygnować z konta, ale radziła bym dzisiaj przeczytać uważnie regulamin i to zrobić - najlepiej dzisiaj - bo z tego co pamiętam to chyba trzeba było to zrobić na 2 tygodnie przed upłynięciem miesiąca i wygląda na to że dzisiaj chyba jest na to ostateczny termin. Ooooooooo właśnie zerknęłam na stronę, proponują nawet w tej chwili darmową rejestrację. Życzę powodzenia i radzę czytać na co się decydujemy wybierając kolejne portale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# radekdb87 2016-02-18 20:50
Witaj Twój problem, jest taki jak i mój, oni koniecznie wymagali napisać rezygnację mailowo lub faksem. Chociaż nie korzystam od września ubiegłego roku z tego serwisu do tej pory nic z windykacji nie przybył ani nie dostałem żadnego listu. Pomimo, że wykupiłem na m-c członkostwo to po miesiącu powinno się zakończyć, a automatycznie chcieli przedłużyć, akurat nie miałem wtedy żadnych środków i ze mnie nie pobrali kasy. Jedynie zablokowali konto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2017-08-01 10:57
Witam Aniu,
czy możesz mi napisać czy od ostatniego wpisu, tj. 19.01.2016 miałaś jeszcze jakieś kłopoty z be2? Moje konto również zostało zablokowane i dostałam e-maila z żądaniem zapłaty za kolejne 3 m-ce (288zł) choć z tego co pamiętam pierwsza oplata była 20zl za m-c. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# miroslaw 2015-12-11 07:25
jak zrezygnować z członkostwa s-klub tylko się zarejestrowałem nic im nie wpłacałem proszę sprawdzić ten portal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# zdzislaw 2015-12-31 12:05
Witaj.mam ten sam problem wiesz juz jak zrezygnowac z s- klub?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2015-05-30 20:35
Flirtrandki.pl nie ufam im.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# peter 2016-08-08 14:03
Uwaga Na Flirtrandki.pl FAKE FAKE FAKE ! Tam nie ma zadnej realnej dziewczyny !Same twory zalozycieli tego g....a
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2015-04-18 18:39
Widzę, że nie wiele osób odpisało na wpis.
W moim przypadku dostałam kolejnego maila o wezwaniu do zapłaty i groźbie windykacji było to już jakiś czas temu, ale do dnia dzisiejszego jest cisza. Oczywiście nie wypowiedziałam członkostwa bo nie mam jak wejść na konto bez opłaty. Mam nadzieję,ze już nic więcej nie przyjdzie i na tym moja "przygoda" z be2 się zakończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2015-05-15 12:50
Nadmienię, że próbowałam wszelkich prób rezygnacji z członkostwa, pisałam maile na serwis klienta i nic, cisza, wysłałam nawet druk pisma z rezygnacją.. I dziś niespodzianka z groźbą windykacji.. :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-15 13:52
Jeśli pisałaś maile na serwis klienta, wysłałaś im druk pisma z rezygnacją. I nie możesz zrezygnować na stronie bo nie masz dostępu do konta. To formalności dopełniłaś.

Proponuję zgłosić sprawę do Urzędu ds. Konsumenta.

A maile ignorować. Dużo ludzi pisze mi, że be2 straszy ich firmą windykacyjną, ale jeszcze nikt nie napisał, że taka firma poza straszeniem mailami coś jeszcze zrobiła.

Proponuję jeszcze zablokować adres email, z którego przychodzą wiadomości. I jeśli płaciłaś kartą kredytowa, to zablokować kartę.

Oni niestety nie zarabiają na łączeniu ludzi w pary tylko na straszeniu ludzi windykacją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiolka 2015-06-21 10:03
Witam
Aniu i jak wygląda u Ciebie sprawa z be2? Masz spokój?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2015-04-18 09:59
Witam, Czy udało się Wam skutecznie zrezygnować z członkostwa premium na portalu be2?
Proszę o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2015-05-15 12:45
Witaj Aniu,
mam ten sam problem, dziś dostałam wezwanie do zapłaty 292 zł, nie wiem co robić.. Jak u Ciebie wygląda sytuacja?
pozdrawiam,
Ania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof 2015-03-10 20:07
SZCZESLIWESERCA.PL
Dokładnie to samo
BANDA WYŁUDZACZY PIENIĘDZY!
UWAŻAJCIE NA NICH!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# pawel 2014-12-17 12:00
Ja również założyłem profil na flirtrandki.pl. .. Dziewczyny niby realne ale wkurzyłem się tym, że po wykupieniu konta próbnego przeszedłem w miesięczną subskrypcje i pobierają mi siano co miesiąc.

Zamierzam iść do banku i zablokować tą firmę. Olać tych oszustów. W sądzie i tak wygram bo teraz jeśli nie podpisujesz czegoś umowa jest nie ważna :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2015-12-03 19:12
Mam z nimi podobny problem, jak sparawa się zakończyła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2015-12-04 06:12
Minęło już ponad rok od mojego pierwszego wpisu
"# Ania 2014-10-30 11:48
Byłam-jestem? członkiem portalu randkowego Be2.
Grożą mi windykacją."
Od tamtego czasu dostałam jeszcze wezwanie do zapłaty z firmy Intrum Justitia Sp. z o.o. w 12 stycznia tego roku, które oczywiście zignorowałam.
Od tamtego czasu przychodzą jedynie propozycje z portalu o przyłączenie się do nich.
Poza tym cisza i mam nadzieję, że już tak zostanie.
Pozdrawiam wszystkich zestresowanych Ania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wacek 2017-09-24 14:44
Przecierz to jest jak robot,wszystko idzie automatycznie,z aś justita jest to przekręt na wielką skalę,pieniądze kto pobiera,jest wiadomym że są pewne konta portalowe kupione i tym sposobem zarabiają,moja rada nie pakować się opłaty premium i czytać trzeba uważnie regulaminy,kròt ko mòwiąc system automatyczny
Pozdrawiam
Wacek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurek 2017-11-11 22:45
Witaj Ania)
dziękuję za relacji twojej historii. Bardzo podbudowałaś mnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2014-12-05 22:31
Witam wypowiedziałem płatne członkostwo na S Klub (www.s-klub.pl), tylko, że do 19 grudnia mam pakiet, czy jest możliwość zablokowania w banku transakcji na ten serwis?

Piszą, że sami sobie pobiorą pieniądze z konta dla mnie jest to niedorzeczne proszę o pomoc. Muszę przed 19 być w banku by zablokować im dostęp do mojego rachunku. Jeżeli wypowiedziałem umowę to nie mam się czego obawiać prawda?

Nie przyślą mi windykacji? Jestem teraz w kropce. Proszę o szybką odpowiedz. Ostrzegam przed tym portalem najlepiej jest o nie podawanie takim serwisom danych kart płatniczych:/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2014-10-30 11:48
Byłam-jestem? członkiem portalu randkowego Be2.
Grożą mi windykacją.

Nie spodobał mi się ten portal zaraz po jego opłaceniu, nie było tam nic konkretnego i nie wchodziłam tam za często. Szczerze to nawet zapomniałam,że płaciłam za ten portal podając nr karty.

Po upływie miesiąca na jaki wykupiłam członkostwo dostałam info z banku, że "moja płatność kartą nie powiodła się z powodu niewystarczając ego limitu na transakcje korespondencyjn e" ponieważ nie robiłam tego dnia ani wcześniej żadnych przelewów to mi to podpadło i zaczęłam sprawdzać i dzwonić do banku o co chodzi - nic mi nie mówiło za co może być ten przelew i do tego wysoka kwota więc za radą konsultanta zastrzegłam kartę.

Moje pytanie jest takie: Czy jeśli nie wypowiedziałam im członkostwa na 14 dni przed wygaśnięciem terminu na jaki było członkostwo, a teraz nie mam już takiej możliwości bo nie mogę się zalogować, gdyż nie opłaciłam kolejnych 6 miesięcy, na które chcieli ode mnie wyłudzić pieniądze i konto mam zawieszone, to czy mam obawiać się windykacji i jakichkolwiek konsekwencji z ich strony? Czy mogę sprawę brzydko mówiąc olać i wiadomości od nich wrzucać do spamu?

Ps.E-maila o windykacji przez przypadek wyrzuciłam w tej chwili wchodzą tylko oferty kontaktu z innymi członkami.
Regulaminu oczywiście nie doczytałam i myślałam, że tak jak na sympatii jeśli przestanę korzystać z portalu to z czasem po prostu konto przestanie istnieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2014-11-03 15:15
Aniu, też miałem przygodę na tym serwisie, nie przejmuj się , olej ich , straszą tylko a tak na prawdę ja kompletnie olałem ich wiadomości i nic ani nikt do mnie nie przyszedł. Sytuacja sprzed pół roku więc wątpię by coś już się stało.

PS: bardzo ciężko znaleźć dobry serwis randkowy, trzeba szukać w innych źródłach jak np chat czy inne tego typu rzeczy
apropo: wciąż szukasz niezobowiązując ych spotkań? Może my się spotkamy? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2014-11-17 07:14
Dziękuję za odpowiedź. Ja póki co też ich ignoruję tym bardziej, że maila z informacją o przedłużeniu konta przez przypadek usunęłam. Wchodzą tylko propozycje dalszych "zainteresowany ch" moją osobą bez żadnych monitów o zapłatę.

Ps.Nie jestem Macieju zainteresowana niezobowiązując ą znajomością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiolka 2015-06-21 10:11
Macieju i jak rozwiązała się sutyacja z be2? Dali spokój?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala 2018-01-06 10:21
CZeść..Mam ten sam problem teraz 2018 roku i tak jak ty załozyłam i zapomniałam ale z konta dwa razy ściągneli mi po 240 zł..Teraz grożą mi windykacją raz dostałam list z Niemiec a drugi raz teraz otrzymałam maila od firmy z Wa-wy P.Grzybowskiej o spłacie 97,30euro..Jest em ciekawa czy od 2014 roku miałaś jeszcze z nimi do czynienia???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-09-07 22:20
Uważałbym na ten portal. Jeśli ktoś ma zamiar się tu rejestrować to niech najpierw dokładnie przeczyta ich regulamin, a w szczególności punkty o automatycznym odnawianiu członkostwa i logowaniu przez Facebook.

Szukając opinie na temat tego portalu czytałem, że...

Jest tam dużo zdjęć ściągniętych z netu, więc pewni jest tam dużo fikcyjnych profili.

Kobiety z różnych części Polski mają te same zdjęcia. Co również wskazuje, że to fikcyjne konta.

Nieproporcjonalnie dużo kobiet z małych miejscowości, co może wskazywać, że to ściema.

Zapis w regulaminie o automatycznym odnawianiu członkostwa. Uczciwe portale zwykle nie mają takiego zapisu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nieznane 2014-09-10 12:36
Bardzo trafne spostrzeżenia. Jako ciekawski człowiek postanowiłem to wypróbować na własnej skórze, faktycznie nie ma sensu zakładać tam konta. Fikcyjnych kont jest pełno. Akurat dobija końca moja miesięczna subskrypcja, postanowiłem zrezygnować i zobaczymy jak to pójdzie.

Procedura rezygnacji wg regulaminu jest dość upierdliwa (nie skasujesz konta samodzielnie, musisz wysłać powiadomienie do obsługi i jeszcze pisemne wypowiedzenie na adres w... Republice Czeskiej :D). Dam znać jak to idzie za jakieś chyba dwa tygodnie, bo oni podejmują decyzje do 10 dni PO OTRZYMANIU LISTU. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sebastian 2014-09-05 19:46
Co sądzisz na temat portalu flirtrandki.pl jest to portal erotyczny gdzie się rozmawia o seksie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania 2014-11-17 07:19
I jak z odpowiedzią portalu?
Coś doszło do Pana? Jakakolwiek reakcja z ich strony?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2014-12-16 12:37
też jestem bardzo ciekawy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież