Randki przez Internet

Poznaj Tajemnice Uwodzenia Kobiet Przez Internet, O Których Większość Facetów Nigdy Się Nie Dowie..

Regulamin serwisu

 

1) Korzystać z www.randkiprzezinternet.pl mogą osoby, które ukończyły lat 18.

2) Wszelkie prawa do należących do Serwisu Randki przez Internet na stronie
www.randkiprzezinternet.pl  procedur, marek, kolorów, grafiki, nazw handlowych, wynalazków, treści i materiałów oraz wszelkich innych praw własności intelektualnej będących częścią Serwisu Randki przez Internet na stronie www.randkiprzezinternet.pl przysługują wyłącznie Serwisu Randki przez Internet na stronie www.randkiprzezinternet.pl. Korzystanie z wszelkich programów i zawartych w nich treści, materiałów oraz marek i nazw handlowych dopuszczalne jest wyłącznie za zgodą właściciela strony. Powielanie należących do Serwisu Randki przez Internet procedur, marek, nazw handlowych, wynalazków, materiałów oraz wszelkich innych praw własności intelektualnej będących częścią Serwisu Randki przez Internet jest niedopuszczalne. Wykorzystanie zawartości lub materiałów  do jakichkolwiek celów bez pisemnej zgody właściciela jest surowo zabronione. Zgadzasz się również, że nie będziesz  tworzyć dzieł pochodnych z tej strony lub produktów dostępnych na stronie.

3) www.randkiprzezinternet.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i wysokiej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na serwisie. Wszelkie informacje podane w serwisie zostały wcześniej dokładnie sprawdzone i wypróbowane, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w jakiś sposób nie wpłyną one negatywnie na Twoją sytuację. Wszystkie informacje, które możesz znaleźć w moich raportach, newsletterach czy artykułach, mają charakter rozrywkowy.

4) Rozumiesz, że po wpisaniu swoich danych (e-mail, login, imię) zostajesz zapisany do darmowego biuletynu. Informacje przesyłane przez biuletyn są darmowe i nie obligują do żadnych zakupów. Czasem mogą wystąpić problem z wypisaniem się z bezpłatnego biuletynu, wtedy napisz wiadomość na adres admin@randkiprzezinternet.pl z tytułem „chcę się wyrejestrować” a zostaniesz usunięty z listy osób otrzymujących darmowe informacje. Zgadzasz się również, że nie będziesz powodował żadnego zagrożenia i żadnych innych działań przeciwko www.randkiprzezinternet.pl, w przypadku, gdybyś był niezadowolony że nie zostałeś natychmiast usunięty z listy otrzymujących darmowy biuletyn i potwierdzasz, że otrzymywanie darmowego biuletynu nie sprawi Ci żadnych osobistych, finansowych ani emocjonalnych szkód. Jeśli nie chcesz otrzymywać biuletynu po prostu kliknij na link wypisujący, który znajduje się w każdej wysłanej wiadomości, albo napisz maila o tytule ”chcę być wyrejestrowany” na adres grzegorzm@randkiprzezinternet.pl