Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

eDarling

Regulamin e Darling został napisany, żeby wymusić od użytkowników dodatkowe opłaty.

Jeden z punktów tego regulaminu mówi, że członkostwo premium zostanie automatycznie przedłużone, jeśli w określony przez nich sposób nie wypowiemy umowy 14 dni przed końcem naszego członkostwa.

O tym czy to oszustwo czy nie pisała gazeta prawna i toczyła się długa dyskusja na forum prawnym.

Wykorzystują fakt, że wielu ludziom nie chce się czytać ponad 10 stronicowego regulaminu.

Ludzie spodziewają się, że skoro zapłacili za 3 miesiące, to ich konto będzie aktywne przez 3 miesiące i koniec.

Jednak w regulaminie mają zapis, że jeśli ktoś nie wypowie odpowiednio wcześnie umowy to oni automatycznie przedłużą mu członkostwo i pobiorą pieniądze z jego banku. Jeśli nie mogą ich ściągnąć automatycznie to nasyłają na użytkownika firmę windykacyjną, żeby zabrać im pieniądze.

Dziwna praktyka jak na portal, który podobno chce nam pomóc znaleźć partnera.

Jak e-darling wyciągnie od nas pieniądze?

Sprawdziłem ten portal i korzystając z niego miałem wrażenie, że został on dokładnie przemyślany, żeby wyciągnąć z nas jak najwięcej pieniędzy nie oferując wiele w zamian.

Jak to dokładnie działa...

1. Reklama zachęca darmową rejestracją, choć portal jest płatny

W reklamie piszą „Znajdź partnera za darmo". Okazuje się, jednak, że bezpłatnie nikogo nie można poznać. I musimy zapłacić za członkostwo premium.

2. Kuszenie do zapłacenia za Premium

Po logowaniu na nasz profil zaczniemy być zasypywani, wiadomościami i pytaniami od kobiet lub mężczyzn, którzy chcą nas poznać.

To jest bardzo podejrzane, że nawet z przeciętnym profilem dużo kobiet chce nas poznać. Niestety dużo ludzi, skarży się, że te profile prawdopodobnie są fałszywe, bo większość z tych kobiet w ogóle się później nie odzywa.

3. Zapis w regulaminie o automatycznym przedłużaniu członkostwa

W regulaminie na www.edarling.pl jest napisane, że automatycznie przedłuża nasze członkostwo, jeśli nie wypowiemy umowy i pobiorą pieniądze z naszego banku, za kolejny okres. Czyli jeśli zapłacimy im 120 zł za korzystanie z portalu przez 3 miesiące, i nie wypowiemy tej umowy 2 tygodnie przed końcem naszego członkostwa to automatycznie pobiorą 120 zł z naszego konta za następne 3 miesiące. Jeśli nie będą mogli Ci ich pobrać to będą Cię straszyć sądem i firmą windykacyjną...

4. Straszenie użytkownika sądem i komornikiem

Jeśli nie będziemy chcieli zapłacić za to, że nasze członkostwo zostało automatycznie przedłużone to edarling naśle na nas firmę windykacyjną, która będzie miała ściągnąć od nas pieniądze.

Przeczytaj, jeśli zastanawiasz się czy warto zapłacić za członkostwo premium...

Poznawanie kobiet i podryw na eDarling

Mamy bardzo ograniczony wybór kobiet bo nie ma tu możliwości samodzielnego przeglądania profili wszystkich użytkowników. Zamiast tego dostajemy propozycje kobiet, na podstawie wypełnionego testu osobowości.

Opinie na temat propozycji partnerek:

Propozycje partnerek, co prawda się pojawiają, ale po pierwsze raz na dwa dni, a po drugie często dają mi propozycje osób, które nie korzystały z tego portalu przez np. miesiąc.

Zaznaczasz, ze szukasz w promieniu 50 km a dostajesz propozycje z drugiego końca Polski!

Jeżeli piszę, że maks. odległość do potencjalnego partnera to 50 km i otrzymuje propozycje z drugiego krańca naszego kraju albo i zza granicy to coś tu nie gra.

Dlaczego dziewczyny na edarling.pl nie odpisują?

Często powodem, dla którego nie dostajemy, żadnej odpowiedzi od kobiety nie jest brak jej zainteresowania, ale bardziej sposób działania tego portalu.

 • Brak konta premium. Będzie przesyłać nam oferty kobiet, również tych, które odpisać nam nie mogą, bo nie mają konta premium, i nie mogą nawet przeczytać naszej wiadomości ani zobaczyć naszego zdjęcia.
 • Dawno się nie logowała. Będziemy otrzymywać propozycje ludzi nielogujących się od kilku tygodni.
 • Nie jest zainteresowana. Reklama edarling zachęca, jako portal dla ludzi z aspiracjami, więc kobiety, które się tam rejestrują mają bardzo duże wymagania, co do partnera.

Czy warto korzystać?

Moim zdaniem nie warto, głownie ze względu na ich agresywną politykę ściągania pieniędzy z klienta. Jeśli zdecydowałeś się na szukanie dziewczyny na portalu randkowym to są inne portale randkowe, na które warto zwrócić uwagę.

Koniecznie zajrzyj też na mój kurs: Znajdź dziewczynę przez internet, z którego dowiesz się jak znaleźć przez internet dziewczynę.

Edarling jest płatny

Reklama zachęca darmową rejestracją, która nic nam nie daje. Bo za darmo na tym portalu nie da się nikogo poznać.

Dostajemy wiadomości, ale nie możemy ich przeczytać.

Kiedy chcemy obejrzeć zdjęcia ludzi, każą nam zapłacić.

Żeby wysłać wiadomość, musimy wykupić konto premium.

Opinie użytkowników na temat rejestracji:

Witam, podpisuję się pod Waszymi skargami. Reklama kusi zwrotem: "teraz za darmo znajdziesz partnera" To jest manipulowanie i naciąganie. Owszem zarejestrujesz się za darmo, ale nic więcej! Nie oczekiwałem możliwości kontaktu za darmo, ale tam nic więcej nie da się zrobić. Można wysłać pytania i otrzymać odpowiedź, ale druga osoba nie wie, że Ty nie możesz odczytać treści nie wie, że nie możesz oglądać zdjęć. Opcje niby masz dostępne, ale wyników ich zastosowania nie możesz obejrzeć. Nigdzie o tym nie jest napisane!

Ta darmowa rejestracja to „ściema". Bo jeśli nie zapłacimy nie mamy żadnej możliwości poznania kogokolwiek.

Jeśli zastanawiasz się:

 • Jak obejrzeć zdjęcia
 • Jak napisać lub przeczytać wiadomość
 • Jak oglądać profile?

To odpowiedź jest prosta, musisz zapłacić. Darmowa jest tylko rejestracja i logowanie. Za darmo nikogo tam nie poznasz.

Cennik:

1 miesiąc: 59, 90 zł

3 m-c: 119,7 zł

6 m-c: 179,4 zł

12 m-c: 214,8 zł

Fałszywe wiadomości i profile zachęcają do zapłacenia

Po rejestracji i logowaniu będziemy zasypywani, wiadomościami od kobiet, które podobno chcą nas poznać. Nie możemy jednak odezwać się do nich zanim nie zapłacimy.

Moje doświadczenia...

Po rejestracji w ciągu 2 tygodni dostałem 17 wiadomości, pytań i próśb o zdjęcie.

Od razu wydało mi się to podejrzane, bo nie dodałem zdjęć, i wypełniłem tylko podstawowe informacje w opisie.

Mam bardzo dużo doświadczeń ze stronami randkowymi i wiem, że mając przeciętny, nieuzupełniony profil bez zdjęcia, żadna prawdziwa kobieta do nas nie napisze. Potrzebny nam naprawdę dobry profil na portalu randkowym, żeby kobieta pierwsza do nas napisała.

A na edarling aż 17 kobiet odezwało się do mnie, jako pierwsze w ciągu tak krótkiego czasu. W dodatku kobiety, które się do mnie odezwały to np. nauczycielka wychowania fizycznego, przedsiębiorca, ekonomistka, specjalistka ds. eksportu.

Dziwne, że takie kobiety odezwały się do mnie mimo, mojego przeciętnego profilu.

Wygląda mi to tak, jakby właściciele tworzyli fałszywe profile, i kontaktowali się nimi z użytkownikami, żeby nakłonić ich do rejestracji.

W końcu, kto by nie chciał zapłacić gdzie tyle kobiet już w ciągu pierwszych dni chce ich poznać.

Moje wrażenia podzielają też inni, bo wielu użytkowników skarży się, że żadna lub większość z tych osób, nie odpisuje. Co jest naprawdę podejrzane, bo jeśli tyle kobiet odezwie się do nas, jako pierwsze, a potem żadna z nich nam nie odpisuje to, nie wygląda to zbyt wiarygodnie.

Opinie na temat profili w e darling:

Mam ponad 55 wiadomości i też nie mam pewności czy to singli czy ściema system za nich pisze.

Zarejestrowałam sie ok. 19 września. Od 25 września wykupiłam członkostwo Premium na 3 mies. (120zl!). Od 19 września dostawałam propozycje 10 partnerów, po 25-tym juz tylko 5-7. Natomiast od początku października 3-4 i ...80-90% to tzw. duchy! Profile bez zdjęć. Ja mam zdjęcia i szukam na poważnie partnera, wiec nie interesuje mnie ktoś, kto sie boi pokazać twarzy, bo go znajdzie jakaś koleżanka żony etc. Ponadto zrobiłam ciekawa obserwacje - tylko 10% lub mniej duchów odwzajemni wejście na mój profil (dla wyjaśnienia - na propozycje trzeba wejść i dopiero wtedy widać zdjęcie/lub jego brak, potem można sprawdzić, kto wchodził na twój profil). Nie duchy- ok.80% odwzajemnia wejście. Wniosek...może być z tego taki, ze wiele z tych profilu zostało stworzonych przez sam portal.!!! Ci ludzie nie istnieją.

Zalogowałam się tam, ale nie wniosłam jeszcze opłaty i przez jeden dzień dostałam kilkadziesiąt propozycji, uśmiechów i wiadomości, których nie mogę odczytać, dopóki nie zapłacę.

Dziwi mnie, że panowie to biznesmeni, inżynierowie czy wojskowi. Skąd takich biorą?

Zapis w regulaminie o automatycznym przedłużaniu członkostwa

W regulaminie, edarling jest zapis, że automatycznie przedłużają członkostwo, jeśli nie zrezygnujemy z niego w ciągu 14 dni przed końcem ważności naszego konta premium.

Czyli jeśli zapłaciliśmy 180 zł za pół roku i nie zrezygnujemy 2 tygodnie przed końcem tego czasu to ściągną automatycznie kolejne 180 zł z naszej karty za następny okres członkostwa.

Dlaczego a taki sposób traktują klientów?

Prawdopodobnie właściciele tego portalu zauważyli, że ludzie nie są wystarczająco zadowoleni z ich serwisu i nie chcą przedłużać konta samemu. Widzą też, że wiele ludzi nie czyta regulaminów i znaleźli sobie sprytny sposób, na ściągnięcie z klienta dodatkowych pieniędzy.

Ktoś może powiedzieć, że wystarczy czytać regulamin i nie będziemy mieli problemów.

Ja się z tym nie zgadzam. Portal, któremu zależy na klientach nie będzie próbował w taki sposób zarobić na użytkownikach.

Straszenie komornikiem

Jeśli nie uda im się ściągnąć pieniędzy z naszego konta przekażą to firmie windykacyjnej, która będzie miała ściągnąć z nas pieniądze.

Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek:

O ja naiwna, sądziłam, że po 3 miesiącach e-Darling po prostu zablokuje dostęp i już.

W lipcu dostaje maila, który znajduje w folderze spam nie wiedzieć, czemu, ze jestem winna jakieś tam pieniądze niecałe 40 zł + za monit 8 zł.

Czy to jakiś żart??

Jaki monit???

Na drugi dzień przemyślałam i wysłałam maila z wypowiedzeniem. za tydzień otrzymuje kolejnego maila z ta sama treścią, ze nie mogli potrącić swoich należności z mojej karty + kolejne 8 zł za monit. Zignorowałam to szczerze mówiąc. O co tu chodzi?

Za 3 tygodnie dostaje maila z firmy windykacyjnej Mediafinanz z kwota 40,31 euro do zapłaty z terminem do zapłaty ok. 10 dni, bo inaczej przesyłają dalej sprawę do polskiego partnera co wygeneruje mi kolejne koszty.

Sprawa stała się juz na tyle śmierdząca, ze udałam się do 2 prawników. Jeden kazał to zignorować, a drugi zapłacić. Koszt przelewu zagranicznego w moim banku to jakieś 70 zl. Boże, za 40 zł takie cierpienie??

Konto zlikwidowałam w furii!!

Poprosiłam o wyjaśnienie portal eDarling, odesłali mi po kilku dniach wiadomość, ze nie było żadnej reakcji z mojej strony na maile, więc sprawę przekazali do firmy windykacyjnej i teraz to ja mogę kontaktować się tylko z tamta firma.

Super!!

Jak można tak traktować ludzi??

Nienawidzę tego portalu!!!!!

Nic nie zyskałam, w głupi sposób straciłam spora ilość pieniędzy, a dla mnie to naprawdę znaczny wydatek. Nie przeczytałam regulaminu, to fakt. Ale powinni chociaż mnie powiadomić, że kończy się umowa

Rezygnacja z Edarling

Zrezygnować musimy 14 dni przed końcem naszego członkostwa. Musimy sami pilnować tego terminu, bo edarling nas o tym nie powiadomi. Widać, że nie chce nas o tym powiadomić.

Pamiętaj, że usunięcie konta nie wystarczy, żeby wypowiedzieć umowę. Jeśli usuniesz swoje konta a nie wypowiesz umowy to trudniej będzie Ci potem zrezygnować z ich usługi.

Jak wypowiedzieć umowę

Tu napisałem instrukcje jak zrezygnować z edarling na podstawie tego, co napisali i u siebie na stronie w www.edarling.pl/regulamin oraz ich artykule „do widzenia edarling". Zebrałem to jednak w całość i napisałem przejrzyściej.

Najlepszą formą rezygnacji jest wysłanie maila, bo nie trwa zbyt długo. Edarling podaje, że można zrezygnować w ustawieniach członkostwa premium. Jednak lepiej mieć jakiś dowód, że faktycznie zrezygnowaliśmy z ich członkostwa. Po rezygnacji przez ich stronę, jeśli coś się stanie z naszym profilem nie będziemy mieć takiego dowodu.

Rezygnacja emailem

 1. Wyślij email na adres premium@edarling.pl
 2. Napisz np. „Piszę w sprawie wypowiedzenia umowy z edarling. Nie przedłużam umowy o płatne członkostwo"
 3. W treści maila podaj również imię nazwisko oraz swój adres email, który użyłeś w czasie rejestracji.

Możesz też zrezygnować faksem lub listownie. Musisz wtedy również podać swoje imię, nazwisko oraz adres email, który podałeś w czasie rejestracji.

W przypadku rezygnacji faksem wyślij faks na: +49 30 991 949 5 37

W przypadku rezygnacji listownej musisz wysłać list na ich adres w Niemczech:

Affinitas GmbH
- Dział Obsługi Klienta -
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Niemcy

Rezygnacja telefoniczna

Z opinii ludzi słyszałem, że trudno się do nich dodzwonić, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcemy z nimi coś wyjaśnić telefonicznie.

 1. Najedź myszką na zakładkę Konto użytkownika w prawym górnym rogu
 2. Następnie kliknij w Moje dane
 3. Następnie kliknij Pokaż szczegóły w części Mój status premium
 4. Tam znajdziesz numer telefonu i kod bezpieczeństwa, który musisz podać w czasie rozmowy

Jak zrezygnować z darmowego konta?

Jak można od razu zrezygnować. Założyłem profil 2 dni temu i nie mam konta premium, chciałbym wiedzieć jak wypowiedzieć umowę od razu nie mając konta premium.

Jeżeli za nic nie płaciłeś to nie musisz wypowiadać umowy. Wystarczy, że usuniesz konto. 

Jak usunąć konto?

1. Wejdź na konto użytkownika (koło zębate na górnym pasku obok "wiadomości" i "partner dla ciebie"

2. Wybierz moje członkostwo

3. Zjedź na sam dół i tam znajdziesz opcję "Chcę usunąć swój profil na eDarling"

Zrezygnowałem a i tak ściągają mi kasę z konta

Niestety też słyszę, żę takie sytuacje się zdarzają. Jeśli tobie się to przytrafiło to:

 1. Złóż w banku reklamacje
 2. Złóż reklamacje w Visa albo Mastercard, zależnie od tego, jakiej karty używasz
 3. Zablokuj swoją kartę i wyrób sobie nową
 4. Złóż skargę w Europejskim centrum konsumenta www.konsument.gov.pl/pl/kontakt/skarga-do-eck.html
 5. Złóż skargę w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów www.uokik.gov.pl

Straszą mnie firmą windykacyjną, płacić czy nie?

Najlepiej oddaje to komentarz #Arl:

Ja wręcz zareklamowałam ściągnięte mi pieniądze poprzez usługę charge w banku. Później zmieniłam kartę. A jeszcze później zablokowałam adresy mailowe, w których straszyli mnie windykacją itp. 
To jest bezprawie! Więc nie trzeba płacić. 
Od momentu jak to zrobiłam minął rok. I nikt nic ode mnie nie chce. Oni żerują na niewiedzy i strachu ludzi, więc okradają wszystkich w najlepsze.

Decyzja czy przelać im pieniądze po tym jak będą cię straszyć należy do ciebie i robisz to na własną odpowiedzialność. Poczytaj sobie jednak komentarze pod tym artykułem i zastanów się czy warto wysyłać im te pieniądze za nic.

Opinie

Jeśli korzystałeś z edarling to napisz w komentarzu o Twoich doświadczeniach z tym portalem.


Komentarze   

# Anka 2018-02-23 21:01
Za 221,40 za 3mce dostajesz propozycje 20 osób,w tym 19 spoza kryteriów. (moje były wydełki 10 lat i do 200 km). Bezpłatnie nie możesz zrobić nic, a za wspomniane już 221 zł - nikogo nie poszukasz i tak - takiej opcji serwis nie przewidział. Ostrzeżcie wszystkich, których lubicie lub nie, że Edarling jest oszustwem bo nie umożliwia znajdowania przez poszukiwanie jak się deklaruje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Damian 2018-01-18 18:01
Pytanie. Czy olewacie te wezwania do zapłaty??
Ktoś to przerabiał???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qamila 2018-02-09 07:33
Niestety edarling to ściema, ściągnęli mi z konta 240zł- nie wiem za co.Zablokowałam kartę.Podobnie działa portal be2.Niczego nie zapłacę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Urszula 2018-01-14 22:41
Kiedys nacięłam sie na ten okres wypowiedzenia i musiałam zaplacic za kolejny okres choć nie korzystałam. Uważajcie na to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jarek 2017-12-29 16:56
Witam
Zaczynam swoja pokute za grzechy . Nie dopilnowałem ich terminu 14 dniwego. Wypowiedzenie dopiero zrobiłem przed dzień przedłużenia. Oczywiście odrzucili wniosek. Na szczęście nie udało im się pobrać pieniędzy z karty. Widzę że co raz próbują. Dostałem pierwsze wezwanie do zapłaty. Proszę o porady i komentarze. Sam będę informował o swojej drodze krzyżowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jarek 2018-01-14 12:35
Drugie wezwanie :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szczery Do Bólu 2017-11-26 18:53
Prawda jest taka, że portale randkowe są bardzo kontrowersyjne. Nie uważam, aby to była najlepsza metoda znalezienia kogoś na całe życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gadassa 2017-10-19 19:56
Dziękuję za informację. Niech Pan Bóg pobłogosławi. Szalom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Max 2017-09-26 21:59
Witam wszystkich !
Kilka lat temu byłem zarejestrowany na eDarling. Wtedy jeszcze nie było tego automatycznego przedłużania konta premium i ściągania kasy bez wiedzy i zgody osoby zainteresowanej . Ale funkcjonowało to wszystko tak źle jak tu opisujecie. Otrzymywałem propozycje z drugiego końca Polski, martwe dusze na portalu, nikt nie odpisuje, arogancja osób obsługujących portal. Po prostu oszustwo mające na celu wyłudzanie pieniędzy. A z tego co widzę to teraz jest jeszcze gorzej. Według mnie to w przypadku ewidentnych oszustw oraz podejmowanych prób wymuszeń zapłacenia jakichś fikcyjnych należności należy natychmiast informować o tym Policję i Prokuraturę. Pamiętajcie tylko żeby mieć zabezpieczone dowody , bo jest odpowiedzialnoś ć karna za zgłoszenie niepopełnionego przestępstwa. Ale jak masz zabezpieczone dowody i możesz udowodnić co robią, to się nie zastanawiaj tylko pismo na Policję i do Prokuratury , bo to jest ewidentny szwindel. I wtedy żarty się skończą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kinga 2017-07-16 15:07
A może zamiast drogiego niemieckiego portalu, DARMOWY i POLSKI. Skoro darmowy, nie będzie tam fejkowych profili, z których będą przychodzić wiadomości przed końcem okresu rozliczeniowego . To Państwo decydujecie czy chcecie i jak długo chcecie pozostać na portalu. I na pewno nie będziecie Państwo zmuszeni do płatności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dariusz 2017-09-19 19:32
Można jakiś namiar na polski portal o ile takowy istnieje. Pozdrawiam, Dariusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aneta 2017-07-15 09:49
Moja opinia na temat eDarling jest zdecydowanie negatywna.

Byłam zalogowana na eDArling przez 6 miesięcy i moje doświadczenie jest następujące:

1. Dwukrotnie przedłużałam swoje konto Premium i dziwnym trafem trzykrotnie w momencie gdy kończył się termin mojego konta przychodziły do mnie nagle wiadomości od "osób" bardzo pasujących do moich kryteriów wyszukiwania, a wcześniej ich nie było. Profile były niekompletne, pisane jakby "na kolanie" i na szybko, oczywiście ewentualny kontakt z takim profilem bardzo szybko się urywał ale to wystarczyło aby nabrać mnie na kolejne przedłużenie Premium.

2. Uważam, że większość kont, ze których przychodziły do mnie wiadomości to były konta fikcyjne. Kontakt urywał się w momencie propozycji spotkania, czy nawet wymiany numerów telefonu.

3. W momencie gdy zaznaczyłam na swoim koncie, że szukam kogoś mieszkającego w odległości 100 km ode mnie, a mieszkam w Katowicach - otrzymałam tylko 3-4 oferty pasujące do mojego kryterium, czyżby rzeczywiście w aglomeracji śląskiej prawie nikt nie logował się do eDarling ?

4. Moim zdaniem sprawa jest oczywista - portal eDarling zarabia nie na tym aby ludzie się poznali, tylko na tym aby jak najdłużej łudzili się nadzieją poznania i opłacali Premium, stąd między innymi fikcyjne konta a jeśli zdarza się rzeczywista osoba to w odległości np. 500 km, czyli w zasadzie szansa na związek i tak jest niewielka. Uważam, że na eDarling byłam oszukiwana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ann 2017-07-07 09:22
Napisałam do nich, że rezygnuję z dniem zakończenia umowy i proszę o usunięcie profilu w dniu wygaśnięcia umowy. Wiecie co zrobili? Usunęli mój profil już następnego dnia, a miałam zapłacone za cały rok z góry!!! Miesiąc mi zostało. Minutę przed usunięciem profilu jakiś "Piotr" właśnie wysłał mi wiadomość... Żenada i oszustwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grazyna 2017-06-08 14:51
No popatrzcie jak dobrze, że tu w porę zajrzałam? :)
Moje spostrzeżenia są podobne, z taką różnicą, że jeszcze nie wykupiłam konta premium, postanowiłam zaczekać z tą decyzją. Moje wątpliwości przyszły dzisiaj kiedy klikając na jeden z profili oczywiście przekierowało mnie do formularza płatności i co widzę? Podwyżki i to jakie? :o Wczoraj roczny pakiet kosztował 358,80 (29,90zł/m-ąc), a dzisiaj już 478,80 (39,90zł/m-ąc). Wcale bym się nie zdziwiła jakbym jutro zobaczyła kwotę 49,90 zł/m-ąc (w abonamencie rocznym). To na zasadzie chwytaj okazję póki jest, bo jutro może być już dużo drożej. No i stałam się mega podejrzliwa zaczęłam szukać i dobrze, że na czas znalazłam ten wpis tutaj :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grażyna 2017-06-08 14:47
No popatrzcie jak dobrze, że tu w porę zajrzałam? :)
Moje spostrzeżenia są podobne, z taką różnicą, że jeszcze nie wykupiłam konta premium, postanowiłam zaczekać z tą decyzją. Moje wątpliwości przyszły dzisiaj kiedy klikając na jeden z profili oczywiście przekierowało mnie do formularza płatności i co widzę? Podwyżki i to jakie? :o Wczoraj roczny pakiet kosztował 358,80 (29,90zł/m-ąc), a dzisiaj już 478,80 (39,90zł/m-ąc). No i stałam się mega podejrzliwa zaczęłam szukać i dobrze, że na czas znalazłam ten wpis tutaj :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adaś 2017-03-20 21:20
Beznadziejny portal szkoda pieniędzy dostaje oferty które mnie nie interesują przedział wiekowy nie działa zaznaczyłem że szukam partnerki do 37 lat a dostaje oferty 45 50 lat porażka nie polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek 2017-05-13 20:35
Cześć! poczytałem i już wiem że nie zapłacę im złamanej złotówki, Mam prośbę jakaś dziewczyna z edarling wysyła do mnie uśmiechy , chciałby z nią nawiązać kontakt. Jeżeli masz konto premium czy mógłbyś wyświadczyć mi przysługę i nawiązać kontakt. Szczegóły podałbym później
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Patrycja 2017-03-03 18:33
Wystarczy czytać regulaminy. A w tym konkretnym przypadku można złożyć wypowiedzenie, nawet z dniem zakupu premium - warunkiem jest minimum 14 dni przed końcem, więc najlepiej złożyć wypowiedzenie od raz z zaznaczeniem iż uważa się umowę za rozwiązaną z dniem zakończenia okresu premium tj. i tu podać datę. MOżna się odnieść do poniższych pkt regulaminu


Każda umowa dotycząca płatnego członkostwa przedłuża się automatycznie o określony w umowie okres na dotychczasowych warunkach. Jeśli przed upływem terminu obowiązywania umowy Użytkownik nie złoży oświadczenia o nieprzedłużaniu umowy o płatne członkostwo (dalej: „Wypowiedzenie" ) z zachowaniem obowiązującego 14 dniowego okresu wypowiedzenia, Umowa o płatne członkostwo zostanie automatycznie przedłużona na dotychczasowych warunkach. Użytkownik w dniu przedłużenia umowy otrzyma od eDarling potwierdzenie dotychczasowych warunków świadczenia przez eDarling. Automatyczne przedłużanie umowy o płatne członkostwo jest zagwarantowane w celu umożliwienia Użytkownikowi korzystania z serwisu eDarling bez konieczności spełniania jakichkolwiek formalności, które mogłyby zakłócić nieprzerwany dostę p Użytkownika do serwisu. Okres zawieszenia świadczenia usług przez eDarling ze względu na nieuregulowanie płatności przez Użytkownika nie jest wliczany do okresu trwania umowy o płatne członkostwo, która zostaje odpowiednio przedłużona po wniesieniu należnych opłat przez Użytkownika. W przypadku, gdy Użytkownik posiada nieuregulowane należności pieniężne za okres przedłużonej umowy, eDarling zastrzega sobie prawo zablokowania dostępu do konta Premium lub Premium PLUS oraz skrócenie czasu trwania abonamentu o czas równy okresowi zalegania z oplatą
c. Wypowiedzenie umowy o płatne członkostwo, zarówno przez Użytkownika, jak i przez eDarling, musi zostać złożone najpóźniej 14 dni przed końcem obowiązywania umowy o płatne członkostwo.
d. Wypowiedzenie umowy o płatne członkostwo przez Użytkownika jest skuteczne pod warunkiem złożenia przez Użytkownika Wypowiedzenia w przewidzianej formie (listownie, faksem lub e-mailem). Przy czym złożenie Wypowiedzenia uważa się za dokonane w dniu nadania listu, wysłania faksu lub wysłania wiadomości elektronicznej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 22:57
Bardz mądre :/ a Co Pani powie jeśli ja ponad 3 miesiące temu rozwiazałam z nimi umowę , wypełniając ten ich formularz i dostałam pismo dziś od firmy windykacyjnej żeby zapłacić za ostatni miesiąc?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Patrycja 2017-10-03 18:53
Jeżeli rozwiązała Pani prawidłowo, to na maila powinna była Pani dostać potwierdzenie z dokładnymi datami zakończenia płatnego okresu umowy, po jej zakończeniu tego typu firmy windykacyjne mogą się bujać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-10-09 20:34
Już mi 4 maile wysłali z kolejnymi ponagleniami i jeszcze grożą, że och pracownik do mnie do domu przyjdzie jeśli nie zapłace :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janek 2017-01-15 19:59
Kilka lat temu pod wpływem reklamy telewizyjnej skorzystałem z usług tego serwisu. Dobrowolnie wybrałem konto premium. No i po upływie zdaje się miesiąca bez ostrzeżenia pobrali mi kasę z karty. Zrezygnowałem z subskrypcji i "po ptokach".

Zapomniałem o nich aż do dzisiaj.

Otóż... od kilku miesięcy otrzymuję kilka razy dziennie spam o tytule "Prywatne randki dla seksu", "Laska szuka faceta" itp.

Tego typu korespondencja w większości przypadków jest kierowana do folderu SPAM jeszcze przez serwery poczty WP.

Oczywiście w żaden sposób z tego syfu wypisać się nie można, bo nie ma takiej opcji. Czyli... dają znać o sobie nawet po kilku latach od zaprzestania korzystania z ich "usług".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2017-01-15 10:16
Cześć, ja osobiście nie mam z nimi problemu, ale:
1) nigdy nie zapłaciłem podając im numer karty kredytowej, dwukrotnie opłacałem abonament przelewem (chyba paypal) za dany okres (3 m-ce) - z przerwą chyba 2-3 miesięczną. Po tym okresie wyłącza się premium i aby odpisywać, oglądać foty trzeba ponownie wykupić abonament a nie zauważyłem, żeby mi z konta ktoś coś ściągnął.
2) kiedy opłaciłem abonament za 1 i 2 razem, portal prosił mnie o uzupełnienie moich danych osobowych czego oczywiście nie zrobiłem a nie przeszkadza to w korzystaniu z portalu
3) oczywiście inna sprawa, że masa tam profili duchów, które piszą do Ciebie namiętnie jak masz nie wykupiony abonament, co zresztą teraz ma miejsce bo ich olałem i nie wykupuje abonamentu bo.....o dziwo poznałem tam osobę, która jest realna :lol:

Tak więc portal jak portal. Stworzony aby ściągać kasę jak każdy choć robi to wg mnie nie do końca uczciwie. Trzeba być czujnym, czytać na jakich zasadach działa. Kiedy wcześniej nie było możliwości płacenia przelewem tylko funkcjonowała karta kredytowa olałem ich i nie korzystałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agata 2016-12-16 11:14
Banda oszustów! Ściągają pieniądze z kont bez zgody
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Radek 2016-11-24 21:03
A ja mam tak:
Umowy czytam zawsze. W przypadku eDarling jest widoczna informacja na temat przedłużenia okresu abonamentowego. I tyle. Ne pasuje komuś z jakichkolwiek względów - po prostu nie powinien w to wchodzić.

"Pustych" profili nie zaobserwowałem. Może dlatego, że sam nieco przyłożyłem się do stworzenia swojego. W związku z tym zgłaszają się do mnie sensowne kobiety, które potrafią to docenić. Niesensowne zresztą też się zgłaszają, ale na zagajenia typu "cześć i ...tyle" po prostu nie reaguję. Wychodzę z założenia, że inteligentny człowiek jest w stanie sklecić kilka sensownych zdań. Podobnie jak na uśmiechy, czy 5 pytań. Być może dla którejś z tu narzekających pań też jestem pustym profilem.

Tym, co rzeczywiście irytuje są propozycje z drugiego końca Polski, mimo ustalenia jasnych kryteriów ...ale w ten sposób poznałem zajebistą kobietę z Opola (sam jestem z Warszawy) i, kto wie, może coś z tego będzie.

Kolejnym ewidentnym bugiem jest kiepska jakość zdjęć po ich wrzuceniu na portal. Z doskonałej jakości fotek, robią się, naprawdę kiepskie, nieostre i o wiele gorzej odwzorowujące kolory. A to już są w dzisiejszych czasach jaja.

Spotkałem się w ciągu 4 miesięcy mojej "kariery" na eDarling z kilkunastoma kobietami. W przeważającej większości przypadków były to b. sympatycznie spędzone godziny. Z trzema spotykam się do dziś, rozmawiamy też telefonicznie. Czy z tych znajomości coś większego się "urodzi" - nie mam pojęcia, ale już wiem, że było warto.

Jako facet, który prowadzi własny niewielki biznes nie mogę się nadziwić, że w naszym kraju tylu ludzi wciąż oburza konieczność zapłacenia za usługę. Naprawdę co najmniej niezłą. No sorki - nie stać mnie, nie podoba mi się - nie inwestuję w coś i nie narzekam. Takie mam do tego podejście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:00
Nie widziałeś fakeowych profili ???? TO bardzo podejrzane, bo jest ich 3/4 tego portalu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2016-10-17 10:09
Tytuł e-mail "...Dobra wiadomość: Ktoś właśnie odwiedził Twój profil!..." - Nie wiem jak bardzo trzeba być nierozgarniętym aby nie domyślać się, że to ściema gdy takie maile przychodzą równo co godzinę z dokładnością co do minuty, a może to czysty przypadek na miarę trafienia "6" w lotto...???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dorota 2016-10-13 11:29
I ja jak wiele innych osob z tego forum mam nieprzyjemne doświadczenia z tym serwisem :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2016-09-27 12:45
Zdecydowanie Przestrzegam przed eDarling. Nie są uczciwi. Opłaty nie są przejrzyste.
Podajesz kartę i się sami obsługują.
Nie ma możliwości reklamacji. Przepraszają ale nie ma możliwości.
Mam też wrażenie, że oferty panów niejednokrotnie to blef - pracownicy serwisu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# agawa1111 2016-09-22 10:39
Kto mi wytłumaczy???? Członkostwo premium mam opłacone od 19.06.2016 a w pozycji o przedłużeniu umowy jest zaznaczone "dezaktywowane" . Mimo to moje członkostwo nadal posiada status aktywny. Czy nie powinno wygasnąć z dniem 20.09.2016 ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Danuta 2016-07-18 18:58
Dla mnie ten portal to strata czasu i pieniędzy.Opisu je się siebie,wygląd,p referencje,miej sce zamieszkania a oni przysylaja oferty, po 3 dziennie osob,które mieszkaja ponad 100 km od Ciebie albo osoby zupelnie odbiegajace od opisu Twojego wymarzonego partnera.Brak kontaktu mailowego i telefonicznego z kimkolwiek z prowadzących portal,nie reagują na zadne skargi i reklamacje aż dziw,że jeszcze istnieją.Nie polecam,wrecz odradzam !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamil 2016-06-28 20:28
Mają swój regulamin napisany tak, żeby "wyciągnąć"jak najwięcej pieniędzy od ludzi!! Kto będzie pamiętał o wypowiedzeniu umowy 14 przed terminem? Dlaczego sympatia na onecie umie napisać normalna umowe, kończy sie premium, dziękujemy do widzenia. Edarling bazuje na tym, że ludzie zapominają o kończącym się koncie premium i ten załosny portal randkowy nalicza jakieś absurdalne sumy za kontynuacje premium. Jednym słowem smyki i naciągacze. Mam nadzieje, że za swoje bezczelne zachownanie zostaną ukarani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ola 2016-06-10 08:40
ja kiedyś miałam ten profil zgadzam się on drogi ale mi udało tam poznac kogoś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# miki 2016-06-04 23:21
Dzieki za te wiadomosci, pomogly zeby nie zrobic blad, tez zeby nie tracic czas. Naprawde, ze to funkcjonuje i nikt ich nie zglosi do jakiegos sadu? To nie Polska sprawa, a chyba Europejska? Zalatwic chamow-jest tu pewnie jakis prawnik? Dodam parre groszy zeby to zrobic. Ale boje sie ze tak naprawde to ktos siedzi w Nigerii, nie w Niemczech? Ktos zna ten adres, sprawdzcie... Jeszce raz, dzieki za wiadomosc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Elżbieta 2016-06-01 13:40
To jest portal złodziejski.Nig dy nie podaj konta ani karty sami w złodziejski sposób pobierają pieniądze z konta.Właśnie napisałam do banku czemu im wypłacili
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Betka 2016-05-31 09:34
NIE POLECAM !!! Portal dla ludzi z aspiracjami "wentkowania" albo "mam pozytywny harakter" " ja ci z c**ki zrobie wiatraczek" itd
Portal w którym do 100 kilometrów od trójmiasta jest Poznań, Wrocław, Kraków itd...
Panowie do 55 lat zwykle maja 58, 63....
A wzrost powyżej 170 to 165, 158..
Złożyłam rezygnację już po 3 tygodniach bytności... Pomijam martwe profile które podsuwali w ramach propozycji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# malłgosia 2016-05-29 14:51
Nie,nie warto.Nie ma doboru osobowości. Mimo, ze zaznaczalam, ze szukam partnera do 50 km( bardzo wazne) ciagle mialam propozycje z 500km dalej. Dostawalam tylko jakie idiotyczne tresci od serwisu jak pisalam w tej sprawie" przykro nam , ze serwis nie spelnia oczekiwan" Chamstwo po zabraniu pieniedzy. NIe chodzi o subiektywne rozczarowanie ale jak 50kmto nie 500, jak wiek ok 40 to niech nie podsylaja facetow, z 3 roku studiow;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lol 2016-05-15 21:11
Dziękuję za informację, właśnie miałem założyć na eDarling konto. Dzięki Wam zaoszczędzę odrobinę grosza i nerwów.
Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mariusz 2016-09-08 09:44
Szkoda czasu na takie głupoty miałem konto premium i kontakt z dwoma osobami o tym samym zdjęciu tylko z całkiem innymi danymi jedynie wiek był podobny z różnica 2 lat. Nie warto nie polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# emilia 2016-09-11 10:30
w warszawie na e-dar. grasuje oszust,lekarz żonaty podaje sie za rozwiedzionego, ~50,uwaga wykorzystuje seksuanie kilka kobiet jednocześnie,ły sy z wielkim brzuchem,grasuj e tez na innych portalach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karolina 2018-01-14 20:08
Mam dokładnie to samo!!! Dzisiaj czytam i rezygnuję... smuteczek :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aga 2016-05-09 19:08
Dokładne czytanie umowy nic nie pomoże. Ja dokładnie przeczytałam i w terminie wypowiedziałam. Zero problemów finansowych.

Ale pojawił się gorszy problem: pomimo WYPOWIEDZENIA umowy i LIKWIDACJI konta, po jakimś czasie znowu zaczęłam dostawać maile od e-D, że "ktoś odwiedził twoje konto", "ktoś przysłał ci uśmiech" itd..
Wynikało z tego, że nadal używają oni mojego konta(moich danych osobowych i moich zdjęć) Bóg wie do czego!!!!!
A ja chcę stamtąd zwyczajnie zniknąć!
Mało tego! Raz dostałam jakieś powiadomienie, weszłam za pomocą przesłanego linka moim hasłem na cudze konto!!! Jako dowód zrobiłam sobie zrzuty ekranowe! Wysłałam pismo mailem, poleconym i faxem z PISEMNĄ AWANTURĄ. Dostałam maila i odpowiedź, że konto zostało zlikwidowane. I co? I lipa!!! Minęło około 6 miesięcy i dziś znowu dostaję maila, że ktoś moje nieistniejące konto odwiedził!!!! I zaproszenie do zapoznania się z odwiedzającym!
Masakra!!!!
Uważajcie! Ukradną Wasze dane osobowe, Wasze zdjęcia i będą z nich korzystać! Ukradną Wam Waszą tożsamość i będą wmawiać, że Wasze konto nie istnieje!!!!!
Poskarżycie się gdzieś to będzie odpowiedź, że przecież konto nie istnieje!
Jak najdalej od tego portalu!!!!
Zainteresowanym mogę przedstawić dowody. Mój mail:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# izabela 2016-03-09 18:00
Jakub Nowak (eDarling.pl)
8 mar, 15:51

Szanowna Pani Izabelo,

dziękujemy za wiadomość.

Płatność jest z góry za cały okres. Oznacza to, że płatność zostanie dokonana z góry za 12 miesięcy. W związku z czym w przypadku rezygnacji po miesiącu nie zmienia to sposobu płatności.

W przypadku dalszych pytań chętnie służymy pomocą.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół eDarling

eDarling - Portal dla singli z aspiracjami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy użytkownik portalu eDarling.pl był usatysfakcjonow any i odnalazł wymarzonego partnera lub partnerkę.

Affinitas GmbH | Kohlfurter Straße 41/43 | 10999 Berlin | Niemcy
Zarząd: Jeronimo Federico Folgueira Sanchez i Michael Schrezenmaier
Zarejestrowana w sądzie Amtsgericht Berlin pod numerem HRB 115958

Jakub Nowak

Izabela
Izabela
8 mar, 15:39

Witam P. Jakubie
W którym miejscu napisałam, że chce usunąć konto? Proszę dobrze przeczytać poprzednią wiadomość email. Pytałam o wypowiedzenie wcześniej umowy zawartej na 12 miesięcy, w formie płatnej miesięcznie po 47,90 zł i nie korzystanie z portalu randkowego z umowy premium. Czy jeśli wypowiem umowe po miesiącu korzystania to za 11 miesięcy nie będę musiała płacić za umowę premium. Uprzejmie proszę dokładnie czytać, bo mam wrażenie, że nie odpowiada Pan na moje pytania.
Z poważaniem
Izabela

Jakub Nowak (eDarling.pl)
8 mar, 09:14

Szanowna Pani Izabelo,

dziękujemy za wiadomość.

W odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że istnieje możliwość wyboru abonamentu tylko w ramach przedstawionej oferty. Abonament jest płatny jednorazowo i niestety nie ma możliwości płacenia go w ratach.

Życzę miłego dnia!

W przypadku dodatkowych pytań chętnie służymy pomocą.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół eDarling

eDarling - Portal dla singli z aspiracjami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy użytkownik portalu eDarling.pl był usatysfakcjonow any i odnalazł wymarzonego partnera lub partnerkę.

Affinitas GmbH | Kohlfurter Straße 41/43 | 10999 Berlin | Niemcy
Zarząd: Jeronimo Federico Folgueira Sanchez i Michael Schrezenmaier
Zarejestrowana w sądzie Amtsgericht Berlin pod numerem HRB 115958

Jakub Nowak

Izabela
Izabela
7 mar, 20:06

Witam serdecznie, mam pytanie jestem użytkownikiem podstawowym. Jeśli wybiorę opcje umowę na 12 miesięcy i użytkujac i jeśli mi się nie spodoba kontakt z partnerami, to po miesiącu mogę wypowiedzieć umowę i po 14 dniach ulegnie umowa rozwiązaniu i nie będę musiała płacić dalej pieniędzy za konto.
Z wyrazami szacunku
Izabela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ola 2016-03-05 08:03
Czy jak się zapłaci przelewem to tez są jakieś problemy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# izabela 2016-03-09 17:53
Proszę przeczytać jak mi odpowiedziano z eDarling

Izabela
8 mar,

Witam P. Jakubie
W którym miejscu napisałam, że chce usunąć konto? Proszę dobrze przeczytać poprzednią wiadomość email. Pytałam o wypowiedzenie wcześniej umowy zawartej na 12 miesięcy, w formie płatnej miesięcznie po 47,90 zł i nie korzystanie z portalu randkowego z umowy premium. Czy jeśli wypowiem umowe po miesiącu korzystania to za 11 miesięcy nie będę musiała płacić za umowę premium. Uprzejmie proszę dokładnie czytać, bo mam wrażenie, że nie odpowiada Pan na moje pytania.
Z poważaniem
IzabelaJakub Nowak (Dział Obsługi Klienta eDarling)
8.03 (1 dzień temu)

do mnie
##- Wpisz odpowiedź powyżej tego wiersza -##
Jakub Nowa
Jakub Nowak (eDarling.pl)
8 mar, 15:51

Szanowna Pani Izabelo,

dziękujemy za wiadomość.

Płatność jest z góry za cały okres. Oznacza to, że płatność zostanie dokonana z góry za 12 miesięcy. W związku z czym w przypadku rezygnacji po miesiącu nie zmienia to sposobu płatności.

W przypadku dalszych pytań chętnie służymy pomocą.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół eDarling

eDarling - Portal dla singli z aspiracjami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy użytkownik portalu eDarling.pl był usatysfakcjonow any i odnalazł wymarzonego partnera lub partnerkę.

Affinitas GmbH | Kohlfurter Straße 41/43 | 10999 Berlin | Niemcy
Zarząd: Jeronimo Federico Folgueira Sanchez i Michael Schrezenmaier
Zarejestrowana w sądzie Amtsgericht Berlin pod numerem HRB 115958

Jakub Nowak


Izabela
Witam serdecznie,
Pan chyba mnie nie zrozumiał. Nie pytałam o płatności w ratach.
Pytałam, że jeśli wybiorę umowę na 12 miesięcy, płatne co miesiąc 47,90 zł a po miesiącu będę chciała nie używać takiej formy kontaktu z partnerami. Czy jak wypowiem umowę to nie będę musiała płacić za następne miesiące z umowy 12 miesięcznej. Jaki jest tryb wypowiedzenia? Czy w każdym momencie? Wypowiedzenie w trakcie 12 miesięcznej umowy bez obowiązku późniejszego płacenia co miesiąc 47,90 zł PLN.
Z uszanowaniem
Izabela

8 mar 2016 09:14 "Jakub Nowak (Dział Obsługi Klienta eDarling)" napisał(a):

Jakub Nowa
Jakub Nowak (eDarling.pl)
8 mar, 09:14

Szanowna Pani Izabelo,

dziękujemy za wiadomość.

W odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że istnieje możliwość wyboru abonamentu tylko w ramach przedstawionej oferty. Abonament jest płatny jednorazowo i niestety nie ma możliwości płacenia go w ratach.

Życzę miłego dnia!

W przypadku dodatkowych pytań chętnie służymy pomocą.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół eDarling

eDarling - Portal dla singli z aspiracjami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy użytkownik portalu eDarling.pl był usatysfakcjonow any i odnalazł wymarzonego partnera lub partnerkę.

Affinitas GmbH | Kohlfurter Straße 41/43 | 10999 Berlin | Niemcy
Zarząd: Jeronimo Federico Folgueira Sanchez i Michael Schrezenmaier
Zarejestrowana w sądzie Amtsgericht Berlin pod numerem HRB 115958

Jakub Nowak

Izabela
Izabela
7 mar, 20:06

Witam serdecznie, mam pytanie jestem użytkownikiem podstawowym. Jeśli wybiorę opcje umowę na 12 miesięcy i uzytkujac i jeśli mi się nie spodoba kontakt z partnerami, to po miesiącu mogę wypowiedzieć umowę i po 14 dniach ulegnie umowa rozwiązaniu i nie będę musiała płacić dalej pieniędzy za konto.
Z wyrazami szacunku
Izabela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2016-06-19 13:43
Z tego co mi wiadomo, nie powinno być problemu ze ściąganiem pieniędzy, ale nie warto czekać na monity i wypowiedzieć im współpracę te 14 dni przed końcem umowy . Ja..hm przedwczoraj trafiłam na ten portal, do tej pory korzystałam z sympati- sama Sympatia okazała się w miare bezpieczna, po miesiącu abonament sam się skończył, nikt mnie nie zadręczał niczym zatem nabrałam zaufania, stąd moja osoba w eDarling...a teraz trafiłąm na to forum i...mam jazdę....w każdym razie poinformuję na bieżąco jak rozwija się sytuacja. Pozdro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jacek 2016-02-14 10:53
Ostrzegam - omijajcie z daleka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:04
Potwierdzam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marzena 2016-02-05 21:45
NO ja dzis przezyłam totalny szok - dowód jaka to jest sciema na e-darling. Napisał do mnie, zadał 5 pytan, polubil moje wypowiedzi i wysłał usmiech facet, który miał tak wiele wspolnych mi zainteresowan. Co więcej, imię wzrost, miejscowośc, wiek, wypowiedzi, zainteresowania - wskazywały ze to mój ....były. Poniewaz nie mam konta premium - napisałam do niego maila, ze zabawna sytuacja. Okazało sie ze on nie uzywa tego konta od kilku m-cy, tez nie miał premium. Wyglada na to ze system wykorzystuje jego profil . To mnie ostatecznie przekonało, że dziwne rzeczy tam sie dzieją, zeby wykupic konto premium. Pozmienialam dane i juz mnie tam nie ma. Moze inni maja lepsze doswiadczenia, ale ja sie przekonałam w niespodziewany sposób, że to ściema. Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia gdzie indziej. M.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2016-06-04 14:23
No ale skoro nie masz konta premium to w jaki sposób zobaczyłaś: "imię wzrost, miejscowość, wiek, wypowiedzi, zainteresowania " ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marzena 2018-01-15 20:26
Po prostu system nas skojarzył..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jarek 2017-12-22 09:28
Marzenka ty też nie fantazjuj :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marzena 2018-01-15 20:25
A jednak to nie fantazja...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# agencja@eventplay.pl 2016-01-19 08:21
Robisz sobie jaja kobieto?
Ty śmiesz do mnie pisać o nieetycznym zachowaniu!!!!!!!!!
Dla mnie nie różnisz się od przestępcy, który powinien być karany za OSZUSTWA!!!!!!!
Jesteś w to uwikłana i jeszcze masz CZELNOŚĆ MNIE POUCZAĆ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Wystarczy wpisać “edarling” zerknąć na jakikolwiek wątek aby się przekonać, że reprezentujesz firmę, która działa MOCNO NIEETYCZNIE, napiszę to dobitnie OSZUKUJE LUDZI I WYMUSZA PŁATNOŚCI!!!!!!!
I nie działa zgodnie z Polskim prawem!!!!!!

http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/98-edarlingpl

Jesteście bandą BANDĄ PERFIDNYCH CWANIAKÓW!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Treść tej korespondencji podeślę wszystkim właścicielom agencji eventowych w Polsce na naszej zamkniętej grupie eventowej.
Tylko zdesperowany baran dla Was coś zrobi!!!!!!!

From: Anna Siedlecka
Sent: Wednesday, January 13, 2016 5:25 PM
To: 'EVENT PLAY'
Subject: AW: Brief eDarling

Witam,Jestem zaskoczona Państwa nieprofesjonaln ą postawą i tak nieetycznym zachowaniem!

Nie rozumiem jak mogą Państwo oceniać swoich potencjalnych klientów na podstawie niemiarodajnych opinii na forach oraz na podstawie lokalizacji siedziby firmy!!!

Nasza firma nie ma nic do ukrycia dlatego nie rozumiem w jaki sposób opublikowanie briefu miałoby nam zaszkodzić. Więcej szkód może to wyrządzić jedynie Państwa firmie, bo nie sądzę aby jakikolwiek klient chciałby pracować z agencją publikującą briefy.Państwa odpowiedź uważam za wysoce niestosowną i niezgodną z zasadami etyki biznesu, w związku z tym usuwam Event Play z listy agencji biorących udział w przetargu.Anna Siedlecka


--------------------------------------------------------------------------------

logo_affinitas_ standalone
Anna Siedlecka
Brand Manager Poland
Affinitas GmbH
Tel.+49 30 99 29 686 38
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin | Germany
www.affinitas.de


Geschäftsführer :Jeronimo Federico Folgueira Sanchez, Michael Schrezenmaier.
Eingetragen beim Amtsgericht Berlin-Charlott enburg, HRB 115958 B, Registergericht : AG Charlottenburg (Berlin)
email logo

signatur_long1.pngVon: EVENT PLAY [mailto:]
Gesendet: Montag, 11. Januar 2016 14:13
An:
Betreff: Re: Brief eDarlingKiepsko trafiliście!

Jesteście firmą która oszukuje ludzi i nawet gdybyście nam zapłacili z góry nie zrobilibyśmy Wam żadnego eventu!!!!

Naciągacie ludzi!

Wszytki jest w sieci.

Ponadto nie działacie w Polsce.

Specjalnie utrudniacie kontakt z Wami.

Żenada!!!!!!!!!!

Pozwolę sobie udostępnić Pani namiary oraz informacje jaki Pani przesłała na Wszystkich forach w Polsce!!!!

From: Anna Siedlecka

Sent: Monday, January 11, 2016 10:19 AM

To:

Subject: Brief eDarlingWitam,W związku z rozwojem marki eDarling.pl w Polsce poszukujemy agencji do kompleksowego zorganizowania i obsługi eventów dla singli na terenie całego kraju.Warunki przetargu:· W przetargu biorą udział zaproszone agencje z Polski

· Każda agencja otrzymuj taki sam briefing z wytycznymi (w załączeniu)

· Każda agencja ma czas na przesłanie swojej propozycji do dnia 24.01.2016

· Wybrane agencje lub agencja zostaną poproszone o zaprezentowanie propozycji w siedzibie firmy w Berlinie lub na skype

· Agencje zostaną poinformowane o wyniku przetargu mailowo

· Osoba kontaktowa po stronie klienta: Anna Siedlecka, Brand Manager eDarling.pl. Adres email: . Tel: .+49 30 99 29 686 38W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam/ Best regards

Anna Siedlecka


--------------------------------------------------------------------------------

logo_affinitas_ standalone
Anna Siedlecka
Brand Manager Poland
Affinitas GmbH
Tel.+49 30 99 29 686 38
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin | Germany
www.affinitas.de


Geschäftsführer : Lukas Brosseder, David Khalil, Michael Schrezenmaier.
Eingetragen beim Amtsgericht Berlin-Charlott enburg, HRB 115958 B, Registergericht : AG Charlottenburg (Berlin)
email logo

signatur_long1.png
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# anna.siedlecka@affin 2016-01-18 10:48
Gdybyście zechcieli uzyskać informacje na powyższe wasze wątpliwości o działu eDarling w Polsce, to podsyłam treść maila jaki dostaliśmy do naszej agencji evetowej! Tam jest Pani skoro do rozwiania wątpliwości!
Treść maila w poniżej:

W związku z rozwojem marki eDarling.pl w Polsce poszukujemy agencji do kompleksowego zorganizowania i obsługi eventów dla singli na terenie całego kraju.

Warunki przetargu:

· W przetargu biorą udział zaproszone agencje z Polski

· Każda agencja otrzymuj taki sam briefing z wytycznymi (w załączeniu)

· Każda agencja ma czas na przesłanie swojej propozycji do dnia 24.01.2016

· Wybrane agencje lub agencja zostaną poproszone o zaprezentowanie propozycji w siedzibie firmy w Berlinie lub na skype

· Agencje zostaną poinformowane o wyniku przetargu mailowo

· Osoba kontaktowa po stronie klienta: Anna Siedlecka, Brand Manager eDarling.pl. Adres email: . Tel: .+49 30 99 29 686 38

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam/ Best regards

Anna Siedlecka


--------------------------------------------------------------------------------

logo_affinitas_ standalone
Anna Siedlecka
Brand Manager Poland
Affinitas GmbH
Tel.+49 30 99 29 686 38
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin | Germany
www.affinitas.de
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# majki 2016-01-06 20:28
Przyznaję że nie przeczytałam wszystkich komentarzy powyżej. Chciałam tylko napisać o własnym doświadczeniu-p ortal edarling znalazł i polecił mi partnera na podstawie testu w listopadzie 2010 roku. Myślę, że dobrali nas całkiem dobrze bo w czerwcu minie czwarta rocznica naszego ślubu. Pomimo trudnych doświadczeń po drodze jesteśmy-oboje po czterdziestce- nadal bardzo szczęśliwi i zakochani.. Każdy ma swoje doświadczenie, ale ja jestem bardzo wdzięczna eDarling za moje szczęście, tak po prostu... :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan Stawiński 2015-12-28 11:58
Byłem krótko na tym portalu. Nie podobało mi się to że nawet za oglądanie czyichś zdjęć trzeba płacić. Prowadziłem z nimi korespondencję. Ale to jest firma nie uczciwa. Chcą tylko zbić kasę. Na koniec napisałem i m między innymi że jak coś ma niemieckie korzenie to musi być tylko dla kasy. Oni nawet z g... bat ukręcą jak się to mówi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Beata 2015-12-08 18:13
W Poznaniu a w zasadzie pod Poznaniem grasuje regularny oszust matrymonialny. Imię... K, 40 l, wdowiec. Bardzo nieelegancko traktuje kobiety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sylwia 2015-12-03 13:42
Chce dołączyć do pozwu zbiorowego. Straciłam 500 zł złodzieje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# renia 2015-11-21 11:59
Sytuacja z automatycznym przedłużaniem wydaje mi się wręcz absurdalna. Skoro tak wszyscy się boją automatycznego przedłużenia to wystarczy zapłacić kartą debetową, a nie kredytową i problem rozwiązany. Kilka razy ponawiałam swoje członkostwo na portalu, ale nigdy nie spotkała mnie sytuacja że sami potrącają z mego konta czy automatycznie przedłużają moje członkostwo. Opłaty proporcjonalne do zarobków - kolejna bzdura... pierwszy raz rejestrowałam się tam rok temu, w tym roku postanowiłam wrócić i poprosiłam o możliwość ponownego rozwiązania testu. Pomimo tego że moje zarobki znacząco wzrosły za ten sam okres zapłaciłam o wiele mniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lalka 2015-11-02 19:36
Czy wy macie coś z głową?? Regulamin sie czyta. Sami jestescie sobie winni. Jeśli chodzi o roboty tzn sztuczne konta to zobaczcie ile tu ludzi nie sztucznych którzy tu piszą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2016-06-04 14:34
Zgadzam się. Nie czytają regulaminów, wszystko chcieliby za darmo. Zresztą nie trzeba czytać regulaminu, na poszczególnych stronach są napisane najważniejsze rzeczy. ale fakt - trzeba przeczytać i to ze zrozumieniem, a to dla niektórych bolesne.
Uważam, że jedynym problemem edarling jest to, ze faktycznie mają mało aktywnych klientów. A że chcą zarobić? Chyba każdy kto prowadzi biznes chce zarobić?
Powyżej przytoczona jest też korespondencja mailowa z agencją eventową. Nigdy nie chciałabym współpracować z takimi chamami. Event Play - zapamiętam sobie jak się donoszą do potencjalnych klientów. Wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# EVENT PLAY 2016-10-05 15:10
Kasiu. (O ile nie masz nic wspólnego z e-Darling?) Nie wiem kogo masz na myśli "współpracować z chamami"? Chyba nie czytałaś opinii tu umieszczonych o e-darling? Zajmuję się już eventami ponad 20 lat i omijam zleceń dla oszustów takich jak Affinitas GmbH czyli e-darling. Dzięki takiej polityce mamy zlecenia. I nazywam po imieniu to co myślę.
Szef EVENT PLAY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:11
To jakaś podstawiona baba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Malogorzata 2015-11-01 14:46
Myślałam , że tylko ja mam jakieś obiekcje do tego portalu aż mi lżej ,że nie jestem sama w tym rozczarowaniu . Ja również odniosłam wrażenie, że pisze do duszków , które nie mogą odpisać z racji tego że nie żyją . To są jakieś fikcyjne osoby aby nakręcać tych , którzy nie mają możliwości w inny sposób poznać tej jedynej czy jedynego .To nie o nas żle świadczy ,ale o tych , którzy nas oszukują ,twórców tego portalu . Na innych portalach jest podobnie np.na Sympatia Plus nie polecam).Pozdra wiam wszystkich , Zyczę nam (sobie również )znalezienia miłości....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tola 2015-11-29 08:19
masz rację!
70% profili to fikcja!
są też profile zalożone ale nie opłacone i oni te profile proponują! lecz nie masz możliwości kontaktu z tymi osobami!
ogólnie portal to istna żenada! wykupiłam na rok za 360zł - załuję bardzo! za tę kwote mogłam spędzić dzień w SPA!
nikomu nie polecam! :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jolanta 2015-12-21 11:18
Pani Małorzato!Tak to prawda i wielkie oszustwo!!!Mnie też spotkało to samo ale na innych portalach np. "Sympatia"też nie polecam!!!Ale jest troche inaczej kiedy przeczytałam na swoim profilu,że on kiedyś do mnie pisał po polsku z tłumaczeniem a potem się okazało,że nie mogę wyświetlić jego stronę,bo jego konto zostało zablokowane,pon ieważ naruszył zasady regulaminu.Od razu wiedziałam ,że to fikcja !!!Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2017-07-15 09:28
Zgadzam się w pełni z opinią, że na portalu eDarling jest całe mnóstwo fikcyjnych kont, z których do użytkowników wysyłane są uśmiechy, zaproszenia a nawet wiadomości. Kontakty urywają się na ogół w momencie zaproszenia na spotkanie, wówczas "bardzo zainteresowany poznaniem potencjalny partner" rozpływa się w sieci. Powód moim zdaniem jest bardzo prosty: portal eDarling nie zarabia na tym aby się ludzie poznali, tylko aby jak najdłużej łudzili się szansą poznania kogokolwiek i płacili za konto Premium jak najdłużej. To jedno wielkie oszustwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2015-09-28 19:18
Witam,
mi nagle wzrosła cena z 79 PLN do 179 PLN za miesięczny abonament, taka kwota to stanowczo za dużo...
Nie polecam rejestracji, duża ilość profili nieaktywnych bez zdjęcia, można tam próbować, ale za max 50 PLN, nie jestem sknerą, ale lubię wiedzieć za co place ... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# monika 2015-09-18 19:47
Pomocy 29.10.2015 n'est koniec umowy z edarling mam członkostwo premium jak To zakończyć bo nie chce im płacić. Błagam pomocy, co teraz ?

Popełniłam głupotę zdarza się, ale teraz cholernie się boje i nie wiem jak to zakończyć ???? Pomocy! !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-09-21 21:08
Napisz do nich, że chcesz zrezygnować z ich usług. Jeśli Cię zignorują lub powiedzą, że powinnaś to zrobić, 14 dni przed końcem ważności konta. Wtedy złóż skargę w Europejskim centrum konsumenta: www.konsument.gov.pl/pl/kontakt/skarga-do-eck.html

Rozważ zablokowanie karty kredytowej, żeby nie mogli pobrać Ci pieniędzy za następny okres.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gosia 2015-11-02 11:51
Ja miałam ten sam problem. Na e-darling znajdziesz email chyba tam rezygnujesz z członkostwa. Jeśli to nie pomoże i będą żądać kasy to w żadnym wypadku nie zgadzaj się na to i napisz do europejskiego centrum konsumenta,zgło ś skargę. Po paru dniach ktoś ci odpisze i załatwi sprawę. Także spokojnie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# magda 2015-09-01 14:23
ja niestety również uważam, że to złodzieje. Z resztą wyzwałam ich od złodziei w moich mailach. Jeśli potrzebujecie kolejnej osoby do pozwu zbiorowego to chętnie dołączę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dani 2015-08-11 11:38
Ja je.be. Nie bronię tego durnego portalu, ale jak można mieć do kogoś pretensje, że się umowy nie przeczytało bo się nie chciało i trzeba później płacić ?? No pytam się ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kasia 2015-11-26 16:11
to nie chodzi nawet o czytanie umowy, lecz o fakt, ze nawet posiadając konto premium dostajesz jedną propozycję na 3 dni! Podobno portal dla singli, a nie ma mozliwosci wpisania swojego statusu, wiec potem okazuje sie, ze pelno tu zonatych i "w separacji", zmarnowane pieniadze, nigdy wiecej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:14
Tak można mieć, że jak się wypowiedziało umowę to jeszcze po 3 miesiącach do Ciebie piszą o pieniądze za ostatni miesiąc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kasia 2015-08-03 18:09
Witajcie, odstąpiłam od umowy w 3 dni po jej zawarciu na okres 3 mcy, wymówiłam umowę i zażądałam zwrotu kasy na konto bankowe.

Co napisali w emailu?

A wiec że mam im podać numer konta i dane swoje oraz jakiś numer swif.

Czy ktoś wie o co chodzi?

Maja moje dane w przelewie. Napiszcie co o tym sądzicie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgorzata Bochniak 2015-08-27 13:12
Dzień dobry
Na jakiego e-maila wysłała pani reygnację?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aga 2015-07-30 16:24
Chcę dołączyć do zbiorowego pozwu przeciwko portalowi eDarling!!! Do kogo ma się zgłosić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka 2015-07-22 11:44
Ja tez otrzymałam wezwanie do zapłaty z eDarling i od Kinga Grzybowska ale skierowałam sprawę do ECK http://www.konsument.gov.pl/
i dziś przyszła informacja z eDarling o umorzeniu płatności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2015-08-21 10:45
Cytuję Agnieszka:
Ja tez otrzymałam wezwanie do zapłaty z eDarling i od Kinga Grzybowska ale skierowałam sprawę do ECK http://www.konsument.gov.pl/
i dziś przyszła informacja z eDarling o umorzeniu płatności.

Czy możesz coś jaśniej napisać jak zrobiłaś, że ci złodzieje się wycofali????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ireneusz 2015-06-24 18:57
Mnie coś podobnego spotkało na ELITEPORTAL. To oszuści, którzy wyłudzają pieniądze a ogromna większość profili jest fikcyjna. To znaczy po zapłaceniu, zobaczysz adres mailowy osoby, którą jesteś zainteresowany, ale ta osoba odpowie ci w krótkim mailu, że nie jest tobą zainteresowana.

Podobnie widzę jest na Edarling. Ja też założyłem tam konto i w następnych dniach otrzymywałem masę maili od nich, ale już domyśliłem się o co chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pierro 2015-06-13 16:28
Pytanie o dochody jest dla mnie absolutnie nietaktowne, co ich obchodzą moje roczne dochody, jeżeli podchodzi do mnie ktoś i w ankiecie pyta o dochody, na tym się kończy rozmowa.

Moje dochody powinni znać jedynie pracodawca i urząd skarbowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alein 2015-08-09 20:59
twoje dochody powinnaś znać tylko Ty :) I nikomu innemu do tego. Według mnie ten portal jest na tyle cwany ze właśnie na podstawie dochodów, generuje opłatę miesięczną. ja miałem ofertę super + premium 77zl miesięcznie na 3 miesiące. wiec ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maja 2015-06-11 15:10
Uważaj na e Darling premium. Jest to pułapka finansowa. Uważnie przeczytaj regulamin, bo inaczej zmuszą cię do wiszenia na tym portalu przez co najmniej następny rok, za co będziesz musiał im zapłacić z góry cenę tzw. regularną.

Jeśli nie zapłacisz im z góry (w moim przypadku było to ponad 100 euro za cały rok do stycznia 2016 r ), to zgodnie z ich perfidnym regulaminem będziesz ich dłużnikiem i sprawę natychmiast przekażą do firmy windykacyjnej. Regulamin skonstruowali na niekorzyść użytkowników, bo wymyślili sobie taką formę łatwego zarobku.

Ich nie obchodzi to, że nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego.

Jasne jest to, że jest wielu takich klientów i wszystkich do sądu nie podadzą, bo w Polsce działa prawo polskie, a nie niemieckie, ale ja postanowiłam mówić i pisać o nich prawdę w każdej z możliwych form. Niestety wcześniej im zapłaciłam. Mają naprawdę tanią antyreklamę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-15 09:24
Witam.
Jeżeli dokonam opłaty przelewem bankowym na nowy okres, a potem natychmiast zrezygnuję i odstąpię od umowy. Czy mam szansę odzyskać pieniądze od tych złodziei?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-15 12:02
Czy dobrze zrozumiałem, że już korzystasz z ich usług? Jeśli tak, to dlaczego chcesz płacić im za kolejny okres?

Napisz co dokładnie planujesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-15 12:15
Witam Grzegorz.
Ponieważ spóźniłem się 2 dni z wypowiedzeniem. Zablokowałem kartę bankową i wyrobiłem nową, ale obawiam się, że będę musiał zapłacić "gapowe". Co robić?
Pozdrawiam.
Piotr.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-15 12:44
Czyli jeśli dobrze Cię zrozumiałem. Wykupiłeś płatne członkostwo i wypowiedzenie złożyłeś 12 dni przed końcem zamiast 14 dni przed końcem ważności Twojego konta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-15 13:17
Zgadza się. Masz jakiś pomysł ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ula 2015-05-15 23:42
Ja wyrejstrowałam się z tego konta a i tak co 3 miesiące ściągają mi pieniądze z konta co mam w tej sytuacji zrobić proszę o pomoc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-16 12:03
Zablokuj kartę i wymień w Banku na nową. Wtedy nic nie ściągną. I nie wchodź na ten portal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Arl 2015-05-15 12:46
Nic nie płać!

Ja wręcz zareklamowałam ściągnięte mi pieniądze poprzez usługę charge w banku. Później zmieniłam kartę. A jeszcze później zablokowałam adresy mailowe, w których straszyli mnie windykacją itp.

To jest bezprawie! Więc nie trzeba płacić.

Od momentu jak to zrobiłam minął rok. I nikt nic ode mnie nie chce. Oni żerują na niewiedzy i strachu ludzi, więc okradają wszystkich w najlepsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2015-05-15 13:38
#Piotr, myślę, że #Arl wyczerpująco powiedział co zrobić z tym problemem.

Dzięki #Arl za pomoc ;)

Informacja o tym, że trzeba zrezygnować 14 dni przed końcem ważności naszego konta anie automatyczne przedłużanie członkostwa nie jest jasno napisane osobie, która wykupuje u nich członkostwo. Ma się wrażenie, że robią to tak, żeby specjalnie wprowadzić ludzi w błąd.

Dodam jeszcze, że zgłosiłbym to do Urzędu ds Konsumenta. Im więcej ludzi im to zgłosi tym większa szansa, że coś z tym zrobią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-15 13:53
Dziękuję.
I tak podobnie uczynię.
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-05-16 19:24
Jeżeli zapłacisz za nowy okres to wiąże się z równoczesnym przedłużeniem umowy czyli możesz ją od razy wypowiedzieć bez podania przyczyny i powinni ci od razu zwrócić kasę tak mi się wydaje. Ale ja na twoim miejscu nic bym im nie płacił i tak ci nic nie zrobią bo wiedzą, że działają bezprawnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-17 13:03
Witaj Łukasz.
Spróbuję jak radzisz.
Złodzieje i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2015-05-04 19:56
Odradzam ten portal.

Po 1 na podstawie kilku danych tworzą Twój wizerunek którego sam nie możesz zmienić tylko trzeba pisać do biura obsługi żeby łaskawie zmienili,

po 2: SAMI BEZ INFORMACJI POBIERAJĄ Z KONTA KASĘ ZA AUTOMATYCZNE PRZEDŁUŻENIE CZŁONKOSTWA!!!!!!

Stosują złodziejskie metody, żeby funkcjonować na rynku. PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z TEGO PORTALU!!!!!!!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-17 13:05
Zgadzam się.
Przestrzegam innych również.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-17 13:06
Zgadzam się i przestrzegam innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maja 2015-03-23 13:06
W sposób perfidny zostałam oszukana przez eDarling.
Wyłudzili ode mnie pieniądze na kwotę ponad 100 euro!!!!!!
To oszuści, którzy straszą firmą windykacyjną!!!
Wszystkich, którzy zostali oszukani w tak chamski sposób proszę - ZŁÓŻMY ZBIOROWY POZEW DO SĄDU!!!!!
IM WIĘCEJ BĘDZIE TAKICH LUDZI TYM LEPIEJ! DLA NAS KOSZTY BĘDĄ NIEWIELKIE, ALE MOŻE W KOŃCU TA SZWABSKA FIRMA PRZESTANIE KRAŚĆ!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teresa 2015-04-10 19:43
Jestem w identycznej sytuacji.
Dziś otrzymałam podobno drugie powiadomienie o zaległości a pierwsze znalazłam w spamie o zapłatę 418 zł.

Nigdy nie zapisywałam się na premium. Piszę e-maile wyjaśniające na info , ale co z tego będzie ?

Jak takim OSZUSTOM coś udowodnić? POMOCY !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janusz 2015-04-27 18:06
Zgadzam się. Myślałem,ze to najlepszy portal. A to jest po prostu zwykle oszustwo. Jest to najdroższy portal i z tego powodu zdecydowana większość nie ma opłaconego konta i może tylko wysyłać uśmiechy.

W innych portalach wystarczy, ze jedna strona ma opłacone konto i adresat wiadomości może odpisać. Tutaj większość nie może odpisać. Z tego powodu w statystykach wychodzą na największy portal (bardzo dożo zarejestrowanyc h), a w praktyce nie ma z kim pisać, bo większość nie może odpowiedzieć.

Ostatnio wprowadzili możliwość zapłaty za 3 miesiące bez opcji automatycznego przedłużania i dałem się nabrać, bo zdecydowana większość to martwe dusze. I jak opisują inni - po opłaceniu nikt do mnie niczego nie wysyła ani nie odpowiada na wysłane wiadomości.

Sprytne oszustwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janusz 2015-04-28 12:06
W końcu po przeczytaniu tego wszystkiego i zweryfikowaniu ze swoim przypadkiem wysłałem im wypowiedzenie zawartej dopiero wczoraj umowy o członkostwo premium. Jeśli nie zwrócą wpłaconej kwoty to, będę działał dalej. Ale tutaj sprawa jest prosta, bo zgodnie z prawem umowę zawarta na odległość można wypowiedzieć w ciągu 10 czy nawet 14 dni.

Natomiast gorzej jest dojść swoich racji w przypadku automatycznego przedłużenia umowy w oparciu o zapisy w regulaminie...

Tak to niemieccy oszuści żerują na polskiej naiwności i potrzebie poszukiwania partnera. W Niemcech pewnie prasa ostrzegałaby spoleczenstwo, ale w tym kraju prasa ma widocznie inne cele
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# DANA 2015-02-18 19:03
Jak już wcześniej pisałam iż 07.02.15 mam zapłacić 487zł za następny rok, ale po przeczytaniu w/w informacji postanowiłam odstąpić od umowy,14.02 /po terminie 7 dni/

Z portalu odpisali, iż anulowanie opłaty nie jest możliwe, gdyż użytkownik ma prawo odstąpić od umowy 14 dni od jej zawarcia.

Zaznaczam, że przez 1 m-c próbowałam zamknąć portal, ale był zablokowany.

Teraz nie mam wglądu do zdjęć i wiadomości, ale mam propozycje na 3 m-ce za 59 zł i napisane zostań użytkownikiem premium. JAK MAM TO ROZUMIEĆ? PROSZĘ WYTŁUMACZCIE MI TO BO NIE WIEM CO ROBIĆ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Robert 2015-03-04 08:06
Jak jest naprawdę z opłatami??? Ja nie jestem użytkownikiem Premium, ale mogę przesyłać i otrzymywać wiadomości, oglądać profile itp. Nigdy nic nie płaciłem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2015-04-21 10:40
Jeśli całkowicie wypełnisz profil to masz premium chyba na 3 miesiące za free. Ale niestety jeśli nie dopilnujesz to przedłużą ci premium na kolejne 3 m-ce i naliczą ci opłatę która powiększy twój dług- ściągalne przez komornika.

Ja niestety dałem się tak naciągnąć przez niedopilnowanie 2 razy na łącznie ponad 300zł. ED nie polecam bo wiele osób nie ma premium i nigdy nie odpiszą, drugi problem to, że nie wiesz kto ma a kto nie no i ostatecznie to nie ty wybierasz z puli kto cie interesuje tylko ED przysyła ci 2-4 propozycji dziennie, z których nie wiesz ile tak naprawdę ma premium i ci odpisze (zwykle 1 osoba na 4) więc szanse na odnalezienie się są naprawdę znikome.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marzena 2015-05-18 12:00
Tylko w jaki sposób ściągną od ciebie pieniądze za automatyczne przedłużenia konta premium po 3 darmowych miesiącach jeśli nie mają twoich danych/dostępu do konta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# DANA 2015-02-15 20:09
Mnie też wrobili w zapłacenie 487zł mimo wcześniejszej rezygnacji\właś ciwie to chciałam zrezygnować 1 m-c wcześniej, ale miałam zablokowany formularz rezygnacji wg kodu- tylko raz mi wyskoczył napis przy okresie aktywacji NIE AKTYWUJ-myślała m, iż to jest już rezygnacja. A 07.02.2015 przysłali mi informację iż nie mogą pobrać pieniędzy i mam uaktualnić kartę /oczywiście zmieniłam kartę i nie mieli możliwości mnie ogołocić/-ale zaczyna się straszenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa 2015-02-14 01:22
Ile teraz kosztuje członkostwo? Bo u mnie pokazuje, że za 3 miesiące /75 zł za miesiąc wychodzi, to lekkie przegięcie. Niedawno było 25 zł za miesiąc więc o co kaman?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-02-15 13:26
Dlatego nie warto tam zakładać konta bo za te pieniądze nie dostajesz nic w zamian.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-02-13 14:56
A i jeszcze jedno dlaczego płacicie kartą zamiast przelewem bankowym przez internet? W przypadku przelewu nawet po wygaśnięciu umowy nic wam nie ściągną z waszego konta bo nie mają takiej możliwości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-02-13 14:51
Jak pisałem wcześniej ja odstąpiłem od umowy i w odpowiedzi od serwisu otrzymałem wiadomość, że moja prośba o odstąpienie od umowy została rozpatrzona pozytywnie i po 8 dniach dostałem z powrotem pieniądze na konto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-02-12 12:11
A dodam jeszcze jedno że jak wykupicie pakiet prenium to można do 14 dni odstąpić od umowy zgodnie z prawem, wystarczy wysłać im mailem stosowny list i wszelkie pozwy będą mogli sobie wsadzić, wtedy to wy ich możecie zastraszyć sądem w którym bez problemu i tak wygracie bo po odstąpieniu zawarta umowa uznawana jest za nie byłą i muszą wam wtedy zwrócić kasę bo jeżeli tego nie zrobią to łamią w ten sposób prawo wystarczy zagłębić się w ich regulamin pełno w nim jest niejasności i przekłamania aby wprowadzać klienta w błąd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek 2015-02-15 20:43
Witam,
Czytałem Twój komentarz i mam pytanie związane z e-darlingiem.
Boksuję się z nimi od stycznia. Wypowiedziałem umowę, ale na 12 dni przed wygaśnięciem. Nie uznali tego i chcą żebym zapłacił. Czy jak teraz im zapłacę to mam szansę na odzyskanie kasy? Czy ten termin 14 dni od zawarcia umowy liczy się z dniem kiedy powinienem zapłacić?

Ja sprawę skierowałem do UOKiK i napisałem o ich złodziejskich procedurach. Może więcej ludzi powinno tak zrobić to ci bandyci znikną z Polski.

Ogólnie doświadczenia są tragiczne. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotrek 2015-04-21 10:42
W polskim prawie jest jeszcze zerwanie umowy. Nie ma okresu wypowiedzenia i z tego co wiem nie ma w umowie sankcji za zerwanie umowy.

Od wypowiedzenia różni się tym, że nie obowiązuje okres wypowiedzenia, ale obowiązują ew. kary umowne których się nie doszukałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Piotr 2015-05-15 14:27
Witam Marku.
Mam podobny problem.
Jak sobie poradziłeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Łukasz 2015-02-12 12:03
Odradzam ten dziadowski i złodziejski portal, aktywowałem konto prenium i pomimo tego że ci naciągacze ściągnęli ode mnie kasę to po 4 dniach pakiet ten i tak nie działał, nie ma się czemu dziwić że ich infolinia jest zawieszona do odwołania i nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować, bo nacięli tyle ludzi w całej Polsce, że teraz boją się odpowiadać za to że jawnie okradali kogoś kto im zaufał.

Ich stronę należy usunąć dziwi mnie że jeszcze nikt tym się nie zajął. Dlatego odradzam stanowczo omijajcie z daleka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Józef 2015-02-02 20:17
Z mojej winy przedłużyli mi premium (termin wypowiedzenia).

Miałem miesiąc, mam dwa. Mi się udało!!!Już w drugim tygodniu poznałem fajną kobietę. Minęło 1,5 miesiąca i... chcemy być razem (mamy nadzieje, że się uda). Czujemy coś do siebie.

Ale generalnie, eDarling to jest oszustwem. Zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami. Ja miałem szczęście!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2015-01-29 18:11
Pozew zbiorowy kto zainteresowany?

Oddadzą pieniądze albo dostaną antyreklamę za nasze pieniądze..

Nic nie tracę a to może mieć skale (10 osób takich jak ja to 8 000 zł ) w konsekwencji to stanie się mln - owa kradzieżą !
oszukali mnie na ok 800 zł pobierali z k.k. I nawet przewalutowali na euro!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maja 2015-03-23 13:23
Ja jestem zainteresowana pozwem zbiorowym. Proszę o kontakt!!!! e Darling to bezpardonowi oszuści i złodzieje!!! Straszą firmą windykacyjną!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janusz 2015-04-28 10:22
Niestety nie mam podstaw do takiego pozwu. Wykupiłem abonament na 3 mce przelewem bez automatycznego odnawiania i mam prawo przypuszczać, że to okaże się prawda. Natomiast z pewnością ten portal to oszustwo polegające na tym, że:

- przed opłaceniem otrzymuje się mnóstwo powiadomień rzekomo zainteresowanyc h osób, które prawdopodobnie generuje system

- większość osób nie ma możliwości ani pisania ani odpowiadania ze względu na niezwykle wygórowane opłaty pięciokrotnie wyższe niż na sympatii. Z tego powodu portal jest martwy

-tylko jedna wiadomosc otrzymana przed oplata okazala sie prawdziwa, gdy ja przeczytalem po oplacenia. Napisałem do wszystkich tych rzekomo zainteresowanyc h i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi prawdopodobnie z tego powodu, ze nie maja możliwości odpisania z powodu braku konta.

- oszustwem jest tez reklama, że to portal dla wymagających.

Przecież nie ma tu żadnego sita weryfikacyjnego.

Z pewnością nie jest to portal założony w dobrej wierze. Nie znam innego portalu, ktory postepuje w ten sposob. Z każdego można się łatwo wypisać w dowolnym momencie i umowa zostaje natychmiast rozwiązana.

Mam zasadę, ze nie kupuje rzeczy reklamowanych, a już na pewno agresywnie reklamowanych. Złamałem ją, bo bardzo chce kogoś znaleźć i fałszywą reklama wywołała u mnie wrażenie, ze tu będzie przynajmniej z kim porozmawiać. Niestety wiekszosc to osoby nieme. Strata finansowa nie jest tak duża, ale pozostaje olbrzymi niesmak. Pozdrawiam

Z pewnością
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2015-01-29 18:01
Czy ktoś jest zainteresowany pozwem zbiorowym?

Pobrali mi z karty kredytowej 470,80 zł plus 358,80 zł i nawet przewalutowali na euro!

Jak chcą działać to bez kruczków prawnych. Naciągnęli, a będą tak działać dopóki ktoś tego nie zatrzyma.

Wygram ta sprawę przed sadem oddadzą pieniądze a jak nie będą mieć antyreklamę za moje pieniądze!!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt wspólnie możemy więcej.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kasia 2015-11-26 16:18
jestescie z edarling? tworzycie sztuczne konta a teraz na polecenie firmy moderujecie dyskusję? skad nagle tyle pozytywnych komentarzy??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgorzata 2017-06-08 20:02
Tak jestem za pozwem zbiorowym, to jedyna droga aby przerwać ten proceder. Jeśli ktoś już coś w tej sprawie zrobił proszę o kontakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:24
[quote name="Małgorzat a"]Tak jestem za pozwem zbiorowym, to jedyna droga aby przerwać ten proceder. Jeśli ktoś już coś w tej sprawie zrobił proszę o kontakt.[/q
jestem chętna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Monika 2015-01-10 16:06
Ja byłam miesiąc na tym portalu namówiona przed koleżankę, która poznała tam swojego obecnego męża.

Zapłaciłam dosyć sporo ale co tam... na początku sądziłam, że to była tylko strata pieniędzy, ale trzy dni przed końcem odezwał się do mnie wreszcie ktoś kto mnie zainteresował. Obecnie jest moim narzeczonym!

Z rezygnacją nie miałam żadnego problemu. Po prostu napisałam meila, że rezygnuje i tyle. Ludzie może się frustrują tym, że nikogo nie poznali i stracili pieniądze, ale nie ma nigdy 100% pewności że ktoś znajdzie tam miłość. To jak los na loterii. Mnie się udało, ale mój narzeczony 6 miesięcy próbował zanim trafił na mnie.

Trzeba być cierpliwym i nie nastawiać się. Ja osobiście poleciłam edarling 2 koleżankom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ruda 2015-01-23 22:08
Jakoś nie przekonałaś mnie do tego by założyć konto na e-darlig. Podobnie jak inni uważam, że to wielkie oszustwo !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ROB 2015-10-08 18:15
Ja też jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o finanse, to trzeba być ostrożnym. Osobiście nie rozumiem jak można za taką usługę płacić kartą kredytową!?!?!? ! Ja zapłaciłem przelewem i póki co nie cierpię.
A jeżeli ktoś szuka miss świata i sam nic sobą nie reptezentuje - to powodzenia.
Trzeba coś napisać, wstawić zdjęcia i mieć trochę szczęścia.
Ja jakoś wyglądam, coś sobą reprezentuję i regularnie randkuję ;)
Jeszcze nie spotkałem tej jedynej, ale może się uda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# renia 2015-11-21 12:14
w 100% popieram wypowiedź ROBa. Też miałam kilka pretensji do portalu, ale w żadnym wypadku się nie zgodzę z wypowiedziami typu "złodzieje" czy oszuści. Zdarzają się dni kiedy dostajesz tylko jedną lub dwie propozycje (co niektórym bardzo przeszkadza), ale to już zależy czy ktoś stawia na ilość czy na jakość :) Wcale nie zamierzam tu nikogo przekonywać do rejestracji na portalu, ale moim zdaniem jest o wiele lepszy od sympatii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:27
Taaakkk tylko fakeowe konta są tam w większości i pobieraja opałaty nawet po długim czasie rezygnacji z członkowsta premium. Napisałam już skarge do Rzecznika Praw Konsumenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sebastian 2015-01-10 11:18
Złodziejski portal - omijać !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tomi 2014-12-28 23:40
To napiszę coś od siebie aby kilka mitów rozwiać... zaznaczę na początku, że jestem na E-d od sierpnia, z krótką przerwą i zanim się tam pojawiłem to przeczytałem komentarze na tej stronie...

Otóż po pierwsze E-d uzależnia opłatę od zadeklarowanego dochodu, chcesz płacić mniej to się nie chwal, że dużo zarabiasz, ja gdy zakładałem konto po raz drugi zadeklarowałem niższe i płacę mniej.

Po drugie nie wiem o czym piszecie z tym ściąganiem opłat... Ja nie płacę dla bezpieczeństwa kartą kredytową tylko przelewem internetowym z konta więc nie ma możliwości aby mi cokolwiek sami po wygaśnięciu konta premium ściągnęli.

Po trzecie gdy konto mi już wygasało - bo najpierw wykupiłem na miesiąc - jeden słownie jeden raz mi przypomnieli mailem, że konto mi wygasło i mogę je z powrotem aktywować - niczym mnie nie straszyli, nic ode mnie nie chcieli, nawet muszę przyznać, że ten miesiąc trwał dłużej niż 30 czy 31 dni, bo konto mi wygasło dopiero po 40 dniach. Przez tydzień miałem nie aktywne i potem zdecydowałem się wykupić na 3 miesiące - i jak na razie w tym okresie 3 miesięcy jestem.

Po czwarte jak wspominałem we wrześniu zlikwidowałem konto (znalazłem miłość, która jednak nie przetrwała ;-) i zrobiłem to jednym kliknięciem w link podany na stronie, oczywiście pytali mnie czemu likwiduje i czy aby na pewno jestem pewien tego co robię ale tak stosują wszystkie strony tego typu więc nic w tym dziwnego. Zlikwidowałem więc konto bez problemu, jedyne o co mnie poprosili to abym opisał mój szczęśliwy związek zawarty dzięki nim ale to olałem i też więcej maili w tym temacie nie dostałem.

Po piąte jeśli chodzi o sam portal... uważam, że jest dobrze pomyślany, jest w miarę anonimowy, nie można samemu przeszukiwać profili jak np na sympatia.pl co jedni uważają za wadę, ale ja uważam za zaletę, bo jest bardziej anonimowo i dyskretnie. Propozycje, które dostaję zależą od tego co zaznaczę na początku lub później zmienię w kryteriach poszukiwania partnerki - jeśli zaznaczę, że szukam kogoś do 50 km od mojego miasta (nie można zaznaczyć mniejszej odległości) to w propozycjach nie dostanę kogoś z dalszych miast. Kogoś z dalej dostanę tylko w opcji "zdecyduj sam" ale tam nie muszę nawet zaglądać jak nie mam ochoty.

Na pewno problemem jest to, że dużo propozycji, które dostaję jest bez zdjęcia, ale to nie jest wina portalu tylko ludzi, którzy się tam logują, jeśli nie wrzucają zdjęć to nie wiem jak chcą kogoś znaleźć...

To czy ktoś do mnie napisze czy odpisze na mojego maila zależy od moich zdjęć, tego co napiszę lub jaki mam opis w profilu więc radzę wszystkim, którzy poważnie do tego podchodzą napisać coś sensownego od siebie a nie korzystać z szablonów bo takie też są dostępne, nie dawać zdjęć w goglach narciarskich albo z odległości km :-) Panom też odradzam pisanie zaczepek w stylu "cześć co tam?" bo laski dostają tam sporo maili i takie odrzucają raczej na wstępie :-)

Ogólnie portal podsumowując nie jest zły a wszystko zależy od nas samych :-)

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych związków w Nowym Roku :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ruda 2015-01-23 22:11
Tomi - pachnie brzydko, a feee ładnie to tak wpuszczać samotne serca w "kanał"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paula 2017-09-26 23:30
Tomi pracuje dla E-Darling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ROB 2015-10-08 18:19
Zgadzam się.
100% prawda
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kamila 2014-12-27 21:28
Ja się zarejestrowałam dwa dni temu. Mam członkostwo podstawowe niby za darmo. Dziś chciałam usunąć profil i okazało się ze się nie da i po prostu wcisnęłam status nie aktywny co robić, żeby się wylogować na amen pomóżcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurek 2015-04-14 17:27
Witaj.Musisz jak najszybciej napisać rezygnację / odstąpienie / od umowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin 2014-12-26 13:07
Od siebie dodam, że aby samemu się przekonać chciałem chociaż na miesiąc wykupić Premium na edarling, ale jak zobaczyłem cenę 119,9zł pomimo, że miałbym bez problemu takie pieniądze, to jest to jednak gruba przesada!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2015-01-01 09:07
Ja założyłam konto w grudniu. Za miesiąc chcieli ode mnie 150 zł. Uzależnianie opłaty od dochodu to już przegięcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jovono 2014-12-19 02:35
Jest, w sensie istnieje treść listu w sprawie pobieraczka. w W każdym razie nie mogę w tej chwili przywołać artykułów kc i prawa konsumenckiego.

W każdym razie chodzi o nie zaistniałą przyczynę wyrażenia zgody na przystanie na ofertę podmiotu OFERUJĄCEGO USŁUGĘ i tu ..... art nie zamówionego lub świadomie nie zamówionego bla bla bla

Ważne, żeby było w treści, że nie miało się do czynienia z jawnym ukazaniem przez stronę oferującą w sensie zamówionej treści o charakterze audio wizualnego przekazu. Nic wspólnego co nie opierało by się o podstawę świadomego wyboru kontynuacji czy tez realizacji usługi nie zgodnej z deklarowaną. Na przykład w postaci nie świadomego przedłożenia odbioru lub uczestnictwa w treści nie będącej w świadomości konsumenta ...

Ewentualny podmiot windykacyjny należny postraszyć chęcią uczestnictwa w odpowiednich do do tego typu organów a zwłaszcza organów konsumenckich ;-) i final.

Co wy macie za ból
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Asia 2014-12-17 20:25
Witam, zgadzam się z większością, portal mnie totalnie zawiódł.

Człowiek płaci nie małe pieniądze, więc oczekuje, że portal jest na wyższym poziomie (jednak szybko się rozczarowuje).

Po pierwsze kryteria: zaznaczamy m.in. odległość, wiek, wykształcenie. Na początku wszystko działa prawidłowo, ale po jakimś czasie ewentualni partnerzy pojawiają się z drugiego końca Polski, nie mówiąc już o wieku.

Liczba odwiedzin zmienia się co chwile, jest mało propozycji. Często piszemy do kogoś kto jest nieaktywny przez długi czas.

Ogólnie pierwszy i ostatni raz zarejestrowałam się na takim portalu. Jeśli chodzi o wypowiedzenie członkostwa to jest taka możliwość na stronie portalu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurek 2015-04-14 17:32
Najlepiej wypowiedzenie wysłać im mail-em.
Będziesz wtedy miała dowód,że wypowiedziałaś im umowę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin` 2014-12-16 18:01
Przesadzacie troszkę z tym narzekaniem na ten portal. Ja tam poznałem 4 dziewczyny, z 3 spotkałem się nawet :)

A jak traficie na jakąś promocję to za 14 plnów możecie wykupić sobie na miesiąc i sprawdzić:) Konto mam nie aktywne już ponad pół roku i tak się zastanawiam nad wykpieniem na 3 miesiące... Może znów uda mi się spotkać kogoś wyjątkowego :)

pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu swojej drugiej połówki ;) ja nadal szukam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ruda 2015-01-23 22:13
I powodzenia w poszukiwaniu, tyle tylko, że nie koniecznie na tym portalu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marcin 2015-12-22 12:25
a dziękuję i wzajemnie ;) jakieś inne propozycje co do miejsca poznania kogoś ciekawego ? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda 2014-12-15 10:59
Niestety u mnie przydarzyła się podobna sprawa. Po pierwsze edarling fatalnie działa i nie wierze, że ich celem jest pomóc komukolwiek w czymkolwiek. Oni chcą kraść.

Ich regulamin jest niezgodny z jakimkolwiek prawem. Za pomocą systemu Pay Pal e-darling ukradł mi pieniądze z karty za następne pół roku i powołują się na tą niezgodną z prawem umowę.

Nikt absolutnie nikt mnie zapytał o zgodę by te pieniądze przelać. Do tego edarling założył sobie na moim koncie płatność cykliczną bez mojej wiedzy(!).

Nikt nie chce mi udzielić odpowiedzi jak to się mogło stać bez pytania mnie wprost o zgodę. System Pay Pal w tym procederze uczestniczy również. Postanowiłam tego nie odpuścić, bo to największe złodziejstwo jakie spotkało mnie w życiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda 2014-12-18 16:06
Uwaga! Edarling jednak postanowił zwrócić mi pieniądze, tak więc nie wnoszę więcej pretensji i piszę jak jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mateusz 2014-12-14 12:11
Cześć wam

Mnie z kolei dotyczy taki oto problem:

Siostra twierdzi,że podczas procesu rejestracji, gdy już przyszło wybrać sposób płatności(umyśl nie) kliknęła przycisk "wstecz" tym samym powodując przekierowania do strony gdzie zaczęto na jej profil wysyłać rożne zaproszenia i tego typu banały. Hasła na mailu nie ma, zalogować się na stronie nie może...

Jak sprawdzić najbezpieczniej jej konto ? Wyszło na to, że nie kliknęła przycisku potwierdzające rejestrację, a i tak została przyjęta do portalu(...) Nieco dziwne,więc proszę o natychmiastową pomoc,Pozdrawia m :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-12-18 00:10
Nie do końca rozumiem, o co chodzi z "Jak najbezpieczniej sprawdzić jej konto?" Chodzi o samą rejestrację czy płacenie za konto premium?

1. Jeśli ma problem z logowaniem na konto to musi skontaktować się z ich obsługa klienta:
http://www.edarling.pl/bok

2.Jeśli płaciła za konto premium, pobrano jej pieniądze i chce z tego zrezygnować...
To może to zrobić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny wysyłając na adres:
następujący email:
Niniejszym odstępuję od zawartej umowy o świadczenie następującej usługi: konto premium na e-darling.
Data wykupienia usługi:
Imię i nazwisko:
Adres mailowy:
Data:
I jeśli nie będą chcieli zwrócić pieniędzy to skontaktować się z Urzędem ds konsumenta i z bankiem, żeby kolejne pieniądze nie były pobierane z konta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kasia 2015-08-03 18:31
Napisalam ze rezygnuje -odstepuje od umowy po 3 dniach od jej zawarcia ale oni chca moej dane , numer konta i numer jakis swift, napisalam ze moje dane sa w przelewie bankowym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jacek 2014-12-12 12:56
Wielkie dzięki za ten artykuł! Na szczęście zdążyłem się tylko tam zalogować i nie zdążyłem wykupić żadnego premium i innego szajsu!

Co za chamstwo żeby żerować na ludzkich uczuciach, niestety w tych czasach nikomu już nie można zaufać!!! A tak bardzo marzyłem by odmienić życie i odnaleźć szczęście. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zbyszek 2014-12-03 11:32
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# grzegorz 2014-11-01 16:49
W jaki sposób się wylogować i zerwać umowę bo jestem początkujący i nie bardzo wiem jak to zrobić krok po kroku. Dziękuję za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-11-03 19:27
Jeśli zapłaciłeś im za konto premium to zrób tak jak napisane jest w punkcie rezygnacja np.:

Wyślij email na adres

W treści maila podaj swoje imię i nazwisko oraz adres emial, którego użyłeś w czasie rejestracji na e darling i dopisz, że chcesz zrezygnować z konta premium.

Jeśli tylko się zarejestrowałeś , ale za nic im nie płaciłeś, to nic nie mówisz robić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2014-09-17 19:33
Witajcie, właśnie też odkryłam, że moje konto było aktywne i muszę zapłacić 239 zł za kolejny rok, ale nie dostałam żadnego maila ani innej wiadomości. Tylko wiadomość o takiej treści ...

W dniu 28.08.2013 została zawarta umowa o płatne członkostwo, która została przedłużona o podany w umowie okres: 12 miesięcy
Informujemy, iż w dniu 28.08.2014 nastąpiło automatyczne przedłużenie umowy i opłata w wysokości 238,80 zł nie mogła zostać pobrana. Prosimy o uregulowanie należnych zaległości....

Pojawiła się kiedy kliknęłam na zdjęcie. Nie wiem co zrobić, uregulować i zrezygnować?
pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2014-10-02 19:37
Złóżcie skargę do rzecznika konsumentów albo do UOKiK. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek 2014-09-14 23:37
Czy na e-Darling mogę zapłacić tylko za jeden miesiąc?

Niby czytam o nich mało przychylne opinie, ale mimo wszystko chcę się przekonać samemu, czy tam znajdę swoją drugą połówkę.

Na sympatii nie znalazłem, więc może ten test osobowości przyniesie mi więcej szczęścia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz M admin 2014-09-15 08:48
Można zapłacić tylko za jeden miesiąc (jest to podane w cenniku), opłata około 60 zł.

Jeśli chcesz korzystać z e-darlig.pl tylko przez 1 miesiąc to pamiętaj, żeby po 13 dniach wypowiedzieć umowę, bo inaczej policzą ci 60 zł za kolejny miesiąc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jan46.1967 2014-12-04 06:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czy mało się tutaj naczytałeś o tych OSZUSTACH !!!!!!!!!!!!!!
Daj sobie chłopie na wstrzymanie i pomyśl o tym, że będziesz sobie korespondował z ............... ..ROBOTEM , czy do niego chcesz się przytulić ????
Aż tak jesteś zdesperowany ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karola 2014-08-15 14:13
Straszne oszustwo i bazowanie na naiwności konsumenta. Do tego dochodzi słaba jakość usług. Zdecydowanie odradzam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teresa 2014-11-29 13:23
Też tak uważam!!!!!! Straszne oszustwo!!!!!! Sciągneli mi z konta automatycznie 179,40. Byłam w szoku! Nic ten portal nie daje, za kilka marnych ofert taka kasa. Nie dajcie sie nabrać! Nie pozostawię tej sprawy ad acta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dawid 2014-07-28 21:08
Ja również jak poprzednicy zawiodłem się na edarling. Powód bardzo prosty. Mało kandydatek i dodatkowo sporo spoza zaznaczonej odległości.

Właśnie otrzymałem drugie wezwanie do zapłaty. Jako, że wcześniej płaciłem przez przelew to z konta mi nie zabiorą, a jak przekażą do firmy windykacyjnej to najzwyczajniej oleje to. Firmy windykacyjne to są po prostu prywatne firmy i w świetle prawa one nic nie mogą od ciebie "zabrać". W Polsce takie prawo ma jedynie komornik i tylko po uprzednim prawomocnym wyroku sądu. A jeśli by doszło do rozprawy to bardzo łatwo by było udowodnić, że to jest wyłudzenie na podstawie paragrafu 286 z kodeksu karnego.

I na koniec.

Ja nikogo do niczego nie namawiam i nie zmuszam. Każdy jest "kowalem" swojego losu i niech niema do mnie pretensji, że zachęcałem do takiej a nie innej czynności. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Julka 2014-08-27 16:36
Dawid proszę daj mi znać jak zakończyła się sprawa z wezwaniami z edarling, a później ich firmy windykacyjnej?? ??
Dali Ci spokój? Czy nadal straszą wezwaniami lub sądem?
Dzięki za info!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola 2014-09-11 14:08
Ja też otrzymałam drugie wezwanie do zapłaty w lipcu br. W treści wiadomości była m.in. informacja, że gdyby płatności się nie dokonało w podanym terminie, sprawa będzie przekazana do firmy windykacyjnej.

Na początku sierpnia otrzymałam maila od niejakiej Oksany Rudeckiej z Ukrainy. Ponieważ mail napisany po rosyjsku,
pomyślałam, że to jakaś pomyłka, ale minął miesiąc i jeszcze raz zajrzałam do poczty i przeczytałam go.

Z treści maila dowiedziałam się, że kwota długu dla Affinitas GmbH wynosi 318,40 euro! Dla mnie to był szok, nie wiem na podstawie jakich rachunków uzbierała się podobna suma.

Napisałam do Obsługi klienta i poprosiłam o wyjaśnienia... Po kilku godzinach otrzymałam odpowiedź a raczej prośbę o przesłanie tego maila. Za późno, bo tymczasem usunęłam swój profil z e-Darling...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna 2014-07-07 18:35
Złodzieje i banda oszustów. Pobrali mi z karty kredytowej bez uprzedzenia składkę za pół rok z góry!!! Zadzwoniłam do nich, że nie chcę korzystać z ich usług i że rezygnuję. Pani powiedziała, że pieniędzy i tak mi już nie zwrócą i zapytała czy czytałam regulamin.

Śmiech na sali.

Wszędzie można zrezygnować z usług. Dobra firma szanuje klienta i zwraca nawet mniejsze kwoty. Tu widać wcale nie mają szacunku do nikogo :((((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Arni 2014-07-04 09:56
Totalny chłam. Większość propozycji, które otrzymuję jest złych, profile nieuzupełnione, a kasa leci. Dno!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# okli 2014-06-20 10:17
Problemy z rezygnacją. Automatycznie ściągane środki z konta. Chcesz, nie chcesz - płacisz. Problemy z dodzwonieniem się na info. Straszenie sądem, egzekucją komorniczą. Niiieeeeeee polecam !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Leszek 2014-06-16 12:35
Ten portal to porażka. Mogę dodać jedną rzecz, z której mało ludzi zdaje sobie sprawę.

Na stronie Edarling nigdzie nie jest napisane ile kosztuje abonament. Jedyne co można znaleźć to, ze zaczyna się on od np. 39 zl. Powód jest taki, że koszt abonamentu zależy od wielkości dochodów jaki się zadeklaruje w teście!

Zarabiam dobrze, w przybliżeniu 3 średnie krajowe, wpisałem w teście prawdziwą wartość i zaproponowali mi abonament 119 PLN za miesiąc, lub 249 PLN za 3 miesiące! Masakra :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tomasz 2014-08-10 19:15
o ja pierdzielę... ja mam to samo! Nawet nie wiedziałem, że tak to działa! Czytam właśnie różne wpisy i się zastanawiam skąd ludzie piszą o 39 zł za miesiąc?

Mi zaproponowali 129 zł za miesiąc! ale już nawet nie o kasę tu chodzi...

od kilku dni jestem zarejestrowany i co godzinę dostaje maila, że ktoś odwiedził mój profil - regularnie co godzinę! :-) coś czuję, że jak tylko zapłacę to nagle odwiedzających nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysiek 2013-12-15 19:10
Najlepsze jest to, że nie mając premium jak ktoś napisze wiadowość ta jest zamazana, lecz wystarczy ją zaznaczyć by zobaczyć tekst ale po łacinie np. "lorem iaculis
Mattis lorem iaculis melanocephalu , Fermentum Mattis Cras Cras faucibus a Fermentum :in
adipiscing Mattis lorem". Przepusciłem to przez google translator i wyszło "Chiny Piłka nożnaBudowa nieruchomości ukierunkowane melanocephalu, jutro, jutro, studentów z fermentacji drożdży Nieruchomości wColorado NieruchomościIn ternet". Ale ściema. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mirydiusz 2013-11-18 23:37
Zarejestrowałem się na e Darling oraz wypełniłem ten dziwaczny test, nad którym zeszło mi troszkę więcej czasu niż 20 minut gdyż są tam tak porypane pytania, że diabli mnie brały i wykańczałem komputer, ale oni są tak upierdliwi, że nie dają za wygraną przysyłając nowe powiadomienia ażeby skończyć ten test. A co właśnie ciekawsze nie ma nic na temat opłat. Dopiero po skończeniu testu przysłali kilka propozycji, z którymi nie można nawiązać znajomości ani nawet zobaczyć profilu dopóki nie opłaci się członkostwa a to już jest nabicie LUDZI w BUTELKE .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Barbara 2013-11-15 00:00
Założyłam profil na eDarling w styczniu tego roku. Po atakowaniu mnie mailami bym wykupiła płatne członkowstwo w końcu zdecydowałam się, a co mi tam! Miałam nadzieje, ze kogoś ciekawego poznam. Ofert było na początku sporo, ale jak dla mnie mało atrakcyjnych. Czasem wysłałam uśmiechnięta buźkę komuś i tyle. Z czasem propozycji było coraz mniej a i partnerzy mieszkający 100 km od mojego miejsca zamieszkania. Z tego, co pamiętam, zaznaczyłam by oferty dotyczyły Panow do 50km.

Nic do e Darling nie pisałam, nie skarżyłam się, gdyż wróciłam w tym czasie do swojego partnera. Czas mijał. Byłam zdumiona faktem, ze profil mimo upływu 3 miesięcy wykupionych jest nadal aktywny.

Teraz wiem, nie doczytałam w ferworze zachwytu nad pełnym dostępem do portalu, ze umowa zostanie automatycznie przedłużona.

O ja naiwna, sądziłam, że po 3 miesiącach e-Darling po prostu zablokuje dostęp i już.

W lipcu dostaje maila, który znajduje w folderze spam nie wiedzieć, czemu, ze jestem winna jakieś tam pieniądze niecałe 40 zł + za monit 8 zł.

Czy to jakiś żart??

Jaki monit???

Na drugi dzień przemyślałam i wysłałam maila z wypowiedzeniem. za tydzień otrzymuje kolejnego maila z ta sama treścią, ze nie mogli potrącić swoich należności z mojej karty + kolejne 8 zł za monit. Zignorowałam to szczerze mówiąc. O co tu chodzi?

Za 3 tygodnie dostaje maila z firmy windykacyjnej Mediafinanz z kwota 40,31 euro do zapłaty z terminem do zapłaty ok. 10 dni, bo inaczej przesyłają dalej sprawę do polskiego partnera co wygeneruje mi kolejne koszty.

Sprawa stała się juz na tyle śmierdząca, ze udałam się do 2 prawników. Jeden kazał to zignorować, a drugi zapłacić. Koszt przelewu zagranicznego w moim banku to jakieś 70 zl. Boże, za 40 zł takie cierpienie??

Konto zlikwidowałam w furii!!

Poprosiłam o wyjaśnienie portal eDarling, odesłali mi po kilku dniach wiadomość, ze nie było żadnej reakcji z mojej strony na maile, więc sprawę przekazali do firmy windykacyjnej i teraz to ja mogę kontaktować się tylko z tamta firma.

Super!!

Jak można tak traktować ludzi??

Nienawidzę tego portalu!!!!!

Nic nie zyskałam, w głupi sposób straciłam spora ilość pieniędzy, a dla mnie to naprawdę znaczny wydatek. Nie przeczytałam regulaminu, to fakt. Ale powinni chociaż mnie powiadomić, że kończy się umowa, może bym chciała jeszcze skorzystać kiedyś, może bym namówiła kogoś z moich znajomych, a tak serdecznie będę odradzać tak podłego portalu z tak agresywna polityka!!

Pieniądze uzyskane w tak nieuczciwy sposób kiedyś wyjdą im bokiem!! Tak skonstruowany regulamin bije w prawa konsumenta. Nie wiem czy to jest zgodne i czy tym nie powinien się ktoś wreszcie zająć. EDarling naciągnie w ten sposób kolejnych naiwnych nieczytających regulaminu. Może oni po to są by szukać kolejnych jeleni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Julka 2014-08-27 18:00
Do Barbary: Basiu daj mi proszę znać jak zakończyła się twoja sprawa z tą bandycką firmą? Zapłaciłaś im za wyłudzoną usługę czy zignorowałaś i dali ci spokój???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# niemowiepopolsku 2014-10-23 15:54
do NOT pay anything, it's a scam. (sorry my polish is poor). btw you'll find similar sites in czech or slovak - basically it's all the same. They have never sued anybody, it's just threats.

Tłumaczenie przez administratora:
Nie płaćcie im nic, to oszustwo (przepraszam, ale mój polski nie jest najlepszy). Znajdziecie podobne strony w Czechach i na Słowacji- wszystko to samo. Nikogo nie pozwali do sądu tylko straszyli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maja 2015-03-23 16:40
To najbardziej złodziejski portal i najbardziej chamskie i perfidne postępowanie z klientami, z jakim się spotkałam. Mam nadzieję, że pozew zbiorowy dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że Ci perfidni złodzieje przestaną działać i oddadzą ludziom ich pieniądze!!!

Nie polecam e Darling to za mało powiedziane!!!!!

JA OSTRZEGAM PRZED eDarling!!!!

Na forach większość tzw. pozytywnych opinii, to wpisy pracowników tej "firmy". Kto to widział, żeby tak oszukiwać ludzi, zmuszać ich do korzystania z tych pseudo-usług w imię perfidnie i na niekorzyść klientów sformułowanego "regulaminu eDarling". To skandal, że ci złodzieje, którzy bez zgody ludzi ściągają z ich kont pieniądze, jeszcze wciąż funkcjonowali na rynku!!!!

Wierzę, że to ten proceder znajdzie swój finał w sądzie. Oni myślą, że są najlepszymi cwaniakami, którzy zatrudnili najlepszych prawników.

Halo!!! Dyżurni czytacze i pisacze z eDarlingu - każde plugastwo, oszustwo, nieuczciwość, żerowanie na zaufaniu ludzi - się skończy!!! Niestety boleśnie dla Was!!! Ale sami wybraliście taką opcję postępowania. Mówicie, że życie jest brutalne.... Sami się o tym przekonacie... Żal mi Was... Kto pod kim dołki kopie - ten sam w nie wpada. Takie życie, cwaniaczki, takie życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maria 2015-11-26 12:19
Brawo Maju! To jest bandycki portal.Niestety w naszym kraju tacy mają rację bytu i pieniądze na reklamę w tv/w tej chwili widziałam ich reklamę prawdopodobnie za mln zł.Takich firm jest w Polsce zbyt dużo i każda ma się dobrze.Cóż my możemy się tylko ostrzegać, bo prawo jest po ich stronie.Dotyczy to różnych dziedzin.Dopóki nie zmienimy prawa na przyjazne dla konsumenta będziemy mieć coraz więcej cwaniackich firm.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Artur 2016-09-21 18:15
Witaj Maja
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Lada moment opisze swoje doświadczenia i perfidie oraz mechanizmy, których doświadczyłem. Mam tylko jedno pytanie ?
W pojedynkę jesteśmy bezradni , ale czy grupa osób , która ma dowody na to , że była manipulowana mogłaby złożyć POZEW ZBIOROWY , bo wtedy mamy szansę na wygraną. Ale chciałbym , żeby nasze fatalne doświadczenia z tym portalem zostały pokazane w programie telewizyjnym , tylko nie wiem do kogo się zwrócić. Proszę Was internauci POMÓŻCIE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janek 2017-01-15 20:04
Pozew zbiorowy nie temu służy.
Tutaj mamy do czynienia z naruszeniem zbiorowych interesów konsumentów. A więc należy złożyć do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów skargę na działania właścieila serwisu eDarling.pl Tutaj jest napisane więcej na ten temat: https://uokik.gov.pl/zbiorowe_interesy_konsumentow.php
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia 2017-01-05 21:46
pobrali mi również wysoką kwotę bez mojej wiedzy. ten pozew zbiorowy jest już w fazie działań?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież