Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

eDarling

Regulamin e Darling został napisany, żeby wymusić od użytkowników dodatkowe opłaty.

Jeden z punktów tego regulaminu mówi, że członkostwo premium zostanie automatycznie przedłużone, jeśli w określony przez nich sposób nie wypowiemy umowy 14 dni przed końcem naszego członkostwa.

O tym czy to oszustwo czy nie pisała gazeta prawna i toczyła się długa dyskusja na forum prawnym.

Wykorzystują fakt, że wielu ludziom nie chce się czytać ponad 10 stronicowego regulaminu.

Ludzie spodziewają się, że skoro zapłacili za 3 miesiące, to ich konto będzie aktywne przez 3 miesiące i koniec.

Jednak w regulaminie mają zapis, że jeśli ktoś nie wypowie odpowiednio wcześnie umowy to oni automatycznie przedłużą mu członkostwo i pobiorą pieniądze z jego banku. Jeśli nie mogą ich ściągnąć automatycznie to nasyłają na użytkownika firmę windykacyjną, żeby zabrać im pieniądze.

Dziwna praktyka jak na portal, który podobno chce nam pomóc znaleźć partnera.

Jak e-darling wyciągnie od nas pieniądze?

Sprawdziłem ten portal i korzystając z niego miałem wrażenie, że został on dokładnie przemyślany, żeby wyciągnąć z nas jak najwięcej pieniędzy nie oferując wiele w zamian.

Jak to dokładnie działa...

1. Reklama zachęca darmową rejestracją, choć portal jest płatny

W reklamie piszą „Znajdź partnera za darmo". Okazuje się, jednak, że bezpłatnie nikogo nie można poznać. I musimy zapłacić za członkostwo premium.

2. Kuszenie do zapłacenia z Premium

Po logowaniu na nasz profil zaczniemy być zasypywani, wiadomościami i pytaniami od kobiet lub mężczyzn, którzy chcą nas poznać.

To jest bardzo podejrzane, że nawet z przeciętnym profilem dużo kobiet chce nas poznać. Niestety dużo ludzi, skarży się, że te profile prawdopodobnie są fałszywe, bo większość z tych kobiet w ogóle się później nie odzywa.

3. Zapis w regulaminie o automatycznym przedłużaniu członkostwa

W regulaminie na www.edarling.pl jest napisane, że automatycznie przedłuża nasze członkostwo, jeśli nie wypowiemy umowy i pobiorą pieniądze z naszego banku, za kolejny okres. Czyli jeśli zapłacimy im 120 zł za korzystanie z portalu przez 3 miesiące, i nie wypowiemy tej umowy 2 tygodnie przed końcem naszego członkowstwa to automatycznie pobiorą 120 zł z naszego konta za następne 3 miesiące. Jeśli nie będą mogli Ci ich pobrać to będą Cię straszyć sądem i firmą windykacyjną...

4. Straszenie użytkownika sądem i komornikiem

Jeśli nie będziemy chcieli zapłacić za to, że nasze członkostwo zostało automatycznie przedłużone to edarling naśle na nas firmę windykacyjną, która będzie miała ściągnąć od nas pieniądze.

Przeczytaj, jeśli zastanawiasz się czy warto zapłacić za członkostwo premium...

Poznawanie kobiet i podryw na eDarling

Mamy bardzo ograniczony wybór kobiet bo nie ma tu możliwości samodzielnego przeglądania profili wszystkich użytkowników. Zamiast tego dostajemy propozycje kobiet, na podstawie wypełnionego testu osobowości.

Opinie na temat propozycji partnerek:

Propozycje partnerek, co prawda się pojawiają, ale po pierwsze raz na dwa dni, a po drugie często dają mi propozycje osób, które nie korzystały z tego portalu przez np. miesiąc.

Zaznaczasz, ze szukasz w promieniu 50 km a dostajesz propozycje z drugiego końca Polski!

Jeżeli piszę, że maks. odległość do potencjalnego partnera to 50 km i otrzymuje propozycje z drugiego krańca naszego kraju albo i zza granicy to coś tu nie gra.

Dlaczego dziewczyny na edarling.pl nie odpisują?

Często powodem, dla którego nie dostajemy, żadnej odpowiedzi od kobiety nie jest brak jej zainteresowania, ale bardziej sposób działania tego portalu.

 • Brak konta premium. Będzie przesyłać nam oferty kobiet, również tych, które odpisać nam nie mogą, bo nie mają konta premium, i nie mogą nawet przeczytać naszej wiadomości ani zobaczyć naszego zdjęcia.
 • Dawno się nie logowała. Będziemy otrzymywać propozycje ludzi nielogujących się od kilku tygodni.
 • Nie jest zainteresowana. Reklama edarling zachęca, jako portal dla ludzi z aspiracjami, więc kobiety, które się tam rejestrują mają bardzo duże wymagania, co do partnera.

Czy warto korzystać?

Moim zdaniem nie warto, głownie ze względu na ich agresywną politykę ściągania pieniędzy z klienta. Jeśli zdecydowałeś się na szukanie dziewczyny na portalu randkowym to są inne portale randkowe, na które warto zwrócić uwagę.

Koniecznie zajrzyj też na mój kurs: Znajdź dziewczynę przez internet, z którego dowiesz się jak znaleźć przez internet dziewczynę.

Edarling jest płatny

Reklama zachęca darmową rejestracją, która nic nam nie daje. Bo za darmo na tym portalu nie da się nikogo poznać.

Dostajemy wiadomości, ale nie możemy ich przeczytać.

Kiedy chcemy obejrzeć zdjęcia ludzi, karzą nam zapłacić.

Żeby wysłać wiadomość, musimy wykupić konto premium.

Opinie użytkowników na temat rejestracji:

Witam, podpisuję się pod Waszymi skargami. Reklama kusi zwrotem: "teraz za darmo znajdziesz partnera" To jest manipulowanie i naciąganie. Owszem zarejestrujesz się za darmo, ale nic więcej! Nie oczekiwałem możliwości kontaktu za darmo, ale tam nic więcej nie da się zrobić. Można wysłać pytania i otrzymać odpowiedź, ale druga osoba nie wie, że Ty nie możesz odczytać treści nie wie, że nie możesz oglądać zdjęć. Opcje niby masz dostępne, ale wyników ich zastosowania nie możesz obejrzeć. Nigdzie o tym nie jest napisane!

Ta darmowa rejestracja to „ściema". Bo jeśli nie zapłacimy nie mamy żadnej możliwości poznania kogokolwiek.

Jeśli zastanawiasz się:

 • Jak obejrzeć zdjęcia
 • Jak napisać lub przeczytać wiadomość
 • Jak oglądać profile?

To odpowiedź jest prosta, musisz zapłacić. Darmowa jest tylko rejestracja i logowanie. Za darmo nikogo tam nie poznasz.

Cennik:

1 miesiąc: 59, 90 zł

3 m-c: 119,7 zł

6 m-c: 179,4 zł

12 m-c: 214,8 zł

Fałszywe wiadomości i profile zachęcają do zapłacenia

Po rejestracji i logowaniu będziemy zasypywani, wiadomościami od kobiet, które podobno chcą nas poznać. Nie możemy jednak odezwać się do nich zanim nie zapłacimy.

Moje doświadczenia...

Po rejestracji w ciągu 2 tygodni dostałem 17 wiadomości, pytań i próśb o zdjęcie.

Od razu wydało mi się to podejrzane, bo nie dodałem zdjęć, i wypełniłem tylko podstawowe informacje w opisie.

Mam bardzo dużo doświadczeń ze stronami randkowymi i wiem, że mając przeciętny, nieuzupełniony profil bez zdjęcia, żadna prawdziwa kobieta do nas nie napisze. Potrzebny nam naprawdę dobry profil na portalu randkowym, żeby kobieta pierwsza do nas napisała.

A na edarling aż 17 kobiet odezwało się do mnie, jako pierwsze w ciągu tak krótkiego czasu. W dodatku kobiety, które się do mnie odezwały to np. nauczycielka wychowania fizycznego, przedsiębiorca, ekonomistka, specjalistka ds. eksportu.

Dziwne, że takie kobiety odezwały się do mnie mimo, mojego przeciętnego profilu.

Wygląda mi to tak, jakby właściciele tworzyli fałszywe profile, i kontaktowali się nimi z użytkownikami, żeby nakłonić ich do rejestracji.

W końcu, kto by nie chciał zapłacić gdzie tyle kobiet już w ciągu pierwszych dni chce ich poznać.

Moje wrażenia podzielają też inni, bo wielu użytkowników skarży się, że żadna lub większość z tych osób, nie odpisuje. Co jest naprawdę podejrzane, bo jeśli tyle kobiet odezwie się do nas, jako pierwsze, a potem żadna z nich nam nie odpisuje to, nie wygląda to zbyt wiarygodnie.

Opinie na temat profili w e darling:

Mam ponad 55 wiadomości i też nie mam pewności czy to singli czy ściema system za nich pisze.

Zarejestrowałam sie ok. 19 września. Od 25 września wykupiłam członkostwo Premium na 3 mies. (120zl!). Od 19 września dostawałam propozycje 10 partnerów, po 25-tym juz tylko 5-7. Natomiast od początku października 3-4 i ...80-90% to tzw. duchy! Profile bez zdjęć. Ja mam zdjęcia i szukam na poważnie partnera, wiec nie interesuje mnie ktoś, kto sie boi pokazać twarzy, bo go znajdzie jakaś koleżanka żony etc. Ponadto zrobiłam ciekawa obserwacje - tylko 10% lub mniej duchów odwzajemni wejście na mój profil (dla wyjaśnienia - na propozycje trzeba wejść i dopiero wtedy widać zdjęcie/lub jego brak, potem można sprawdzić, kto wchodził na twój profil). Nie duchy- ok.80% odwzajemnia wejście. Wniosek...może być z tego taki, ze wiele z tych profilu zostało stworzonych przez sam portal.!!! Ci ludzie nie istnieją.

Zalogowałam się tam, ale nie wniosłam jeszcze opłaty i przez jeden dzień dostałam kilkadziesiąt propozycji, uśmiechów i wiadomości, których nie mogę odczytać, dopóki nie zapłacę.

Dziwi mnie, że panowie to biznesmeni, inżynierowie czy wojskowi. Skąd takich biorą?

Zapis w regulaminie o automatycznym przedłużaniu członkostwa

W regulaminie, edarling jest zapis, że automatycznie przedłużają członkostwo, jeśli nie zrezygnujemy z niego w ciągu 14 dni przed końcem ważności naszego konta premium.

Czyli jeśli zapłaciliśmy 180 zł za pół roku i nie zrezygnujemy 2 tygodnie przed końcem tego czasu to ściągną automatycznie kolejne 180 zł z naszej karty za następny okres członkostwa.

Dlaczego a taki sposób traktują klientów?

Prawdopodobnie właściciele tego portalu zauważyli, że ludzie nie są wystarczająco zadowoleni z ich serwisu i nie chcą przedłużać konta samemu. Widzą też, że wiele ludzi nie czyta regulaminów i znaleźli sobie sprytny sposób, na ściągnięcie z klienta dodatkowych pieniędzy.

Ktoś może powiedzieć, że wystarczy czytać regulamin i nie będziemy mieli problemów.

Ja się z tym nie zgadzam. Portal, któremu zależy na klientach nie będzie próbował w taki sposób zarobić na użytkownikach.

Straszenie komornikiem

Jeśli nie uda im się ściągnąć pieniędzy z naszego konta przekażą to firmie windykacyjnej, która będzie miała ściągnąć z nas pieniądze.

Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek:

O ja naiwna, sądziłam, że po 3 miesiącach e-Darling po prostu zablokuje dostęp i już.

W lipcu dostaje maila, który znajduje w folderze spam nie wiedzieć, czemu, ze jestem winna jakieś tam pieniądze niecałe 40 zł + za monit 8 zł.

Czy to jakiś żart??

Jaki monit???

Na drugi dzień przemyślałam i wysłałam maila z wypowiedzeniem. za tydzień otrzymuje kolejnego maila z ta sama treścią, ze nie mogli potrącić swoich należności z mojej karty + kolejne 8 zł za monit. Zignorowałam to szczerze mówiąc. O co tu chodzi?

Za 3 tygodnie dostaje maila z firmy windykacyjnej Mediafinanz z kwota 40,31 euro do zapłaty z terminem do zapłaty ok. 10 dni, bo inaczej przesyłają dalej sprawę do polskiego partnera co wygeneruje mi kolejne koszty.

Sprawa stała się juz na tyle śmierdząca, ze udałam się do 2 prawników. Jeden kazał to zignorować, a drugi zapłacić. Koszt przelewu zagranicznego w moim banku to jakieś 70 zl. Boże, za 40 zł takie cierpienie??

Konto zlikwidowałam w furii!!

Poprosiłam o wyjaśnienie portal eDarling, odesłali mi po kilku dniach wiadomość, ze nie było żadnej reakcji z mojej strony na maile, więc sprawę przekazali do firmy windykacyjnej i teraz to ja mogę kontaktować się tylko z tamta firma.

Super!!

Jak można tak traktować ludzi??

Nienawidzę tego portalu!!!!!

Nic nie zyskałam, w głupi sposób straciłam spora ilość pieniędzy, a dla mnie to naprawdę znaczny wydatek. Nie przeczytałam regulaminu, to fakt. Ale powinni chociaż mnie powiadomić, że kończy się umowa

Rezygnacja z Edarling

Zrezygnować musimy 14 dni przed końcem naszego członkostwa. Musimy sami pilnować tego terminu, bo edarling nas o tym nie powiadomi. Widać, że nie chce nas o tym powiadomić.

Pamiętaj, że usunięcie konta nie wystarczy, żeby wypowiedzieć umowę. Jeśli usuniesz swoje konta a nie wypowiesz umowy to trudniej będzie Ci potem zrezygnować z ich usługi.

Jak wypowiedzieć umowę

Tu napisałem instrukcje jak zrezygnować z edarling na podstawie tego, co napisali i u siebie na stronie w www.edarling.pl/regulamin oraz ich artykule „do widzenia edarling". Zebrałem to jednak w całość i napisałem przejrzyściej.

Najlepszą formą rezygnacji jest wysłanie maila, bo nie trwa zbyt długo. Edarling podaje, że można zrezygnować w ustawieniach członkostwa premium. Jednak lepiej mieć jakiś dowód, że faktycznie zrezygnowaliśmy z ich członkostwa. Po rezygnacji przez ich stronę, jeśli coś się stanie z naszym profilem nie będziemy mieć takiego dowodu.

Rezygnacja emailem

 1. Wyślij email na adres premium@edarling.pl
 2. Napisz np. „Piszę w sprawie wypowiedzenia umowy z edarling. Nie przedłużam umowy o płatne członkowstwo"
 3. W treści maila podaj również imię nazwisko oraz swój adres email, który użyłeś w czasie rejestracji.

Możesz też zrezygnować faksem lub listownie. Musisz wtedy również podać swoje imię, nazwisko oraz adres email, który podałeś w czasie rejestracji.

W przypadku rezygnacji faksem wyślij faks na: +49 30 991 949 5 37

W przypadku rezygnacji listownej musisz wysłać list na ich adres w Niemczech:

Affinitas GmbH
- Dział Obsługi Klienta -
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Niemcy

Rezygnacja telefoniczna

Z opinii ludzi słyszałem, że trudno się do nich dodzwonić, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcemy z nimi coś wyjaśnić telefonicznie.

 1. Najedź myszką na zakładkę Konto użytkownika w prawym górnym rogu
 2. Następnie kliknij w Moje dane
 3. Następnie kliknij Pokaż szczegóły w części Mój status premium
 4. Tam znajdziesz numer telefonu i kod bezpieczeństwa, który musisz podać w czasie rozmowy.

Jeśli korzystałeś z edarling to napisz w komentarzu o Twoich doświadczeniach z tym portalem.


Komentarze   

 
# Maja 2015-03-23 13:06
W sposób perfidny zostałam oszukana przez eDarling.
Wyłudzili ode mnie pieniądze na kwotę ponad 100 euro!!!!!!
To oszuści, którzy straszą firmą windykacyjną!!!
Wszystkich, którzy zostali oszukani w tak chamski sposób proszę - ZŁÓŻMY ZBIOROWY POZEW DO SĄDU!!!!!
IM WIĘCEJ BĘDZIE TAKICH LUDZI TYM LEPIEJ! DLA NAS KOSZTY BĘDĄ NIEWIELKIE, ALE MOŻE W KOŃCU TA SZWABSKA FIRMA PRZESTANIE KRAŚĆ!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# DANA 2015-02-18 19:03
Jak już wcześniej pisałam iż 07.02.15 mam zapłacić 487zł za następny rok, ale po przeczytaniu w/w informacji postanowiłam odstąpić od umowy,14.02 /po terminie 7 dni/

Z portalu odpisali, iż anulowanie opłaty nie jest możliwe, gdyż użytkownik ma prawo odstąpić od umowy 14 dni od jej zawarcia.

Zaznaczam, że przez 1 m-c próbowałam zamknąć portal, ale był zablokowany.

Teraz nie mam wglądu do zdjęć i wiadomości, ale mam propozycje na 3 m-ce za 59 zł i napisane zostań użytkownikiem premium. JAK MAM TO ROZUMIEĆ? PROSZĘ WYTŁUMACZCIE MI TO BO NIE WIEM CO ROBIĆ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Robert 2015-03-04 08:06
Jak jest naprawdę z opłatami??? Ja nie jestem użytkownikiem Premium, ale mogę przesyłać i otrzymywać wiadomości, oglądać profile itp. Nigdy nic nie płaciłem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# DANA 2015-02-15 20:09
Mnie też wrobili w zapłacenie 487zł mimo wcześniejszej rezygnacji\właś ciwie to chciałam zrezygnować 1 m-c wcześniej, ale miałam zablokowany formularz rezygnacji wg kodu- tylko raz mi wyskoczył napis przy okresie aktywacji NIE AKTYWUJ-myślała m, iż to jest już rezygnacja. A 07.02.2015 przysłali mi informację iż nie mogą pobrać pieniędzy i mam uaktualnić kartę /oczywiście zmieniłam kartę i nie mieli możliwości mnie ogołocić/-ale zaczyna się straszenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# ewa 2015-02-14 01:22
Ile teraz kosztuje członkostwo? Bo u mnie pokazuje, że za 3 miesiące /75 zł za miesiąc wychodzi, to lekkie przegięcie. Niedawno było 25 zł za miesiąc więc o co kaman?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łukasz 2015-02-15 13:26
Dlatego nie warto tam zakładać konta bo za te pieniądze nie dostajesz nic w zamian.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łukasz 2015-02-13 14:56
A i jeszcze jedno dlaczego płacicie kartą zamiast przelewem bankowym przez internet? W przypadku przelewu nawet po wygaśnięciu umowy nic wam nie ściągną z waszego konta bo nie mają takiej możliwości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łukasz 2015-02-13 14:51
Jak pisałem wcześniej ja odstąpiłem od umowy i w odpowiedzi od serwisu otrzymałem wiadomość, że moja prośba o odstąpienie od umowy została rozpatrzona pozytywnie i po 8 dniach dostałem z powrotem pieniądze na konto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łukasz 2015-02-12 12:11
A dodam jeszcze jedno że jak wykupicie pakiet prenium to można do 14 dni odstąpić od umowy zgodnie z prawem, wystarczy wysłać im mailem stosowny list i wszelkie pozwy będą mogli sobie wsadzić, wtedy to wy ich możecie zastraszyć sądem w którym bez problemu i tak wygracie bo po odstąpieniu zawarta umowa uznawana jest za nie byłą i muszą wam wtedy zwrócić kasę bo jeżeli tego nie zrobią to łamią w ten sposób prawo wystarczy zagłębić się w ich regulamin pełno w nim jest niejasności i przekłamania aby wprowadzać klienta w błąd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Marek 2015-02-15 20:43
Witam,
Czytałem Twój komentarz i mam pytanie związane z e-darlingiem.
Boksuję się z nimi od stycznia. Wypowiedziałem umowę, ale na 12 dni przed wygaśnięciem. Nie uznali tego i chcą żebym zapłacił. Czy jak teraz im zapłacę to mam szansę na odzyskanie kasy? Czy ten termin 14 dni od zawarcia umowy liczy się z dniem kiedy powinienem zapłacić?

Ja sprawę skierowałem do UOKiK i napisałem o ich złodziejskich procedurach. Może więcej ludzi powinno tak zrobić to ci bandyci znikną z Polski.

Ogólnie doświadczenia są tragiczne. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łukasz 2015-02-12 12:03
Odradzam ten dziadowski i złodziejski portal, aktywowałem konto prenium i pomimo tego że ci naciągacze ściągnęli ode mnie kasę to po 4 dniach pakiet ten i tak nie działał, nie ma się czemu dziwić że ich infolinia jest zawieszona do odwołania i nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować, bo nacięli tyle ludzi w całej Polsce, że teraz boją się odpowiadać za to że jawnie okradali kogoś kto im zaufał.

Ich stronę należy usunąć dziwi mnie że jeszcze nikt tym się nie zajął. Dlatego odradzam stanowczo omijajcie z daleka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Józef 2015-02-02 20:17
Z mojej winy przedłużyli mi premium (termin wypowiedzenia).

Miałem miesiąc, mam dwa. Mi się udało!!!Już w drugim tygodniu poznałem fajną kobietę. Minęło 1,5 miesiąca i... chcemy być razem (mamy nadzieje, że się uda). Czujemy coś do siebie.

Ale generalnie, eDarling to jest oszustwem. Zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami. Ja miałem szczęście!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Monika 2015-01-29 18:11
Pozew zbiorowy kto zainteresowany?

Oddadzą pieniądze albo dostaną antyreklamę za nasze pieniądze..

Nic nie tracę a to może mieć skale (10 osób takich jak ja to 8 000 zł ) w konsekwencji to stanie się mln - owa kradzieżą !
oszukali mnie na ok 800 zł pobierali z k.k. I nawet przewalutowali na euro!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Maja 2015-03-23 13:23
Ja jestem zainteresowana pozwem zbiorowym. Proszę o kontakt!!!! e Darling to bezpardonowi oszuści i złodzieje!!! Straszą firmą windykacyjną!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Monika 2015-01-29 18:01
Czy ktoś jest zainteresowany pozwem zbiorowym?

Pobrali mi z karty kredytowej 470,80 zł plus 358,80 zł i nawet przewalutowali na euro!

Jak chcą działać to bez kruczków prawnych. Naciągnęli, a będą tak działać dopóki ktoś tego nie zatrzyma.

Wygram ta sprawę przed sadem oddadzą pieniądze a jak nie będą mieć antyreklamę za moje pieniądze!!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt wspólnie możemy więcej.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Monika 2015-01-10 16:06
Ja byłam miesiąc na tym portalu namówiona przed koleżankę, która poznała tam swojego obecnego męża.

Zapłaciłam dosyć sporo ale co tam... na początku sądziłam, że to była tylko strata pieniędzy, ale trzy dni przed końcem odezwał się do mnie wreszcie ktoś kto mnie zainteresował. Obecnie jest moim narzeczonym!

Z rezygnacją nie miałam żadnego problemu. Po prostu napisałam meila, że rezygnuje i tyle. Ludzie może się frustrują tym, że nikogo nie poznali i stracili pieniądze, ale nie ma nigdy 100% pewności że ktoś znajdzie tam miłość. To jak los na loterii. Mnie się udało, ale mój narzeczony 6 miesięcy próbował zanim trafił na mnie.

Trzeba być cierpliwym i nie nastawiać się. Ja osobiście poleciłam edarling 2 koleżankom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Ruda 2015-01-23 22:08
Jakoś nie przekonałaś mnie do tego by założyć konto na e-darlig. Podobnie jak inni uważam, że to wielkie oszustwo !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Sebastian 2015-01-10 11:18
Złodziejski portal - omijać !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# tomi 2014-12-28 23:40
To napiszę coś od siebie aby kilka mitów rozwiać... zaznaczę na początku, że jestem na E-d od sierpnia, z krótką przerwą i zanim się tam pojawiłem to przeczytałem komentarze na tej stronie...

Otóż po pierwsze E-d uzależnia opłatę od zadeklarowanego dochodu, chcesz płacić mniej to się nie chwal, że dużo zarabiasz, ja gdy zakładałem konto po raz drugi zadeklarowałem niższe i płacę mniej.

Po drugie nie wiem o czym piszecie z tym ściąganiem opłat... Ja nie płacę dla bezpieczeństwa kartą kredytową tylko przelewem internetowym z konta więc nie ma możliwości aby mi cokolwiek sami po wygaśnięciu konta premium ściągnęli.

Po trzecie gdy konto mi już wygasało - bo najpierw wykupiłem na miesiąc - jeden słownie jeden raz mi przypomnieli mailem, że konto mi wygasło i mogę je z powrotem aktywować - niczym mnie nie straszyli, nic ode mnie nie chcieli, nawet muszę przyznać, że ten miesiąc trwał dłużej niż 30 czy 31 dni, bo konto mi wygasło dopiero po 40 dniach. Przez tydzień miałem nie aktywne i potem zdecydowałem się wykupić na 3 miesiące - i jak na razie w tym okresie 3 miesięcy jestem.

Po czwarte jak wspominałem we wrześniu zlikwidowałem konto (znalazłem miłość, która jednak nie przetrwała ;-) i zrobiłem to jednym kliknięciem w link podany na stronie, oczywiście pytali mnie czemu likwiduje i czy aby na pewno jestem pewien tego co robię ale tak stosują wszystkie strony tego typu więc nic w tym dziwnego. Zlikwidowałem więc konto bez problemu, jedyne o co mnie poprosili to abym opisał mój szczęśliwy związek zawarty dzięki nim ale to olałem i też więcej maili w tym temacie nie dostałem.

Po piąte jeśli chodzi o sam portal... uważam, że jest dobrze pomyślany, jest w miarę anonimowy, nie można samemu przeszukiwać profili jak np na sympatia.pl co jedni uważają za wadę, ale ja uważam za zaletę, bo jest bardziej anonimowo i dyskretnie. Propozycje, które dostaję zależą od tego co zaznaczę na początku lub później zmienię w kryteriach poszukiwania partnerki - jeśli zaznaczę, że szukam kogoś do 50 km od mojego miasta (nie można zaznaczyć mniejszej odległości) to w propozycjach nie dostanę kogoś z dalszych miast. Kogoś z dalej dostanę tylko w opcji "zdecyduj sam" ale tam nie muszę nawet zaglądać jak nie mam ochoty.

Na pewno problemem jest to, że dużo propozycji, które dostaję jest bez zdjęcia, ale to nie jest wina portalu tylko ludzi, którzy się tam logują, jeśli nie wrzucają zdjęć to nie wiem jak chcą kogoś znaleźć...

To czy ktoś do mnie napisze czy odpisze na mojego maila zależy od moich zdjęć, tego co napiszę lub jaki mam opis w profilu więc radzę wszystkim, którzy poważnie do tego podchodzą napisać coś sensownego od siebie a nie korzystać z szablonów bo takie też są dostępne, nie dawać zdjęć w goglach narciarskich albo z odległości km :-) Panom też odradzam pisanie zaczepek w stylu "cześć co tam?" bo laski dostają tam sporo maili i takie odrzucają raczej na wstępie :-)

Ogólnie portal podsumowując nie jest zły a wszystko zależy od nas samych :-)

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych związków w Nowym Roku :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Ruda 2015-01-23 22:11
Tomi - pachnie brzydko, a feee ładnie to tak wpuszczać samotne serca w "kanał"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Kamila 2014-12-27 21:28
Ja się zarejestrowałam dwa dni temu. Mam członkostwo podstawowe niby za darmo. Dziś chciałam usunąć profil i okazało się ze się nie da i po prostu wcisnęłam status nie aktywny co robić, żeby się wylogować na amen pomóżcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Marcin 2014-12-26 13:07
Od siebie dodam, że aby samemu się przekonać chciałem chociaż na miesiąc wykupić Premium na edarling, ale jak zobaczyłem cenę 119,9zł pomimo, że miałbym bez problemu takie pieniądze, to jest to jednak gruba przesada!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Ewa 2015-01-01 09:07
Ja założyłam konto w grudniu. Za miesiąc chcieli ode mnie 150 zł. Uzależnianie opłaty od dochodu to już przegięcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# jovono 2014-12-19 02:35
Jest, w sensie istnieje treść listu w sprawie pobieraczka. w W każdym razie nie mogę w tej chwili przywołać artykułów kc i prawa konsumenckiego.

W każdym razie chodzi o nie zaistniałą przyczynę wyrażenia zgody na przystanie na ofertę podmiotu OFERUJĄCEGO USŁUGĘ i tu ..... art nie zamówionego lub świadomie nie zamówionego bla bla bla

Ważne, żeby było w treści, że nie miało się do czynienia z jawnym ukazaniem przez stronę oferującą w sensie zamówionej treści o charakterze audio wizualnego przekazu. Nic wspólnego co nie opierało by się o podstawę świadomego wyboru kontynuacji czy tez realizacji usługi nie zgodnej z deklarowaną. Na przykład w postaci nie świadomego przedłożenia odbioru lub uczestnictwa w treści nie będącej w świadomości konsumenta ...

Ewentualny podmiot windykacyjny należny postraszyć chęcią uczestnictwa w odpowiednich do do tego typu organów a zwłaszcza organów konsumenckich ;-) i final.

Co wy macie za ból
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Asia 2014-12-17 20:25
Witam, zgadzam się z większością, portal mnie totalnie zawiódł.

Człowiek płaci nie małe pieniądze, więc oczekuje, że portal jest na wyższym poziomie (jednak szybko się rozczarowuje).

Po pierwsze kryteria: zaznaczamy m.in. odległość, wiek, wykształcenie. Na początku wszystko działa prawidłowo, ale po jakimś czasie ewentualni partnerzy pojawiają się z drugiego końca Polski, nie mówiąc już o wieku.

Liczba odwiedzin zmienia się co chwile, jest mało propozycji. Często piszemy do kogoś kto jest nieaktywny przez długi czas.

Ogólnie pierwszy i ostatni raz zarejestrowałam się na takim portalu. Jeśli chodzi o wypowiedzenie członkostwa to jest taka możliwość na stronie portalu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# marcin` 2014-12-16 18:01
Przesadzacie troszkę z tym narzekaniem na ten portal. Ja tam poznałem 4 dziewczyny, z 3 spotkałem się nawet :)

A jak traficie na jakąś promocję to za 14 plnów możecie wykupić sobie na miesiąc i sprawdzić:) Konto mam nie aktywne już ponad pół roku i tak się zastanawiam nad wykpieniem na 3 miesiące... Może znów uda mi się spotkać kogoś wyjątkowego :)

pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu swojej drugiej połówki ;) ja nadal szukam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Ruda 2015-01-23 22:13
I powodzenia w poszukiwaniu, tyle tylko, że nie koniecznie na tym portalu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Magda 2014-12-15 10:59
Niestety u mnie przydarzyła się podobna sprawa. Po pierwsze edarling fatalnie działa i nie wierze, że ich celem jest pomóc komukolwiek w czymkolwiek. Oni chcą kraść.

Ich regulamin jest niezgodny z jakimkolwiek prawem. Za pomocą systemu Pay Pal e-darling ukradł mi pieniądze z karty za następne pół roku i powołują się na tą niezgodną z prawem umowę.

Nikt absolutnie nikt mnie zapytał o zgodę by te pieniądze przelać. Do tego edarling założył sobie na moim koncie płatność cykliczną bez mojej wiedzy(!).

Nikt nie chce mi udzielić odpowiedzi jak to się mogło stać bez pytania mnie wprost o zgodę. System Pay Pal w tym procederze uczestniczy również. Postanowiłam tego nie odpuścić, bo to największe złodziejstwo jakie spotkało mnie w życiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Magda 2014-12-18 16:06
Uwaga! Edarling jednak postanowił zwrócić mi pieniądze, tak więc nie wnoszę więcej pretensji i piszę jak jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Mateusz 2014-12-14 12:11
Cześć wam

Mnie z kolei dotyczy taki oto problem:

Siostra twierdzi,że podczas procesu rejestracji, gdy już przyszło wybrać sposób płatności(umyśl nie) kliknęła przycisk "wstecz" tym samym powodując przekierowania do strony gdzie zaczęto na jej profil wysyłać rożne zaproszenia i tego typu banały. Hasła na mailu nie ma, zalogować się na stronie nie może...

Jak sprawdzić najbezpieczniej jej konto ? Wyszło na to, że nie kliknęła przycisku potwierdzające rejestrację, a i tak została przyjęta do portalu(...) Nieco dziwne,więc proszę o natychmiastową pomoc,Pozdrawia m :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Grzegorz M admin 2014-12-18 00:10
Nie do końca rozumiem, o co chodzi z "Jak najbezpieczniej sprawdzić jej konto?" Chodzi o samą rejestrację czy płacenie za konto premium?

1. Jeśli ma problem z logowaniem na konto to musi skontaktować się z ich obsługa klienta:
http://www.edarling.pl/bok

2.Jeśli płaciła za konto premium, pobrano jej pieniądze i chce z tego zrezygnować...
To może to zrobić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny wysyłając na adres:
następujący email:
Niniejszym odstępuję od zawartej umowy o świadczenie następującej usługi: konto premium na e-darling.
Data wykupienia usługi:
Imię i nazwisko:
Adres mailowy:
Data:
I jeśli nie będą chcieli zwrócić pieniędzy to skontaktować się z Urzędem ds konsumenta i z bankiem, żeby kolejne pieniądze nie były pobierane z konta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# jacek 2014-12-12 12:56
Wielkie dzięki za ten artykuł! Na szczęście zdążyłem się tylko tam zalogować i nie zdążyłem wykupić żadnego premium i innego szajsu!

Co za chamstwo żeby żerować na ludzkich uczuciach, niestety w tych czasach nikomu już nie można zaufać!!! A tak bardzo marzyłem by odmienić życie i odnaleźć szczęście. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Zbyszek 2014-12-03 11:32
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# grzegorz 2014-11-01 16:49
W jaki sposób się wylogować i zerwać umowę bo jestem początkujący i nie bardzo wiem jak to zrobić krok po kroku. Dziękuję za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Grzegorz M admin 2014-11-03 19:27
Jeśli zapłaciłeś im za konto premium to zrób tak jak napisane jest w punkcie rezygnacja np.:

Wyślij email na adres

W treści maila podaj swoje imię i nazwisko oraz adres emial, którego użyłeś w czasie rejestracji na e darling i dopisz, że chcesz zrezygnować z konta premium.

Jeśli tylko się zarejestrowałeś , ale za nic im nie płaciłeś, to nic nie mówisz robić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Kasia 2014-09-17 19:33
Witajcie, właśnie też odkryłam, że moje konto było aktywne i muszę zapłacić 239 zł za kolejny rok, ale nie dostałam żadnego maila ani innej wiadomości. Tylko wiadomość o takiej treści ...

W dniu 28.08.2013 została zawarta umowa o płatne członkostwo, która została przedłużona o podany w umowie okres: 12 miesięcy
Informujemy, iż w dniu 28.08.2014 nastąpiło automatyczne przedłużenie umowy i opłata w wysokości 238,80 zł nie mogła zostać pobrana. Prosimy o uregulowanie należnych zaległości....

Pojawiła się kiedy kliknęłam na zdjęcie. Nie wiem co zrobić, uregulować i zrezygnować?
pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Tomek 2014-10-02 19:37
Złóżcie skargę do rzecznika konsumentów albo do UOKiK. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Tomek 2014-09-14 23:37
Czy na e-Darling mogę zapłacić tylko za jeden miesiąc?

Niby czytam o nich mało przychylne opinie, ale mimo wszystko chcę się przekonać samemu, czy tam znajdę swoją drugą połówkę.

Na sympatii nie znalazłem, więc może ten test osobowości przyniesie mi więcej szczęścia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Grzegorz M admin 2014-09-15 08:48
Można zapłacić tylko za jeden miesiąc (jest to podane w cenniku), opłata około 60 zł.

Jeśli chcesz korzystać z e-darlig.pl tylko przez 1 miesiąc to pamiętaj, żeby po 13 dniach wypowiedzieć umowę, bo inaczej policzą ci 60 zł za kolejny miesiąc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# jan46.1967 2014-12-04 06:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czy mało się tutaj naczytałeś o tych OSZUSTACH !!!!!!!!!!!!!!
Daj sobie chłopie na wstrzymanie i pomyśl o tym, że będziesz sobie korespondował z ............... ..ROBOTEM , czy do niego chcesz się przytulić ????
Aż tak jesteś zdesperowany ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# karola 2014-08-15 14:13
Straszne oszustwo i bazowanie na naiwności konsumenta. Do tego dochodzi słaba jakość usług. Zdecydowanie odradzam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Teresa 2014-11-29 13:23
Też tak uważam!!!!!! Straszne oszustwo!!!!!! Sciągneli mi z konta automatycznie 179,40. Byłam w szoku! Nic ten portal nie daje, za kilka marnych ofert taka kasa. Nie dajcie sie nabrać! Nie pozostawię tej sprawy ad acta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Dawid 2014-07-28 21:08
Ja również jak poprzednicy zawiodłem się na edarling. Powód bardzo prosty. Mało kandydatek i dodatkowo sporo spoza zaznaczonej odległości.

Właśnie otrzymałem drugie wezwanie do zapłaty. Jako, że wcześniej płaciłem przez przelew to z konta mi nie zabiorą, a jak przekażą do firmy windykacyjnej to najzwyczajniej oleje to. Firmy windykacyjne to są po prostu prywatne firmy i w świetle prawa one nic nie mogą od ciebie "zabrać". W Polsce takie prawo ma jedynie komornik i tylko po uprzednim prawomocnym wyroku sądu. A jeśli by doszło do rozprawy to bardzo łatwo by było udowodnić, że to jest wyłudzenie na podstawie paragrafu 286 z kodeksu karnego.

I na koniec.

Ja nikogo do niczego nie namawiam i nie zmuszam. Każdy jest "kowalem" swojego losu i niech niema do mnie pretensji, że zachęcałem do takiej a nie innej czynności. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Julka 2014-08-27 16:36
Dawid proszę daj mi znać jak zakończyła się sprawa z wezwaniami z edarling, a później ich firmy windykacyjnej?? ??
Dali Ci spokój? Czy nadal straszą wezwaniami lub sądem?
Dzięki za info!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Jola 2014-09-11 14:08
Ja też otrzymałam drugie wezwanie do zapłaty w lipcu br. W treści wiadomości była m.in. informacja, że gdyby płatności się nie dokonało w podanym terminie, sprawa będzie przekazana do firmy windykacyjnej.

Na początku sierpnia otrzymałam maila od niejakiej Oksany Rudeckiej z Ukrainy. Ponieważ mail napisany po rosyjsku,
pomyślałam, że to jakaś pomyłka, ale minął miesiąc i jeszcze raz zajrzałam do poczty i przeczytałam go.

Z treści maila dowiedziałam się, że kwota długu dla Affinitas GmbH wynosi 318,40 euro! Dla mnie to był szok, nie wiem na podstawie jakich rachunków uzbierała się podobna suma.

Napisałam do Obsługi klienta i poprosiłam o wyjaśnienia... Po kilku godzinach otrzymałam odpowiedź a raczej prośbę o przesłanie tego maila. Za późno, bo tymczasem usunęłam swój profil z e-Darling...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Anna 2014-07-07 18:35
Złodzieje i banda oszustów. Pobrali mi z karty kredytowej bez uprzedzenia składkę za pół rok z góry!!! Zadzwoniłam do nich, że nie chcę korzystać z ich usług i że rezygnuję. Pani powiedziała, że pieniędzy i tak mi już nie zwrócą i zapytała czy czytałam regulamin.

Śmiech na sali.

Wszędzie można zrezygnować z usług. Dobra firma szanuje klienta i zwraca nawet mniejsze kwoty. Tu widać wcale nie mają szacunku do nikogo :((((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Arni 2014-07-04 09:56
Totalny chłam. Większość propozycji, które otrzymuję jest złych, profile nieuzupełnione, a kasa leci. Dno!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# okli 2014-06-20 10:17
Problemy z rezygnacją. Automatycznie ściągane środki z konta. Chcesz, nie chcesz - płacisz. Problemy z dodzwonieniem się na info. Straszenie sądem, egzekucją komorniczą. Niiieeeeeee polecam !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Leszek 2014-06-16 12:35
Ten portal to porażka. Mogę dodać jedną rzecz, z której mało ludzi zdaje sobie sprawę.

Na stronie Edarling nigdzie nie jest napisane ile kosztuje abonament. Jedyne co można znaleźć to, ze zaczyna się on od np. 39 zl. Powód jest taki, że koszt abonamentu zależy od wielkości dochodów jaki się zadeklaruje w teście!

Zarabiam dobrze, w przybliżeniu 3 średnie krajowe, wpisałem w teście prawdziwą wartość i zaproponowali mi abonament 119 PLN za miesiąc, lub 249 PLN za 3 miesiące! Masakra :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# tomasz 2014-08-10 19:15
o ja pierdzielę... ja mam to samo! Nawet nie wiedziałem, że tak to działa! Czytam właśnie różne wpisy i się zastanawiam skąd ludzie piszą o 39 zł za miesiąc?

Mi zaproponowali 129 zł za miesiąc! ale już nawet nie o kasę tu chodzi...

od kilku dni jestem zarejestrowany i co godzinę dostaje maila, że ktoś odwiedził mój profil - regularnie co godzinę! :-) coś czuję, że jak tylko zapłacę to nagle odwiedzających nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Krzysiek 2013-12-15 19:10
Najlepsze jest to, że nie mając premium jak ktoś napisze wiadowość ta jest zamazana, lecz wystarczy ją zaznaczyć by zobaczyć tekst ale po łacinie np. "lorem iaculis
Mattis lorem iaculis melanocephalu , Fermentum Mattis Cras Cras faucibus a Fermentum :in
adipiscing Mattis lorem". Przepusciłem to przez google translator i wyszło "Chiny Piłka nożnaBudowa nieruchomości ukierunkowane melanocephalu, jutro, jutro, studentów z fermentacji drożdży Nieruchomości wColorado NieruchomościIn ternet". Ale ściema. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Mirydiusz 2013-11-18 23:37
Zarejestrowałem się na e Darling oraz wypełniłem ten dziwaczny test, nad którym zeszło mi troszkę więcej czasu niż 20 minut gdyż są tam tak porypane pytania, że diabli mnie brały i wykańczałem komputer, ale oni są tak upierdliwi, że nie dają za wygraną przysyłając nowe powiadomienia ażeby skończyć ten test. A co właśnie ciekawsze nie ma nic na temat opłat. Dopiero po skończeniu testu przysłali kilka propozycji, z którymi nie można nawiązać znajomości ani nawet zobaczyć profilu dopóki nie opłaci się członkostwa a to już jest nabicie LUDZI w BUTELKE .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Barbara 2013-11-15 00:00
Założyłam profil na eDarling w styczniu tego roku. Po atakowaniu mnie mailami bym wykupiła płatne członkowstwo w końcu zdecydowałam się, a co mi tam! Miałam nadzieje, ze kogoś ciekawego poznam. Ofert było na początku sporo, ale jak dla mnie mało atrakcyjnych. Czasem wysłałam uśmiechnięta buźkę komuś i tyle. Z czasem propozycji było coraz mniej a i partnerzy mieszkający 100 km od mojego miejsca zamieszkania. Z tego, co pamiętam, zaznaczyłam by oferty dotyczyły Panow do 50km.

Nic do e Darling nie pisałam, nie skarżyłam się, gdyż wróciłam w tym czasie do swojego partnera. Czas mijał. Byłam zdumiona faktem, ze profil mimo upływu 3 miesięcy wykupionych jest nadal aktywny.

Teraz wiem, nie doczytałam w ferworze zachwytu nad pełnym dostępem do portalu, ze umowa zostanie automatycznie przedłużona.

O ja naiwna, sądziłam, że po 3 miesiącach e-Darling po prostu zablokuje dostęp i już.

W lipcu dostaje maila, który znajduje w folderze spam nie wiedzieć, czemu, ze jestem winna jakieś tam pieniądze niecałe 40 zł + za monit 8 zł.

Czy to jakiś żart??

Jaki monit???

Na drugi dzień przemyślałam i wysłałam maila z wypowiedzeniem. za tydzień otrzymuje kolejnego maila z ta sama treścią, ze nie mogli potrącić swoich należności z mojej karty + kolejne 8 zł za monit. Zignorowałam to szczerze mówiąc. O co tu chodzi?

Za 3 tygodnie dostaje maila z firmy windykacyjnej Mediafinanz z kwota 40,31 euro do zapłaty z terminem do zapłaty ok. 10 dni, bo inaczej przesyłają dalej sprawę do polskiego partnera co wygeneruje mi kolejne koszty.

Sprawa stała się juz na tyle śmierdząca, ze udałam się do 2 prawników. Jeden kazał to zignorować, a drugi zapłacić. Koszt przelewu zagranicznego w moim banku to jakieś 70 zl. Boże, za 40 zł takie cierpienie??

Konto zlikwidowałam w furii!!

Poprosiłam o wyjaśnienie portal eDarling, odesłali mi po kilku dniach wiadomość, ze nie było żadnej reakcji z mojej strony na maile, więc sprawę przekazali do firmy windykacyjnej i teraz to ja mogę kontaktować się tylko z tamta firma.

Super!!

Jak można tak traktować ludzi??

Nienawidzę tego portalu!!!!!

Nic nie zyskałam, w głupi sposób straciłam spora ilość pieniędzy, a dla mnie to naprawdę znaczny wydatek. Nie przeczytałam regulaminu, to fakt. Ale powinni chociaż mnie powiadomić, że kończy się umowa, może bym chciała jeszcze skorzystać kiedyś, może bym namówiła kogoś z moich znajomych, a tak serdecznie będę odradzać tak podłego portalu z tak agresywna polityka!!

Pieniądze uzyskane w tak nieuczciwy sposób kiedyś wyjdą im bokiem!! Tak skonstruowany regulamin bije w prawa konsumenta. Nie wiem czy to jest zgodne i czy tym nie powinien się ktoś wreszcie zająć. EDarling naciągnie w ten sposób kolejnych naiwnych nieczytających regulaminu. Może oni po to są by szukać kolejnych jeleni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Julka 2014-08-27 18:00
Do Barbary: Basiu daj mi proszę znać jak zakończyła się twoja sprawa z tą bandycką firmą? Zapłaciłaś im za wyłudzoną usługę czy zignorowałaś i dali ci spokój???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# niemowiepopolsku 2014-10-23 15:54
do NOT pay anything, it's a scam. (sorry my polish is poor). btw you'll find similar sites in czech or slovak - basically it's all the same. They have never sued anybody, it's just threats.

Tłumaczenie przez administratora:
Nie płaćcie im nic, to oszustwo (przepraszam, ale mój polski nie jest najlepszy). Znajdziecie podobne strony w Czechach i na Słowacji- wszystko to samo. Nikogo nie pozwali do sądu tylko straszyli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Maja 2015-03-23 16:40
To najbardziej złodziejski portal i najbardziej chamskie i perfidne postępowanie z klientami, z jakim się spotkałam. Mam nadzieję, że pozew zbiorowy dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że Ci perfidni złodzieje przestaną działać i oddadzą ludziom ich pieniądze!!!

Nie polecam e Darling to za mało powiedziane!!!!!

JA OSTRZEGAM PRZED eDarling!!!!

Na forach większość tzw. pozytywnych opinii, to wpisy pracowników tej "firmy". Kto to widział, żeby tak oszukiwać ludzi, zmuszać ich do korzystania z tych pseudo-usług w imię perfidnie i na niekorzyść klientów sformułowanego "regulaminu eDarling". To skandal, że ci złodzieje, którzy bez zgody ludzi ściągają z ich kont pieniądze, jeszcze wciąż funkcjonowali na rynku!!!!

Wierzę, że to ten proceder znajdzie swój finał w sądzie. Oni myślą, że są najlepszymi cwaniakami, którzy zatrudnili najlepszych prawników.

Halo!!! Dyżurni czytacze i pisacze z eDarlingu - każde plugastwo, oszustwo, nieuczciwość, żerowanie na zaufaniu ludzi - się skończy!!! Niestety boleśnie dla Was!!! Ale sami wybraliście taką opcję postępowania. Mówicie, że życie jest brutalne.... Sami się o tym przekonacie... Żal mi Was... Kto pod kim dołki kopie - ten sam w nie wpada. Takie życie, cwaniaczki, takie życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież