Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Uważaj na Academic Singles!

Możesz nieświadomie stracić nawet 239 zł tracić nerwy na groźbach sądowych i nie poznać nikogo.

 

Portal prowadzi ta sama firma, co serwis randkowy be2 (www.be2.pl) , który również przez sprytne zapisy w regulaminie wyciąga pieniądze od nieświadomych szukających drugiej połówki ludzi.

Dodatkowo reklamują na swojej stronie portal c-date, na który działa podobnie tylko rzekomo zawiera profile ludzi szukających seksu bez zobowiązań automatycznie przedłuża członkostwo i straszy użytkowników sądem i firmą windykacyjną.

Jak wygląda szukanie miłości na academic-singles.pl?

Rejestracja, wypełnienie testu osobowości i pierwsze logowanie do ich serwisu…

Jeśli wybrałeś jestem mężczyzną i szukam kobiet to na wstępie dostajesz kilka propozycji rzekomo zainteresowanych dziewczyn, z którymi możesz się skontaktować, możesz do nich wysłać wiadomość, jednak one, żeby odpowiedzieć muszą mieć wykupione konto premium. To samo tyczy się Ciebie, jeśli chcesz przeczytać prywatną wiadomość musisz zapłacić za konto premium.

Czyli za darmo nikogo tu nie poznasz i nie masz szans na poznanie żadnej dziewczyny.

Czy warto płacić za premium?

Odpowiedź jest dość jednoznaczna, nie warto. I jeżeli nie płaciłeś im za nic to możesz skończyć tu czytanie i sprawdzić inne portale randkowe, które nie będą straszyć cię komornikiem.

Jeśli masz płatne konto to jak najszybciej wyślij im wypowiedzenie umowy, bo przedłużą automatycznie Twoje członkostwo i pobiorą Ci z karty 239 zł za następny okres.

Podejrzany cennik

Trzeba zwrócić uwagę, że ceny podane są za miesiąc nie za cały okres, informacja o tym jest wyblakłymi literami, żeby trudniej było to zauważyć.

 

 

Rzeczywisty cennik

1 miesiąc- 20 zł

3 miesiące- 239, 7 zł

6 miesięcy- 359,4 zł

Dziwne, że jeśli wykupujemy konto na 1 miesiąc to kosztuje nas to 20 zł za miesiąc, ale kiedy na 3 miesiące to za każdy miesiąc płacimy już ponad 3 razy więcej, czyli 79 zł za każdy miesiąc.

Dlaczego wykupując na dłuższy okres płacimy więcej?

To tylko sztuczka, że skłonić nas do zapłacenia 20 zł i podania danych karty kredytowej. Po 30 dniach małym drukiem w mało zrozumiały sposób napisane jest, że po tym czasie nasze członkostwo automatycznie przedłuży się o 3 miesiące, jeśli odpowiednio wcześnie nie zrezygnujemy.

Czyli wykupujemy konto premium na 30 dni, zapominamy o nim lub usuwamy konto a póżniej z naszego konta znika 239 zł.

Ukryte niebezpieczne zapisy w regulaminie i płatnościach

Kluczowe dla nas są dwa punkty z regulaminu, pogrubiłem najważniejsze informacje:

(1) Wypowiedzenie umowy

Klient może zawrzeć z Serwisem Academic Singles umowę o charakterze odpłatnym (umowa odpłatna) oraz umowę o charakterze nieodpłatnym (umowa nieodpłatna). Umowa nieodpłatna powstaje z chwilą rejestracji Klienta w Serwisie Academic Singles.

Klient jest w każdej chwili uprawniony do wypowiedzenia umowy nieodpłatnej bez podania przyczyny. Wypowiedzenie członkostwa następuje poprzez kliknięcie łącza „Usuń profil" w menu „Ustawienia" na stronie internetowej Serwisu Academic Singles.

Serwis Academic Singles uprawniony jest do wypowiedzenia nieodpłatnej umowy z terminem wypowiedzenia 14 dni. Niezależnie od powyższego Serwis Academic Singles jest w każdej chwili uprawniony do wypowiedzenia umowy w przypadkach wskazanych w niniejszych Warunkach ogólnych oraz umowie.

Wypowiedzenie odpłatnej umowy (tzw. „członkostwa Premium") musi nastąpić co najmniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem danego okresu umownego chyba, że Serwis Academic Singles wskaże inny termin (patrz ustęp 2 niniejszego punktu „Przedłużenie umowy").

Wypowiedzenie umowy odpłatnej jest skuteczne, gdy nastąpi poprzez złożenie wyraźnego, pisemnego oświadczenia. O ile istnieje możliwość techniczna „wypowiedzenia umowy w trybie on-line", wypowiedzenie może nastąpić również przy użyciu odpowiedniego łącza na stronie internetowej Serwisu Academic Singles. Dla właściwego przyporządkowania Klienta oraz w celu ochrony przed nadużyciami w każdym przypadku konieczne jest, żeby Klient w piśmie wypowiadającym umowę podał w sposób czytelny (używając WIELKICH LITER) swoje imię i nazwisko, kraj, w którym korzysta z Serwisu Academic Singles, zarejestrowany w Serwisie Academic Singles adres e-mail oraz nazwę użytkownika (ewentualnie przydzielony mu kod).

Wypowiedzenie umowy należy kierować na adres:

be2 S.à.r.l.
Serwis Klienta Academic Singles
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

lub Faks: +48 (22) 485 34 72

Informacja : Umowa odpłatna nie może zostać wypowiedziana poprzez zwykłe usunięcie profilu. Usunięcie profilu w przypadku świadczenia odpłatnego nie powoduje rozwiązania stosunku umownego. Usuwając profil Klient rezygnuje jedynie z korzystania z już opłaconego świadczenia. Oznacza to, że Klient nie otrzyma zwrotu dokonanej zapłaty.

Przez pisemne wypowiedzenie rozumie się także przesłanie wiadomości poprzez email oraz faks na adres wskazany w niniejszych Warunkach ogólnych, w sposób w nich wskazany.

(2) Przedłużenie umowy

Umowa o wykonywanie odpłatnej usługi przedłużana jest automatycznie o okres uzgodniony w zamówieniu (np. 3, 6 względnie 12 miesięcy), o ile Klient nie wypowie umowy pisemnie co najmniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem danego okresu umownego - chyba, że uzgodniony został inny termin - podając imię i nazwisko, kraj, w którym korzysta on z Serwisu Academic Singles, zarejestrowany w Serwisie Academic Singles adres e-mail oraz nazwę użytkownika (ewentualnie przydzielony mu kod). Patrz ustęp 1 niniejszego punktu „Wypowiedzenie umowy", akapit „Wypowiedzenie odpłatnej umowy".

W przypadku abonamentu próbnego, akcji reklamowych itp. mogą zachodzić odstępstwa od tej reguły. W każdym przypadku Klient informowany jest o okresie trwania abonamentu próbnego, możliwości jego wypowiedzenia oraz jego ewentualnym automatycznym przedłużeniu.

Przy zamawianiu odpłatnego świadczenia Klient informowany jest w momencie otrzymania potwierdzenia zamówienia o okresie trwania umowy, dacie rozpoczęcia obowiązywania umowy.

Academic Singles poinformuje Użytkownika poprzez wiadomość email, przesłaną na adres email podany podczas rejestracji o zbliżajacym się terminie przedłużenia abonamentu, przed jego przedłużeniem.

Z regulaminu wynika:

- Żeby nie pobrali z naszego konta 239 zł Wypowiedzenie umowy musi nastąpić 14 dni przed koniec ważności naszego konta premium, chyba, że zostanie wskazany inny termin (pod płatnościami kartą podane jest 7 dni). Najpewniej na bieżąco sprawdzać regulamin i i zrobić zrzut ekranu tekstu pod płatnościami.

- Usunięcie konta nic nie da jeśli chcemy zrezygnować

-musimy wysłać do nich pisemne wypowiedzenie

 

Opinie

Ja też jest naiwniaczką wdałam sie w to po ogłoszeniu ba Fb Academic Singles to ta sama firma co Be2.Zciągneli z konta 239zł a moga ile chcą?

jestem ofiarą academicsingles .pl - ciągle zresztą reklamują się fb Nie ma zgody na takie działania. Proszę o radę - jak się z tego najszybciej wymiksować???ok okazło się, że bez mojej wiedzy - założyli mi i pobrali kasę za konto PREMIUM, a ja tylko się zarejestrowałam na - podobno - darmowy okres.AGA

Mam tą samą sytuacje; z tym ze dotyczy academic Singles. Ale z tego co widzę jest to ta sama spółka z siedzibą w Luksemburgu.
Jestem na etapie straszenia windykacją. Chcę Cię poinformować, że wraz z innymi osobami założyliśmy na fb grupę Oszukani przez Academic Singles. Jest ona zamknięta, ale możesz poprosić o dołączenie. Wspólnie zastanawiamy się co zrobić, myślimy o pozwie zbiorowym. Mamy podstawy do oskarżenia bo Firma sama nie przestrzega własnego regulaminu np. nie informuje o zbliżającym się terminie przedłużenia konta ani o wysokości opłat.Stosuje niedozwolona w Polsce praktykę pobierania środków z konta z użyciem karty klienta. Jeśli masz kontakt z innymi osobami pokrzywdzonymi to daj im też znać. Jeśli połączymy siły mamy większa szansę na wygraną. Trzeba utrzeć nosa cwaniakom. Pozdrawiam. Kinga

Jeśli korzystałeś z tego portalu randkowe napisz swoją opinię o academic singles

 

Komentarze   

# Ola 2018-04-19 19:35
Dla wszystkich tych, ktorzy nie chca sie bawic w pozwy a propos windykacji i mentalnie cierpienia. Wiem, ze sie zlamalam i moze powinnam nie odpuszczac, ale zdrowie mi wazniejsze dlatego tez chce zaplacic za ta windykacje i miec z glowy. Dlatego tez ten post.

Po odmowie usuniecia mojego konta ze wzgledu na nieuiszczenie oplaty windykacyjnej wyslalam do nich maila:

@@b2 collections, prosze miec na uwadze, ze cala korespondecja mailowa bedzie podstawa do ewentualnym spraw sadowych.

Jako, ze dostaliscie moje wypowiedzenie umowy i macie to w systemie to oczekuje, ze:

Wypowiedzenie umowy premium i zamkniecie konta odbedzie sie bez wysylania dodatkowych dokumentow i informacji od wlasciciela konta zaraz po uiszczeniu zaleglej oplaty z dnia 17 marca 2018, po przedlozeniu przelewu na konto windykatora. Dodatkowo, zadne kolejne oplaty za prowadzenie tego konta po tym nie beda naliczane i konto to zostanie trwale usuniete. Zadnych kolejnych wezwan do zaplaty nie bedzie.

Chce od Was taka deklaracje, przy czym deklaracja mailowa bedzie wiazaca!

Inaczej nie zobaczycie pieniedzy, nielegalnych zreszta. Dodatkowo spotkamy sie w sadzie, jako, ze Wasza dzialalnosc jest wysoce nielegalna i latwa do udowodnienia@@Na odpowiedz czekalam dwa dni, ale przyszla.

@@Szanowny Użytkowniku be2,


Niniejszym potwierdzamy, że wypowiedzenie umowy premium i zamkniecie konta odbędzie sie bez wysyłania dodatkowych dokumentów i informacji od właściciela konta zaraz po uiszczeniu zaległej opłaty, po przedłożeniu przelewu na konto windykatora.

Dodatkowo, żadnych kolejnych wezwań do zapłaty nie będzie. @@

Dlatego tez chce zaplace, wysle potwierdzenie przelewu i jeszcze raz wszystkie dokumenty, skany wezwan do zaplaty i bedzie to dowod w razie kolejnych wezwan od jakiejkolwiek windykacji.

Pozdrawiam wszystkich i udanej walki!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-20 09:13
no widzialm taki post ale teraz przejrzałam i nie moga znaleźć tej osoby...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-19 13:29
Kochani spieszę do wszystkich z dobra wiadomością. Przed chwilą otrzymałam od AS mail:
Szanowny Użytkowniku,

Dokonaliśmy zwrotu kwoty 239,7 PLN na Twoje konto. Pieniądze zostały przelane w dniu 18.04.2018.

Transakcja może potrwać od 1 do 2 tygodni zanim będzie widoczna na Twoim koncie, co zależne jest od Twojego banku lub operatora karty kredytowej. Nie mniej jednak, dokonaliśmy już zwrotu ustalonej kwoty. W razie dalszych pytań odnośnie transakcji, wystarczy się z nami skontaktować.

Twój profil pozostanie aktywny. Jeśli chcesz go usunąć, możesz zwrócić się do nas o pomoc lub usunąć go samemu w swoich ustawieniach.
WSZYSTKIE INFORMACJE NA FB akademia singli oszukani
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2018-04-18 05:14
Hej,
Jak wiekoszsc mam problem z tym glupim portalem. Nie wiem jednak za bardzo co mam z tym zrobic.
W listopadzie zeszlego roku zalozylam konto i kupilam premium na miesiac (tak, nie dostrzeglam glupia, ze sie automatycznie przedluza o kolejne 3)... sciagneli mi wiec kase z konta na te kolejne 3 miesiace. Mysle sobie ok, moj blad, ale skoro to scam to zastrzege karte i usune adres mailowy.

A wczoraj dostaje list od windykacji z Niemiec, na moj stary adres holenderski, ktory widocznie podalam jako adres korespondencyjn y,ze mam do zaplaty za te kolejne 3 miesiace, na ktore sie automatycznie przedluzylo..

Nie wiem teraz co robic. Nie bawilam sie w wypowiedzenia z nimi umowy, bo myslalam, ze jak usune dane karty to dadza mi spokoj skoro to scam, ale raczej nie. Chce napisac wypowiedzenie i pamietam ten adres mailowy, ale za cholere nie pamietam nazwy uzytkownika... myslicie, ze to przejdzie bez tego? Ze moge sie domagac usuniecie konta bez tego?

Wyslalam prosbe o dolaczenie do grupy na fb, ale jeszcze nie zostalam przyjeta. Pozdrawiam wszystkich, Ola
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-18 12:48
Cytuję Ola:
Hej,
Jak wiekoszsc mam problem z tym glupim portalem. Nie wiem jednak za bardzo co mam z tym zrobic.
W listopadzie zeszlego roku zalozylam konto i kupilam premium na miesiac (tak, nie dostrzeglam glupia, ze sie automatycznie przedluza o kolejne 3)... sciagneli mi wiec kase z konta na te kolejne 3 miesiace. Mysle sobie ok, moj blad, ale skoro to scam to zastrzege karte i usune adres mailowy.

A wczoraj dostaje list od windykacji z Niemiec, na moj stary adres holenderski, ktory widocznie podalam jako adres korespondencyjny,ze mam do zaplaty za te kolejne 3 miesiace, na ktore sie automatycznie przedluzylo..

Nie wiem teraz co robic. Nie bawilam sie w wypowiedzenia z nimi umowy, bo myslalam, ze jak usune dane karty to dadza mi spokoj skoro to scam, ale raczej nie. Chce napisac wypowiedzenie i pamietam ten adres mailowy, ale za cholere nie pamietam nazwy uzytkownika... myslicie, ze to przejdzie bez tego? Ze moge sie domagac usuniecie konta bez tego?

Wyslalam prosbe o dolaczenie do grupy na fb, ale jeszcze nie zostalam przyjeta. Pozdrawiam wszystkich, Ola

Do tej pory nie mamy potwierdzenie ze taka windykacja zadziałala. Ja osobiście w takiej sytuacji być szukąła porady prawnej - lub rzecznik praw konsumenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2018-04-18 20:31
Ale czy ktos w ogole probowal placic?

Napisalam maila do tej firmy windykacyjnej jak wyglada potwierdzenie otrzymania wplaty przez ich klienta. Nie chce tracic pieniedzy na prozno.

Ale zaakceptowalam juz fakt, ze za glupote sie placi. I jesli rozwiaza mi umowe i usuna to konto to zaplace. Byle tylko dali mi spokoj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-19 11:17
byl taki wpis na fb że ktoś zapłacił dla świetego spokoju - poszukaj i pisz moze bezpośrednio do tej osoby. Myłse że jak chcesz płacić to napisz bezpośrednio maila do AS zeby ci podali numer kont czy coś bo ta windykacja to może być mega szemrana sprawa ale wiekszosc tych co ne zpalcili a sa windykowain" idzie w zaparte
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2018-04-19 17:28
Dzieki wielkie.
Pan Zbigniew usunal mnie z grupy jak sie do niej nie wpasowalam z pytaniami. Moze napisze do niego czy poda mi namiary na ta osobe... albo przynajmniej ja znajdzie. Nic to, jeszcze raz dzieki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ola 2018-04-18 20:32
Ale czy kiedykolwiek ktos zaplacic firmie windykacyjnej i rzeczywiscie dal rade rozwiazac umowe i usunac konto?

Juz zaakceptowalam fakt, ze za glupote sie placi i jesli da mi to spokoj od tych wszystkich legalnych scamow to zrobie to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# beata 2018-04-17 20:36
Zadam pewnie głupie pytanie - ale jak zablokowac karte? Mam konto w mbanku, nigdy nie blokowałam karty. Chodzi o całkowita blokadę i wyrobienie nowej karty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-04-18 08:54
https://www.mbank.pl/pomoc/info/karty/zastrzezenie-karty.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2018-04-17 08:51
Witam

Wysłałem wczoraj wieczorem rezygnację na dwa adresy email podane niżej. Jak na razie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Udało mi się zmieścić w tych 14 dniach przed upływem tego terminu. Czekać na odpowiedź czy kartę tak czy siak zastrzec? No i skoro rezygnacja poszła to chyba nie mają podstaw żeby pobrać abonament?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Beata 2018-04-18 17:31
Również wczoraj wysłałam rezygnację na oba maile i cisza.konto założyłam 15.04.18 więc próbuje się załapać na rezygnację z umowy w ciągu 14dni od rozpoczęcia abonamentu. Tylko co jak nikt nie odpowie?można uznać że dotarło?ponawia ć?co wy robicie w sytuacji braku odpowiedzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-19 07:11
jesli to możłiwe wyśłij faksem (z poczty?) beziesz mieć potwierdzenie nadania iwysyłaj miale do upadłego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maja 2018-04-16 19:18
A ja mam nadal konto zablokowana kartę i Strasza mnie windykacja że jak nie zapłacę to ściągna kasę ze mnie przez sąd. Chciałam usunąć ale nie mogę bo jak się logikę to muszę wpisać nr karty żeby im zapłacić 239 zl którego nie mogli ściągnąć z mojej karty. Nie wiem czy pisać im wypowiedzenie czy zostawić i dac sobie z nimi spokoj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-17 07:21
Koniecznie pisać wypowiedzenia i inforamcje o braku zgody na pobranie tak wysokiej opłaty. Moje wczęsniejsze maile na forum i grupie na fb - tam jest wzór.
Nie bać się sądów -bo to tylko straszenie

W ostateczności iśc po pomoc do Rzecznika kaonsumentów (ten srrwis to bezprawie)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-13 13:02
NIE CHCA ZWROCIC KASY PO DOBROCI
Szanowny Użytkowniku,

Cena za odnowienie abonamentu była podana na stronie z płatnościami zanim dokonałaś zakupu.

Cena za odnowienie to nasza standardowa cena, porównana do ceny początkowej.

Przykro nam jeśli nie zapoznałaś się z tymi informacjami w czasie zamawiania usługi.

Zwrot kosztów nie jest możliwy, ponieważ nie otrzymaliśmy Twojej terminowej rezygnacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Luv 2018-04-13 09:56
Jeśli ktoś jest jeszcze w terminie 14 od zawarcia umowy może bezpłatnie od niej odstąpić i otrzymać zwrot kasy, wykorzystując ten 14dniowy okres.
Data zawarcia jest w mailu o temacie: "Gratulujemy: Teraz jesteś Użytkownikiem Premium w Academic Singles!"

Skumulowałem wszystkie informacje i tak to puściłem e-mailem:

TEMAT: Decyzja odstąpienia od umowy na dzień 25.04.2018.
DO: ,

--------------------------------------------
Do be2 S.à.r.l., Obsługa klienta/Odstąpi enie, 13 rue du Commerce, L-1351 Luksemburg, Luksemburg:

REZYGNACJA - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie umowy świadczenia usługi serwisu Premium i proszę o wykonanie prawa do odstąpienia od umowy na dzień 25.04.2018 (25 kwietnia 2018r.), przed upływem 14 dni od jej zawarcia. Dzień zawarcia umowy: 12.04.2018.

Tym samym z dniem 25.04.2018 odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty bankowej i innych danych bankowych z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.

Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialnoś ci karnej.

(UZUPEŁNIĆ WIELKIMI LITERAMI, TAK JAK PISZĄ W REGULAMINIE)
imię:
nazwisko:
kraj korzystania z serwisu:
nazwa użytkownika lub kod:
adres e-mail:

Proszę o potwierdzenie odnotowania daty odstąpienia na dzień 25.04.2018.

Sporządzono dnia 13.04.2018
Z poważaniem,
(Imię Nazwisko)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Beata 2018-04-17 20:50
czy dobrze rozumiem, że rezygnując w ciągu 14 dni od opłacenia premium moge ubiegac się o zwrot wpłaconej kwoty?jak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-18 12:07
nie tak dobrze nie ma jesli nie minęło 14 dni to mozeszwypowiedz iec umowe, i nie pobiora ci (oby) 239,70 z karty KATRTE BLOKOWAC TAK CZY TAK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rafal 2018-04-11 10:46
witam jak zrezygnować z tego gówna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-12 07:12
po wysłaniu dost powiadomienie o rezygnacji następnego dnia:
REZYGNACJA
składam rezygnację z serwisu Premium
Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.

Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialnoś ci karnej.
podać nazwę użytkownika konta i maila ALE PRZEDE WSZYSRKIM OD RAZU BLOKUJ KARTE W BANKU JESLI NIE TO ZA MIeSIAC ZABORA CI PRAWIE 250 zl jak mnie innym naiwnym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ESTERA 2018-04-13 08:56
witam na jaki adres ss-mail panstwo wysłali rezygnację gdyz nie moge nawet adresu znalezc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-13 09:13
2 adresy mailowe: ;
odp rzpychoda z tego drugiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-11 07:53
Wczoraj wysłam rezygnację i od razu dostąłm potwierdzenie rezygnacji. Zamierzam odzyskać moje pieniądze wiec będę dalej z nimi walczyć. Tym ktorym nie pobrano wysoiej opłaty radzę zgłaszać rezygnację cym prędzej bokować kartę i niczego sie nie bać. Wzory rezygnacji są na grupie na FB.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ESTERA 2018-04-13 08:59
Wysała Pani rezygnację faxem, czy e-mailem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-13 09:12
do maila załaczyłam skan z formularza a dodatkowo treść wpisąłam w mailu - wszytko publikuje na forum i na grupie na fb cala moja korespondencje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2018-04-10 22:27
Cześć, mam prośbę o pokierowanie i pomoc w zrezygnowaniu z konta PREMIUM w tym cholerstwie. Czytam Wasze wpisy i jestem przerażona. Na razie mam wykupione na miesiąc za 20zł. Wczoraj zrobiłam tę głupotę i od razu coś mi nie pasowało, ale za późno. Czy macie może gotowy tekst tego wypowiedzenia? Czy można to przesłać mailem? Na jaki adres? Jeśli pismo do Luxemburga, to przecież nie po polsku. Jak to załatwić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-11 10:14
REZYGNACJA
składam rezygnację z serwisu Premium
Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.

Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialnoś ci karnej.
podać nazwę użytkownika konta i maila ALE PRZEDE WSZYSRKIM OD RAZU BLOKUJ KARTE W BANKU JESLI NIE TO ZA MISIAC ZABORA CI PRAWIE 250 zl jak mnie innym naiwnym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S 2018-04-11 22:21
Dlaczego mam blokować kartę jeśli rozwiązali premium i nie będą go przedłużać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-12 07:11
To twój wybór. Jednak to są oszuści i dlatego lepiej się strzec. Ja zablokowałam mimo że rezygnację przyjęli. Mają numer twojej karty i mogą sobie robić z tym co chcą prawda? Pytanie też czy zrezygowąłeś przed czy po pobraniu tej wysokiej opłaty? śą przypadki kiedy mimo rezygnacji i blokady karty piszą pisma windykacyjne. Wszystko wyjaśnione w artykule na górze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda 2018-04-17 06:51
Cytuję Luv:
Jeśli ktoś jest jeszcze w terminie 14 od zawarcia umowy może bezpłatnie od niej odstąpić i otrzymać zwrot kasy, wykorzystując ten 14dniowy okres.
Data zawarcia jest w mailu o temacie: "Gratulujemy: Teraz jesteś Użytkownikiem Premium w Academic Singles!"

Skumulowałem wszystkie informacje i tak to puściłem e-mailem:

TEMAT: Decyzja odstąpienia od umowy na dzień 25.04.2018.
DO: ,

--------------------------------------------
Do be2 S.à.r.l., Obsługa klienta/Odstąpienie, 13 rue du Commerce, L-1351 Luksemburg, Luksemburg:

REZYGNACJA - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie umowy świadczenia usługi serwisu Premium i proszę o wykonanie prawa do odstąpienia od umowy na dzień 25.04.2018 (25 kwietnia 2018r.), przed upływem 14 dni od jej zawarcia. Dzień zawarcia umowy: 12.04.2018.

Tym samym z dniem 25.04.2018 odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty bankowej i innych danych bankowych z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.

Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialności karnej.

(UZUPEŁNIĆ WIELKIMI LITERAMI, TAK JAK PISZĄ W REGULAMINIE)
imię:
nazwisko:
kraj korzystania z serwisu:
nazwa użytkownika lub kod:
adres e-mail:

Proszę o potwierdzenie odnotowania daty odstąpienia na dzień 25.04.2018.

Sporządzono dnia 13.04.2018
Z poważaniem,
(Imię Nazwisko)

Witam
Czy trzeba się podpisać odrębnie czy nie wysyłając rezygnację w formie pdf jako załącznik w mailu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-04-09 19:26
Grupa jest tylko po polsku na
FB "Akademia Singli oszukani"
https://www.facebook.com/groups/1515168758606668/
Jak ktos nie może znależć to niech poda maila to dodam albo wyśle prywatnie na mój mail
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-09 14:27
Jestem też naiwną  oszukaną przez ten serwis.

Czy jest już opracowana jaka najlepsza ścieżka postępowania żeby sobie z nimi poradzić?
Ja wysłałam listem wypowiedzenie. I oczywiście zastrzegłam kartę.
Jednak głupia podałam adres korespondencyjn y – teraz to się boję na prawdę…

Straciłam 239 zł – jakie kroki robić żeby próbować je odzyskać? Chcę do nich pisać na maila ale się wstrzymałam bo nie wiem co podawać w mailu a czego absolutnie nie?

Czuję się jak ostatnia idiotka … Ale też chcę zrobić wszystko co można żeby odzyskać pieniądze i bezpieczeństwo i dopiec oszustom.

Wysyłam wszystkim na moim koncie AS wiadomość:
Uwaga ten portal to oszustwo więcej info tu: http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/253-uwazaj-na-academic-singles

Co robić jeszcze? Konta chyba lepiej nie usuwać samemu – niech oni to zrobią bo tak to żadnego zaczepienia/dow odu że się korzysta? Usunęłam swoje zdjęcia.

Ja jestem gotowa robić wszystko – policja UOKIK itd. Trzeba tępić jak szczury takich naciągaczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ania 2018-04-08 17:49
mi przysłali że mam do zapłaty 128,32 euro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# asia 2018-04-08 16:12
hej.
Wyslalam rezygnacje. Ale po 30 dniach. Teraz moj status to REDEBIT. Co to oznacza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Oksi 2018-04-08 11:14
Też zostałam oszukana.
Nie mogę dołączyć się do grupy na fb
Czy może mi ktoś dołączyć? Oxana Tytan

Na jaki mail pisać odwołanie czy tylko faksem?
Dziękuję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anet 2018-04-08 08:05
ok znalazłam WAS. mam nadzieje na dołączenie. Może razem uda się ten proceder zakończyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anet 2018-04-08 08:02
nie mogę znaleźć grupy na FB :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anet 2018-04-08 08:01
Masakra!!
Pociągneli mi z konta po ponad roku 359,40 zł.
Czytam teraz te posty i po prostu nie wierzę, że to się dzieje. Ja nigdy nie wykupowałam konta PREMIUM więc jak to się stało...?
Zasady rezygnacji sa z kosmosu. usunęłam wszystkie dane z profilu niemal od razu, bo mi się tam nie podobało. Nie napisałam rezygnacji bo wydawało mi się że skoro nic nie wykupywałam na stałe i spoko. A po roku taka niespodzianka.
Napisałam wypowiedzenie, ale jak sądzę będzie nieskuteczne bo tylko emailem, a nie scan dokumentu, więc jutro zrobię to ponownie. Napisałam też reklamację o zwrot kasy....ale jak czytam...to raczej mam marne szanse...tyle kasy za nic. SZOK!!!
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-04-09 12:21
Skąd mieli numer karty, skoro nie wykupowałaś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anet 2018-04-09 16:16
Dobre pytanie.
pamięć jest zawodna. Sprawdziłam historię na koncie.
We wrześniu zapłaciłam im kasę. Jak się okazuje tą samą kwotę. Nic mnie nie tłumaczy, ale uwierz że dobrowolnie nie wykupiłabym konta za 359,40 z góry na 6 m-cy. a po paru dniach go nie używała. Nie wiem co i jak o się stało :-(.
To był dla mnie tak krótki (tak wtedy myślałam...) incydent, że sobie tym głowy nie zawracałam.
Dzisiaj wysłałam scan wypowiedzenia.
Na wczorajsze zwykła mailowe nie otrzymałam odpowiedzi.
Czekam. I to dość niecirpliwie
a.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-09 13:42
Cytuję anet:
Masakra!!
Pociągneli mi z konta po ponad roku 359,40 zł.
Czytam teraz te posty i po prostu nie wierzę, że to się dzieje. Ja nigdy nie wykupowałam konta PREMIUM więc jak to się stało...?
Zasady rezygnacji sa z kosmosu. usunęłam wszystkie dane z profilu niemal od razu, bo mi się tam nie podobało. Nie napisałam rezygnacji bo wydawało mi się że skoro nic nie wykupywałam na stałe i spoko. A po roku taka niespodzianka.
Napisałam wypowiedzenie, ale jak sądzę będzie nieskuteczne bo tylko emailem, a nie scan dokumentu, więc jutro zrobię to ponownie. Napisałam też reklamację o zwrot kasy....ale jak czytam...to raczej mam marne szanse...tyle kasy za nic. SZOK!!!
Pozdrawiam.

Ale jak prosiłaś o zwrot kasy? Przekazem przez pocztę czy podałaś im numer konta ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-04-09 14:11
Z odstąpieniem od umowy wysłałam faxem dowód bankowy pobranych pieniędzy PDF, na którym są wszystkie dane, pobrałam w internecie i z Pendraifem poszłam do agencji w której mają faxs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S 2018-04-10 20:42
Cytuję Alicja:
Z odstąpieniem od umowy wysłałam faxem dowód bankowy pobranych pieniędzy PDF, na którym są wszystkie dane, pobrałam w internecie i z Pendraifem poszłam do agencji w której mają faxs


Ale udało Ci się usunąć konto i rozwiązać to całe premium?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-11 11:29
Mi sie udąło - wysłam mailem i nast dnia potwierdzili. nie konieczne faksy itp. wzro mojego wypowiedzenie powyżej w komentarzach. Jesłi zapłaciłaś za 1 miesiac 20 żl i podąłaś numer karty TO KONIECZINE ZABLOKUJ KATRĘ WBANKU BO CIE CIACHCNĄ NA 250 ZL JAK MNIE !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-04-11 12:32
Nie usuwaj, to nic nie da, oni sami zablokują, wtedy da się usunąć, oczywiście jak zwrócą Ci pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paulina 2018-03-27 06:35
Witajcie, ja właśnie uporałam się z tymi oszustami chociaż łatwo nie było..3 tygodnie z nimi walczyłam. Dzień w dzień pisałam do nich emaile, aż w końcu odpuścili. W marcu, pobrali mi 237 zł z konta, od razu zastrzegłam kartę i pisałam wypowiedzenia umowy. Jednak ciągle dostawałam emaile, ze nie akceptują mojego wypowiedzenia bo nie ma mojego podpisu. Pisałam, że mojego podpisu nie dostaną. Kazałam im usunąć mój profil i konto premium. Ciągle były odmowy i informację ze przedluzają mi konto do czerwca, czyli chodziło o kolejną kasę. Codziennie im pisałam, że są oszustami i już przed pierwszym pobraniem pieniędzy nie poinformowali mnie o przedluzeniu konta premium, co przecież nie jest zgodne z ich regulaminem. Ciągle mnie zbywali, ale powiedziałam ze im tego nie odpuszczę. Pewnego dnia zaczęli wysyłać emaile: ze usuneli mój profil, później że akceptują wypowiedzenie a wczoraj, że nie przedlużają mi konta premium i dalesze opłaty nie będą pobierane, tzn i tak nie mieliby z czego mi pobać bo mam nową kartę. Zachowam sobie oczywiście ich wiadomości w razie gdyby zaczęli mi wysyłać wezwania do zapłaty, tak mi doradził prawnik. Proszę was, nawet jeśli dostajecie wezwania nie płaćcie im, to są oszuści i nic nie moga wam zrobić, a na pewno nie mają prawa was straszyć komornikiem czy sądem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-09 14:33
Ale jak to przedłużali konto znowu? Mimo wypowiedzenia i pobrani tej kasy? Ty konto usunęłaś sama czy nie? Bo jak usunę to nie będzie śladu że u nich korzystałam i miałam to premium. Bo żadnego potwierdzenia maila nie dostałam.. tylko pobranie kasy z konta. Kartę zastrzegłam ale ja chcę odzyskać pieniądze. Wysłaam pismo pocztą i podąłam adres - bo to było zanim znalazłam to forum Czuję sie jak idiotka ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S 2018-04-10 20:45
Nie usuwaj konta sama. Oni tam mają napisane drobnym druczkiem, że usunięcie konta NIE JEST równoznaczne z usunięciem premium (!!!). Oznacza to, że nawet jeśli usuniesz konto, wciąż będą przedłużać Twoją subskrypcję i ściągać kasę z konta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-11 11:31
Ja już mam pemium wyłaczone i karte zablokowana - teraz walczę o zwrot kasy. Zaczęłam od chargeback w banku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2018-03-26 19:15
UWAGA na Academic Singles !!!
Ja tez dzisiaj dostałam sms z banku na kwoté 239,70 !!!! Z uwagi na blokowanie usuniécia konta na serwisie academic-single s !!! Karte z banku SKASOWAlEM !!! TO SÁ ZLODZIEJE I NACIÁGACZE !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grazyna Jafra 2018-03-24 21:41
Ja tez dzisiaj dostałam mejla z pogrozkami, że jeżeli nie zapłacę 280 zl to będę miała komornika, chciałam dołączyć do grupy na FB ale nie znalazłam ,chce też dołączyć się, do grupowego pozwoli, jeżeli to możliwe, pozdrawiam Grazyna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zosia 2018-03-25 18:10
Na fb jest grupa zamknięta Akademia singli oszukani.Na razie jest nas 35, planujemy jakąś wspólną akcję.Musisz wysłać prośbę o dłączenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zosia 2018-03-26 08:02
Ja właśnie wypisałam się z tej grupy, bo jej guru opieprzył mnie, że ją reklamuję. On w walce z jawnym oszustwem chce walczyć w absolutnej konspiracji, z maleńką grupką pogubionych singielek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-26 16:45
Zosiu życzę ci powodzenia.Jak ktoś ma duże aspiracje może nawet wyborcze to musi poszukać tłumów.Nie jest sztuką dużo gadać tylko coś porządnie zorganizować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mmmmmmm 2018-03-22 21:45
Ich kolejny mail-

Szanowny Użytkowniku,

Nasz Regulamin stanowi o terminie 14 dni na rezygnację - 'o ile nie uzgodniono inaczej'.

W przypadku Twojego abonamentu, okres do wypowiedzenia umowy, zamieszczony został na stronie z płatnościami w momencie dokonywania zakupu usługi. Jest on dłuższy niż 14 dni, ponieważ Twoje konto Premium było już odnawiane.

Okres do wypowiedzenia Twojego abonamentu wynosił 4 tygodnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mmmmmmm 2018-03-22 21:04
Academic Singles
Przypomnienie o płatności

Twoja subskrypcja na www.academic-singles.pl
Nieudana płatność dla adresu IP: 1*8.1*6.34.***
be2 S.à.r.l. / www.academic-singles.pl
Numer sprawy: PL-2018-03-22-1 69839550-AS-CB (prosimy przytoczyć)
22.03.2018
Drogi/Droga Marta Mańkowska,

Dnia 22.03.2018 Twój 3 miesięczny abonament Konta Premium, zakupiony na stronie www.academic-singles.pl w dniu 29.01.2018 przy użyciu adresu e-mail: został automatycznie przedłużony.

Przedłużenie nastąpiło zgodnie z naszym Regulaminem, którego akceptacja została przez Ciebie potwierdzona.

Zakupiony produkt: 3- miesięczne Członkostwo Premium
Adres IP w chwili zakupu usługi: 188.146.34.131
Metoda płatności: CreditCard VISA

Należność została naliczona z powodu zainicjowania przez Twój bank obciążenia zwrotnego w dniu 22.03.2018.

Obecnie, jesteś nam winien/winna zaległą opłatę abonamentową w kwocie 239,70 PLN plus dodatkowe koszty w wysokości 47,00 PLN będące rezultatem Twojego obciążenia zwrotnego.

Całkowita należność wynosi 286,70 PLN.

Zapłać teraz


Jedyny sposób na zatrzymanie automatycznego procesu windykacji to zapłata pełnej kwoty w wyznaczonym terminie. W przypadku nieuregulowania należności w pełnej kwocie bądź przekroczenia terminu płatności, będziemy zmuszeni przekazać sprawę zewnętrznej firmie windykacyjnej. Będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami, jakimi zostaniesz obciążony/obcią żona.

Prosimy o wpłatę 286,70 PLN w ciągu 7 dni najpóźniej do dnia 28.03.2018 poprzez serwis PayPal (https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/send-money-online) przy użyciu funkcji wysyłania pieniędzy.

Prosimy dokonać płatności na poniższy adres e-mail (=konto PayPal):


Tytułem: PL-2018-03-22-1 69839550-AS-CB

Jeśli potrzebujesz pomocy przy dokonywaniu płatności PayPal, prosimy o kontakt pod adresem . Otrzymasz wówczas indywidualne żądanie zapłaty poprzez PayPal.

W przypadku, gdy nie jesteś w stanie dokonać płatności w serwisie PayPal, możesz również opłacić należność przelewem bankowym, na poniższy numer konta:

Właściciel konta:
IBAN:
BIC/Swift-Code:
Nazwa banku:
Kwota:
Tytułem:
Adres banku:


be2 Sarl
DE62700202700667972744
HYVEDEMMXXX
UniCredit Bank – HypoVereinsbank
286,70 PLN
PL-2018-03-22-1 69839550-AS-CB
UniCreditBank - HypoVereinsbank Muenchen
Kardinal-Faulhaber-Strasse 3
D-80333 Muenchen, Germany

Terminowa płatność to jedyny sposób na uniknięcie poniesienia dalszych kosztów.

Więcej informacji znajdziesz poniżej..

*************** *************** ********
Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.
Prosimy na nią nie odpowiadać, ponieważ adres e-mail został skonfigurowany jedynie do wysyłania, a nie otrzymywania wiadomości.
Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce "Pomoc".
*************** *************** ********
Z poważaniem,

Martin Bell
Academic Singles Kierownik ds. roszczeń i kontraktów

*************** *************** ********
be2 S.à.r.l.
13, rue du Commerce – L-1351 Luxembourg – Luxembourg
*************** *************** ********
Pomoc: Academic Singles Windykacja

1. O firmie be2 S.à.r.l.
2. Jesteś posiadaczem naszego abonamentu
3. Umowa jest wiążąca
4. Brak konieczności wystawiania faktury
5. Opłata abonamentowa
6. Automatyczne odnowienie
7. Rezygnacja
8. Wniosek i rezygnacja
9. Wniosek i odstąpienie od umowy
10. Wniosek i nadużycie danych płatności
11. Zatrzymanie procesu windykacji / Płatność
12. Proces windykacji

1. O firmie be2 S.à.r.l.
Firma be2 S.à.r.l. kieruje jedną z największych internetowych agencji randkowych w Europie. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na www.academic-singles.pl.

2. Jesteś posiadaczem naszego abonamentu
Podczas zakupu Konta Premium, Klienci informowani są o tym, że umowa podlega automatycznemu przedłużeniu o wybrany okres abonamentu (np. 3, 6 lub 12 miesięcy) w ustalonej cenie, płatnej z góry. Informacja dotycząca przedłużania abonamentu oraz prawa do rezygnacji, znajduje się również w Regulaminie serwisu, którego akceptacja została przez Ciebie potwierdzona. Umowa z nami została zawarta.

3. Umowa jest wiążąca
Umowy zawarte przez internet, uważa się za prawomocne, w taki sam sposób jak umowy zawarte osobiście, których obie strony złożyły wzajemne oświadczenie woli. Poprzez wpisanie swoich danych do płatności oraz kliknięcie w przycisk potwierdzający dokonanie opłaty, umowa z nami zostaje zawarta, a warunki naszego Regulaminu zaakceptowane.

4. Brak konieczności wystawiania faktury
Umowa zawarta została przez internet, co potwierdzone zostało w wysłanej wiadomości e-mail. Podczas procesu płatności, Klient zezwala na obciążanie swojej karty kredytowej. Jesteś wyłącznie odpowiedzialny/ odpowiedzialna za zapewnienie możliwości pobrania należnej kwoty. Wystawienie oddzielnego rachunku, nie jest dla nas konieczne.

5. Opłata abonamentowa
Opłata abonamentowa jest należna w momencie zakupu i płatna jednorazowo, bądź w ratach. W momencie dokonywania zakupu, Klienci informowani są o tym, że opłata za abonament jest płatna z góry, co potwierdziłeś/p otwierdziłaś przez kliknięcie myszką. Płatność jest przetwarzana automatycznie w chwili zawarcia umowy i nie może być zatrzymana, nawet poprzez natychmiastowe odwołanie. Prosimy pamiętać, że płatność elektroniczna może potrwać kilka dni, zanim zostanie przetworzona i zapisana na rachunku odbiorcy. Jednakże, nie oznacza to, że została zainicjowana w dniu wskazanym na Twoim koncie.

6. Automatyczne odnowienie
Konto Premium to automatycznie odnawiana subskrypcja. Okres opłaconego przez Klienta abonamentu jest przedłużany z automatu. Opłata abonamentowa jest należna na początku każdego okresu i płatna jednorazowo. Zgodziłeś/zgodz iłaś się z tym, zarówno poprzez akceptację naszego Regulaminu podzcas rejestracji, jak i w momencie zakupu Konta Premium. Prosimy pamiętać, że wszelkie promocje mają zastosowanie jedynie do pierwszego okresu subskrypcji. Przy zakupie Członkostwa Premium, nasi Klienci informowani są również o tym, że kolejne odnowienia będą opłacane w pełnej, stałej kwocie.

7. Rezygnacja
Abonament można wypowiedzieć w każdym momencie. Okres w jakim najpóźniej należy złożyć rezygnację, uzgodniony został w momencie dokonywania zakupu i dotyczy okresu przed zakończeniem bieżącej subskrypcji. Wypowiedzenie staje się skuteczne, z końcem bieżącego okresu abonamentu, z zastrzeżeniem zachowania wymaganego terminu.

8. Wniosek i rezygnacja
Nasi Klienci zawsze otrzymują potwierdzenie rezygnacji po jej przedłożeniu. Na potwierdzeniu tym, wskazana jest również data zakończenia subskrypcji. Jeśli uważasz, że otrzymałeś/otrz ymałaś niniejsze przypomnienie mimo terminowego wypowiedzenia umowy, prosimy sprawdzić czy otrzymałeś/otrz ymałaś potwierdzenie rezygnacji oraz czy żądanie zapłaty odnosi się do okresu po potwierdzonej dacie wygaśnięcia Konta Premium. Jeśli tak, prosimy przesłać do nas kopię potwierdzenia Twojej rezygnacji na adres: lub listownie: 13, rue du Commerce, L-1351 Luxembourg - Luxembourg. Zawsze należy podać numer sprawy zamieszczony w niniejszej wiadomości.

9. Wniosek i odstąpienie od umowy
Odstępując od umowy, należy zastosować odpowiednią formę i zachować wyznaczony termin. O procedurze odstąpienia od umowy, Klienci informowani są zarówno w naszym Regulaminie oraz w momencie rejestracji do serwisu. Z prawa do odstąpienia od umowy można skorzystać w określonym czasie. Po tym terminie, odstąpienie nie jest już możliwe. Prosimy pamiętać, że dokonanie obciążenia zwrotnego, nie może ani zastąpić, ani też być uznane jako ważne odstąpienie. Zawsze odpowiadamy naszym Klientom na ich żądanie odstąpienia od umowy, akceptując je lub w stosownych przypadkach odrzucając oraz informujemy ich o kolejnych krokach. Nasi Klienci po odstąpieniu zobowiązani są czekać na realizację refundacji, nie są zaś uprawnieni do przeprowadzenia obciążenia zwrotnego. Jeśli korzystano z usługi, kompensata może zostać zatrzymana. W przypadku przeprowadzenia obciążenia zwrotnego, jesteś zobligowany/zob ligowana do poniesienia dodatkowych kosztów. Jeśli usługa Konta Premium została użyta, zobowiązany/zob owiązana jesteś także do zwrotu otrzymanej kompensaty. Jeśli uważasz, że niniejsze przypomnienie zostało wysłane przez pomyłkę, w związku z przesłanym przez nas wcześniej potwierdzeniem Twojego odstąpienie od umowy, prosimy wysłać do nas kopię tego potwierdzenia na adres: lub listownie: 13, rue du Commerce, L-1351 Luxembourg - Luxembourg. Zawsze należy podać numer sprawy zamieszczony powyżej. Prosimy również sprawdzić, czy nie dokonałeś/dokon ałaś obciążenia zwrotnego pomimo otrzymania refundacji. Jeśli tak, Twoje konto zasilone zostanie dwukrotnie, a nasze roszczenia będą uzasadnione.

10. Wniosek i nadużycie danych płatności
Niekiedy, dane płatności mogą zostać użyte do zakupu produktów online. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że nigdy nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku, w którym domniemany oszust uzyskałby dostęp zarówno do osobistych danych poczty e-mail, jak i danych płatności osoby trzeciej. Dlatego też, zakładamy, że właściciel zarejestrowaneg o adresu e-mail, założył profil i dokonał zakupu Konta Premium. Jeśli nadal uważasz, że padłeś/padłaś ofiarą oszustwa, prosimy zgłosić sprawę odpowiednim organom. Wspomożemy każde dochodzenie, poprzez dostarczenie, na żądanie policji, zarejestrowanyc h danych, jak adres IP, adres i dane do płatności, zapisane wiadomości oraz załadowane zdjęcia. W przypadku jednoznacznych dowodów nadużycia danych płatności, process windykacji zostanie zatrzymany. Ponadto, wniesiemy zarzuty przeciwko odpowiedzialnej osobie oraz będziemy dochodzić naszych roszczeń. Należy pamiętać, że sam raport policyjny nie wystarczy by zatrzymać proces windykacji.

11. Zatrzymanie procesu windykacji / Płatność
Jak tylko otrzymamy należną płatność, proces windykacji będzie mógł zostać zatrzymany. Sposób płatności wskazany został w niniejszym przypomnieniu o płatności. Prosimy pamiętać, że transakcja może potrwać do trzech dni, zanim zostanie zaksięgowana na koncie odbiorcy. W wyjątkowych przypadkach, nasza zewnętrzna firma windykacyjna może zezwolić na uiszczenie opłaty w ratach. Będzie się to jednak wiązało z dodatkowymi opłatami i odsetkami.
Ze względów administracyjny ch, be2 S.à.r.l. nie może zaakceptować płatności w ratach.

12. Proces windykacji
Jeżeli należność nie zostanie uregulowana w określonym terminie, sprawa zostanie automatycznie skierowana do naszej zewnętrznej firmy windykacyjnej, co będzie się wiązało z większymi kosztami i dalszymi konsekwencjami. Jeśli to konieczne, możesz umówić się z firmą windykacyjną na spłatę zadłużenia w ratach. Należy pamiętać, że w przypadku przekazania sprawy do zewnętrznej firmy windykacyjnej, instytucje kredytowe (np. Provident, Tax Care) zostaną poinformowane o tym fakcie, co może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. W przypadku braku uregulowania płatności z firmą windykacyjną, wydany zostanie sądowy nakaz w celu odzyskania długu. Koszty poniesione w związku z niniejszym procesem, spoczywają wyłącznie na dłużniku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-20 13:59
Już pisałem na FB jest zamknięta grupa "Akademia Singli oszukani" .Tam dowiecie się więcej i możecie bezpośrednio zadawać pytania konkretnej osobie Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Katarzyna Zaremba 2018-03-20 09:18
witam pomóżcie mi pobrabrac lub napisac wniostek do tych oszóstów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Darek 2018-03-18 09:12
Zablokowane konto, karty kredytowe i powiedz co mogą zrobić oszuści w Polsce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paulina 2018-03-16 07:28
Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.
Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialnoś ci karnej.

Działacie niezgodnie z regulaminem. Nie poinformowaliśc ie mnie o przedlużeniu konta Premium. Pobraliście bezprawnie pieniądze z mojego konta, co jest zwykłym oszustwem. Proszę o usunięcie mojego konta i konta premium!

Nic więcej już ode mnie nie wyłudzicie! Sprawa została zgłoszona do Urzędu Konsumenta. Poza tym po zalogowaniu się na wasze "cudowne" konto tam nic nie było, oprócz fikcyjnych kont! Działacie niezgodnie z prawem i na szkodę konsumenta.
To był 15 emali do nich, oczywiście potwierdzili oszuści rezygnację ale proszę zobaczyć, że pod warunkiem kolejnej oplaty za 3 miesiące czyli 230 zł. Tylko szkoda, że juz sobie nie pobiorą pieniązków bo karta została zastrzeżona. Znając ich zagrywki to teraz zaczną sie wezwania do zapłaty, ale bez decyzji sądu nie moga nic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2018-03-15 13:47
Pobrano mi kasę z konta i tak dowiedziałam się że mam portal. Taeraz w żaden sposób nie mozna zrezygnować, mimo wysłanego im @

Prosze o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joanna 2018-03-16 17:49
Jak dołączyć do grupy???? Na fb
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agata 2018-03-14 19:09
poproszę o dołączenie do grupy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-15 01:23
poczytaj jak sama możesz to zrobić lub wysłać mi prywatnie maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aleksa 2018-03-14 06:58
Również zostałam oszukana.Prosze o pomoc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marusia 2018-03-13 20:38
Ja też zostałam oszukana pobrali kwotę z karty dwukrotnie dzień po dniu. Karta zablokowana, pismo wysyłam po piśmie a oni mają jakieś wiersze z pamieci jako odpowiedź i kompletnie nie wiem jak temat ugryźc. Na policji już byłam i próbuję polubownie do 30 go. Mieliście taka sytuację?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paulina 2018-03-14 14:11
Ja piszę im codziennie te wypowiedzenia i żądałam, żeby usunęli wszystkie moje dane z ich rejestru. Odpisują mi ciągle to samo. Pobrali mi 230 zł z konta, od razu zastrzegłam kartę. Nie napiszę im wypowiedzenia umowy i nie podam żadnych danych z moim podpisem. Teraz niech sobie robią co chcą, nie korzystam z ich konta. Mogą sobie wysyłać mi wezwania do zapłaty, ale nic tym nie zdziałają. Byłam u prawnika, prosił tylko, żeby zatrzymać emaile i te pisma. To są oszuści więc nic nie mogą. Jesli udalo im sie pobrać pieniądze z konta to już trudno, złożyłam reklamacje w banku, może je odzyskam. Jesli nie to przynajmniej mam nauczkę na przyszłość i przestrzegam innych przed tymi oszustami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-14 17:02
Zapraszam do grupy na FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karina 2018-03-13 18:29
Witam ja też zostałam oszukana już mi nawet wysłali pismo w tej sprawie kartę od razu zmieniłam ale mają moje dane i mi wysyłają na skrzynkę pocztą upomnienia nie wiem co robić....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-11 23:37
Witam
Mi tak samo odpowiadali, ale pieniążki napisali, że będą po 6-iu tygodniach- czekam minęło 5 dni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-11 19:51
Kochani jak widzicie niektórzy sobie skutecznie radzą z problemem.Nasza grupa jest na Facebooku dla użytkowników zarejestrowanyc h na tym portalu.Zarówno tam jak i tu staram się pisać dla Was rady. Ale nikogo nie dołączę do grupy na FB na podstawie wpisu tutaj.Proszę szukać grupy na FB i wysłać prośbę o dołączenie do niej albo wysłać prywatnie do mnie maila z adresu , który zapisaliście przy rejestracji na FB . Na ten adres mailowy zostanie wysłane zaproszenie do dołączenia do grupy Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grazyna 2018-03-16 12:09
Ja na razie zostałam z problemem. Kasa zniknęła z konta z portalu tak naprawdę nie korzystam. Wykupiłam tylko za 20 na 1 m-c Napisałam, że im nie odpuszczę i żądam zwrotu.To banda zwykłych złodziei.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-17 07:04
Tak i ja pisałam, wykupiła za 20zł. Mam zwrot Napisz, że nie miałaś maila powiadamiająceg o o wznowieniu PREMIUM, powinnaś taki otrzymać. J
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lucyna 2018-03-19 17:32
Witam, mozna wiedzieć na jaki adres do nich napisałaś? bo ja wysyłam odstąpienie od umowy i od razu mi wraca - tak jakby adres był źle podany, a wpisuje poprawnie adres podany w regulaminie.
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2018-03-11 19:27
http://facebook.com/etnoborowiec to mój adres na fb, proszę o dołączenie mnie do grupy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2018-03-11 13:51
Witam :-) Mnie też pociągnęli na 239.70.Napisałe m na adres wypowiedzenie własnymi słowami i otrzymałem odpowiedź:Szano wny Użytkowniku,
Przykro nam, że chcesz nas opuścić.
Pozwól, że wytłumaczymy Ci jak najprościej zrezygnować z Twojej subskrypcji.
Akceptujemy rezygnację przesłaną faksem, listem lub w formie skanu, załączonego do wiadomości mailowej. Prosimy pamiętać o konieczności podpisania wypowiedzenia.
Upewnij się, że Twoja rezygnacja zawiera imię i nazwisko oraz adres e-mail. Dane te są niezbędne do lokalizacji Twojego profilu i niezwłocznego udzielenia odpowiedzi.
Po rozpatrzeniu Twojej prośby, otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą datę zakończenia Twojego konta Premium. W przypadku braku naszej odpowiedzi, nie wahaj się ponownie z nami skontaktować.
Metody wysłania podpisanej rezygnacji są następujące:
Wiadomość mailowa z załączonym dokumentem (pdf, jpg lub gif) będąca odpowiedzią na niniejszą wiadomość.
Więc odpowiedziałem na tą wiadomość z załącznikiem pdf.ODPOWIEDZIELI:
Szanowny Użytkowniku,
Niniejszym, potwierdzamy Twoją rezygnację.
Twój abonament zakończy się w dniu 22.05.2018 i po tej dacie nie będzie dalszych płatności.
Twoje konto Premium nie zostanie przedłużone.
W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt.
Dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu.
Z wyrazami szacunku,
Serwis klienta Academic Singles.
W międzyczasie zastrzegłem kartę,wymieniłe m na nową,napisałem wniosek chargeback, zaniosłem do banku,tam wypełniłem drugi wniosek na ich druku.Sprawa jest w trakcie rozpatrywana,na tomiast pieniążki miałem po tygodniu z powrotem na koncie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-12 15:32
Skoro masz tak długo ważne konto to ostrzegaj wszystkie kobiety przed ich praktykami i wskazuj tą stronę jako przykład
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2018-03-14 12:11
Już nie loguję się na ich stronę,żeby ewentualnie nie mieli podstaw do oskarżeń o korzystanie z pakietu premium.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiola 2018-03-13 19:25
Proszę o kontakt Wiola :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2018-03-14 12:18
Cytuję Wiola:
Proszę o kontakt Wiola :)

1.Macieja,czy Zbigniewa?
2.Musiała byś podać kontakt do siebie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-14 12:54
Żadnego Macieja nie ma naszej grupie na FB. Mój adres mailowy znajdziesz tutaj w postach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-03-15 09:40
Witam dziś ten portal okradł mnie z pieniędzy z konta niewiem jakim cudem chyba ktoś się podsyłam pod moją osobę. Proszę o kontakt i pomoc co mam dalej robić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-15 12:14
Nie zapłaciłaś 20zł? - jak zapłaciłaś, to przedłużenie PREMIUM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lucyna 2018-03-19 17:35
Witam, mozesz podac adres mailowy na który z nimi pisałeś? bo ten podany w regulaminie wydaje się błedny (wiadomości nie docierają)
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-19 22:28
Mają przeładowaną pewnie skrzynką. Moje też wracały, ale nie wszystkie. Część docierało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2018-04-07 06:34
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa 2018-03-21 10:58
W jakim banku zwrócili Ci pieniądze z chargeback?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Katarzyna 2018-04-06 08:12
Maciek, mógłbyś podać maila, na którego napisałeś do nich plik pdf z rezygnacją? I napisać jak ona dokładnie wyglądała? Będę bardzo wdzięczna :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maciej 2018-04-09 20:05
Pieniążki zwrócili w Banku Spółdzielczym.W niosek chargeback (na necie są wzory) własnymi słowami+bank dał mi dodatkowo swój wniosek do wypełnienia.Wni osek na mail :
Pismo:

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luksemburg
Luksemburg
Rejestr handlowy No 00138239 / 5
NIP LU 21536271
Numer Rejestru Handlowego:B 123206, Commercial Register Luxembourg
Do be2 S.à.r.l., Obsługa klienta/Odstąpi enie, 13 rue du Commerce, L-1351 Luksemburg, Luksemburg:
Niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie umowy zakupu świadczenia następującej usługi KONTO
PREMIUM ACADEMIC SINGLES
Sporządzono dnia xx.xx.2018 r.
Imię i nazwisko konsumenta MACIEJ XXX
Adres konsumenta:Mias to,Województwo, POLSKA,mail :
Maciej XXX .

Wydrukować,podpisać.Zeskanować do formatu PDF. ODPOWIEDZIEĆ (na ich wcześniejsze pismo w moim poście wyżej z 11.03.2018-zacz ynające się: Szanowny Użytkowniku...) słowami:W ODPOWIEDZI W ZAŁĄCZNIKU WYSYŁAM REZYGNACJĘ i dodać podpisany załącznik PDF.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Katarzyna 2018-04-06 08:35
I jak udało Ci się odzyskać pieniążki? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iblab 2018-04-09 14:40
o co chodzi z tym charge back jak to zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2018-03-10 21:28
Witajcie, mi nie pobrali pieniędzy automatycznie, zapłaciłam abonament dobrowolnie 9 marca , bo dostałam linka na emaila, że mogę kupić dostęp do serwisu 50% ceny abonamentu. Zapłaciłam oczywiście myśląc , że płacę 29,90 zł i jest to opłata za jeden miesiąc dostępu do serwisu. W linku nie było mowy za jaki okres czasu jest to opłata. Po paru minutach weszłam na konto z zamiarem zrobienia opłat i zdziwiłam się bardzo jak zobaczyłam pobraną z konta kwotę 179,4 zł. Przyszedł do mnie mail po jakimś czasie, że mam półroczne członkostwo PREMIUM. Poczułam się oszukana i zaczęłam czytać niechlubne opinie o tym portalu.
Podczas rejestracji podałam prawdziwe dane karty, ale dane osobowe, adres i telefon fikcyjne. Nie lubię jak ktoś w tak bezczelny sposób chce wyciągnąć dane.
Czy są w stanie mnie odnaleźć po numerze karty. Czy bank może im udzielić takich danych?
Kartę zastrzegłam jeszcze tej nocy i poprosiłam o nową.
Nie chciałabym być odnaleziona za przykładowo 5 lat z jakimś dużym długiem w euro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Josh 2018-03-10 10:52
Niestety nie otrzymałem odpowiedzi na maila od Academic Singles.
Czy ktoś zgłaszał sprawę do UOKIK?
Firma ewidentnie działa na szkodę konsumenta. Symptomów tego jest bardzo dużo. Brak możliwości zapłaty w inny sposób niż poprzez kartę kredytową ma na celu ułatwienie wyłudzania kasy od klientów. Brak zakończenia pobierania opłat pomimo usunięcia konta. Utrudnianie w skutecznym usunięciu konta to wszystko są znamiona OSZUSTWA!.
Dziwi mnie że ta firma jeszcze działa. Zamierzam zgłosić sprawę do UOKIK. Być może powinna się tym zająć również policja skoro misją firmy jest wyłudzanie kasy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-10 15:19
Bardzo dobrze Pan pisze. To wyłudzanie kasy. Faks albo list do Luksemburga by zrezygnować, to utrudnianie i przesada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-12 15:33
dopisz się do grupy na FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-09 12:33
Będę miała zwrot pieniędzy. Cieszę . Zasługa b2.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-09 11:10
Zwrócą mi pieniądze. Bardzo się cieszę. Udało się. Pisałam, pisałam i są tego efekty do b2.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jagoda 2018-03-10 18:15
Na to wygląda, że również zostałam oszukana przez portal. Możesz mi powiedzieć w jaki sposób odzyskałaś pieniądze ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-12 08:58
Już mam zwrot pieniędzy. Piszcie udowadniajcie rację, a odzyskacie pobrane niesłusznie pieniądze. Ja codziennie pisałam ponad tydzień.Byłam na różnych stronach i b2.com - pomógł w odzyskaniu .
Powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marta 2018-03-13 19:03
Możesz mi pomóc jak odzyskać kasę? Odezwij się na mail.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-13 20:44
Jaki mail tu maili nie widać musisz go podać albo zapisać się do grupy na FB .Odzyskanie pieniędzy nie jest wcale takie proste nawet powiem więcej bardzo skomplikowane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-21 15:20
Wejdź na Facebook Akademia Singli oszukani-ks czytaj porad
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2018-03-14 07:47
ja też proszę o pomoc. zarejestrowałam się 20 stycznia. Faksem wyrejestrowałam 7 lutego, a 26 lutego została pobrana opłata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-14 10:05
Powinnaś otrzymać powiadomienie o odstąpieniu od umowy
"Upewnij się, że Twoja rezygnacja zawiera imię i nazwisko oraz adres e-mail. Dane te są niezbędne do lokalizacji Twojego profilu i niezwłocznego udzielenia odpowiedzi.
Po rozpatrzeniu Twojej prośby, otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą datę zakończenia Twojego konta Premium. W przypadku braku naszej odpowiedzi, nie wahaj się ponownie z nami skontaktować.
Metody wysłania podpisanej rezygnacji są następujące:
Wiadomość mailowa z załączonym dokumentem (pdf, jpg lub gif) będąca odpowiedzią na niniejszą wiadomość.
Więc odpowiedziałem na tą wiadomość z załącznikiem pdf.ODPOWIEDZIELI:
Szanowny Użytkowniku,
Niniejszym, potwierdzamy Twoją rezygnację.
Twój abonament zakończy się w dniu 22.05.2018 i po tej dacie nie będzie dalszych płatności.
Twoje konto Premium nie zostanie przedłużone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grazyna 2018-03-16 11:59
Witaj. Niestety jestem ofiarą swojej naiwności i nieuczciwości. Właśnie zauważyłam, że w marcu ściągnęli z mojego konta 239 zł, mimo iż wykupiłam ofertę za 20 zł na 1m-c. Nie należę do najbogatszych i jest to dla mnie spora kwota. Prosze pomóż mi co zrobić, żeby oddali. Wypowiedzenie złożyłam. Zaakceptowali. Z konta zeszło bez mojej akceptacji. Jak to możliwe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-17 06:59
Napisz, że nie miałaś maila powiadamiająceg o o wznowieniu PREMIUM, taki powinnaś otrzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karina@p-s.com.pl 2018-04-05 10:28
cześć ,

ja w 11.2017 wysłałam wypowiedzenie - takie jak chcieli . na ich wzorze i z własnoręcznym podpisem . I właśnie pobrali mi kwotę 279 a miałam informację , że konto zostanie usunięte.
Proszę o pomoc jak odzyskałaś pieniędze , dzięki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-04-05 12:47
Przede wszystkim warto zablokować kartę kredytową. Proszę skontaktować się z Europejskim centrum konsumenta https://konsument.gov.pl/ Jeśli zrezygnowałą Pani w terminie to powinni poradzić co konkretnie napisać.

Proszę zgłosić reklamację w banku, że z Pani karty zostały bezprawnie pobrane pieniądze mimo Pani rezygnacji w terminie.

Radzę również już dzisiaj napisać do academic singles, że bezprawnie pobrali od Pani pieniądze mimo Pani rezygnacji i że zgłosi to Pani do sądu. Czeka Panią trochę pisania i upominania się ale w takiej sytuacji pieniądze da się odzyskać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karina 2018-04-05 10:29
Cześć ,
proszę o pomoc jak odzyskałaś pieniądze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda 2018-04-07 17:59
Witam mam problem z portalem Academik singiel mogę prosić o pomoc co i jak mam napisać rezygnację z tego portalu bo mi też pieniądze znikają z konta proszę o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dagmara 2018-03-07 20:26
Witam! Czy ktoś mógłby wysłać faxem podanie o rezygnację z konta premium.
Nie mam dostępu do faxu. Napisałam kilka maili i nic. Kasy już straciłam tyle, że nie chce nawet liczyć. Pomocy!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-03-07 23:10
Jeśli rezygnacja została wysłana to w następnym kroku najlepiej zablokować kartę kredytową, żeby nie mogli dalej pobierać pieniędzy. Jeśli rezygnacja została wysłana w terminie to dodatkowo złożyć reklamację w banku, że mimo rezygnacji z usługi pobierają dalej pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Beata Pawliczek 2018-03-07 09:21
Mie Tez oszukali Mozecie mi pomóc z tego wybrnąć i zapiszcie mie Do Tej grupy oszukanin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-07 16:46
Podaj jakieś dane .Choćby mail z FB. Wtedy wyślę ci zaproszenie do grupy , które zwykle znajduje się w twojej skrzynce w zakładce społeczności lub coś podobnego.Możes z także prywatnie wysłać do mnie wiadomość a adres znajdziesz w jednym z postów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hanna 2018-03-09 09:11
Proszę o dołączenie do grupy ,tez dostałam oszukana ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jagoda 2018-03-10 18:21
Proszę o dołączenie do grupy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zosia 2018-03-13 20:12
Cytuję Zbigniew:
dopisz się do grupy na FB

Proszę o dopisanie do grupy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Urszula 2018-03-20 07:03
Ja też dałam się naciągnąć. Zapłaciłam starą kartą i z nowej nie mogli ściągnąć, teraz żądają kwoty 287 ( razem z kosztami manipulacyjnymi ) i straszą windykacją. Czy mam im zapłącić. Odstąpienie od umowy wysyłałam i do Luksemburga o fax do Warszawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paulina 2018-03-06 07:13
Witam, niestety podobnie jak wy padłam ofiarą tych oszustów, wczoraj zablokowałam kartę,napisałam reklamację do banku, pobrali mi 239 zł. Nie wiem co dalej, napisałam wypowiedzenie im czy to wystarczy? Macie jakiś e-mail do nich bo wysyłałam na . Na pewno nie będę reagować na ich wezwania do zapłaty. Możecie dodać mnie do grupy na fb?:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-07 09:42
Ja mam zawieszone konto a ty masz jeszcze aktywne .Możesz wysłać tam info do jak największej liczby osób szczególnie kobiet ,ze to oszuści kopiując ten link
http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/253-uwazaj-na-academic-singles
Poproście innych aby przekazywali to dalej na tym portalu .Ja postaram się założyć nowe konto i tak samo robić.Chodzi o to aby nasza grupa była jak największa .Musimy od czegoś zacząć
Każdy musi coś zrobić dla innych
Szczegóły ja się wypisać w tym linku powyżej
Musimy sprawdzić czy naprawdę jesteś z nami a nie od nich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-07 16:51
Niestety nie mogę się wyrejestrować za pomocą maila.Dostaję coś takiego

Wypowiedzenie umowy
Szanowny Użytkowniku,
Przykro nam, jednak nie jesteśmy w stanie odnaleźć Twojego profilu w naszej bazie danych za pomocą adresu e-mail Prosimy więc o przesłanie nam adresu e-mail użytego do rejestracji w serwisie, co pozwoli nam zidentyfikować Twój profil. Jak tylko otrzymamy niezbędne informacje, będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie!

Z wyrazami szacunku,
Serwis klienta Academic Singles
____________________
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-08 14:02
Paulina dodałem Ciebie do grupy na FB im więcej będziemy wiedzieli o ich mechanizmach tym lepiej.Cytuję twojego maila jakiego od nich dostałaś

Szanowny Użytkowniku,

Dziękujemy za wiadomość.

Niestety, otrzymaliśmy Twoje odstąpienie od umowy zbyt późno, powyżej regulaminowych 14 dni.
Możesz zrezygnować z konta Premium wysyłając podpisany dokument faksem, listem lub jako zeskanowany załącznik wiadomości e-mail.

Rezygnacja z konta Premium powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, nazwę użytkownika, adres e-mail użyty podczas rejestracji oraz podpis.

Możesz wysłać podpisany dokument:

- jako fax na numer: +48 (22) 485 34 72
- jako załącznik wiadomości e-mail, odpowiadając na naszą wiadomość
- lub pocztą, na adres:
be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg

Prosimy pamiętać, że Twoja kompletna rezygnacja musi do nas dotrzeć najpóźniej 4 tygodnie przed kolejnym przedłużeniem Konta Premium. W przypadku złożenia rezygnacji w późniejszym terminie, Twoje Konto Premium zostanie przedłużone.
Złożenie rezygnacji z Konta Premium nie spowoduje automatycznego usunięcia Twojego profilu.

Jeśli po złożeniu rezygnacji chcesz skasować Twój profil, możesz to zrobić samodzielnie w swoim profilu w zakładce "Ustawienia", gdzie należy wybrać opcję "Usuń mój profil".

Z wyrazami szacunku,
Serwis klienta Academic Singles
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hanna 2018-03-09 09:07
Cytuję Zbigniew:
Ja mam zawieszone konto a ty masz jeszcze aktywne .Możesz wysłać tam info do jak największej liczby osób szczególnie kobiet ,ze to oszuści kopiując ten link
http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/253-uwazaj-na-academic-singles
Poproście innych aby przekazywali to dalej na tym portalu .Ja postaram się założyć nowe konto i tak samo robić.Chodzi o to aby nasza grupa była jak największa .Musimy od czegoś zacząć
Każdy musi coś zrobić dla innych
Szczegóły ja się wypisać w tym linku powyżej
Musimy sprawdzić czy naprawdę jesteś z nami a nie od nich

Proszę o dołączenie do grupy ,też zostałam oszukana przez ten portal..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwona 2018-03-10 09:52
Zostałam kolejna ofiarą. Czy się wyplątam? Muszę zablokować kartę dla nich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-08 14:05
Musisz sama potwierdzić moje zaproszenie o ile to jest mail podpięty do twojego konta na FB.Poszukaj albo w koncie głównym albo na zakładce Społeczności w swojej skrzynce e-mail.Co radzicie Paulinie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-08 14:07
ink do formularza odstąpienia od umowy
https://www.academic-singles.pl/info/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgorzata 2018-03-05 14:37
Też zostałam naciągnieta przez ten portal,pieniadz e sami zciągnęli z karty.Karta już zablokowana.Wyp owiedziałam umowę pisemnie .Proszę o dodanie mnie do grupy na FB.mój mail margot ki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 17:51
Dodałem do grupy a nie wiem co to znaczy margot i spacja przed tym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda 2018-03-05 11:00
Witam. Też zostałam naciągnięta i to na prawie 500,00zł. Moja wina, bo bank już przy pierwszym zciągnięciu tych 238zł radził zmienić kartę, ale ja uważałam, że wystarczy wypowiedzieć mailem umowę, to mam za swoje.Dzisiaj poprosiłam o nową kartę. Wolę załacić za nią 30zł niż znowu się z nimi użerać. Pozdrawiam wszystkich jak ja naiwniaków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anetta 2018-03-04 17:27
Cześć ludzie.
Jestem kolejną osobą oszukaną przez ten portal.
Dołączam do waszego grona.
Jutro spróbuję wysłać fax z odstąpieniem od umowy i jadę do banku o pomoc jak się ustrzec przed następnym wyłudzeniem pieniędzy przez nich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 17:31
Uwaga na prawa autorskie przy zakładaniu grupy.Wszystkie z nazwa po angielsku są zawieszane.Dlat ego założyłem z nazwą po polsku jako "Akademia singli oszukani" na FB. Zapraszam do zamkniętej grupy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-04 15:23
Znalazłam na tej stronie
" Ja weszłam z ciekawości z reklamy na Faceboku i wypełniałam jakiś długi test,... Pewnie chodziło o samą rejestrację. Później, okazało się, że będę mogła pisać, owszem, ale jak zapłacę za miesiąc 20 złotych z karty kredytowej. Innej możliwości nie było. Zapłaciłam na początku stycznia 2018roku i obserwowałam, co się dzieje. Codziennie miałam pełno wiadomości, których celem było dopasowywanie do jakiegoś partnera ale od żywych ludzi nie było w ogóle. Tylko wciąż tego typu: Witaj Alicja, Przejrzałem/prz ejrzałam Twój profil. Wygląda na to, że mamy dużo wspólnego. Możesz mi powiedzieć coś więcej o sobie? Pozdrawiam, Tadek. Gdy ja odpisywałam na nie, już nigdy odpowiedzi od żywego człowieka nie było. Tylko automaty. Miesiąc później, gdy zorientowałam sie, że mam duży ubytek pieniędzy na karcie, sprawdziłam o co chodzi. Okazało się, że pieniądze pobrała Akademia Singles, ci sami co pobrali te 20 złotych. Szybko kartę
zablokowałam, zmieniłam i złożyłam reklamację w banku, ale nie została uwzględniona, bo Akademia Singles zasłania się umową, której zresztą ja nie podpisywałam. "
Złożyłam rezygnację faksem. Mam randkować z komputerem jeszcze 2 miesiące. - otrzymałam e-mail Zwracać pieniędzy nie mają zamiaru , o czym w kółko im przypominam Czuję się oszukana Alicja Takich i podobnych wpisów jest wiele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 18:32
Wysłałem ci maila i czekam czy dodać Ciebie do grupy na FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-09 12:58
Alicja zarejestrowała sie na https://www.facebook.com/be2/ czyli na ich stronie na FB i opisała cały proceder.Obieca li jej zwrócić pieniądze.Walcz my jak Alicja a sukces będzie nas.Powiem tylko ,że dodatkowo zmieniła swój profil na Academic Singles na mężczyznę oby ostrzegać kobiety na tym portalu do momentu zablokowania jej konta.Takich osób nam potrzeba .Do boju
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-11 20:42
Przepraszam ale Alicja zrobiła to inaczej .Nie zarejestrowała się na tej grupie i proszę do niej nie pisać w tej sprawie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda 2018-03-05 11:29
Nie ma tej grupy! zlikwidowali??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 17:38
Grupa jest tylko po polsku
https://www.facebook.com/groups/1515168758606668/?ref=group_browse_new
Jak ktos nie może znależć to nie ch poda maila to dodam albo wyśle prywatnie na mój mail
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anetta 2018-03-06 14:54
Bardzo proszę dodać mnie również do grupy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-06 21:06
Jak skoro do mnie nie napisałaś i nie podałaś choćby maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2018-03-08 12:56
Ja również proszę o dodatnie mnie do grupy bo mam ten sam problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-09 22:12
Napisz do mnie albo podaj adres mailowy z twojego konta na FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hanna 2018-03-09 12:18
Proszę mnie dodać do grupy..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hanna 2018-03-09 16:21
Cytuję Zbigniew:
Uwaga na prawa autorskie przy zakładaniu grupy.Wszystkie z nazwa po angielsku są zawieszane.Dlatego założyłem z nazwą po polsku jako "Akademia singli oszukani" na FB. Zapraszam do zamkniętej grupy

proszę o kontakt..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marta 2018-03-03 17:11
Boże, szkoda, że dopiero teraz weszłam na tą stronę, zapłaciłam im dosłownie godzinę temu! Co Wy na to, żeby zgłosić sprawę na policję?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michal 2018-03-03 16:33
To firma która naciąga ludzi na kasę Dwa dni zalogowalem się poczym wylslem wypowiedzenie o rezygnacji w tym. ..nie wiem jak to nawet nszwac! Grają na zwłokę odp z automatu To celowe zamierzone dzialanie zwykle oszustwo bez kontaktu w Pl tylko ze siedzibą krzak. ...to nie jest portal randkowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 16:24
link do formularza odstąpienia od umowy
https://www.academic-singles.pl/info/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy
i adres mailowy

Grupa na FB nie ma lub została wykasowana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Irena8 2018-03-02 17:56
https://www.datingsitesreviews.com/forum/viewtopic.php?showtopic=7604&mode=&show=10&page=15 to oszustwo jest globalne. I co? Nikt nie moze z nimi nic zrobić? Czy u kogoś wypowiedzenie się udało? O co wreszcie spracowało? Fax? Mail? Poczta? Policja? Bank? Dzięki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-03 08:52
Wypowiedziałam faksem -udało się.Wysłali odpowiedź, że mogę randkować do 19.04.2018r. Tylko , nikt już nie odpisuje, a zwrócić 239,60 zł nie mają zamiaru
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2018-03-02 00:22
Zostałem także oszukany. Proszę o kontakt co z pozwem zbiorczym oraz co dalej można zrobić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krysia 2018-03-01 16:14
Ja też zostałam oszukana, podajcie proszę adres mailowy na który można złożyć wypowiedzenie umowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-02 08:07
Najlepiej faksem. Mailem nie da się, jest w ich regulaminie. Pieniędzy nie mają zamiaru zwrócić. Oszuści.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Irena8 2018-03-02 17:17
Ale ich fax nie działa. Co robić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-03 08:43
Pewnie zajęty był. Działa. Mój poszedł za drugim razem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 16:26
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgorzata 2018-02-28 20:56
tez tak zostałam oszukana w listopadzie 2017 i jak do tej pory nie udało mi sie odzyskac pieniedzy. Mój profil został usuniety w listopadzie ale kase zabrali mi za okres do lutego 2018 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-02-26 15:59
Mi też ściągnęli. Złodzieje Wysłałam faksem odstąpienie i czekam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-02-26 15:54
Mi też ściągnęli. Zaskoczona byłam, bo zwracałam uwagę wpłacając 20 zł czy nie ma z przedłużeniem na ... miesiące.Nic takiego nie było. Dziwne, że zmienili nazwą z b2 na Academic SinglesMyślę, że był taki powód jaki będzie teraz wszyscy zrezygnują, nie będą mieli klientów. Wysłałam odstąpienie faksem i czekam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wioletta 2018-02-26 08:53
Witam
Jak mam zrezygnować,żeb y więcej nie kradli mi kasy z konta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lejla 2018-02-25 11:34
Czy wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpienia od umowy było skuteczne w czyimś przypadku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mi tez sciagneli kas 2018-02-23 18:29
jak to zablokować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jacek 2018-02-21 09:54
Witam. Tez pobrali kasę ode mnie. Jeżeli usunę profil to już nie będą pobierać czy jak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2018-02-21 16:12
Usunięcie profili nic nie da, trzeba po wysłać rezygnację i na wszelki wypadek zablokować kartę jeśli chcemy mieć pewność, żeby nam nic nie pobrali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 17:10
Ja miałem konto opłacone do końca stycznia przez kartę debetową która była ważna do końca lutego ale wcześniej ją zmieniłem .Jak fart to fart.A teraz ślą mi groźby dlatego musimy ich jak najszybciej oskarżyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-02-12 20:31
Oto co znalazłam na temat jutrzejszego wykładu:
13 lutego o godz. 17.30-18.00 przeprowadzone zostanie internetowe spotkanie z prawnikiem ECK nt. pułapek subskrypcji w e-randkownaiu i nie tylko. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertowi centrum na czacie. Udział jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę:
konsument.gov.pl/wydarzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-04 11:26
trzeba zawiadomić UOKiK to w Polsce dobiorą im się do skóry ws umów i może dowalą im kare.Mam w UOKiK znajomego ale potrzebuję grupy osób poszkodowanych aby to im tam zgłosić.Zaprasz am do kontaktu tutaj albo na FB.Mój adres mailowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ASIA 2018-02-11 16:41
Witam ! u mnie tak sm zniknelo z konta 239 zl .co zrobic aby to odzyskac odoszustow.pros ze podajcie emaila n ktory pisze sie rezygncje z tego portlu to nciagacze i oszusci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anka 2018-02-09 12:41
Myślę że trzeba zgłosić to na policję, prokuraturę. To jest chore.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-02-27 09:16
Chyba w Warszawie, bo mają tam biuro. Faks jest z numerem warszawskim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2018-02-08 10:20
Kinga nie moge znalezc tej grupy mozesz podac link
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bogdan 2018-02-26 09:53
Chce sie przyłaczyc do grupy poszkodowanych BOgdan Franas 603772771 NIe mam FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-02-26 16:01
Jestem poszkodowana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 16:31
Tej grupy na FB nie znalazłem .Jak ktoś założy nowa to niech da znać.W wynikach wyszukiwania pojawia się "academic singles oszukani " ale wynik wyszukiwania jest pusty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda 2018-03-05 11:32
Założyłam na FB -Oszukani przez Luxemburg Akadwmia Singli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 18:36
Takiej grupy nie ma Wanda coś kręci a może jest od nich wyślij linka do grupy albo maila do mnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aldona 2018-03-05 18:36
Nie można znaleźć tej grupy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-06 15:18
Napisz do mnie albo podaj mail to dołączę ciebie do grupy .Moją można znaleźć a na Wandę trzeba uważać bo coś kombinuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda 2018-03-05 11:34
Dodałam Cię do grupy by móc utworzyć,pozdra wiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 17:56
Nie twórzmy grup i to z błędami.Kogo dodałaś bo ja nic nie dostałem.Dołącz do mojej albo podaj maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-03 17:25
założyłem grupę na FB "Akademia Singli oszukani" chodzi o to aby nazwa nie była taka sama bo narusza to prawa autorskie i dodałem Bogdana bo on jako jedyny podał swoj mail .Zapraszam do grupy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda 2018-03-05 11:01
nie mogę znaleźć tej grupy. Usunęli??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alicja 2018-03-05 11:33
Brak wyników wyszukiwania dla „"Akademia Singli oszukani"”
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-05 19:44
Już Ciebie dodałem przez maila i automatycznie został wysłany mail z linkiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Barbara 2018-02-02 06:56
Wczoraj zastrzegłam karte po sciągniecie przez nich 240zł.Napisałam do nic z 10 meili z żądaniem wykreslenia mnie z ich rejestru,ale czy to odniesie skutek zobaczymy.Uważa m,ze trzeba by zgłosić to moze do mediów,żeby nagłosnili sprawę i ostrzegli innych przed ta złodziejska firmą!!!!!!!!!! !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2018-02-08 10:23
Masz kontakt do innych osób z facebooka np?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbigniew 2018-03-06 12:09
Tomek jeżeli to ty wysłałeś mi maila to dołącz do grupy na FB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież